Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
w Toruniu zachwile zacznie padac ..............

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Quote
W Tarnowie pochmurno,nie pada-w nocy tylko popadalo nieduzo jesli tak bedzie dalej to mecz sie odbedzie-ale pogoda niepewna
Mysle ze sullivan Walasek Holta Drabik Ulamek sa w stanie zrobic 40 pkt.



zgodzę sie z tobą że 40 oczek są w stanie zrobić.
teraz czekam co zapoda na dziś BAW , zawsze trzeba na nich czekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pierwsza trojka ponad 30 punktow sa w stanie zrobic, ale o druga linie balbym sie bardzo. Ulamek po wypadku jeszcze dobrze nie jezdzi i kto wie jak bedzie. ALe 5 punktow to max. Podobnie Drabol jak bedzie jezdzil na swoim silniku to moze byc gorzej niz Ulamek. Jesli mu Sullivan pozyczy silnik to zapowiada sie ciekawy meczyk.
Czekamy co da BAW...

Dołączył: May 2005
Posty: 14
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 14
no cały czas tylko czekamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i nic nie możemy więcej

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Walcie info pogodowe!!!
Na dziadowskiej prognozie pogody w Onecie jest pokazane że w całej Polske pada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
W Toruniu naarzie kropla niespadla....ale chmur coraz wiecej co zle wrozy!!!!!!

APATOR-ATLAS 53-37
UNIA-WLOKNIARZ 48-42
UNIA-LOTOS 54-36
ZKZ-POLONIA 43-47 Z ADRENALINĄ JESZCZE WYZEJ!!!!!!


HAGI JAKA WOGULE SYTUACJA Z ANDEREASEM JEST OBECNIE NA ILE % PRZYJEDZIE ....CHOCIAZ Z\Z TEZ WAM DUZO DA BO MACIE RONY SKLAD DZIS POLONIA I APATOR WIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
w Zielonce cudowne sloneczko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niebo troszke chmur ale ogolnie na deszczyk nie zanosi sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 14
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 14
z moich info wynika że Jonsson jedzie w wypowidzi menadżera ekipy wynika że nie dostał on żadnego pisma o absencji Adremaliny w dzisiejszym meczu!więc jedziemy pełnym składem

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
TAKJ CZY TAK POLONIA WYGRA A JESZCZE HANDI+6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
hehe wlodek w tym swiecie speedwaya roznie jest i oni takie pisma maja gleboko w dupie...:) trzeba czekac za czyms konkretnym

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Zielona dziś wygrywa- tylk onie wiem czy przebija 6 pkt.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
NIE WIEM ALE DLA MNIE ZIELONA JEST ZA SLABA NA ROWNĄ POLONIE MECZ BEDZIE NA STYKU ALE HANDI DLA MNIE TO PEWNA 2

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Okoniewski - Klecha 2 2.65
Frankow - Czechowicz 1 1.30
Lukaszewicz - Loram 2 1.30
Ostrow - Rybnik (+2) 1 1.55

----------------------------------
typy na dzisiaj

Pozdrowienia Ermolek

Dołączył: May 2005
Posty: 14
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 14
Quote
hehe wlodek w tym swiecie speedwaya roznie jest i oni takie pisma maja gleboko w dupie...:) trzeba czekac za czyms konkretnym



wiem wiem panie hagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale co zrobić raz mówią tak poźniej nic nie mówaią a naprawde Jonnson może byc w zeilonej ale np. nie pojedzie?pożyjemy zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />pozdro

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
no w Gdańsku juz leje na maksa

Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
ale w gdansku chyba nei ma dzisiaj meczu ? tongue

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
ale w gdansku chyba nei ma dzisiaj meczu ? tongue

no co ty , poważnie ? a ja już szukałem parasolki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
w Bydgoszczy oberwanie chmury zawiesilo sie strasznie. Z torunia idzie i zapewne tam tez pada ehh co za pogoda typowo jesienna

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
ZGora - Polonia (handi 0-6) - pewna 1 - 1,85
BUK: Toto-mix


Argumentacja:

Polonia bez Jonssona

Dołączył: May 2005
Posty: 14
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 14
Quote
ZGora - Polonia (handi 0-6) - pewna 1 - 1,85
BUK: Toto-mix


Argumentacja:

Polonia bez Jonssona


możesz podac źróło skąd wziąłęs tą wiadomość że Jonsson nie jedzie??z góry dziękuje

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
ZGora - Polonia (handi 0-6) - pewna 1 - 1,85
BUK: Toto-mix


Argumentacja:

Polonia bez Jonssona
moze przeprowadzic sytuacje zdobyczy punktowych zawodnikow zielonej góry , jak ty sobie wyobrażasz zdobycie tych 49 pkt ?
Bo Zielona i 49 pkt to wariant total optymistyczny.

Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1