Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#35565 24/07/2003 21:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
czy ktos sie orientuje czy mozna u hilla grac przez wap?

Bonus: Unibet
#35566 25/07/2003 18:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
jak mozna tam wplacic przelewem?jak wtedy wyplacaja?czy biora prowizja ?
aha czy wprowadzaja limity?

#35567 31/07/2003 17:13
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
A jak sie wyplaca od nich na karte tyam jest tylko opcja bank transfer i czek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie widzialem opcji na karte

#35568 01/08/2003 02:24
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Quote
Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]A jak sie wyplaca od nich na karte tyam jest tylko opcja bank transfer i czek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie widzialem opcji na karte[/qb]
Hill zmienial cos ostatnio w systemie i ja tez mialem tylko te dwie opcje. Pogadalem jednak z jakas babka na live help i w ciagu piec minut juz mialem opcje zwrotu na karte. I o dziwo tylko na karte, nie mam opcji przelew ani czek:)

#35569 01/08/2003 02:58
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
o to luz dzieki

#35570 01/08/2003 17:54
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Czy mi sie tylko wydaje, czy tak jest na prawde? WillHill niesamowicie obnizyl limity na kombosy? Wystaczy miec 2 spotkania po kursie np. 1,20 (i kazdym innym!) a wprowadza smieszny limit na np. 100 EURO!!!! (dosłownie sto!). Sprawdzałem co jest i porównałem to z GameBookers, specjalnie wybrałem te same sptokania z Piłki Nożnej, za te same kursy 3 spotkania, z podobnymi limitami singlowymi no i... GameBookers na taki kurs co wyszedł ogólny 1,60 dał limit 950 EURO (wporzo) a WillHill dali na TO SAMO limit 85 EURO (śmiechu warte?)?!?! CO jest? Jeszcze nie wygrywałem praktycznie nic u Hilla, żeby mnie aż tak pojechał limitowo, choć podobno Hill i tak tych wygrywających nie jedzie tak, więc co jest? To chwilowe u Hilla zabezpieczenie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#35571 01/08/2003 18:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Ja nie widzę żadnych korzyści, by grać w WillHill...

#35572 01/08/2003 20:39
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Ja nie widzę żadnych korzyści, by grać w WillHill...[/qb]
I to jest odpowiedź na temat? Umiesz rozwinąć swoją przedszkolną wypowiedź troche szerzej, czy zawsze tylko "nie bo nie"? Żałosne...
A ja widze korzyści w graniu u jednego z największych i najstarszych buków w necie i pytanie dotyczyło czego innego.

#35573 01/08/2003 21:04
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Ja nie widzę żadnych korzyści, by grać w WillHill...[/qb]
To nie graj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#35574 01/08/2003 22:24
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Ja nie widzę żadnych korzyści, by grać w WillHill...[/qb]
To nie graj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Ja tam gram
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#35575 01/08/2003 23:16
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]Czy mi sie tylko wydaje, czy tak jest na prawde? WillHill niesamowicie obnizyl limity na kombosy? Wystaczy miec 2 spotkania po kursie np. 1,20 (i kazdym innym!) a wprowadza smieszny limit na np. 100 EURO!!!! (dosłownie sto!). Sprawdzałem co jest i porównałem to z GameBookers, specjalnie wybrałem te same sptokania z Piłki Nożnej, za te same kursy 3 spotkania, z podobnymi limitami singlowymi no i... GameBookers na taki kurs co wyszedł ogólny 1,60 dał limit 950 EURO (wporzo) a WillHill dali na TO SAMO limit 85 EURO (śmiechu warte?)?!?! CO jest? Jeszcze nie wygrywałem praktycznie nic u Hilla, żeby mnie aż tak pojechał limitowo, choć podobno Hill i tak tych wygrywających nie jedzie tak, więc co jest? To chwilowe u Hilla zabezpieczenie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Jak zawsze przez dziecinne wypowiedzi, czyli kilku sylabowe, "qwerty" sens pytania przepadł dlatego jeszcze raz je cytuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#35576 02/08/2003 02:35
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał guga:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Ja nie widzę żadnych korzyści, by grać w WillHill...[/qb]
To nie graj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Ja tam gram
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
A ja nie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#35577 02/08/2003 02:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał guga:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Ja nie widzę żadnych korzyści, by grać w WillHill...[/qb]
To nie graj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Ja tam gram
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
A ja nie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#35578 04/08/2003 02:55
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Quote
Oryginalnie wysłał stiwi:
Hill zmienial cos ostatnio w systemie i ja tez mialem tylko te dwie opcje. Pogadalem jednak z jakas babka na live help i w ciagu piec minut juz mialem opcje zwrotu na karte. I o dziwo tylko na karte, nie mam opcji przelew ani czek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzisiaj na live help dowiedziłem się że poza UK nie wysyłają pieniędzy na kartę. Mam tylko 2 opcje: czek i bank transfer

#35579 04/08/2003 04:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
ja nie raz wyplacalem na karte a nie jestem z Uk

#35580 04/08/2003 21:36
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
I nadal masz na swoim koncie opcję wypłaty na kartę?

#35581 11/08/2003 19:01
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Witam serdecznie,
Czy ktoś z Was ma aktualne informacje na temat wpłat i wypłat do Hilla ekartą mBanku ???

Przed chwilą rozmawiałem na LiveHelpie z Sybille z Hilla i powiedziała mi że Hill nie oferuje możliwosći wpłaty i wypłaty na Visa Electron virtual card.

Chciałem wpłacić do Hilla właśnie ekartą i już założyłem ekonto w mBanku ale teraz to nie wiem czy warto zamawiać ekartę i płacić za nią 25zł.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź,
art

#35582 11/08/2003 19:11
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał bledo:
[qb]Witam serdecznie,
Czy ktoś z Was ma aktualne informacje na temat wpłat i wypłat do Hilla ekartą mBanku ???

Przed chwilą rozmawiałem na LiveHelpie z Sybille z Hilla i powiedziała mi że Hill nie oferuje możliwosći wpłaty i wypłaty na Visa Electron virtual card.

Chciałem wpłacić do Hilla właśnie ekartą i już założyłem ekonto w mBanku ale teraz to nie wiem czy warto zamawiać ekartę i płacić za nią 25zł.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź,
art[/qb]
Witam!
Ja nie miałem z tym żadnych kłopotów jakis czas temu. Wpłacałem ekartą i dało mi się na nią wypłacić pieniądze. Depozyt robiłem 8 maja. Wypłatę pózniej.
Może coś się zmieniło od tego czasu?
scottie

#35583 11/08/2003 21:55
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał bledo:
[qb]Witam serdecznie,
Czy ktoś z Was ma aktualne informacje na temat wpłat i wypłat do Hilla ekartą mBanku ???

Przed chwilą rozmawiałem na LiveHelpie z Sybille z Hilla i powiedziała mi że Hill nie oferuje możliwosći wpłaty i wypłaty na Visa Electron virtual card.

Chciałem wpłacić do Hilla właśnie ekartą i już założyłem ekonto w mBanku ale teraz to nie wiem czy warto zamawiać ekartę i płacić za nią 25zł.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź,
art[/qb]
Wiadomo, ze nie obsluguja Visy ELECTRON, ale obsluguja doskonale i szybko z mBanku karte VISA (czyli tez eKarte)! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#35584 11/08/2003 22:06
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
ph9 możesz wypłacać na kartę? U mnie na koncie nie ma takiej opcji. Facet z live help powiedział mi, że kasę za granicę mogą wysłać tylko albo czekiem albo przelewem.

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1