Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 26 1 2 3 4 5 25 26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
PODBIJAM


We wtorek maxymalnie srode chciałbym wszystkim osuzkanym wpłacic pieniadze dlatego jak jest jeszcze ktos to pisac na PRIV i GG 8922097.

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
Quote
PODBIJAM


We wtorek maxymalnie srode chciałbym wszystkim osuzkanym wpłacic pieniadze dlatego jak jest jeszcze ktos to pisac na PRIV i GG 8922097.

Pozdrawiam

Jak wpłacisz pieniądze to daj znać na GG . Aha ... no i postaraj się nie pomylić numeru konta bo to znowu się przedłuży o jakiś tydzień .
Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Czekam do dzis wieczora na zgłoszenia .

Jesli nikt wiecej nie napisze jutro rano wysyłam pieniadze.

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
UWAGA!

Dokonałem dzis wpłat wszystkim oszukanym na konto pzekazem pocztowym na poczcie poniewaz nie posiadam funduszy na rachunku bankowym, mam dowody wpłaty postaram sie do 2 dni gdzies zeskanowac i wrzucic wam na poczte dlatego prosze na priv podac mi adresy meilowe.

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Witam

Dzis wyjezdzam w Okolice Łodzi prowadzic dwu dniowa impreze Bungy...wiec prosze domnie nie pisac bo nie odpisze nie bede miał dostepu do komputera !

W niedziele ok 19 kazdy bedzie miał an swojej poczcie skan dowodu wpłaty!

Pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 40
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 40
Witam ,

Jako że ostatnio rzadko odwiedzałem to forum, dopiero dzisiaj odkryłem ten temat. Okazuje się że nie tylko ja zostałem oszukany. RafaL_TSW, wysłałem Ci wiadomość na priva jak również na gg. Czekam na odzew z Twojej strony.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
dzis jest poniedzialek 20.06
skanu w niedziele nie bylo o 19 ani pozniej
mimo zapewnien na gg i na forum
ale poczekamy na przekaz pocztowy(bo jezeli rzeczywiscie kasa zostala przeslana to pewnie dojdzie predzej niz mail ze skanem)

8922097 (17-06-2005 14:53)
dzis wieczor lub jutro ebdzie skan an skrzynce zalezy kiedy znajde skaner

Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
Mi nie chodzi o ten scan bo scanem depozytu nie złoże . Z tego co wiem Rafal_Tsw wpłacił pieniadze w czwartek przekazem na poczcie . Dzisiaj jest poniedziałek i pieniedzy nie ma (nie wspominając o scanie) . Ja wpłacałem za jakąś rate na poczcie w piatek też przekazem i doszły juz dzisjaj do mojego kredytodawcy . Mam nadzieje , że jutro pieniadze będą .
Pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
To wszystko jakies wkrety, to ze robi wplaty na poczcie jest dla mnie conajmniej dziwne. Rozmawialem z Rafalem na gg o mozliwosci zwrotu kasy na MB, powiedzial ze to by zajelo kilka dni (musialby wyplacic z buka), a przelew do banku bedzie szybciej. Kasy ani skanow nie widac, nadzieja na odzyskanie kasy sie oddala :////////////////

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
podobno moneybookers ma zablokowane, wiec jak miałby zwrócić tam pieniądze ?

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Quote
podobno moneybookers ma zablokowane, wiec jak miałby zwrócić tam pieniądze ?
Nic o tym nie mowil, a ja o tym nie wiedzialem

Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
Quote
Quote
podobno moneybookers ma zablokowane, wiec jak miałby zwrócić tam pieniądze ?
Nic o tym nie mowil, a ja o tym nie wiedzialem


To , że ma zablokowane moneybookers nie zmienia faktu , że mógłby oddać spowrotem na moneybookers . Mógłby załozyć sobie drugie money np. na kogoś znajomego i ptroblem z głowy. Czekajmy cierpliwie na przekaz z poczty ... może w tym tygodniu dojdą pieniadze .

Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Niestety ale kasy raczej nie będzie
Ja miałem wysłaną kase 11 dni temu i nie doszła !
Proszę Conrada o Interwencje!

Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
Byłem wczoraj na poczcie i dowiedziałem się , że pieniądze przekazem idą max 36 godzin do kazdego polskiego banku . Ale ze względu , że jest to Poczta Polska podwoiłem czas otrzymania przelewu , a wiec 72 godziny . Niestety minął równy tydzień ( w tamten czwartek niby przelał pieniadze ) , a pieniędzy nie ma . Rafal_Tsw pogrążyłeś się tym zbędnym oświadczeniem , że oddasz pieniądze i że to Twój brat !!!!!!!! Po co w ogóle te sciemnianie , że oddasz wszystkim pieniądze jesli tego nie zrobiłeś i chyba jak narazie nie masz zamiaru oddać . Jeśli jutro na swoim koncie nie bedę miał 125 zł od Ciebie to piszę oficjalne pismo do Conrada aby udostepnił Twoje IP albo nich sam zadziała w tej sprawie . Chłopaku myslę , że masz rozum nie tylko od sciemniania ale i od myslenia , więc lepiej oddaj ludziom ich pieniądze .

Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Zgadza się Expekt jedna wielka ściema ze strony Kolesia grał na czas! A zawsze jak prosiłem o Skan wpłaty twierdził że nei może znaleśc skanera <LOL >

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
dziwny koleś najpierw chce oddać później się wykręca

Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Przynajmniej bedzie miał ciekawe wakacje za 2 tys zł To całkiem nieźle można je spędzić!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Ja się pofatyguje do Krakowa jak będzie trzeba a jak go nieznajde sprubujemy następne adresy posługiwał się 3 adresami. Jak ktoś będzie chętny dać znać na gg

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
kurde to jakaś farsa, typ jest WIELOKROTNYM oszustem, a spokojnie sobie działa dalej na forum i się śmieje, wystarczy zobaczyc jego posty (dzisiaj był na quasi czacie a wczoraj na wymianie Mb-mbank, a ktos tu pisał że on twierdzi ze ma zablokowane MB), to jest jakas absurdalna sytuacja, ukradł 2 tysiace a bawi sie i działa na foirum w najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Liczę że Conrad Udzieli mi zaraz LOGów. Spokojnie mam troche kasy sam się do neigo pofatyguje!
Stać mnie!

Strona 3 z 26 1 2 3 4 5 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,407 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,184
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1