Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 26 1 2 4 5 6 7 8 25 26
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
trzymam za Was kciuki ! , pokażcie mu !

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Quote
Z każda chwilą coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że szanowny moderator Conrad maczał w tym całym przekręcie palce i nie możemy liczyć na jego pomoc.
Jeżeli do niedzieli do wieczora nic się w tej kwestii nie zmieni to ja opuszczam to forum. Nie chcę mieć nic wspólnego z forum kierowanym przez złodzieja.

No to ciekawe ile Conrad zgarnął z tego przekrętu,pewnie standardowe 10% czyli siedemdziesiat kilka zł , no no ładnie jest teraz zarobiony.Normalnie wałek roku.
A tak całkiem powaznie to rozumiem Twoje zdenerwowanie ale bez jaj tomo, wydaje mi się że przekroczyłes pewną granicę przyzwoitości i braku logiki.

p/s
Na prokuraturę tak bardzo nie licz bo jest to jak w sądzie nazywają "mała szkodliwośc czynu" i nie dośc że sprawa ciagnie się bardzo długo to jeszcze ze 2 ,3 razy będą Ciebie ciagnąc do sądu jako świadka a jemu i tak g.... zrobią jesli to jego pierwsze przestepstwo.
Skorzystaj z propozycji "zielu" i wspomóz go swomimi pięściami bo to najszybszy i najpewniejszy sposób.Że nie wspomnę o satysfakcji skasowania złodzieja.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jeżeli ktoś chce mu dać w mordę to ja mu tego nie zabraniam, ja natomiast nie należę do tych ludzi którzy tego typu sprawy załatwiają pięściami.
Dostanie chłopak w mordę, zrobi obdukcję, doniesie gdzie trzeba i to on stanie się ofiarą, a Ci którzy zostali oszukani staną się winnymi i będą odpowiadac za ciężkie pobicie.
Nie tędy droga panowie...

A co do Conrada i tego ile wziął to może być to i 50% i 20% i 5% i 0%. A brak reakcji z jego strony (czyt. podanie danych oszusta do publicznej wiadomości) jest dla mnie jednoznaczny.
Straciłem "jedynie" 39 zł co kwotą oszołamiającą nie jest i z powodu tej straty płakał nie będę (wczoraj na underze w NBA zarobiłem kilka razy tyle). Szanse na odzyskanie pieniędzy przeze mnie jak i innych oszukanych są bliskie zeru i doskonale zdaje sobię z tego sprawę.
Ale niedopuszczalnym jest dla mnie aby ZŁODZIEJ w dalszym ciągu był pełnoprawnym użytkownikiem tego forum i mógł śmiać się nam w żywe oczy, co jest wynikiem opieszałości moderatora bądź jakiegoś układu z tym złodziejem, który był dzisiaj obecny na forum przez spory okres czasu i miał okazję zareagować, tym bardziej że napewno niejedno PW w tej sprawie dostał i wiedział co się dzieje na forum. Dla mnie takie zachowanie Conrada nie pozostawia złudzeń a ja nie mam zamaru funkcjonowac na forum oszusta. Dlatego jeżeli szanowny Conrad nie raczy nic zrobić w najbliższym czasie to po prostu zrezygnuję z uczestnictwa w tym forum i mam nadzieję że nie będę jedyną osobą która tak postąpi...

Dołączył: May 2005
Posty: 40
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 40
ja będę drugą osobą...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
nie wiem co się dzieje, nie byłem kiedyś stałym użytkownikiem tego forum, ale myślę że jeśli Conrad do jutra nie przedstawi konkretnych dowodów na brak swojej reakcji to ja rezygnuje z tego forum, jak można tolerować oszusta który obecnie kpi sobie z wszystkiego, gnoja trzeba dorwac i powiesic za jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, nie można więcej tolerowac takiego skurwysynstwa, ciągle nie rozumiem co robi moderator tj. Conrad, wierze że ma urlop i nie śledzi forum od paru dni, pozdrawiam, oszukanym zycze dorwania skurwiela i odzyskania kasy z odsetkami , proponuje 1000% dziennie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2
Semka! Mam 12 latek!Jestem tu nowa. Zajmuje sie obstawianiem pilki noznej z tata. On zawsze wygrywa okolo 500 zl na tydzien wiele lucze sie od nigo i dlatego postanowilam z wami pogadac o pilce. Najblizszy meecz z ligi 1 Irlandi to Waterford z Shelbourne o 20:30 . JA obstawiam na Waterford kolo 100 zl. Mysle ze wygram zyczcie powodzenia pa

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
@Nirtz
Szanowny Pan Moderator był dzisiaj obecny na forum, czego dowodem mogą być hciażby posty jego autorstwa opatrzone dzisiejszą datą.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Coz to sie dzieje, moze Rafal TSW mydli czyms oczy rowniez Conradowi. Zgadzam sie z wami, ze to niedopuszczlane zeby Rafal TSW mogl dzialac na forum do czasu wyjasnienia sprawy. Czekam na moje 100 zl

Dołączył: May 2005
Posty: 121
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 121
Ludzie, ale kto Wam polecil tego rafała tsv???? czy byl tutaj ktos kto go polecal???? albo napisal ze zrobil tansakcje?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
A czy nie pomysleliscie ze Conrad moze nie miec czasu i wpada tylko na chwilke na forum?

Pisałem to juz do idioty ZIutka ktory wczoraj pisał ze jest policjantem dzis juz pracował w prokuraturze a teraz jest chooliganem sks-u.....


Nie ma sprawy mozecie mnie odwiedzic tylko musicie mi to udowodnic... a jak nie bede miał komputera w mieszkaniu to mozecie wiecie co bo mi nie udowodnicie.. a jeden z kolegow dobrze napisał wystarczy jednouderzenie i sprawa moze sie odwrocic w druga strone..

Acha Sugerujcie sie dalej miejscowoscia ktora miałem pod avatarem to sobie pobladzicie po krakowie:)

Dołączył: May 2005
Posty: 121
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 121
No nie moge, jeszcze zydowski pomiot smieje sie wam prosto w twarz!!!!!!!!!!

Zgloscie sprawe na Policje, Conrad ma jego IP, kiedy logowal sie i Was dymal, znaczy moze sprawdzic IP z postow co to niby jego brat Was oszukiwal, jak prokuratura sie za to wezmie to i tak bedzie musial podac IP, a tak mysle ze nie ma czasu, po prostu lepiej zgloscie to policji niz bic jakiegos gowniarza, zglosicie, wyjebia go ze szkoly, bedzie mial wyrok, nikt go nie bedzie chcial zatrudnic, nawet zagranice nie bedzie mogl wyjechac i pracowac legalnie, wiec na co czekacie, jesli chcemy miec panstwo prawa to takich skurw**** trzeba niszczyc.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
STANDBY ja sie wcale nie smieje !

Smiesza mnie tylko głosy na forum ze Conrad zemna wspołpracuje...


Gosc jest włąscicielem jednego z najwiekszych portali bukmacherskich w Polsce jak nie najwiekszego a Wy tym razem WY zachowujecie sie jak 10 letnie dzieci i piszecie ze COnrad zemna wspołpracuje... nie ma co robic tylko niszczyc renome portalu ktory dziennie odwiedza kilka tysiecy userow dla kilkudziesieciu złotych..moje gratulacje..

Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
o smierdziuch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> RafaL_TSW sie odezwal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
o smierdziuch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> RafaL_TSW sie odezwal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ulzyło ci to sobie jeszcze na recznym zjedz....

Dołączył: Apr 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 307
Quote
A czy nie pomysleliscie ze Conrad moze nie miec czasu i wpada tylko na chwilke na forum?

Pisałem to juz do idioty ZIutka ktory wczoraj pisał ze jest policjantem dzis juz pracował w prokuraturze a teraz jest chooliganem sks-u.....


Nie ma sprawy mozecie mnie odwiedzic tylko musicie mi to udowodnic... a jak nie bede miał komputera w mieszkaniu to mozecie wiecie co bo mi nie udowodnicie.. a jeden z kolegow dobrze napisał wystarczy jednouderzenie i sprawa moze sie odwrocic w druga strone..

Acha Sugerujcie sie dalej miejscowoscia ktora miałem pod avatarem to sobie pobladzicie po krakowie:)

[color:"blue"] [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 307
Quote
Quote
A czy nie pomysleliscie ze Conrad moze nie miec czasu i wpada tylko na chwilke na forum?

Pisałem to juz do idioty ZIutka ktory wczoraj pisał ze jest policjantem dzis juz pracował w prokuraturze a teraz jest chooliganem sks-u.....


Nie ma sprawy mozecie mnie odwiedzic tylko musicie mi to udowodnic... a jak nie bede miał komputera w mieszkaniu to mozecie wiecie co bo mi nie udowodnicie.. a jeden z kolegow dobrze napisał wystarczy jednouderzenie i sprawa moze sie odwrocic w druga strone..

Acha Sugerujcie sie dalej miejscowoscia ktora miałem pod avatarem to sobie pobladzicie po krakowie:)

[color:"blue"] [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jeśli do dworca PKP w Krakowie masz 8 minut to raczej nie mieszkasz w Szczecinie... W Poznaniu też chyba nie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
po co Ty sie czlowieku tu jeszcze wogole wypowiadasz?Doprowadziles do sytuacji do jakiej doprowadziles, i najlepiej dla Ciebie by bylo jak bys sie zamknal i czekal na to co sie stanie bo Twoje posty sa calkowicie pozbawione jakichkolwiek argumentow i przestaly juz smieszyc...Jesli myslisz ze nic Ci sie nie stanie za to co zrobiles to sie grubo mylisz bo moze i nie oberwiesz w cymbal ale ludzie ktorych oszukales mogą tak nasrac Ci w papierach ze nastepne 700 zł "zarobisz" kiedy zlapiesz jakas prace na czarno w kamieniolomach na dwie zmiany bo watpie ze z takimi referencjami do takiej biedronki Cie przyjma.A tak btw to Conrad nie moze podac danych tego delikwenta bo moglby za to poniesc konsekwencje, a jesli bedzie chcial podac te cale logi prokuraturze to forum bedzie musialo zostac na jakis czas zamkniete i zabezpieczone...watpie zeby Conrad chcial to robic w weekend kiedy jest tutaj najwiekszy ruch.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 307
Quote
Quote
o smierdziuch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> RafaL_TSW sie odezwal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ulzyło ci to sobie jeszcze na recznym zjedz....

Rafał...są ludzie, którzy wolą seks z kobietą... Nie wszyscy lubią to co Ty.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
Quote
Quote
A czy nie pomysleliscie ze Conrad moze nie miec czasu i wpada tylko na chwilke na forum?

Pisałem to juz do idioty ZIutka ktory wczoraj pisał ze jest policjantem dzis juz pracował w prokuraturze a teraz jest chooliganem sks-u.....


Nie ma sprawy mozecie mnie odwiedzic tylko musicie mi to udowodnic... a jak nie bede miał komputera w mieszkaniu to mozecie wiecie co bo mi nie udowodnicie.. a jeden z kolegow dobrze napisał wystarczy jednouderzenie i sprawa moze sie odwrocic w druga strone..

Acha Sugerujcie sie dalej miejscowoscia ktora miałem pod avatarem to sobie pobladzicie po krakowie:)

[color:"blue"] [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jeśli do dworca PKP w Krakowie masz 8 minut to raczej nie mieszkasz w Szczecinie... W Poznaniu też chyba nie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Okej niech ci ebdzie ze mam do dworca PKP w KRakowie 8 minut<LoL>

Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
ma ktos adres tego delikfenta???

w poniedzialek jade do Krakowa

Strona 6 z 26 1 2 4 5 6 7 8 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka), 1,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,825
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1