|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167 |
Ja rozmawiałem na GG z Rafalem_Tsw ( tym uczciwym co ma zamiar oddać nam pieniadze ) i zobowiazał mi się oddać 125 zł które wpłaciłem jego bratu na Mb ( kuschel@vp.pl ) . Dałem mu kopie rozmowy na GG z jego bratem i koleś powiedział , że odda mi w ciągu 10-14max dni roboczych na moje konto . Pozostaje czekać i liczyć , że odda nam ukradzione pieniadze , przez jego brata. NASZ CEL - Ogrywać buków , a nie okradać się wzajemnie !!! rowniez napisalem numer konta w banku- i czekam cierpliwie do 2 tyg na moje 14 E ------------------------------------- w mb nie wiem jak jest przy przelewie ale w w gb w historii jest jedynie napisane ze przelew wykonany jako Payfriend oraz kwota - wiec po gb raczej nie mozna dojsc do kogo byl przelew zrobiony - jedynie na maila moze przyjsc wiadomosc ze od tego i tego dostal kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Rafał nie rozumiem troszkę ciebie chce wyjasnic 1 kwestie a ty udajesz ze cie nie ma miej troche pokory A czy nie masz w temacie numeru GG na ktory mozesz napisac jesli cos chcesz? Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
czy mi sie wydaje czy w MB tez masz historie transakcji...i wiesz kto przysylal kase w ostatnich 2 tygodniach? Tak tylko podobno chodiz tez o payfirendy na GB a na MB konto zostało zablokowane,poniewaz małolat bawił sei w zmiane danych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
ZIELU----> Nie pisz na stare GG bo tam jest taki kołchos ze go poprostu usunołem!
Na priv Ci nieodpisze poniewaz masz zapchana skrzynke !
DLatego prosze abys skontaktował sei zemna na numer GG 8922097 uzgodnimy warunki zwrotu pieniedzy !, poniewaz to co CI pisało z tamtego numeru ze dostaniesz w poniedziałek to NIE JA pisałem.
Pozdrawiam serdecznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Pisałem ale dodaj sobie moje gg bo takto to nei pogadamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Hmmmmm Dziwny ten Rafał TSV nie wiem pisze do niego minute po tym jak on się odzywa a on nic Z tego co widze na moim podrasowanym gg siedzi na kompie. WIęc nie wiem co jest. Czekam jeszcze troszkę. Na kasę ale czarno to widze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Czekam na gg od 18.00 do 18.15 masz się odezwać i tyle .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Kurwa jak mnie nie am to jak mam sie odezwac co TY masz 10 lat?
Jestem to pisze a TY mi piszesz non stop na priv a pisze ci po raz 20 ze tam Ci nie odpisze bo mam przepełniona skrzynke cy do ciebie nic niedociera?
Inni sie dogadali bez problemu napisali a TY biedaku jak zawsze masz problemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Okej odpisałem CI na GG otrzymałem wiadomosc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Czy szanowny kolega Rafał raczy mi odpisać na GG czy też nie ma takiego zamiaru?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Czy szanowny kolega Rafał raczy mi odpisać na GG czy też nie ma takiego zamiaru? 8922097 nic nie dochodzi ! Dostałem rpzedtem priva odpisałem odarzu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Pisałem do Ciebie dzisiaj z rana, a potem popołudniu. Zaczyna mnie ta całą sytuacja wkurwiać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Doszło, teraz jak napisałes dziwne ze inni pisali ebz problemu a TY o 39 zł płączes znajbardziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Sprawa wyjaśniona, teraz czekam na kasę...
A to, że zostałem okradziony z kwoty 39zł a nie 139 czy 1039 nie ma w tej sytuacji najmniejszego znaczenia. Fakty są takie, że straciłem pieniądze, których nie znalazłem wsześniej na ulicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Sprawa wyjaśniona, teraz czekam na kasę...
A to, że zostałem okradziony z kwoty 39zł a nie 139 czy 1039 nie ma w tej sytuacji najmniejszego znaczenia. Fakty są takie, że straciłem pieniądze, których nie znalazłem wsześniej na ulicy. Z tym sie zgadzam w 100% tylko denerwuje mnie jak ktos pisze ze on psize a ja nie odpisuje,poprostu cos im sie GG chrzani i jak mnie nie am to wiadomosci nie dochodza jelsi kogos nie mam na liscie, ale sprawa została juz wyjasniona takze spok:) Pozdrawiam serdecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
PODBIJAM
Jesli jeszcze ktos to prosze pisac domnie na GG gdy jestem dostepny badz tez priv.
8922097 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Mnie Gamebookers za**** 1000 dolców, a betandwin kilkadziesiąt, ale odwdziędze się im za to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
[i]Mnie Gamebookers za**** 1000 dolców, a betandwin kilkadziesiąt, ale odwdziędze się im za to. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Tzn.jak? - znikło z dnia na dzień tak ot sobie? Czy zakadów nie uznawali tudziez jakies inne wały robili? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67 |
[i]Mnie Gamebookers za**** 1000 dolców, a betandwin kilkadziesiąt, ale odwdziędze się im za to. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Tzn.jak? - znikło z dnia na dzień tak ot sobie? Czy zakadów nie uznawali tudziez jakies inne wały robili? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> W taki o to sposób temat dla oszukanych przez brata Rafala_Tsw powoli zamienia sie w temat dla oszukanych przez buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
Chyba Experto nie przeczytał pierwszego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|