|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Witam
Chcialbym otworzyc sobie konto u WH, ale mam dylemat co do wplaty gotowki, mianowicie jestem szczesliwym posiadaczem VE Inteligo (PKO BP obecnie), czytalem ze w tym posice ze mozna jej uzyc. Problem moj polega w tym ze posiadam konto w PLN, a u WH chcialbym miec konto w Euro i tutaj chcialem zapytac czy jest mozliwosc dokonania takiego depozytu z konta w PLN na Euro i jaka jaka bank/WH biora prowizje od przeliczenia waluty.
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Za zmiane waluty raczej nic sie nie placi, bo ja uzywalem ostatnio Inteligo do wplaty do Ladbrokes i zlotowki zamieniaja na funty bez prowizji wiec pewnie na EUR tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A co do Hilla to jak ostatnio do nich wplacalem, ale bylo to juz dosyc dawno a wplacalem Mastercardem Invest Banku to nic nie pobierali. Wyplaty tez sa chyba bez prowizji u Hilla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
dzieki, zaraz sie okaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
No niestety nie udalo sie przelac kasy, moze ktos ma podobna sytuacje (karta VE Inteligo itp.) i napisze jak dokonal tak prostej rzeczy ktora mi sie nie udala.
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154 |
Karta wiza elektron nigdy Ci sie nie uda bo nie sluży ona do tego gdyz nie jest Ekartą.pozdro.nara.zrob to po prostu przelewem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał thomasss13: [qb]Karta wiza elektron nigdy Ci sie nie uda bo nie sluży ona do tego gdyz nie jest Ekartą.pozdro.nara.zrob to po prostu przelewem.[/qb] Glupoty gadasz, karta Inteligo to jest to samo co Ekarta Mbanku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120 |
Witam! Pytanie odnosnie live betting u Hilla: czy maja oni jakas konkretna strategie oferowania takich zakladow, tzn. czy blokuja spotkania po danej minucie, czy to zalezy od przebiegu spotkania? i czy wystawiaja live betting na tenis, a jesli tak to jaka jest jego "charakterystyka"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728 |
>Glupoty gadasz, karta Inteligo to jest to samo >co Ekarta Mbanku.
No nie bardzo sproboj ekarte wyjac pieniadze z bankomaty lub zaplacic w sklepie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Chodzilo mi o to ze mozna nia tak samo placic w internecie jak Ekarta mimo ze jest to Visa Electron z plastiku i teoretycznie powinna dzialac tylko w sklepie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
Witam
Moja sprawa z Hillem już się prawie wyjaśniła. Jakoś dogadałem się z panem na live czacie i ów pan powiedział, że oni ten przelew wysłali. Nawet powiedział, którego dnia doszedł ten przelew do mbanku i którego dnia został przez mbank zaakceptowany (czy coś w tym stylu). A więc wysłałem maila do mbanku. Po kilku dniach otrzymałem odpowiedź, że muszę złożyć telefonicznie oficjalną reklamację. Tak też zrobiłem. Po następnych kilku dniach zadzwoniła pani z mbanku i powiedziała mojej siostrze (mnie nie było), że ten przelew został odesłany do Anglii!!!!!!!, ale z jakich powodów to nie wiem. Nie rozumiem jak można bez mojej wiedzy odesłać przelew, który przychodzi na moje konto. Jutro mam zadzwonić do mbanku i dowiem się więcej. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
Ostatecznie po mojej reklamacji mbank cofnął odesłanie przelewu do Hilla i po wielu przebojach (wyjaśniałem pani z mbanku, że ten przelew na pewno należy do mnie(Hill źle go "zaadresował")) pieniądze w kwocie 300 zł. znalazły się na moim koncie bankowym. Ta szopka trwała kilka miesięcy. Odradzam wszystkim wypłatę z Hilla przelewem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Witam! Mam pytanie co do zakladow u Hilla live - czy to wszystko jest dobrze zorganizowane i na jakie zdarzenia najczesciej oferuja zaklady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354 |
Do tej pory zawsze do Hill'a wpłacałem kartą i po wygranej zawsze wypłacałem z powrotem na kartę.
W ten weekend wpłaciłem kartą kasę a przy wypłacie nie mam opcji zwrotu na kartę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jest tylko do wyboru wypłata do banku lub czekiem.
Wybrałem bank
Interesuje mnie tylko czy ktoś ostatnio miał podobny problem?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Miałem coś podobnego przez okres wakacji. Później możliwość wypłaty na kartę powróciła "sama". Przed chwilą sprawdzałem i mam dostęp do wypłaty na kartę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Czy ktos ostatnio dokonywal przelewu na konto u W.Hill'a z konta Inteligo przy pomocy karty Visa Electron ?
Czy da sie ominac problem uzycia polskich znakow ? Jako wlasciciel karty ktora chce dokonac przelewu nie moge sobie z tym poradzic bo w moim nazwisku znajduja sie polskie znaki, a bez polskich znakow wiadomo odrzuca probe dokonania depozytu.
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Gdyby ktos mogl pomoc w powyzszym problemie to moj nr GG: 2467054
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
Nie da sie do Willa wplacic z polskimi znakami ?
Dziwne bo ja tez mam polskie w nazwisku a nigdzie nie mialem problemu z wplata Electronem, zamiast Ł stosuje L i tyle. No ale u wujka Willa nie probowalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Polskie znaki to żaden problem Też mam je na karcie a zamiast ł piszę l. Jeszcze nie miałem problemu z autoryzacją. Nie znam się na kartach Inteligo, ale zwykłą Visa Electron nie da się przecież płacić w necie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
Oryginalnie wysłał Stach: [qb]Nie znam się na kartach Inteligo, ale zwykłą Visa Electron nie da się przecież płacić w necie.[/qb] Visa Electron Inteligo zaplacisz za wszystko, jeszcze nie zdazylo mi sie nic co by nie przeszlo.
|
|
|
Link skopiowany do schowka