|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
PODBIJAM
We wtorek maxymalnie srode chciałbym wszystkim osuzkanym wpłacic pieniadze dlatego jak jest jeszcze ktos to pisac na PRIV i GG 8922097.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67 |
PODBIJAM
We wtorek maxymalnie srode chciałbym wszystkim osuzkanym wpłacic pieniadze dlatego jak jest jeszcze ktos to pisac na PRIV i GG 8922097.
Pozdrawiam Jak wpłacisz pieniądze to daj znać na GG . Aha ... no i postaraj się nie pomylić numeru konta bo to znowu się przedłuży o jakiś tydzień . Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Czekam do dzis wieczora na zgłoszenia .
Jesli nikt wiecej nie napisze jutro rano wysyłam pieniadze.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
UWAGA!
Dokonałem dzis wpłat wszystkim oszukanym na konto pzekazem pocztowym na poczcie poniewaz nie posiadam funduszy na rachunku bankowym, mam dowody wpłaty postaram sie do 2 dni gdzies zeskanowac i wrzucic wam na poczte dlatego prosze na priv podac mi adresy meilowe.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Witam
Dzis wyjezdzam w Okolice Łodzi prowadzic dwu dniowa impreze Bungy...wiec prosze domnie nie pisac bo nie odpisze nie bede miał dostepu do komputera !
W niedziele ok 19 kazdy bedzie miał an swojej poczcie skan dowodu wpłaty!
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 40 |
Witam ,
Jako że ostatnio rzadko odwiedzałem to forum, dopiero dzisiaj odkryłem ten temat. Okazuje się że nie tylko ja zostałem oszukany. RafaL_TSW, wysłałem Ci wiadomość na priva jak również na gg. Czekam na odzew z Twojej strony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167 |
dzis jest poniedzialek 20.06 skanu w niedziele nie bylo o 19 ani pozniej mimo zapewnien na gg i na forum ale poczekamy na przekaz pocztowy(bo jezeli rzeczywiscie kasa zostala przeslana to pewnie dojdzie predzej niz mail ze skanem)
8922097 (17-06-2005 14:53) dzis wieczor lub jutro ebdzie skan an skrzynce zalezy kiedy znajde skaner
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67 |
Mi nie chodzi o ten scan bo scanem depozytu nie złoże . Z tego co wiem Rafal_Tsw wpłacił pieniadze w czwartek przekazem na poczcie . Dzisiaj jest poniedziałek i pieniedzy nie ma (nie wspominając o scanie) . Ja wpłacałem za jakąś rate na poczcie w piatek też przekazem i doszły juz dzisjaj do mojego kredytodawcy . Mam nadzieje , że jutro pieniadze będą . Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
To wszystko jakies wkrety, to ze robi wplaty na poczcie jest dla mnie conajmniej dziwne. Rozmawialem z Rafalem na gg o mozliwosci zwrotu kasy na MB, powiedzial ze to by zajelo kilka dni (musialby wyplacic z buka), a przelew do banku bedzie szybciej. Kasy ani skanow nie widac, nadzieja na odzyskanie kasy sie oddala :////////////////
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
podobno moneybookers ma zablokowane, wiec jak miałby zwrócić tam pieniądze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
podobno moneybookers ma zablokowane, wiec jak miałby zwrócić tam pieniądze ? Nic o tym nie mowil, a ja o tym nie wiedzialem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67 |
podobno moneybookers ma zablokowane, wiec jak miałby zwrócić tam pieniądze ? Nic o tym nie mowil, a ja o tym nie wiedzialem To , że ma zablokowane moneybookers nie zmienia faktu , że mógłby oddać spowrotem na moneybookers . Mógłby załozyć sobie drugie money np. na kogoś znajomego i ptroblem z głowy. Czekajmy cierpliwie na przekaz z poczty ... może w tym tygodniu dojdą pieniadze .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Niestety ale kasy raczej nie będzie Ja miałem wysłaną kase 11 dni temu i nie doszła ! Proszę Conrada o Interwencje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67 |
Byłem wczoraj na poczcie i dowiedziałem się , że pieniądze przekazem idą max 36 godzin do kazdego polskiego banku . Ale ze względu , że jest to Poczta Polska podwoiłem czas otrzymania przelewu , a wiec 72 godziny . Niestety minął równy tydzień ( w tamten czwartek niby przelał pieniadze ) , a pieniędzy nie ma . Rafal_Tsw pogrążyłeś się tym zbędnym oświadczeniem , że oddasz pieniądze i że to Twój brat !!!!!!!! Po co w ogóle te sciemnianie , że oddasz wszystkim pieniądze jesli tego nie zrobiłeś i chyba jak narazie nie masz zamiaru oddać . Jeśli jutro na swoim koncie nie bedę miał 125 zł od Ciebie to piszę oficjalne pismo do Conrada aby udostepnił Twoje IP albo nich sam zadziała w tej sprawie . Chłopaku myslę , że masz rozum nie tylko od sciemniania ale i od myslenia , więc lepiej oddaj ludziom ich pieniądze .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Zgadza się Expekt jedna wielka ściema ze strony Kolesia grał na czas! A zawsze jak prosiłem o Skan wpłaty twierdził że nei może znaleśc skanera <LOL >
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
dziwny koleś najpierw chce oddać później się wykręca
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Przynajmniej bedzie miał ciekawe wakacje za 2 tys zł To całkiem nieźle można je spędzić!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Ja się pofatyguje do Krakowa jak będzie trzeba a jak go nieznajde sprubujemy następne adresy posługiwał się 3 adresami. Jak ktoś będzie chętny dać znać na gg
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
kurde to jakaś farsa, typ jest WIELOKROTNYM oszustem, a spokojnie sobie działa dalej na forum i się śmieje, wystarczy zobaczyc jego posty (dzisiaj był na quasi czacie a wczoraj na wymianie Mb-mbank, a ktos tu pisał że on twierdzi ze ma zablokowane MB), to jest jakas absurdalna sytuacja, ukradł 2 tysiace a bawi sie i działa na foirum w najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Liczę że Conrad Udzieli mi zaraz LOGów. Spokojnie mam troche kasy sam się do neigo pofatyguje! Stać mnie!
|
|
|
Link skopiowany do schowka