|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112 |
czy ktos sie orientuje czy mozna u hilla grac przez wap?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189 |
jak mozna tam wplacic przelewem?jak wtedy wyplacaja?czy biora prowizja ? aha czy wprowadzaja limity?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
A jak sie wyplaca od nich na karte tyam jest tylko opcja bank transfer i czek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie widzialem opcji na karte
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291 |
Oryginalnie wysłał dadycool: [qb]A jak sie wyplaca od nich na karte tyam jest tylko opcja bank transfer i czek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie widzialem opcji na karte[/qb] Hill zmienial cos ostatnio w systemie i ja tez mialem tylko te dwie opcje. Pogadalem jednak z jakas babka na live help i w ciagu piec minut juz mialem opcje zwrotu na karte. I o dziwo tylko na karte, nie mam opcji przelew ani czek:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Czy mi sie tylko wydaje, czy tak jest na prawde? WillHill niesamowicie obnizyl limity na kombosy? Wystaczy miec 2 spotkania po kursie np. 1,20 (i kazdym innym!) a wprowadza smieszny limit na np. 100 EURO!!!! (dosłownie sto!). Sprawdzałem co jest i porównałem to z GameBookers, specjalnie wybrałem te same sptokania z Piłki Nożnej, za te same kursy 3 spotkania, z podobnymi limitami singlowymi no i... GameBookers na taki kurs co wyszedł ogólny 1,60 dał limit 950 EURO (wporzo) a WillHill dali na TO SAMO limit 85 EURO (śmiechu warte?)?!?! CO jest? Jeszcze nie wygrywałem praktycznie nic u Hilla, żeby mnie aż tak pojechał limitowo, choć podobno Hill i tak tych wygrywających nie jedzie tak, więc co jest? To chwilowe u Hilla zabezpieczenie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Ja nie widzę żadnych korzyści, by grać w WillHill...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]Ja nie widzę żadnych korzyści, by grać w WillHill...[/qb] I to jest odpowiedź na temat? Umiesz rozwinąć swoją przedszkolną wypowiedź troche szerzej, czy zawsze tylko "nie bo nie"? Żałosne... A ja widze korzyści w graniu u jednego z największych i najstarszych buków w necie i pytanie dotyczyło czego innego.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]Ja nie widzę żadnych korzyści, by grać w WillHill...[/qb] To nie graj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb] Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]Ja nie widzę żadnych korzyści, by grać w WillHill...[/qb] To nie graj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Ja tam gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał ph9: [qb]Czy mi sie tylko wydaje, czy tak jest na prawde? WillHill niesamowicie obnizyl limity na kombosy? Wystaczy miec 2 spotkania po kursie np. 1,20 (i kazdym innym!) a wprowadza smieszny limit na np. 100 EURO!!!! (dosłownie sto!). Sprawdzałem co jest i porównałem to z GameBookers, specjalnie wybrałem te same sptokania z Piłki Nożnej, za te same kursy 3 spotkania, z podobnymi limitami singlowymi no i... GameBookers na taki kurs co wyszedł ogólny 1,60 dał limit 950 EURO (wporzo) a WillHill dali na TO SAMO limit 85 EURO (śmiechu warte?)?!?! CO jest? Jeszcze nie wygrywałem praktycznie nic u Hilla, żeby mnie aż tak pojechał limitowo, choć podobno Hill i tak tych wygrywających nie jedzie tak, więc co jest? To chwilowe u Hilla zabezpieczenie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Jak zawsze przez dziecinne wypowiedzi, czyli kilku sylabowe, "qwerty" sens pytania przepadł dlatego jeszcze raz je cytuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał guga: [qb] Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb] Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]Ja nie widzę żadnych korzyści, by grać w WillHill...[/qb] To nie graj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Ja tam gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] A ja nie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał guga: [qb] Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb] Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]Ja nie widzę żadnych korzyści, by grać w WillHill...[/qb] To nie graj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Ja tam gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] A ja nie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Oryginalnie wysłał stiwi: Hill zmienial cos ostatnio w systemie i ja tez mialem tylko te dwie opcje. Pogadalem jednak z jakas babka na live help i w ciagu piec minut juz mialem opcje zwrotu na karte. I o dziwo tylko na karte, nie mam opcji przelew ani czek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiaj na live help dowiedziłem się że poza UK nie wysyłają pieniędzy na kartę. Mam tylko 2 opcje: czek i bank transfer
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112 |
ja nie raz wyplacalem na karte a nie jestem z Uk
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
I nadal masz na swoim koncie opcję wypłaty na kartę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Witam serdecznie, Czy ktoś z Was ma aktualne informacje na temat wpłat i wypłat do Hilla ekartą mBanku ???
Przed chwilą rozmawiałem na LiveHelpie z Sybille z Hilla i powiedziała mi że Hill nie oferuje możliwosći wpłaty i wypłaty na Visa Electron virtual card.
Chciałem wpłacić do Hilla właśnie ekartą i już założyłem ekonto w mBanku ale teraz to nie wiem czy warto zamawiać ekartę i płacić za nią 25zł.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź, art
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Oryginalnie wysłał bledo: [qb]Witam serdecznie, Czy ktoś z Was ma aktualne informacje na temat wpłat i wypłat do Hilla ekartą mBanku ???
Przed chwilą rozmawiałem na LiveHelpie z Sybille z Hilla i powiedziała mi że Hill nie oferuje możliwosći wpłaty i wypłaty na Visa Electron virtual card.
Chciałem wpłacić do Hilla właśnie ekartą i już założyłem ekonto w mBanku ale teraz to nie wiem czy warto zamawiać ekartę i płacić za nią 25zł.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź, art[/qb] Witam! Ja nie miałem z tym żadnych kłopotów jakis czas temu. Wpłacałem ekartą i dało mi się na nią wypłacić pieniądze. Depozyt robiłem 8 maja. Wypłatę pózniej. Może coś się zmieniło od tego czasu? scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał bledo: [qb]Witam serdecznie, Czy ktoś z Was ma aktualne informacje na temat wpłat i wypłat do Hilla ekartą mBanku ???
Przed chwilą rozmawiałem na LiveHelpie z Sybille z Hilla i powiedziała mi że Hill nie oferuje możliwosći wpłaty i wypłaty na Visa Electron virtual card.
Chciałem wpłacić do Hilla właśnie ekartą i już założyłem ekonto w mBanku ale teraz to nie wiem czy warto zamawiać ekartę i płacić za nią 25zł.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź, art[/qb] Wiadomo, ze nie obsluguja Visy ELECTRON, ale obsluguja doskonale i szybko z mBanku karte VISA (czyli tez eKarte)! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
ph9 możesz wypłacać na kartę? U mnie na koncie nie ma takiej opcji. Facet z live help powiedział mi, że kasę za granicę mogą wysłać tylko albo czekiem albo przelewem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|