|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
w Toruniu zachwile zacznie padac ..............
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
W Tarnowie pochmurno,nie pada-w nocy tylko popadalo nieduzo jesli tak bedzie dalej to mecz sie odbedzie-ale pogoda niepewna Mysle ze sullivan Walasek Holta Drabik Ulamek sa w stanie zrobic 40 pkt. zgodzę sie z tobą że 40 oczek są w stanie zrobić. teraz czekam co zapoda na dziś BAW , zawsze trzeba na nich czekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pierwsza trojka ponad 30 punktow sa w stanie zrobic, ale o druga linie balbym sie bardzo. Ulamek po wypadku jeszcze dobrze nie jezdzi i kto wie jak bedzie. ALe 5 punktow to max. Podobnie Drabol jak bedzie jezdzil na swoim silniku to moze byc gorzej niz Ulamek. Jesli mu Sullivan pozyczy silnik to zapowiada sie ciekawy meczyk. Czekamy co da BAW...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 14 |
no cały czas tylko czekamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i nic nie możemy więcej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Walcie info pogodowe!!! Na dziadowskiej prognozie pogody w Onecie jest pokazane że w całej Polske pada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
W Toruniu naarzie kropla niespadla....ale chmur coraz wiecej co zle wrozy!!!!!!
APATOR-ATLAS 53-37 UNIA-WLOKNIARZ 48-42 UNIA-LOTOS 54-36 ZKZ-POLONIA 43-47 Z ADRENALINĄ JESZCZE WYZEJ!!!!!!
HAGI JAKA WOGULE SYTUACJA Z ANDEREASEM JEST OBECNIE NA ILE % PRZYJEDZIE ....CHOCIAZ Z\Z TEZ WAM DUZO DA BO MACIE RONY SKLAD DZIS POLONIA I APATOR WIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
w Zielonce cudowne sloneczko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niebo troszke chmur ale ogolnie na deszczyk nie zanosi sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 14 |
z moich info wynika że Jonsson jedzie w wypowidzi menadżera ekipy wynika że nie dostał on żadnego pisma o absencji Adremaliny w dzisiejszym meczu!więc jedziemy pełnym składem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
TAKJ CZY TAK POLONIA WYGRA A JESZCZE HANDI+6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
hehe wlodek w tym swiecie speedwaya roznie jest i oni takie pisma maja gleboko w dupie...:) trzeba czekac za czyms konkretnym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Zielona dziś wygrywa- tylk onie wiem czy przebija 6 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
NIE WIEM ALE DLA MNIE ZIELONA JEST ZA SLABA NA ROWNĄ POLONIE MECZ BEDZIE NA STYKU ALE HANDI DLA MNIE TO PEWNA 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Okoniewski - Klecha 2 2.65 Frankow - Czechowicz 1 1.30 Lukaszewicz - Loram 2 1.30 Ostrow - Rybnik (+2) 1 1.55
---------------------------------- typy na dzisiaj
Pozdrowienia Ermolek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 14 |
hehe wlodek w tym swiecie speedwaya roznie jest i oni takie pisma maja gleboko w dupie...:) trzeba czekac za czyms konkretnym wiem wiem panie hagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale co zrobić raz mówią tak poźniej nic nie mówaią a naprawde Jonnson może byc w zeilonej ale np. nie pojedzie?pożyjemy zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no w Gdańsku juz leje na maksa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40 |
ale w gdansku chyba nei ma dzisiaj meczu ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ale w gdansku chyba nei ma dzisiaj meczu ?  no co ty , poważnie ? a ja już szukałem parasolki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
w Bydgoszczy oberwanie chmury zawiesilo sie strasznie. Z torunia idzie i zapewne tam tez pada ehh co za pogoda typowo jesienna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
ZGora - Polonia (handi 0-6) - pewna 1 - 1,85 BUK: Toto-mix
Argumentacja:
Polonia bez Jonssona
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 14 |
ZGora - Polonia (handi 0-6) - pewna 1 - 1,85 BUK: Toto-mix
Argumentacja:
Polonia bez Jonssona możesz podac źróło skąd wziąłęs tą wiadomość że Jonsson nie jedzie??z góry dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
ZGora - Polonia (handi 0-6) - pewna 1 - 1,85 BUK: Toto-mix
Argumentacja:
Polonia bez Jonssona moze przeprowadzic sytuacje zdobyczy punktowych zawodnikow zielonej góry , jak ty sobie wyobrażasz zdobycie tych 49 pkt ? Bo Zielona i 49 pkt to wariant total optymistyczny.
|
|
|
Link skopiowany do schowka