Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#35605 13/09/2003 18:13
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Witam

Chcialbym otworzyc sobie konto u WH, ale mam dylemat co do wplaty gotowki, mianowicie jestem szczesliwym posiadaczem VE Inteligo (PKO BP obecnie), czytalem ze w tym posice ze mozna jej uzyc. Problem moj polega w tym ze posiadam konto w PLN, a u WH chcialbym miec konto w Euro i tutaj chcialem zapytac czy jest mozliwosc dokonania takiego depozytu z konta w PLN na Euro i jaka jaka bank/WH biora prowizje od przeliczenia waluty.

pozdr

Bonus: Unibet
#35606 13/09/2003 18:19
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Za zmiane waluty raczej nic sie nie placi, bo ja uzywalem ostatnio Inteligo do wplaty do Ladbrokes i zlotowki zamieniaja na funty bez prowizji wiec pewnie na EUR tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A co do Hilla to jak ostatnio do nich wplacalem, ale bylo to juz dosyc dawno a wplacalem Mastercardem Invest Banku to nic nie pobierali. Wyplaty tez sa chyba bez prowizji u Hilla.

#35607 13/09/2003 18:22
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
dzieki, zaraz sie okaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#35608 13/09/2003 18:28
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
No niestety nie udalo sie przelac kasy, moze ktos ma podobna sytuacje (karta VE Inteligo itp.) i napisze jak dokonal tak prostej rzeczy ktora mi sie nie udala.

pozdr

#35609 14/09/2003 21:56
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
Karta wiza elektron nigdy Ci sie nie uda bo nie sluży ona do tego gdyz nie jest Ekartą.pozdro.nara.zrob to po prostu przelewem.

#35610 14/09/2003 22:25
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał thomasss13:
[qb]Karta wiza elektron nigdy Ci sie nie uda bo nie sluży ona do tego gdyz nie jest Ekartą.pozdro.nara.zrob to po prostu przelewem.[/qb]
Glupoty gadasz, karta Inteligo to jest to samo co Ekarta Mbanku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#35611 14/09/2003 22:26
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
G
member
member
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
Witam!
Pytanie odnosnie live betting u Hilla: czy maja oni jakas konkretna strategie oferowania takich zakladow, tzn. czy blokuja spotkania po danej minucie, czy to zalezy od przebiegu spotkania? i czy wystawiaja live betting na tenis, a jesli tak to jaka jest jego "charakterystyka"?

#35612 30/09/2003 23:10
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
już mam

#35613 01/10/2003 01:26
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
>Glupoty gadasz, karta Inteligo to jest to samo >co Ekarta Mbanku.

No nie bardzo sproboj ekarte wyjac pieniadze z bankomaty lub zaplacic w sklepie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#35614 01/10/2003 02:09
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Chodzilo mi o to ze mozna nia tak samo placic w internecie jak Ekarta mimo ze jest to Visa Electron z plastiku i teoretycznie powinna dzialac tylko w sklepie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#35615 07/10/2003 03:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Witam

Moja sprawa z Hillem już się prawie wyjaśniła. Jakoś dogadałem się z panem na live czacie i ów pan powiedział, że oni ten przelew wysłali. Nawet powiedział, którego dnia doszedł ten przelew do mbanku i którego dnia został przez mbank zaakceptowany (czy coś w tym stylu). A więc wysłałem maila do mbanku. Po kilku dniach otrzymałem odpowiedź, że muszę złożyć telefonicznie oficjalną reklamację. Tak też zrobiłem. Po następnych kilku dniach zadzwoniła pani z mbanku i powiedziała mojej siostrze (mnie nie było), że ten przelew został odesłany do Anglii!!!!!!!, ale z jakich powodów to nie wiem. Nie rozumiem jak można bez mojej wiedzy odesłać przelew, który przychodzi na moje konto. Jutro mam zadzwonić do mbanku i dowiem się więcej.
Pozdrawiam

#35616 23/10/2003 17:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Ostatecznie po mojej reklamacji mbank cofnął odesłanie przelewu do Hilla i po wielu przebojach (wyjaśniałem pani z mbanku, że ten przelew na pewno należy do mnie(Hill źle go "zaadresował")) pieniądze w kwocie 300 zł. znalazły się na moim koncie bankowym. Ta szopka trwała kilka miesięcy. Odradzam wszystkim wypłatę z Hilla przelewem.

#35617 23/10/2003 23:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Witam!
Mam pytanie co do zakladow u Hilla live - czy to wszystko jest dobrze zorganizowane i na jakie zdarzenia najczesciej oferuja zaklady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#35618 27/10/2003 22:48
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
Do tej pory zawsze do Hill'a wpłacałem kartą i po wygranej zawsze wypłacałem z powrotem na kartę.

W ten weekend wpłaciłem kartą kasę a przy wypłacie nie mam opcji zwrotu na kartę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Jest tylko do wyboru wypłata do banku lub czekiem.

Wybrałem bank

Interesuje mnie tylko czy ktoś ostatnio miał podobny problem?

Pozdrawiam

#35619 27/10/2003 23:04
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Miałem coś podobnego przez okres wakacji. Później możliwość wypłaty na kartę powróciła "sama".
Przed chwilą sprawdzałem i mam dostęp do wypłaty na kartę.

#35620 31/10/2003 16:02
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Czy ktos ostatnio dokonywal przelewu na konto u W.Hill'a z konta Inteligo przy pomocy karty Visa Electron ?

Czy da sie ominac problem uzycia polskich znakow ?
Jako wlasciciel karty ktora chce dokonac przelewu nie moge sobie z tym poradzic bo w moim nazwisku znajduja sie polskie znaki, a bez polskich znakow wiadomo odrzuca probe dokonania depozytu.

pozdr

#35621 31/10/2003 19:54
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Gdyby ktos mogl pomoc w powyzszym problemie to moj nr GG: 2467054

pozdr

#35622 31/10/2003 21:01
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Nie da sie do Willa wplacic z polskimi znakami ?

Dziwne bo ja tez mam polskie w nazwisku a nigdzie nie mialem problemu z wplata Electronem, zamiast Ł stosuje L i tyle. No ale u wujka Willa nie probowalem.

#35623 31/10/2003 21:04
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Polskie znaki to żaden problem Też mam je na karcie a zamiast ł piszę l. Jeszcze nie miałem problemu z autoryzacją.
Nie znam się na kartach Inteligo, ale zwykłą Visa Electron nie da się przecież płacić w necie.

#35624 31/10/2003 21:08
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Quote
Oryginalnie wysłał Stach:
[qb]Nie znam się na kartach Inteligo, ale zwykłą Visa Electron nie da się przecież płacić w necie.[/qb]
Visa Electron Inteligo zaplacisz za wszystko, jeszcze nie zdazylo mi sie nic co by nie przeszlo.

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1