|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167 |
rece mi opadaja normalnie taki OSZUST powinien sie zapasc pod ziemie a on sobie w najlepsze pisze i drwi z tych co okradl (a jaki byl mily w czasie rozmowy na gg) oj nie tedy droga zastanawiam sie skad tacy sie biora i wspolczuje rodzicom OSZUSTA ze kiedys pomysleli zeby miec dziecko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85 |
KTOS MNIE PRUBOWAL WCZORAJ OSZUKAC PRZY WYMIANIE NA 160ZL NA MOJE SZCZESCIE PODAL NR KONTA W INNYM BANKU PRZEZ CO PRZELEW MIAL STATUS OCZEKUJCY I MOGLEM GO ANULOWC...
GDY O TYM NAPISALEM NA FORUM NATYCHMIAST ZGLOSIL SI DO MNIE RAFAL Z ZAPYTANIEM JAK MOZNA ANULOWAC PRZELEW ?
WKLEJE ROZMOWE Z GG
8922097 (22-06-2005 21:45) hej 8922097 (22-06-2005 21:46) kurcze jak mozna cofnac r przelew ob mnie tez zrobiłw balona 8922097 (22-06-2005 21:46) a widze ze tobie sie udało Ja1 (22-06-2005 21:46) witam Ja1 (22-06-2005 21:46) w jakim banku? 8922097 (22-06-2005 21:46) wysyłałem z mbanku Ja1 (22-06-2005 21:46) kiedy? 8922097 (22-06-2005 21:46) ale po godzinie 18 Ja1 (22-06-2005 21:47) ok wejdz na strone mBanku Ja1 (22-06-2005 21:47) i zaloguj sie 8922097 (22-06-2005 21:47) byłem rpzelew zrealizowany 8922097 (22-06-2005 21:47)
Ja1 (22-06-2005 21:48) nie mozliwe Ja1 (22-06-2005 21:48) a na jakie konto lałeś? 8922097 (22-06-2005 21:48) niby na mbank ale jakies dziwne zaczynałao sie 80 10 06 teraz juz mi sieneichce szukac a mam mbank od 3 dni wiec sie dobrze nieznam ale podobno sa przelewy realizowane odrazu Ja1 (22-06-2005 21:49) nie na inne banki Ja1 (22-06-2005 21:50) zaloguj się na swoje konto 8922097 (22-06-2005 21:50) tak jestem Ja1 (22-06-2005 21:51) kliknij na konto z którego wysłales tą kase 8922097 (22-06-2005 21:51) tak i co dalej? Ja1 (22-06-2005 21:51) historia Ja1 (22-06-2005 21:52) masz? 8922097 (22-06-2005 21:53) mam Ja1 (22-06-2005 21:53) teraz kliknijna operacje zaplanowane 8922097 (22-06-2005 21:53) tak i co dalej? Ja1 (22-06-2005 21:54) pojawiła ci sie jakas operacja zaplanowana? 8922097 (22-06-2005 21:54) nie Ja1 (22-06-2005 21:54) a co ci pisze? 8922097 (22-06-2005 21:55) nie ma zadnych operacji zaplanowanych Ja1 (22-06-2005 21:55) dokładnie tak 8922097 (22-06-2005 21:55) tak Ja1 (22-06-2005 21:55) dziwne bo mi pisze inaczej... 8922097 (22-06-2005 21:56) a co ci pisze jesli mozna wiedziec ja wysyłałem o godzinie 18 04 a wysyłaja do 18 15 wiec pewnie kasa poszła Ja1 (22-06-2005 21:56) to dupa zbita Ja1 (22-06-2005 21:56) nic nie cofniesz Ja1 (22-06-2005 21:57) a wcisnij operacje wykonane 8922097 (22-06-2005 21:57) ehh a ciebie na duza kwote robował oszukac? Ja1 (22-06-2005 21:57) 160zł 8922097 (22-06-2005 21:57) ok 8922097 (22-06-2005 21:57) i udało ci sie odzyskac kase? Ja1 (22-06-2005 21:57) tak Ja1 (22-06-2005 21:58) zadzwoniłem do banku i pomogli Ja1 (22-06-2005 21:58) ok spadam na chwile 8922097 (22-06-2005 21:58) okej rozumie
proponuje zwrócic uwage na ten fragment rozmowy: Ja1 (22-06-2005 21:54) a co ci pisze? 8922097 (22-06-2005 21:55) nie ma zadnych operacji zaplanowanych Ja1 (22-06-2005 21:55) dokładnie tak 8922097 (22-06-2005 21:55) tak Ja1 (22-06-2005 21:55) dziwne bo mi pisze inaczej...
TEN KOMUNIKAT PRAWIDAOWO BZMI: Brak planowanych operacji
hmmmm
wedlug mnie gostek wcale nie sprawdzal tego na swoim koncie w mBanku ....
wiec czemu go tak ugryzl fakt ze anulowalem przelew??
chyba go nie wyslalem na jego konto.... ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Jasne Norbik teraz wszystkei rpzekrety na forum podpisuj podemnie wrecz zzzałosne<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Zreszta jak jestes az tak ciekawy to sprawdz sobie numer rachunku goscia co probował cie zrobic w balona i wtedy sie przekonasz czy ja czy nie ja....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
ZLODZIEJ !!!!!!!! juz sie nie oddzywaj !!! CONDRAD DAJ TEMU ZLODZIEJOWI JAKIEGOS BANA Itp !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85 |
gosciu ja tylko gBosno mysle .. ja nikogo nie oskarzam..
ale wkurwia mnie fakt ze gostek który kogos okradB jeszcze tu jest i mówi PRZECIEZ CIEBIE NIE OKRADAEM to jest jak przyznanie sie do tego ze okradles innych ale nie mnie...
a tak apropo RAFALA P. TO CIEKAWE CZY TO NIE TY JEGO PROFIL PSYCHOLOGICZNY PASUJE DO CIEBIE JAK ULAL..
MIAAEM WATPLIWOM PRZYJEMNOSC MIESZKAC Z NIM W JEDNYM POKOJU W INTERNACIE..
HMMM... ALE MOZE TO NIE TY...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Właśnie sobie uciąłem przesympatyczną 10-minutową rozmowę z panem Złodziejem.
Po prostu nie moge wyjść z podziwu nad jego cwaniactwem, bezczelnością i śmianiem się w żywe oczy oszukanym. Koleś jest zarazem śmieszny i żałosny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
norbik ten jest za glupi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> on matury nie ma to gdzie by w internacie mieszkal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85 |
ALE DZIWNIE MI TEN GOSTEK DO NIEGO PASUJE.... STRASZNIE DZIWNIE..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
wkurwia mnie fakt ze gostek który kogos okradB jeszcze tu jest i mówi PRZECIEZ CIEBIE NIE OKRADAEM to jest jak przyznanie sie do tego ze okradles innych ale nie mnie... No lepiej bym tego w życiu nie ujął!!! Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Ciebie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
heh, pierwszy raz zgadzam sie z melerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> : fagas jest złodziejem!
ale od Conrada sie odjebcie ze tak powiem, wy chyba nie czaicie jaka to odpowiedzialnosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a pozatym napewno moglby beknac za to...poprostu ruszcie dupy i na policje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85 |
TAK CZY SIAK W PONIEDZIAAEK LUB WE WTOREK JESTEM W KRAKOWIE WIEC JAKBY KTOS MIAL ADRESIK TO BYM Z BRACISZKIEM CHENTNIE WPADL DO RAFALKA NA KAWUSIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
@ Rafal Dlaczego pierdolisz glupoty, zamiast powiedziec ludziom, co dalej z ich pieniedzmi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Admin tego forum jest ostatnio bardzo zaangazowany w temat "playoff sportingbet..." oraz blyszczy w daiale "to i owo".Np.dzisiaj zalozyl niezwykle interesujacy temat o lodowych kieliszkach.Moim skromnym zdaniem priorytetowym tematem w ostatnim czasie powinien byc dla niego ten, w ktorym sie wlasnie udielam.Jednak jak widac wazniejsze sa lodowe kieliszki i opowiesci o cudownym egipcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> na postawe admina
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
greg-VeB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tutaj moge bluzgac na niego dowoli i nikt mi nic nie zrobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> aaaaaaa pamietam kiedys utkwilo mi w glowie jak koles mi pisal ze ma ponoc 200 wyjazdow wisly zaliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> parma , schalke itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
TAK CZY SIAK W PONIEDZIAAEK LUB WE WTOREK JESTEM W KRAKOWIE WIEC JAKBY KTOS MIAL ADRESIK TO BYM Z BRACISZKIEM CHENTNIE WPADL DO RAFALKA NA KAWUSIE Zapraszazm DObraaanoc:) Ide spac bo rzpedemna 2 dni picia;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
greg-VeB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tutaj moge bluzgac na niego dowoli i nikt mi nic nie zrobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> aaaaaaa pamietam kiedys utkwilo mi w glowie jak koles mi pisal ze ma ponoc 200 wyjazdow wisly zaliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> parma , schalke itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No mi pisał w ostatnim czasie, że do Warszawy na mecz z Legią się wybiera, a już w czasie samego meczu ...na GG siedział. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
TAK CZY SIAK W PONIEDZIAAEK LUB WE WTOREK JESTEM W KRAKOWIE WIEC JAKBY KTOS MIAL ADRESIK TO BYM Z BRACISZKIEM CHENTNIE WPADL DO RAFALKA NA KAWUSIE Zapraszazm DObraaanoc:) Ide spac bo rzpedemna 2 dni picia;) oj stary, to juz przegioles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chyba sam sie tym zainteresuje i dowiem sie od znajomego policjanta co mozna w takiej sytuacji zrobic... PS. urodziles sie w 1985 roku...czyli az taki mlody nie jestes...wiec poprostu zjebany jestes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
niech sobie pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> im wiecej napisze tym lepiej dla was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
a może to syndrom choroby zjebulusa pospolitulusa?
|
|
|
Link skopiowany do schowka