Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
jak w zielonce popada to widze szanse dla bydgoszczy bo bedzie ciezki tor i okon moze miec duze klopoty ze zdobycza pkt


juz pada i to nawet leje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> powoli moze bedzie sie przejasniac , jakby ustal deszcz narazie wiec moze mecz dojdzie do skutku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
dziś dałem ZKŻ Z.G.-POLONIA BYDG. H(0-6) 1,85 8,00 1,85 - 1 SWIDERSKI 6,5 PKT 1,80 --- 1,80 - 1 UNIA T.-WŁÓKNIARZ CZ. H(0-10) 1,85 8,00 1,85 - 2

NIE JEST TO POPARTE JAKĄŚ DOGŁĘBNĄ ANALIZĄ ALE MAM NADZIEJĘ ŻE WEJDZIE

Dołączył: Jul 2004
Posty: 96
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 96
W Toruniu wlasnie pada - lekko, przejasnia sie ale chmury gdzies dookola kraza. Szanse na rozegranie meczu sa

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
w ATLASIE Wroclaw nie pojedzie Robert Miskowiak - za niego w skladzie pojawi sie Jarek Hampel za ktorego z kolei zostanie zastosowane ZZ.

Tak wiec szanse Wroclawian zmalaly praktycznie do 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Informacja niepotwierdzona - w zespole Gorzowskim na torze nie pojawi sie dzisiaj Mark Loram (odczuwa jeszcze ból w dłoni ) za niego ma pojawic sie Michal Rajkowski.


Uwaga: Info niepotwierdzone oficjalnie

Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
W Tarnowie, swieci słońce, "ale weź parasol" ;-)

Calkiem powaznie, mecz na 100% sie odbedzie..

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
pojawiaja sie pierwsze oferty na betandwin
prosze o wykasowanie tego posta pozniej

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Zetterstroem - Max (2.5 - 0 ) TYP 1

Zorro wystapi na pewno 6 razy a moze nawet 7 ( w przypadku gdy druzyna bedzie przegrywala 6 pkt - a to bardzo prawdopodobne Magnus wystartuje jako R/T)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Zetterstroem - Max (2.5 - 0 ) TYP 1

Zorro wystapi na pewno 6 razy a moze nawet 7 ( w przypadku gdy druzyna bedzie przegrywala 6 pkt - a to bardzo prawdopodobne Magnus wystartuje jako R/T)
ladnie to wyglada ale chyba jeszcze lepiej
Head-to-Head
Grzegorz Knapp (Gru) +2,5 1.80
Maciej Kuciapa (Rze) -2,5 1.90

na knappa ktory na swoim torze umie dobrze jechac pewnie tez bedzie mial handi w postaci jednego wiecej startu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 7
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 7
W Grudziadzu pogoda ładna i mecz się odbędzie dużych szans na zwycięstwo nie widzę, ale z handi +7,5 powinniśmy wygrać.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
Quote
Zetterstroem - Max (2.5 - 0 ) TYP 1

Zorro wystapi na pewno 6 razy a moze nawet 7 ( w przypadku gdy druzyna bedzie przegrywala 6 pkt - a to bardzo prawdopodobne Magnus wystartuje jako R/T)
ladnie to wyglada ale chyba jeszcze lepiej
Head-to-Head
Grzegorz Knapp (Gru) +2,5 1.80
Maciej Kuciapa (Rze) -2,5 1.90

na knappa ktory na swoim torze umie dobrze jechac pewnie tez bedzie mial handi w postaci jednego wiecej startu

zgadzam sie z toba Jarko

choc wczoraj bylem na Memoriale Edwarda Jancarza i Kuciapa pozostawil po sobie dobre wrazenie.Knapp jednak jest liderem Grudziadzan i powinien z tym handi ( w postaci 2.5 pkt i jednego badz 2 startow wiecej) pokonac Macka

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
handi na krosno chyba tez ladnie wyglada w krosnie specyficzny tor ( zuzlowy nie granit i do tego dlugi )
Spread
KSZ Krosno +15,5 1.95

jak niepojedzie loram wydaje sie dobrym typem

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Wilk - Paluch

Mysle ze za drobne mozna sprobowac na Rafala Wilka.Mimo ze jestem z Gorzowa nie przychylam sie do zwyciestwa Bola nad doswiadczonym zawdnikiem Krosna.Na jedynym juz w Polsce prawdziwym zuzlowym torze to Rafał powinien okazac sie lepszy ( bedzie mial prawdopodobnie jeden start wiecej )

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
handi na krosno chyba tez ladnie wyglada w krosnie specyficzny tor ( zuzlowy nie granit i do tego dlugi )
Spread
KSZ Krosno +15,5 1.95

jak niepojedzie loram wydaje sie dobrym typem

za Lorama pojedzie Rajkowski ale info nadal nie potwierdzone .........

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
ok daje taki kupon 4/10
KSZ Krosno - Stal Gorzów
Spread - Typ: KSZ Krosno +15,5
1.95
KM Intar Ostrów - RKM Rybnik
Spread - Typ: KM Intar Ostrow -7,5
1.75
Head-to-Head
Grzegorz Knapp (Gru) +2,5 1.80
Maciej Kuciapa (Rze) -2,5 1.90

na knappa
typ na intar ze wzgledu na patriotyzm ale mysle ze rybnik 40 pkt nie zrobi dzis w ostrowie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
czyli mozna zaryzykowac : Matej Ferjan - Mark Loram na 1 skoro jest szansa ze go nei bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
witam

dzisiaj wybrałem tylko dwa typy:

ZKŻ Z.G.-POLONIA BYDG. H(0-6) typ:2

Zdecydowanie zmartwiła mnie informacja o absencji Jonssona.Nadal jednak uważam że Bydgoszcz wywiezie z Zielonej dwa punkty a na pewno nie polegnie jakąś dużą różnicą punktów.Za moim typem przemawiają szczegolnie dwie reczy:
-Bydzia ma zdecydowanie lepszych juniorów.Buczkowski czy Klecha potrafią punkty zdobyć nawet na seniorach drużyny przeciwnej a tym samym rozstrzygać na korzyść Polonii ważne biegi.Zdecydowanie nie można tego powiedzieć o juniorach Zielonki

-sprawa powrotu Okoniewskiego.szczerze mówiąc nie wiem czego Fani Zielonej Góry oczekują po tym zawodniku.Jak dla mnie po takiej kontuzji to nawet 5 punktów będzie dobrym rezultatem.W każdym razie nie wierze żeby dzisiaj Rafał potrafił powalczyć z Sawiną,Protasiem a być może nawet z Krzyzaniakiem

I właśnie dlatego obstawiam że dzisiaj Bydgoszcz spokojnie powinna zrobić te 45 punktów.Oczywiście nie zdziwie się jeżeli moje wyliczenia zwyczajnie się nie sprawdzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


WALASEK 9,5 PKT typ:2

Walasek to Walasek.Nie wierze aby dzisiaj w Tarnowie dobrał się do skóry Rickardssonowi ale cała reszta zawodników Unii jest w jego zasięgu i te 10 punktów powinien zrobić.Tym bardziej że co by o nim nie powiedzieć jest zawodnikiem pewnym który nie spala się i nie zawodzi w ważnych meczach.
Oczywiście nie zdziwie się jeżeli moje wyliczenia zwyczajnie się nie sprawdzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ponadto chciałbym zabrać głos w sprawie dzisiejszego meczu Unia-Włókniarz.Jak dla mnie dwie rzeczy sa pewne.Po pierwsze Szczepaniak nie pojeździ sobie dzisiaj za wiele i młodzież jest ogromną przewagą Unii.Po drugie można liczyć na Świetą Trójcę(Sulli,Walas,Holciński) która dzisij na pewno zrobi powyżej 33 punktów.Oni po prostu nie zawodzą.Czyli patrząc z perspektywy kibica CKM-u losy tego meczu zależą od dwójki Ułamek-Drabik jezli razem zrobią z 11 punktów to mecz bedzie nasz.Należy się więc zastanowić jakie są na to szanse.Jeżeli ktoś chce znać moje zdanie to ja w to zwyczajnie nie wierze.Przykro mi że nie wierze we własną drużynę ale prawda jest że Ułamek po pechowym początku nie jeździ nic,Drabik to samo-korzystając ze sttusu swiętej krowy w Czestochowie.

I jeszcze jednego komentarza nie moge sobie odpuścić.Typuje że jezeli w pewnym mieście na T. tor będzie przygotowywany tak jak ostatnio to któryś zawodnik się na pewno połamie.

pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
czyli mozna zaryzykowac : Matej Ferjan - Mark Loram na 1 skoro jest szansa ze go nei bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

weż już idź na obiadek do mamy i nie rób siary naszemu miastu na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Mark Loram jednak nie jedzie !! Info juz potwierdzone ze strony mojego ukochanego klubu Stali Gorzow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


http://www.stalgorzow.pl/forum/viewtopic.php?t=943

Dołączył: Feb 2004
Posty: 113
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 113
Ludzie no co wy tam zagladacie na jakies onety. Pogode sie sprawdza tutaj http://meteo.icm.edu.pl/
Bierze sie z listy miasto i tam jest caly wykresik. Powiem wiecej, znam ta stronke od lat i jakos mnie nie zawiodla.
Mozna tez wziasc mapki nizej i tez po nich cos wywnioskowac, jednak symulacje sa co 6 godzin tam wiec lepiej miasta.
Jedyny minus ze jest to prognozna na 48 godzin. Ale pierwsze 6-12 godzin to nie mal zawsze jest 100%. Wiem co mowie, na nic nie patrze tylko na to zawsze. Sami sie przekonacie.

Od rana wiedzialem ze w okolicy 12-15 bedzie padac w Zielonej ale z tego co widac sa to opady niewielkie od 17-19 to wyglada na bez opadow, wiec moim zdaniem mecz sie odbedzie.

Nie na takich meczach bylem gdzie lalo ze same parasole byly na trybunach. To byl mecz z Gorzowem gdzie goscie bali sie wyjsc na tor, a Huszcza powiedzial ze on moze jechac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i cala druzyna za nim tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1