Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 26 1 2 17 18 19 20 21 25 26
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
hej!Radoslaw ten koles ,ktory Cie oszukal to orzech,admin jednego forum .Mnie tez ojebal,ale potem mu sie odwczieczylem.Wiec jest w plecy.To jego prawdziwe gg:6168398.Zycze powodzenia!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
Quote
hej!Radoslaw ten koles ,ktory Cie oszukal to orzech,admin jednego forum .Mnie tez ojebal,ale potem mu sie odwczieczylem.Wiec jest w plecy.To jego prawdziwe gg:6168398.Zycze powodzenia!
Marna prowokacja Panie Rafale...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
Quote
Witam,

mam pytanie czy ten skurwysyn ma gg numer 4088800, bo jak to ten skurwiel dalej "pracuje" ale chyba mu sie kończy kaska bo już nawet na 90 groszy leci hahaha ;-) Uważajcie na skurwiela bo na czacie betandwin żeruje teraz i naciąga na jakieś grosze!
Uważajcie an oszusta

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Panie Rafale??

Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
Quote
Panie Rafale??
Nie udawaj ziomek, bo używasz szeroko znanych Sb-ckich metod Rafałku, powrzechnie zreszta już tu znanych an forum, że wkręcasz ludzi których oszukałeś- proste!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Kolest to Ty nie wkreacja bo akurat remik to moje imie.a Orzech to oszust.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
Quote
Kolest to Ty nie wkreacja bo akurat remik to moje imie.a Orzech to oszust.
Skończ waść wstydu oszczędź Rafałku

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Masz racje to juz koniec tego tematu i tak za duzo dyskutowalem z Toba na tak marnym,Twoim,poziomie.Masz jakies urojenia,tyle w tym temacie.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
Quote
Masz racje to juz koniec tego tematu i tak za duzo dyskutowalem z Toba na tak marnym,Twoim,poziomie.Masz jakies urojenia,tyle w tym temacie.
Idz Idz zmień nick bo pod tym juz jesteś rozpracowany oszuście Rafałku, kończe z toba konwersację "najdzedz sie" za moje 90 groszy, żeby ci w gardle stanęło! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Ty koles!!!NIE OSKARZAJ mnie!!!Nie mam nic wspolnego z tym kolesiem,a ze dales sie wyruchac orzecszkowi to masz problem.Jak cos to pisz na priv.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
Quote
Ty koles!!!NIE OSKARZAJ mnie!!!Nie mam nic wspolnego z tym kolesiem,a ze dales sie wyruchac orzecszkowi to masz problem.Jak cos to pisz na priv.

Śmieszny jesteś Rafałek, na tym forum co przytaczasz jestes już odbrze znany jako oszust (zresztą gdzie nie?) pod nickiem bobgelov tam nabirałeś ludzi i sprawa jest poważna tutaj też chłopaki rozpisali na ciebie 19 stron Rałałku, a teraz nawet dałem się zrobić na betandwin, na 90 groszy- czyżbyś debilu juz nie miał gdzie wyłudzać od ludzi kaski i rejestrujesz sie na innych nickach żeby oskarżać ludzi których zrobiłeś w za prezeproszeniem huja? Jesteś załosny i nie mam zamiaru już niżać sie do rozmów z tobą

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
po prostu dno.EOT

Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
Quote
po prostu dno.EOT
A może znowu zwalisz na braciszka? Jesteś zero, swoją drogą co ty robisz z ta kasą, może ciebie trzeba leczyć bo Ty musisz grać, wynika z tego jak ciągle atakujesz Rafalku

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 67
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 67
IP sprawdzcie i po klopocie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
Quote
IP sprawdzcie i po klopocie

Pewnie belo, tylko co to da jak kolo ma bana a proxy i tych innych zabawego jest od cholery, a taki element co żeruje na ludziach i ich naiwności tylko to wykorzystuje- dopóki tavcy ludzie nie będa jakoś prawnie egzekwowani dooty takie tematy jak choćby ten stają sie manipulacją a nie prawidzwym ocenieniem sytuacji- takie prawo, Taka polska- smutne

Dołączył: Jul 2005
Posty: 67
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 67
Quote
Quote
IP sprawdzcie i po klopocie

Pewnie belo, tylko co to da jak kolo ma bana a proxy i tych innych zabawego jest od cholery
można jaśniej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Ja proponuje sprawdzic IP.Z tego wszystkiego wyszedlem na jakiegos oszusta bo jedna menda rzuca jakies oskarzenia.To,ze napisalem,ze orzech mnie oszukal to znaczy,ze jestem jakism rafalem????????Jejku ludzie dajcie spokoj.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
Sorki za literowki ale jestem wkurzony, wchodzi mi o to że taki seryjny oszust całą zabawę ma z tego bo myśli że jest najmądrzejszy i naintelignetniejszy cfaniaczek, więc wyobraź sobie koleś który jak tu czytam zrobił lekko tylko na tym forum ludzi na ponad tysiąc złotych, nie mowiąc o innych, na których byłem świadkiem tego cfaniaczka działalności non stop coś zmienia np ma takie gg zachwile jak mu się zapada grunt zmienia gg i idzie na inne forum szukac kolejnych nawinych, z tym że powoli ale na szczęście wieść sie niesie i jest dosyć szybko wykrywany ale co z tego skoro znowu zmieni gg czy ip i idzie gdzies indziej, przydkladowo wczoraj czat betandwin, tamz robilo sie glosno to pojdzie nzowu gdzie inedziej pościemnia i poki sa takie luki w prawie smieje sie z nas wszystkich, jeszcze oskarzajac innych- proste

Dołączył: Jul 2005
Posty: 67
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 67
Quote
Sorki za literowki ale jestem wkurzony, wchodzi mi o to że taki seryjny oszust całą zabawę ma z tego bo myśli że jest najmądrzejszy i naintelignetniejszy cfaniaczek, więc wyobraź sobie koleś który jak tu czytam zrobił lekko tylko na tym forum ludzi na ponad tysiąc złotych, nie mowiąc o innych, na których byłem świadkiem tego cfaniaczka działalności non stop coś zmienia np ma takie gg zachwile jak mu się zapada grunt zmienia gg i idzie na inne forum szukac kolejnych nawinych, z tym że powoli ale na szczęście wieść sie niesie i jest dosyć szybko wykrywany ale co z tego skoro znowu zmieni gg czy ip i idzie gdzies indziej, przydkladowo wczoraj czat betandwin, tamz robilo sie glosno to pojdzie nzowu gdzie inedziej pościemnia i poki sa takie luki w prawie smieje sie z nas wszystkich, jeszcze oskarzajac innych- proste
ale nawet majac zmiennie ip to chyba mozna wykryc czy to ten sam typ czy nie? nie znam sie na tym ale tak mi sie wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 19 z 26 1 2 17 18 19 20 21 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,564 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1