Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 26 1 2 3 4 25 26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Quote
Ja rozmawiałem na GG z Rafalem_Tsw ( tym uczciwym co ma zamiar oddać nam pieniadze ) i zobowiazał mi się oddać 125 zł które wpłaciłem jego bratu na Mb ( kuschel@vp.pl ) . Dałem mu kopie rozmowy na GG z jego bratem i koleś powiedział , że odda mi w ciągu 10-14max dni roboczych na moje konto . Pozostaje czekać i liczyć , że odda nam ukradzione pieniadze , przez jego brata.

NASZ CEL - Ogrywać buków , a nie okradać się wzajemnie !!!

rowniez napisalem numer konta w banku- i czekam cierpliwie do 2 tyg na moje 14 E

-------------------------------------

w mb nie wiem jak jest przy przelewie ale w w gb w historii jest jedynie napisane ze przelew wykonany jako Payfriend oraz kwota - wiec po gb raczej nie mozna dojsc do kogo byl przelew zrobiony - jedynie na maila moze przyjsc wiadomosc ze od tego i tego dostal kase

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
Rafał nie rozumiem troszkę ciebie chce wyjasnic 1 kwestie a ty udajesz ze cie nie ma miej troche pokory

A czy nie masz w temacie numeru GG na ktory mozesz napisac jesli cos chcesz?

Pozdro

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
czy mi sie wydaje czy w MB tez masz historie transakcji...i wiesz kto przysylal kase w ostatnich 2 tygodniach?

Tak tylko podobno chodiz tez o payfirendy na GB a na MB konto zostało zablokowane,poniewaz małolat bawił sei w zmiane danych.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
ZIELU----> Nie pisz na stare GG bo tam jest taki kołchos ze go poprostu usunołem!

Na priv Ci nieodpisze poniewaz masz zapchana skrzynke !

DLatego prosze abys skontaktował sei zemna na numer GG 8922097 uzgodnimy warunki zwrotu pieniedzy !, poniewaz to co CI pisało z tamtego numeru ze dostaniesz w poniedziałek to NIE JA pisałem.

Pozdrawiam serdecznie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Pisałem ale dodaj sobie moje gg bo takto to nei pogadamy.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Hmmmmm
Dziwny ten Rafał TSV nie wiem pisze do niego minute po tym jak on się odzywa a on nic Z tego co widze na moim podrasowanym gg siedzi na kompie. WIęc nie wiem co jest. Czekam jeszcze troszkę. Na kasę ale czarno to widze.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Czekam na gg od 18.00 do 18.15 masz się odezwać i tyle .

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Kurwa jak mnie nie am to jak mam sie odezwac co TY masz 10 lat?


Jestem to pisze a TY mi piszesz non stop na priv a pisze ci po raz 20 ze tam Ci nie odpisze bo mam przepełniona skrzynke cy do ciebie nic niedociera?


Inni sie dogadali bez problemu napisali a TY biedaku jak zawsze masz problemy.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Okej odpisałem CI na GG otrzymałem wiadomosc.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Czy szanowny kolega Rafał raczy mi odpisać na GG czy też nie ma takiego zamiaru?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
Czy szanowny kolega Rafał raczy mi odpisać na GG czy też nie ma takiego zamiaru?

8922097 nic nie dochodzi !

Dostałem rpzedtem priva odpisałem odarzu

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Pisałem do Ciebie dzisiaj z rana, a potem popołudniu.
Zaczyna mnie ta całą sytuacja wkurwiać...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Doszło, teraz jak napisałes dziwne ze inni pisali ebz problemu a TY o 39 zł płączes znajbardziej

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Sprawa wyjaśniona, teraz czekam na kasę...

A to, że zostałem okradziony z kwoty 39zł a nie 139 czy 1039 nie ma w tej sytuacji najmniejszego znaczenia.
Fakty są takie, że straciłem pieniądze, których nie znalazłem wsześniej na ulicy.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
Sprawa wyjaśniona, teraz czekam na kasę...

A to, że zostałem okradziony z kwoty 39zł a nie 139 czy 1039 nie ma w tej sytuacji najmniejszego znaczenia.
Fakty są takie, że straciłem pieniądze, których nie znalazłem wsześniej na ulicy.

Z tym sie zgadzam w 100% tylko denerwuje mnie jak ktos pisze ze on psize a ja nie odpisuje,poprostu cos im sie GG chrzani i jak mnie nie am to wiadomosci nie dochodza jelsi kogos nie mam na liscie, ale sprawa została juz wyjasniona takze spok:)

Pozdrawiam serdecznie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
PODBIJAM


Jesli jeszcze ktos to prosze pisac domnie na GG gdy jestem dostepny badz tez priv.


8922097 !

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Mnie Gamebookers za**** 1000 dolców, a betandwin kilkadziesiąt, ale odwdziędze się im za to.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Quote
[i]Mnie Gamebookers za**** 1000 dolców, a betandwin kilkadziesiąt, ale odwdziędze się im za to.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Tzn.jak? - znikło z dnia na dzień tak ot sobie? Czy zakadów nie uznawali tudziez jakies inne wały robili? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
Quote
Quote
[i]Mnie Gamebookers za**** 1000 dolców, a betandwin kilkadziesiąt, ale odwdziędze się im za to.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Tzn.jak? - znikło z dnia na dzień tak ot sobie? Czy zakadów nie uznawali tudziez jakies inne wały robili? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


W taki o to sposób temat dla oszukanych przez brata Rafala_Tsw powoli zamienia sie w temat dla oszukanych przez buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Chyba Experto nie przeczytał pierwszego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 2 z 26 1 2 3 4 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1