Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 19 1 2 3 18 19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
9 kolejka - 5 czerwca

Tarnów - Częstochowa
Leszno - Gdańsk
Zielona Góra - Bydgoszcz
Toruń - Wrocław

Lublin - Opole
Grudziądz - Rzeszów
Ostrów - Rybnik
Krosno - Gorzów

"na zywo"
www.sportowefakty.pl [sportowefakty.pl]
www.interia.pl [interia.pl]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
wg mnie na pierwszy rzut oka ekstraliga wyglada nastepujaco:

1. Tarnów - Częstochowa 1 50-40
2. Leszno - Gdańsk 1 54-36
(moja drużyna GKSu niesety znikome szanse:()
3. Zielona Góra - Bydgoszcz 2 39-51
4. Toruń - Wrocław 1 49-41


I Liga nie za bardzo sie interesuje, ale co do Ekstraligi mysle ze cos takiego powinno wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
dla wszyskich zainteresowanych
Unia-Ckm 47-43
J Gollob raczej pojedzie mimo slow prezesa Rafinerii,Burza mimo iz po lekkiej kontuzji za duzo nie jezdzil i bez sprzetu podobnie jak wiekszosc druzyny,ewentualnie Staszek pojedzie zamiast Wardzaly.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Quote
dla wszyskich zainteresowanych
Unia-Ckm 47-43
J Gollob raczej pojedzie mimo slow prezesa Rafinerii,Burza mimo iz po lekkiej kontuzji za duzo nie jezdzil i bez sprzetu podobnie jak wiekszosc druzyny,ewentualnie Staszek pojedzie zamiast Wardzaly.



Ty chyba żartujesz sobie ??????


Włókniarz nie zrobi na estadio zbylitowska 35 punktów..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Nie mow glosno takich rzeczy,az taka potega nie jestesmy,to walko o bonus juz nastala,porownaj pary polacz Drabika z Burza,Ulamka o ile wrocil do formy z Wardzala lub Rempala a Holta Walasek Sullivan to tez sila wobec Rikiego i golloba,zgodze sie z tylko jednym 1 bieg 5-1 bez defektow.Tak jak mowie nie wiecj niz 8 pkt chociaz nie wykluczam lepszej postawy CKM>

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Z tym, że ZKŻ przegra, też bym się nie zgodził. Oczywiście moja opinia jest troszkę subiektywna, bo pochodzę z tego miasta, ale Bydgoszcz nawet z Jonssonem, którego ma nie być w Zielonej Górze, nie wygrałaby tego meczu. (chociaż już nie raz się zawiodłem na swoich zawodnikach i różnie to mogłoby być).

SLAV

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Ciezko bedzie Zkz nawet bez Jonssona bo za niego bedzie R/R,ciekawe jaka forme prezentujepo kontuzji Okon(?)jak ktos widzial niech pisze,Mysle ze z Pedersenem Zkaz stac na wygrana ale tylko i wylacznie bez Jonsssona ,ale czy struty Szwed bylby pozytkiem skoro wczoraj nie jezdzil w Coventry...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Ciekawee jaką linie wystawi Totosyf..Mysle ze ZKŻ
bedzie dosc z sporym hand + wtedy postawie jakies wieksze pieniadze na gospodarzy

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Handicapy i pary na jutrzejsze mecze ustawilbym tak :

Tarnów - Częstochowa (+8)
Gollob - Holta
Rickardsson - Sullivan (+3)

Leszno - Gdańsk (+12)
Adams - Pedersen (+3)
Balinski - Chrzanowski(Kosciecha)
Kasprzak - Chrzan(Kostek)

Zielona Góra(+4) - Bydgoszcz
Swist - Sawina
Pedersen - Protasiewicz(+1)

Toruń - Wrocław (+8)
Crump - Andersen (+3)
Jagus - Gapa (+2)

Lublin - Opole(+10)
Jeleniewski - Brhel
Pietraszko - Czechowicz

Grudziądz(+6) - Rzeszów
Zetterstroem - Max
Knapp - Kuciapa

Ostrów - Rybnik(+6)
Karlsson - Iversen
Wegrzyk - Chromik

Krosno(+14) - Gorzów
Wilk - Paluch
Ljung - Loram

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
A jak tam sytuacja pogodowa w żużlowych miastach nadchodzącej kolejki bo np u mnie w Cz-wie jakby miał być jutro mecz to ciężko by było ... a u was?
Takie info jest bardzo istotne bo jak wiemy że jakiś mecz sie na 100% nie odbędzie to możemy sobie zrobić nawet single wtedy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Hehe Bydgoszcz +6 co wy na to?

Dołączył: May 2005
Posty: 14
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 14
witam!bydgosscz plus 6 no ciekawe ale zapowiada sie ciekawa walka wszystko zależy od Robackiego i Krzyżaniaka ale wydaje mi sie tą przewage Polonia powinna utrzymać

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ehh kolego latwo nie bedzie:) Tym bardziej, ze nie wiadomo czy Jonson jedzie i tak szybko sie nie dowiemy... a bez Szweda ciezko moze byc.
Dla mnie no bet bo wszystko mozliwe

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Wlodek Krzyzak lubi tamtejszy tor i dobrze mu sie tam jezdzilo, ale on nadal bez formy. U siebie moze i ostatnio dobrze pojechal, ale tak to jest na wlasnym obiekcie. Tam moze byc zdecydowanie gorzej. Robak hmm ciezko cokolowiek powiedziec, ale licze ze pojedzie juz duzolepiej niz na ostatnich wyjazdach

Dołączył: May 2005
Posty: 14
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 14
w sumie racja hagi to lepiej to odpuścić bardziej pewne wydyja sie Pepe powyżej 11,5 najlepszy polak w lidze powinnien zrobić tam trochę pkt bo kiedyś tam jeździł i tor zan doskonale.
pewne wydaje sie zwycięstwo młodzików UniT. w pierszym biegu.Każdy inny wynik jak 5-1 bedzie sukcesem gości z Częstochowy

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Po takim kursie to nie oplaca sie grac juniorow Tarnow.A co do Pepe czekam jaka linie w b&w na niego wystawia,a to ze Pepe jezdzil tam 10 lat temu nic nie znaczy,geomteria toru mogla sie zmienic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 113
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 113
Quote
Ciezko bedzie Zkz nawet bez Jonssona bo za niego bedzie R/R

A to ciekawe, a niby z jakiego powodu R/R ?

Z tego co wiem za Jonssona pojedzie Marcin Jędrzejewski. Ale nie jest do konca powiedziane ze Jonsson sie nie pojawi. Za to w ZKŻ ma pojawić się Okoń.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Quote
Ciezko bedzie Zkz nawet bez Jonssona bo za niego bedzie R/R

A to ciekawe, a niby z jakiego powodu R/R ?

Z tego co wiem za Jonssona pojedzie Marcin Jędrzejewski. Ale nie jest do konca powiedziane ze Jonsson sie nie pojawi. Za to w ZKŻ ma pojawić się Okoń.

no to masz złe info...:) pozniej napsize Ci bo teraz spiesze do toto
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
W Tarnowie pochmurno,nie pada-w nocy tylko popadalo nieduzo jesli tak bedzie dalej to mecz sie odbedzie-ale pogoda niepewna
Mysle ze sullivan Walasek Holta Drabik Ulamek sa w stanie zrobic 40 pkt.

Dołączył: May 2005
Posty: 14
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 14
Quote
W Tarnowie pochmurno,nie pada-w nocy tylko popadalo nieduzo jesli tak bedzie dalej to mecz sie odbedzie-ale pogoda niepewna
Mysle ze sullivan Walasek Holta Drabik Ulamek sa w stanie zrobic 40 pkt.



zgodzę sie z tobą że 40 oczek są w stanie zrobić.
teraz czekam co zapoda na dziś BAW , zawsze trzeba na nich czekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 1 z 19 1 2 3 18 19

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,798 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1