|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562 |
wg mnie na pierwszy rzut oka ekstraliga wyglada nastepujaco:
1. Tarnów - Częstochowa 1 50-40 2. Leszno - Gdańsk 1 54-36 (moja drużyna GKSu niesety znikome szanse:() 3. Zielona Góra - Bydgoszcz 2 39-51 4. Toruń - Wrocław 1 49-41
I Liga nie za bardzo sie interesuje, ale co do Ekstraligi mysle ze cos takiego powinno wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
dla wszyskich zainteresowanych Unia-Ckm 47-43 J Gollob raczej pojedzie mimo slow prezesa Rafinerii,Burza mimo iz po lekkiej kontuzji za duzo nie jezdzil i bez sprzetu podobnie jak wiekszosc druzyny,ewentualnie Staszek pojedzie zamiast Wardzaly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742 |
dla wszyskich zainteresowanych Unia-Ckm 47-43 J Gollob raczej pojedzie mimo slow prezesa Rafinerii,Burza mimo iz po lekkiej kontuzji za duzo nie jezdzil i bez sprzetu podobnie jak wiekszosc druzyny,ewentualnie Staszek pojedzie zamiast Wardzaly. Ty chyba żartujesz sobie ?????? Włókniarz nie zrobi na estadio zbylitowska 35 punktów..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Nie mow glosno takich rzeczy,az taka potega nie jestesmy,to walko o bonus juz nastala,porownaj pary polacz Drabika z Burza,Ulamka o ile wrocil do formy z Wardzala lub Rempala a Holta Walasek Sullivan to tez sila wobec Rikiego i golloba,zgodze sie z tylko jednym 1 bieg 5-1 bez defektow.Tak jak mowie nie wiecj niz 8 pkt chociaz nie wykluczam lepszej postawy CKM>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Z tym, że ZKŻ przegra, też bym się nie zgodził. Oczywiście moja opinia jest troszkę subiektywna, bo pochodzę z tego miasta, ale Bydgoszcz nawet z Jonssonem, którego ma nie być w Zielonej Górze, nie wygrałaby tego meczu. (chociaż już nie raz się zawiodłem na swoich zawodnikach i różnie to mogłoby być).
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Ciezko bedzie Zkz nawet bez Jonssona bo za niego bedzie R/R,ciekawe jaka forme prezentujepo kontuzji Okon(?)jak ktos widzial niech pisze,Mysle ze z Pedersenem Zkaz stac na wygrana ale tylko i wylacznie bez Jonsssona ,ale czy struty Szwed bylby pozytkiem skoro wczoraj nie jezdzil w Coventry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Ciekawee jaką linie wystawi Totosyf..Mysle ze ZKŻ bedzie dosc z sporym hand + wtedy postawie jakies wieksze pieniadze na gospodarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Handicapy i pary na jutrzejsze mecze ustawilbym tak :
Tarnów - Częstochowa (+8) Gollob - Holta Rickardsson - Sullivan (+3)
Leszno - Gdańsk (+12) Adams - Pedersen (+3) Balinski - Chrzanowski(Kosciecha) Kasprzak - Chrzan(Kostek)
Zielona Góra(+4) - Bydgoszcz Swist - Sawina Pedersen - Protasiewicz(+1)
Toruń - Wrocław (+8) Crump - Andersen (+3) Jagus - Gapa (+2)
Lublin - Opole(+10) Jeleniewski - Brhel Pietraszko - Czechowicz
Grudziądz(+6) - Rzeszów Zetterstroem - Max Knapp - Kuciapa
Ostrów - Rybnik(+6) Karlsson - Iversen Wegrzyk - Chromik
Krosno(+14) - Gorzów Wilk - Paluch Ljung - Loram
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
A jak tam sytuacja pogodowa w żużlowych miastach nadchodzącej kolejki bo np u mnie w Cz-wie jakby miał być jutro mecz to ciężko by było ... a u was? Takie info jest bardzo istotne bo jak wiemy że jakiś mecz sie na 100% nie odbędzie to możemy sobie zrobić nawet single wtedy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Hehe Bydgoszcz +6 co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 14 |
witam!bydgosscz plus 6 no ciekawe ale zapowiada sie ciekawa walka wszystko zależy od Robackiego i Krzyżaniaka ale wydaje mi sie tą przewage Polonia powinna utrzymać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ehh kolego latwo nie bedzie:) Tym bardziej, ze nie wiadomo czy Jonson jedzie i tak szybko sie nie dowiemy... a bez Szweda ciezko moze byc. Dla mnie no bet bo wszystko mozliwe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Wlodek Krzyzak lubi tamtejszy tor i dobrze mu sie tam jezdzilo, ale on nadal bez formy. U siebie moze i ostatnio dobrze pojechal, ale tak to jest na wlasnym obiekcie. Tam moze byc zdecydowanie gorzej. Robak hmm ciezko cokolowiek powiedziec, ale licze ze pojedzie juz duzolepiej niz na ostatnich wyjazdach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 14 |
w sumie racja hagi to lepiej to odpuścić bardziej pewne wydyja sie Pepe powyżej 11,5 najlepszy polak w lidze powinnien zrobić tam trochę pkt bo kiedyś tam jeździł i tor zan doskonale. pewne wydaje sie zwycięstwo młodzików UniT. w pierszym biegu.Każdy inny wynik jak 5-1 bedzie sukcesem gości z Częstochowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Po takim kursie to nie oplaca sie grac juniorow Tarnow.A co do Pepe czekam jaka linie w b&w na niego wystawia,a to ze Pepe jezdzil tam 10 lat temu nic nie znaczy,geomteria toru mogla sie zmienic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 113 |
Ciezko bedzie Zkz nawet bez Jonssona bo za niego bedzie R/R A to ciekawe, a niby z jakiego powodu R/R ? Z tego co wiem za Jonssona pojedzie Marcin Jędrzejewski. Ale nie jest do konca powiedziane ze Jonsson sie nie pojawi. Za to w ZKŻ ma pojawić się Okoń.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Ciezko bedzie Zkz nawet bez Jonssona bo za niego bedzie R/R A to ciekawe, a niby z jakiego powodu R/R ? Z tego co wiem za Jonssona pojedzie Marcin Jędrzejewski. Ale nie jest do konca powiedziane ze Jonsson sie nie pojawi. Za to w ZKŻ ma pojawić się Okoń. no to masz złe info...:) pozniej napsize Ci bo teraz spiesze do toto Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
W Tarnowie pochmurno,nie pada-w nocy tylko popadalo nieduzo jesli tak bedzie dalej to mecz sie odbedzie-ale pogoda niepewna Mysle ze sullivan Walasek Holta Drabik Ulamek sa w stanie zrobic 40 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 14 |
W Tarnowie pochmurno,nie pada-w nocy tylko popadalo nieduzo jesli tak bedzie dalej to mecz sie odbedzie-ale pogoda niepewna Mysle ze sullivan Walasek Holta Drabik Ulamek sa w stanie zrobic 40 pkt. zgodzę sie z tobą że 40 oczek są w stanie zrobić. teraz czekam co zapoda na dziś BAW , zawsze trzeba na nich czekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|