Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 26 1 2 16 17 18 19 20 25 26
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
Czy ktś oprócz mnie zgłosił sprawe na policje ??? Ja podałem nicki oszukanych osób więc możliwe ,że jakoś do Was dojdą ale łatwiej by było gdyby wszyscy zgłosili .

P.s Dlaczego Rafal_Tsw nie chce podać mi maila abym mógł mu wysłać scan protokołu zgłoszenia przestępstwa dla wiarygodności , że to już koniec zabawy ??? A może został zbanowany ? Jesli tak to szkoda bo nie mam z nim żadnego kontaktu ( na GG nic nie odpisuje ) !!! Już nie mogę się doczekać na jego dane osobowe wraz z adresem zamieszkania ( sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie )

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
udostepnij gdzies ten protokol do pobrania


dokladnie nie ma co odpuscic gosc nie wykazal skruchy

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
up!
i jak wyglada sprawa?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
No sprawa wygląda tak , że zgłosiłem na policję i narazie trzeba czekać aż coś ustalą . Z tego co rozumie to tylko ja zgłosiłem . Jeśli chodzi o ten protokół zgłoszenia to nie będę robił takiej popeliny i zamieszczał go gdzieś do pobrania . Musimy być cierpliwi bo jak wiadomo to wszystko będzie się ciągło .

Pozdrowienia dla wszystkich

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ja również byłem w zeszłym tygodniu i zgłosiłem.
Narazie cisza...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 52
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 52
haha przeczytałem cały temat ale się głąb trafił-wsadzą go do pierdla -już pewnie trzęsie majtami hehe tępić złodzieji

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
No niezły typ z tego Rafała. Człek znany również pod nickiem Frankie, z tego co pamiętam mieszkaniec podkrakowskiej Skawiny. Info to pochodzi z tego że się kiedyś udzielał na forumie Wisełki.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Oto opis Rafala gg
"HOLANDIA:):):) Do Zobaczenia w Listopadzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> TYLKO WISŁA !!"
Nie wyrobie chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
I tak do listopada to na 100% rozprawy by nie mial, wiec to bez znaczenia raczej. Ja na swoja(co prawda tylko w grodzkim) czekalem 5 miesiecy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
ludzie gościu zmienił pewnie gg i wpiasał sobie taki status sra w galoty...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
ludzie gościu zmienił pewnie gg i wpiasał sobie taki status sra w galoty...

a na forum pewnie już śmiga na nowym koncie...

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
On nawed z Polski niewyjechal. Sciema goni scieme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
Witam wszystkich po mojej krótkiej nieobecności na forum . Dostałem pisemo z policji , a Ci co chcieli by wiedzieć co w nim jest zawarte niech napiszą PW ( nie chcę pisać w poście aby Rafal_TSW nie wiedział o co chodzi )

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2826745.html
Skazany za wyłudzenia przez Gadu-Gadu

IAR, pi 18-07-2005, ostatnia aktualizacja 18-07-2005 18:42

Kielecki sąd skazał nastolatka, który zastraszał swojego kolegę przez Internet. Grożąc mu za pomocą komunikatora Gadu-Gadu wyłudził od ofiary kilkaset złotych i wartościowe przedmioty.

Tomasz M. przyznał się do winy i wyraził gotowość dobrowolnego poddania się karze. Sąd wymierzył mu półtora roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat i 1600 złotych grzywny.(...)
Sędzia Michał Winiarczyk uzasadniając orzeczenie podkreślił wysoką szkodliwość społeczną czynu. Dodał, że okolicznościami łagodzącymi był młody wiek oskarżonego i jego dotychczasowa niekaralność.

"Mam nadzieję, że więcej panu podobne rzeczy do głowy nie przyjdą" - powiedział do skazanego sędzia.

Tomasz M. przez 5 lat pozostawał będzie pod dozorem kuratora. Ma również naprawić szkodę, zapłacić na rzecz kolegi ponad 900 złotych i częściowo ponieść koszty procesu.(...)


do do tej kurwy Rafała _TSW do wg mnie siedzi zagr. ale wroci na jesieni a wtedy sie nie wymknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Jak by Polcija chciala umozyc sprawe to zrobcie odwolanie, a w nim podkreslic trzeba ze oszukanych jest wiecej

7 dni jest na odwloanie jezeli dobrze pamietam

Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
Coś tu pusto się zrobiło ....

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Oszukałem sie wczoraj koszulki w szafie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Napisz mi na priv co policja zrobiła, tez jednego szmaciarza, ktory mnie wystrzelił podam, tak dla zasady.
Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
Witam,

mam pytanie czy ten skurwysyn ma gg numer 4088800, bo jak to ten skurwiel dalej "pracuje" ale chyba mu sie kończy kaska bo już nawet na 90 groszy leci hahaha ;-) Uważajcie na skurwiela bo na czacie betandwin żeruje teraz i naciąga na jakieś grosze!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
Tu jeszcze jego bezczelnośc, wsumie śmiac mi sie chce, że to taka meśka dziwka że nawet na 90 groszy leci i sie prosi, i jeszcze oszukuje na grosze! Zero wizerunku ma ten gość, ale nie doczeka się batów nibawem, dla zasady:

Ja (13:06)
pamietaj czekam do 24
Ja (13:06)
w huja leciec se ze mna nie bedziesz ziomus
4088800 (13:07)

4088800 (13:07)
nic mi nie zrobisz
Ja (13:08)
sie zobaczy ziomek
4088800 (13:08)
hahahaha idz sie umyj, ojebalem cie na 90 groszy i mi podbijasz hahaha
Ja (13:08)
lux lux smiej sie smiej kurwo i czekaj na akcje
Ja (13:08)
zegnam

Strona 18 z 26 1 2 16 17 18 19 20 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1