Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 26 1 2 3 25 26
#356415 04/06/2005 15:32
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Otoz tak:

Wczoraj rzmawiałem poprzez priv z moderatorem tego forum czyli jak wszyscy doskonale wiedza Conradem, i teraz tak:

Przez ostatnie 2 tygodnie nie było mnie na terenie Polski poniewaz przebywałem w Holandi na co mam dowody ktore moge przedstawic takze nie ma problemu.


Pod moja nieobecnosc jeden z moich młodszych braci korzystajac z tego ze nie powylogowywałe sie na fornych forach i firmach bukmacherskich narobił na forum machlojow, jako ze jestem człowiekiem ktory swoje lata juz ma chciałbym ta sprawe wyjasnic i zwrocic ludzia UKRADZIONE przez niego pieniadze.

A wiec prosze wszystkie osoby ktore zostały okradzione aby najpierw napisały domnie na priv badz tez GG 8922097 ( ma to na celu wyeliminowac innych oszustow ktorzy tym razem beda chcieli wyłudzic jakas kwote pieniedzy) i podali swoj numer GG i kwoty z ktorej zostali okradzeni w celu dokonczenia tranzakcji zwrotu pieniedzy juz poprzez GG.

Cała suma kazdemu z Okradzionych zostanie zwrocona w terminie 10-14 dni roboczych ( w sobote i niedizele banki nie pacuja) wraz z odsetkami w wysokosci 10% od kazdej okradzionej sumy.

Jesli do 14 dni ktorys z Oszukanych forumowiczow nie bedzie miał pieniedzy na koncie wtedy Conrad przekazuje Logi Serwera prokuraturze.

Prosze aby w tym temacie wpisywali sie tylko ktorzy zostali oszukani i bez głupich komentarzy.


Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
góra

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Nie chce nic mówić ale ten twój niby młodszy brat jechał po mnie jak po psie ostatnio , mówił ze bana mi załatwi na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Mido_p


Moje GG 8922097


Jelsi chcesz abym odpisał na priv to oproznij skrzynke bo masz przepełniona

Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
noo to mam nadzieje ze ta sprawa zostanie wyjasniona

ja przelalem 14 E ( w temacie z wymianami mozna sprawdzic) - wiec czekam na zwrot

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Jeszcze raz tylko prosze zeby pisali tlyko Ci co zostali osuzkani a nie Ci co chca osuzkac tak jak jeden z Forumowiczow ktorego nicku niestety nie znam.

Oto bardoz smiesnza rozmowa z nim:


3327516 (14:19)
jestes ? kolego ...
Ja2 (14:20)
Jestem z kim rozmawiam?
3327516 (14:20)
nie dodstales wczesniejszych widomosci ?
Ja2 (14:20)
na GG zadnej!
3327516 (14:21)
Ja (12:13)
kurwa ... wlasnie sie dowiedzialem od kumpla ze sie tlumaczysz ze to niby twoj brat mnie to gowno obchodzi chce miec 100 zl ktore prelewalem twojemu "bratu" z karty ma farta ze ni jestem userem meczpl bo bym burdelu narobil
Ja (12:13)
zalatw to lepiej bo bedziemy inaczej gadacJa (12:17)
czekam na odp do dzis
Ja2 (14:22)
ja grozb tolerowac nie bede pytam sie kim jestes? jesli przelałes wczesniej pieniadze to poprosze o jakis dowod np.fragment rozmowy z GG
3327516 (14:22)
grozb ? kurde stary obrobiles mnie i grozby ?
Ja2 (14:23)
pokaz kawałek rozmowy w ktorym pisze ze przelałes kase cyz cos takiego
Ja2 (14:23)
albo screen z MB tak jak inini
3327516 (14:24)
ale jakiego screena chcesz dokladnie bo kurde ja robie tysiace transakcji na MB
Ja2 (14:24)
hehe a co zapisu rozmowy na GG tez nie amsz?
3327516 (14:25)
mam zapis gg tylko musze przeszukac i mam screena
3327516 (14:25)
ale screen wirygodniejszy bedzie co ?
Ja2 (14:25)
no to jak znajdizesz to daj wtedy pogadamy i z jakiej karty niby przelewałes skoro on dostał kase tylko z MB i GB
3327516 (14:26)
ja wyslalem kase z karty do siebie na MB i do niego potem, mam screena tylko jak wysllam do niego na konto MB
Ja2 (14:27)
no to dawaj screena i rozmowy na GG inni potrafili a Ty nie?
3327516 (14:28)
kurde mozesz podac jaki mail ma ten twoj braciszek bo nie moge teraz polapac sie ktora to transkcja byla
Ja2 (14:28)
kuschel@vp.pl
3327516 (14:28)
no mam taka transakcje
3327516 (14:29)
czekaj moment wrzuce na serwer i zpaisze to
Ja2 (14:29)
na jaka kwote?
3327516 (14:29)
100
Ja2 (14:30)
to strasznie dziwne bo ja w histori na MB w przeciagu ostatnich 3 tygodni nie mam takiej tranzakcji na taka kwote ale przeslij plus rozmowe z GG
3327516 (14:30)
no nie pierdol
3327516 (14:30)
musi byc
Ja2 (14:30)
jaki amsz nick na forum?
3327516 (14:30)
na forum nie mm zadnego pisalem ze nie mam tam konta
Ja2 (14:31)
hehe smieszny jestes to niby skad o nim wiedizałes
3327516 (14:31)
kurwa z forum
Ja2 (14:31)
albo przekopiuj rozmowe z GG
3327516 (14:31)
musze byc zalgowany zeby je przegladac ?
Ja2 (14:31)
innym przekopiowanie zajeło kilka sekund wiec czekam 5 minut pozniej nie mam przyjemnosci z Toba rozmawia
3327516 (14:32)
teraz wycina screnna
Ja2 (14:33)
to meidyz czasie moesz skopiowac z GG
Ja2 (14:40)
no jestes? masz ten screen albo rozmowe an GG?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
noo to mam nadzieje ze ta sprawa zostanie wyjasniona

ja przelalem 14 E ( w temacie z wymianami mozna sprawdzic) - wiec czekam na zwrot

NO to napisz domnie na GG abym mogł wziasc od Ciebie dane na ktore maja zostac wpłacone pieniadze.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
Otoz tak:

Wczoraj rzmawiałem poprzez priv z moderatorem tego forum czyli jak wszyscy doskonale wiedza Conradem, i teraz tak:

Przez ostatnie 2 tygodnie nie było mnie na terenie Polski poniewaz przebywałem w Holandi na co mam dowody ktore moge przedstawic takze nie ma problemu.


Pod moja nieobecnosc jeden z moich młodszych braci korzystajac z tego ze nie powylogowywałe sie na fornych forach i firmach bukmacherskich narobił na forum machlojow, jako ze jestem człowiekiem ktory swoje lata juz ma chciałbym ta sprawe wyjasnic i zwrocic ludzia UKRADZIONE przez niego pieniadze.

A wiec prosze wszystkie osoby ktore zostały okradzione aby najpierw napisały domnie na priv badz tez GG 8922097 ( ma to na celu wyeliminowac innych oszustow ktorzy tym razem beda chcieli wyłudzic jakas kwote pieniedzy) i podali swoj numer GG i kwoty z ktorej zostali okradzeni w celu dokonczenia tranzakcji zwrotu pieniedzy juz poprzez GG.

Cała suma kazdemu z Okradzionych zostanie zwrocona w terminie 10-14 dni roboczych ( w sobote i niedizele banki nie pacuja) wraz z odsetkami w wysokosci 10% od kazdej okradzionej sumy.

Jesli do 14 dni ktorys z Oszukanych forumowiczow nie bedzie miał pieniedzy na koncie wtedy Conrad przekazuje Logi Serwera prokuraturze.

Prosze aby w tym temacie wpisywali sie tylko ktorzy zostali oszukani i bez głupich komentarzy.


Pozdrawiam

Jeżeli wg Ciebie Gliwice i Bieruń są w Holandii, to chyba palisz Dziambe nie z tej szklarni co trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Cukier zal mi Ciebie...jesli czytac nie umiesz...skoro tam wyraznie pisze ze NIE JA korzystałem z tamtego GG..

Ostatni raz byłem na komputerze dzien po tym co prosiłes abym Ci porzycyzł 10 zł na BAw co zreszta uczyniłem...


Wiec jesli jestes na tyle inteligentny to prosze Cie nie wpisuj sie tu bo napisałem o tym w temacie ,no chyba ze masz problemy z czytaniem.

Pozdrawaim

Ps. a co do Bierunia i Gliwic doskonale wiem gdzie to jest poniewaz studiuje Turystyke.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
Ja rozmawiałem na GG z Rafalem_Tsw ( tym uczciwym co ma zamiar oddać nam pieniadze ) i zobowiazał mi się oddać 125 zł które wpłaciłem jego bratu na Mb ( kuschel@vp.pl ) . Dałem mu kopie rozmowy na GG z jego bratem i koleś powiedział , że odda mi w ciągu 10-14max dni roboczych na moje konto . Pozostaje czekać i liczyć , że odda nam ukradzione pieniadze , przez jego brata.

NASZ CEL - Ogrywać buków , a nie okradać się wzajemnie !!!

Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
co to w ogole za afera jest? Za co wplacaliscie pieniadze gosciowi?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
co to w ogole za afera jest? Za co wplacaliscie pieniadze gosciowi?

Nie zostałes oszukany wiec nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy.

Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 35
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 35
Rafał masz u mnie Wielkiego + za uczciwość. Coś niesamowitego! Respekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
mi game2bet zajebalo 20$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
rafal poradzisz mi cos ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
Spytac sie nie wolno? Tak jak myslalm chodzi o przekrety na wymianach.
Co do uczciwosci to chyba logiczne, ze gosc chce odkrecic cos co moglo by sie dla niego dosc nieprzyjemnie skonczyc, szczegolnie ze ryzka w stosunku do przywlaszczonych kwot niewspolmierne. I to zadna laska, ani nic niesamowitego. Urzedowe odsetki minimum powinien jeszcze zaplacic

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
Spytac sie nie wolno? Tak jak myslalm chodzi o przekrety na wymianach.
Co do uczciwosci to chyba logiczne, ze gosc chce odkrecic cos co moglo by sie dla niego dosc nieprzyjemnie skonczyc, szczegolnie ze ryzka w stosunku do przywlaszczonych kwot niewspolmierne. I to zadna laska, ani nic niesamowitego. Urzedowe odsetki minimum powinien jeszcze zaplacic

Facet jaaak umieszz pisac to chyba czytac tez umiesz?


Wiec przeczytaj 1 posta a pozniej pisz swoje propozycje o odsetkach.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Jeszcze raz wszystkich oszukanych zapraszam na priv lub G zeby pozniej nie było pretensji!

Ja Bogiem nie jstem i sam nie wiem kto został oszukany...

Jesli ktos napisze dzis jeszcze to odpisze z samego rana poniewaz udaje sie sa aby wkoncu troskzu wypoczac.

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Rafał nie rozumiem troszkę ciebie chce wyjasnic 1 kwestie a ty udajesz ze cie nie ma miej troche pokory

Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
Quote
Wiec przeczytaj 1 posta a pozniej pisz swoje propozycje o odsetkach.

Faktycznie jest mowa o 10% bonusie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
czy mi sie wydaje czy w MB tez masz historie transakcji...i wiesz kto przysylal kase w ostatnich 2 tygodniach?

Strona 1 z 26 1 2 3 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, latajaca_holenderka), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,191
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1