Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 26 1 2 6 7 8 9 10 25 26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
rece mi opadaja
normalnie taki OSZUST powinien sie zapasc pod ziemie a on sobie w najlepsze pisze i drwi z tych co okradl (a jaki byl mily w czasie rozmowy na gg)
oj nie tedy droga
zastanawiam sie skad tacy sie biora i wspolczuje rodzicom OSZUSTA ze kiedys pomysleli zeby miec dziecko

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
stavanger, norwegia

Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
KTOS MNIE PRUBOWAL WCZORAJ OSZUKAC PRZY WYMIANIE NA 160ZL
NA MOJE SZCZESCIE PODAL NR KONTA W INNYM BANKU PRZEZ CO PRZELEW MIAL STATUS OCZEKUJCY I MOGLEM GO ANULOWC...

GDY O TYM NAPISALEM NA FORUM NATYCHMIAST ZGLOSIL SI DO MNIE RAFAL Z ZAPYTANIEM JAK MOZNA ANULOWAC PRZELEW ?

WKLEJE ROZMOWE Z GG

8922097 (22-06-2005 21:45)
hej
8922097 (22-06-2005 21:46)
kurcze jak mozna cofnac r przelew ob mnie tez zrobiłw balona
8922097 (22-06-2005 21:46)
a widze ze tobie sie udało
Ja1 (22-06-2005 21:46)
witam
Ja1 (22-06-2005 21:46)
w jakim banku?
8922097 (22-06-2005 21:46)
wysyłałem z mbanku
Ja1 (22-06-2005 21:46)
kiedy?
8922097 (22-06-2005 21:46)
ale po godzinie 18
Ja1 (22-06-2005 21:47)
ok wejdz na strone mBanku
Ja1 (22-06-2005 21:47)
i zaloguj sie
8922097 (22-06-2005 21:47)
byłem rpzelew zrealizowany
8922097 (22-06-2005 21:47)

Ja1 (22-06-2005 21:48)
nie mozliwe
Ja1 (22-06-2005 21:48)
a na jakie konto lałeś?
8922097 (22-06-2005 21:48)
niby na mbank ale jakies dziwne zaczynałao sie 80 10 06 teraz juz mi sieneichce szukac a mam mbank od 3 dni wiec sie dobrze nieznam ale podobno sa przelewy realizowane odrazu
Ja1 (22-06-2005 21:49)
nie na inne banki
Ja1 (22-06-2005 21:50)
zaloguj się na swoje konto
8922097 (22-06-2005 21:50)
tak jestem
Ja1 (22-06-2005 21:51)
kliknij na konto z którego wysłales tą kase
8922097 (22-06-2005 21:51)
tak i co dalej?
Ja1 (22-06-2005 21:51)
historia
Ja1 (22-06-2005 21:52)
masz?
8922097 (22-06-2005 21:53)
mam
Ja1 (22-06-2005 21:53)
teraz kliknijna operacje zaplanowane
8922097 (22-06-2005 21:53)
tak i co dalej?
Ja1 (22-06-2005 21:54)
pojawiła ci sie jakas operacja zaplanowana?
8922097 (22-06-2005 21:54)
nie
Ja1 (22-06-2005 21:54)
a co ci pisze?
8922097 (22-06-2005 21:55)
nie ma zadnych operacji zaplanowanych
Ja1 (22-06-2005 21:55)
dokładnie tak
8922097 (22-06-2005 21:55)
tak
Ja1 (22-06-2005 21:55)
dziwne bo mi pisze inaczej...
8922097 (22-06-2005 21:56)
a co ci pisze jesli mozna wiedziec ja wysyłałem o godzinie 18 04 a wysyłaja do 18 15 wiec pewnie kasa poszła
Ja1 (22-06-2005 21:56)
to dupa zbita
Ja1 (22-06-2005 21:56)
nic nie cofniesz
Ja1 (22-06-2005 21:57)
a wcisnij operacje wykonane
8922097 (22-06-2005 21:57)
ehh a ciebie na duza kwote robował oszukac?
Ja1 (22-06-2005 21:57)
160zł
8922097 (22-06-2005 21:57)
ok
8922097 (22-06-2005 21:57)
i udało ci sie odzyskac kase?
Ja1 (22-06-2005 21:57)
tak
Ja1 (22-06-2005 21:58)
zadzwoniłem do banku i pomogli
Ja1 (22-06-2005 21:58)
ok spadam na chwile
8922097 (22-06-2005 21:58)
okej rozumie


proponuje zwrócic uwage na ten fragment rozmowy:
Ja1 (22-06-2005 21:54)
a co ci pisze?
8922097 (22-06-2005 21:55)
nie ma zadnych operacji zaplanowanych
Ja1 (22-06-2005 21:55)
dokładnie tak
8922097 (22-06-2005 21:55)
tak
Ja1 (22-06-2005 21:55)
dziwne bo mi pisze inaczej...

TEN KOMUNIKAT PRAWIDAOWO BZMI: Brak planowanych operacji

hmmmm

wedlug mnie gostek wcale nie sprawdzal tego na swoim koncie w mBanku ....

wiec czemu go tak ugryzl fakt ze anulowalem przelew??

chyba go nie wyslalem na jego konto.... ???

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Jasne Norbik teraz wszystkei rpzekrety na forum podpisuj podemnie wrecz zzzałosne<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Zreszta jak jestes az tak ciekawy to sprawdz sobie numer rachunku goscia co probował cie zrobic w balona i wtedy sie przekonasz czy ja czy nie ja....

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
ZLODZIEJ !!!!!!!!
juz sie nie oddzywaj !!!
CONDRAD DAJ TEMU ZLODZIEJOWI JAKIEGOS BANA Itp !!

Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
gosciu ja tylko gBosno mysle ..
ja nikogo nie oskarzam..

ale wkurwia mnie fakt ze gostek który kogos okradB jeszcze tu jest i mówi PRZECIEZ CIEBIE NIE OKRADAEM to jest jak przyznanie sie do tego ze okradles innych ale nie mnie...

a tak apropo RAFALA P. TO CIEKAWE CZY TO NIE TY JEGO PROFIL PSYCHOLOGICZNY PASUJE DO CIEBIE JAK ULAL..

MIAAEM WATPLIWOM PRZYJEMNOSC MIESZKAC Z NIM W JEDNYM POKOJU W INTERNACIE..

HMMM... ALE MOZE TO NIE TY...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Właśnie sobie uciąłem przesympatyczną 10-minutową rozmowę z panem Złodziejem.

Po prostu nie moge wyjść z podziwu nad jego cwaniactwem, bezczelnością i śmianiem się w żywe oczy oszukanym.
Koleś jest zarazem śmieszny i żałosny...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
norbik ten jest za glupi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
on matury nie ma to gdzie by w internacie mieszkal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
ALE DZIWNIE MI TEN GOSTEK DO NIEGO PASUJE....
STRASZNIE DZIWNIE..

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
wkurwia mnie fakt ze gostek który kogos okradB jeszcze tu jest i mówi PRZECIEZ CIEBIE NIE OKRADAEM to jest jak przyznanie sie do tego ze okradles innych ale nie mnie...
No lepiej bym tego w życiu nie ujął!!!

Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Ciebie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
heh, pierwszy raz zgadzam sie z melerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> : fagas jest złodziejem!

ale od Conrada sie odjebcie ze tak powiem, wy chyba nie czaicie jaka to odpowiedzialnosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a pozatym napewno moglby beknac za to...poprostu ruszcie dupy i na policje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
TAK CZY SIAK W PONIEDZIAAEK LUB WE WTOREK JESTEM W KRAKOWIE WIEC JAKBY KTOS MIAL ADRESIK TO BYM Z BRACISZKIEM CHENTNIE WPADL DO RAFALKA NA KAWUSIE

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
@ Rafal
Dlaczego pierdolisz glupoty, zamiast powiedziec ludziom, co dalej z ich pieniedzmi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Admin tego forum jest ostatnio bardzo zaangazowany w temat "playoff sportingbet..." oraz blyszczy w daiale "to i owo".Np.dzisiaj zalozyl niezwykle interesujacy temat o lodowych kieliszkach.Moim skromnym zdaniem priorytetowym tematem w ostatnim czasie powinien byc dla niego ten, w ktorym sie wlasnie udielam.Jednak jak widac wazniejsze sa lodowe kieliszki i opowiesci o cudownym egipcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> na postawe admina

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
greg-VeB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
tutaj moge bluzgac na niego dowoli i nikt mi nic nie zrobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
aaaaaaa pamietam kiedys utkwilo mi w glowie jak koles mi pisal ze ma ponoc 200 wyjazdow wisly zaliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> parma , schalke itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
TAK CZY SIAK W PONIEDZIAAEK LUB WE WTOREK JESTEM W KRAKOWIE WIEC JAKBY KTOS MIAL ADRESIK TO BYM Z BRACISZKIEM CHENTNIE WPADL DO RAFALKA NA KAWUSIE

Zapraszazm


DObraaanoc:)

Ide spac bo rzpedemna 2 dni picia;)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
greg-VeB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
tutaj moge bluzgac na niego dowoli i nikt mi nic nie zrobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
aaaaaaa pamietam kiedys utkwilo mi w glowie jak koles mi pisal ze ma ponoc 200 wyjazdow wisly zaliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> parma , schalke itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
No mi pisał w ostatnim czasie, że do Warszawy na mecz z Legią się wybiera, a już w czasie samego meczu ...na GG siedział. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Quote
Quote
TAK CZY SIAK W PONIEDZIAAEK LUB WE WTOREK JESTEM W KRAKOWIE WIEC JAKBY KTOS MIAL ADRESIK TO BYM Z BRACISZKIEM CHENTNIE WPADL DO RAFALKA NA KAWUSIE

Zapraszazm


DObraaanoc:)

Ide spac bo rzpedemna 2 dni picia;)

oj stary, to juz przegioles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

chyba sam sie tym zainteresuje i dowiem sie od znajomego policjanta co mozna w takiej sytuacji zrobic...

PS. urodziles sie w 1985 roku...czyli az taki mlody nie jestes...wiec poprostu zjebany jestes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
niech sobie pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
im wiecej napisze tym lepiej dla was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
a może to syndrom choroby zjebulusa pospolitulusa?

Strona 8 z 26 1 2 6 7 8 9 10 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, poozon, cigar, 11kera11, Lukasz111), 1,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1