Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Jak co roku... duzo postanowien a nikt i tak ich nie dotrzyma laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Originally Posted by ziomal-111
uwaga Chce zejść do wagi 85-90 kg (obecnie 101)
uwaga Naleść jakąś fajna robote
uwaga Zacząć chodzić na kursy prawa jazdy
uwaga Przydało by mi się wiecej ruchu
uwaga Znaleść dziewczyne (Ale to nie jest najwazniejsze)

1. 105 ;/
2. Brak
3. Brak
4. W wakacje było więcej wink
5. Brak

Po prostu żyć nie umierać smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Llama
1. przestać się opierdalać
.
.
.
.
.
n. przestać się opierdalać

pełen sukces hura hura 100% planu cool

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
To teraz ja na 2010, jako, ze 2009 w jakistam sposob lekko zaliczony, to w 2010 trzeba uderzyc mocniej jako, ze w 2012 koniec swiata wink

1. przestac sie opierdalac
2. w koncu zrobic operacje kolana i wrocic do ukochanej kopanej

smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by lelu
Jak co roku... duzo postanowien a nikt i tak ich nie dotrzyma laugh

właśnie dlatego nie cierpię tego tematu. Kupa postanowień i nadziei, a potem... potem już tylko kupa

Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Temat żenada

Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Napalanie się na Nowy Rok jak małe dzieci

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
pierdzielicie laugh
A.Zaliczyć kolejne miasteczka:
1. Wiedeń
2. Bratysława
3. Ateny
4. Drezno
B.Ciągnąć samodoskonalenie.
C.W końcu przepłynąć co najmniej 3km na basenie.
żeby tak połowa się udała.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Ja mam tylko jedno postanowienie - żeby w 2010 było lepiej niż w 2009 smile

PS. Llama znasz couchsurfing?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Słyszałem o tym. Mam znajomą która działała na podobnej zasadzie, ale gdzieś z 15 lat temu. Zbieram się do takich właśnie projektów hura Zresztą sam tak działam, ale bez pośrednictwa www wink

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Takie były postanowienia 2008:

1. Znaleźc dobrą pracę
2. Wreszcie wrócic na kort i ogólnie więcej sportu uprawiac
3. Rzucic palenie
4. Zrealizowac marzenie mojej żony (Safari w Kenii)
5. Trafic wszystkie tenisowe pewki jakie postawie
6. Poprawic stan swojego zdrowia

Ja wejdzie 4/6 będę happy

A tak się udało:
#1 Znalazłem, jest lepsza od poprzedniej smile
#2 W 100% kort mój i systematyczne bieganie od 2 m-cy smile
#3 Niestety, największa porażka póki co frown
#4 Jeszcze nie teraz frown
#5 Tu też bez szału, ale i bez dramatu tongue
#6 Izzzi, na tym najbardziej mi zależało smile

Reasumując 3,5/6 więc jest dobrze, mogę już myśleć nad nowymi wyzwaniami smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by ArtekPotito
Postanowienia na 2009 rok:

1. Zdać na prawo jazdy - za pierwszym razem tongue 1 hura
2. Rozpocząć poważną grę w tenisa (zdobyć trenera, kupić odpowiedni sprzęt, itp.) - nie do końca, trenera nie ma, ale sprzęt i gra duuużo lepsze 0,5 wink
3. Zacząć poważniej traktować bukmacherkę i chociaż raz w 2009 mieć jakieś 400 % wpłaty na koncie smile - oddzielenie zabawy w bukmacherkę od poważnych typów + kilka sporych wygranych 0,75 wink
4. Schudnąć przynajmniej tyle co w tym roku - udane iziiii 1 hura


Ogólnie 3,25/4, świetny rok dla mnie smile , oby następny był równie dobry smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Postanowienia 2010:
1. Skończyc pisac prace magisterską i wreszcie się obronic.
2. Znaleźć satysfakcjonującą i przede wszystkim rozwojową prace.
3. Pojechac do Turcji na Mistrzostrzostwa Świata w koszykówkę(od cwiercfinołow do finałów) i przy okazji zwiedzic Turcję.
4. Wreszcie uskutecznic wyjazdy do Pragi(przy okazji mecz Slavi lub Sparty),Drezno(Dynamo) i Warszawy(Muzeum Powstania Warszawskiego).
5. Zadbac o swoje "nastoletnie" ciało, czyli złapac troche "shape'a"
6. Okazywac więcej uczuc dla bliskich.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
siły i wytrwałości w dążeniu do celów i marzeń boks

w 2010 na pełnej kurrr... boks zawsze i na zawsze...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
1. przestac sie opierdalac frown
2. zaczac biegac tongue
3. grac systematyczniej.. mad
4. bawic sie kiedy jest okazja grin
5. uczyc sie i nie odkladac tego na pozniej.. smirk
6. nie zjebac zwiazku, nie z ta dziewczyna smile

boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
Witam wszystkich

na mecz.pl wpisuję się regularnie ... raz na rok, ostatni mój jeżeli się nie mylę to 23/12/2008 20:28

rok minął, a wydarzyło się bardzo dużo i to dużo dobrego! mogę powiedzieć, że 2009 to rok przełomowy, podsumujmy więc:

Quote
Moje postawnowienia na 2009r

- zakładam własną firmę hura 1-0 odważny krok postawiony
- zdobywam dofinansowanie z UP lub UE hura 1-0 po wielu miesiącach oczekiwań zrealizowane
- odbędę przygodę życia i awans mojego juniora na ME lub MŚ
hura 1-0 udało się i to nie jeden a dwóch podopiecznych w mistrzostwach Europy!
- zadowolenia z życia Carpe Diem hura 1-0 życie nabrało barw sam się do siebie uśmiecham, że jest dobrze
- zwiąże się z dziewczyną na poziomie hura 1-0 poznałem wyrozumiałą, ciepłą osobę smile
- beztroskie wakacje w Afryce sonar 0-1 nie było z kim, nie było kiedy, sporo tygodni poza domem, w tym za granicami Polski
- kupuję auto hura 1-0 maybachem nie jeżdzę, ale jak na poczatek to obecne wystarczy:)
- zdobędę pewność siebie przekonanie własnej wartości blush 0,25-0,75 jeszcze czasem daje się zmanipulowac i naskoczyć na głowę, trzeba nad tym popracować
- osiągne niezależność i wyrobie własne przekonania i własne zdanie, nie bede ulegac presji otoczenia blush 0,25-0,75 podobnie jak wyżej, dodatkowo jestem jednak uzależniony od innych, co na pewno nie wpływa na indywidualzm
- kupie laptopa hura 1-0 rzeczy materialne ale jednak cieszą, sporo własnego sprzętu, jest zaplacze na rozwój firmy
- chodzę na basen jak tylko sie da, ozdoba 0,5-0,5 chodziłem przez pierwsze pół roku, druga połowa to brak motywacji i tez czasu
- chodze na siatkowke jak tylko sie da, blush 0,25-0,75 trochę treningów na sali, sporo też na plażówce, ale nic poza tym, brak regularności
- chodze na silownie lub cwicze w domu, blush 0,25-0,75 troche powalczylem ze sztangą, bardzo trochę wink
- zrzuce brzucha kilka kg mniej crazy 0,5-0,5 generalnie jestem zadowolony z brzucha, odstawiłem w znacznej mierzę fastfoody, ale wpierdzielam inne świnstwa
- zakupie eleganckie ubrania crazy 0,5-0,5 jeden garnitur, nie szalałem z ubraniami
- ukoncze studia i mgr hura 1-0 tak jestem Panem magistrem, więcej czasu jest - wolne weekendy
- koniec z moim nalogiem!!! mad 0-1 mimo walki, porażka niestety
- rozmowa i kontakt z ludzmi, usmiech na twarzy mad 0,25-0,75 chyba nie o to chodzi
- bede pomagal rodzinie, nie bede samolubem mad 0-1 nic sie nie zmieniło
- kontynuowanie samodoskonalenia smile 0,75-0,25 połowa roku bardzo intensywnie, później za dużo się działo, powoli z dystansem zaczynam na to patrzeć, wiara we własne możliwości przede wszystkim! brak nowej literatury
- doskonalić język angielski, kurs językowy crazy 0-1 mierz siły na zamiary, nie dałem rady czasowo, z chęciami tez pewnie byłoby różnie

BONUS hura - dziękuję Ci że Cie poznałem przyjacielu +1

OGÓLNY WYNIK 12,5/21 około 60%, super wynik zważywszy na to że najważniejsze cele zostały zrealizowane, swoje cele na 2010 rok muszę jeszcze przemyśleć, pozdrawiam wszystkich!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Nie brałem w tym udziału rok temu, więc nie mam żadnego punktu odniesienia, ale postanowienia mam dość proste:

- Rozkręcić mój portal www.faktytrojmiasto.pl [faktytrojmiasto.pl] do tego stopnia aby wchodząc w rok 2011 była to już coś znacząca marka... no i oczywiście abym miał z tego kupę kasy :-)
- Minimum amarantowy poziom z FM Group, a tym samym bujanie się Mercedesem C klasy.
- Wystartować w jakimś konkursie architektonicznym oraz uniknąć sesji wrześniowej.
- Wystartować w Baltic Games, nie muszę wygrać, wystarczy, że będę w stanie zaprezentować poziom jaki miałem mając około 16 lat. Chociaż zakwalifikowanie się do drugiego etapu zawodów byłoby nie lada sukcesem. Dla niewtajemniczonych: Baltic Games są to jedne z większych zawodów sportów ekstremalnych w Polsce i na dobrej drodze do bycia największymi, zwłaszcza, że powoli robi się z tego impreza międzynarodowa.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
1 ) Sylwia smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by gnacik
Nie brałem w tym udziału rok temu, więc nie mam żadnego punktu odniesienia, ale postanowienia mam dość proste:

- Rozkręcić mój portal www.faktytrojmiasto.pl [faktytrojmiasto.pl] do tego stopnia aby wchodząc w rok 2011 była to już coś znacząca marka... no i oczywiście abym miał z tego kupę kasy :-)
- Minimum amarantowy poziom z FM Group, a tym samym bujanie się Mercedesem C klasy.
- Wystartować w jakimś konkursie architektonicznym oraz uniknąć sesji wrześniowej.
- Wystartować w Baltic Games, nie muszę wygrać, wystarczy, że będę w stanie zaprezentować poziom jaki miałem mając około 16 lat. Chociaż zakwalifikowanie się do drugiego etapu zawodów byłoby nie lada sukcesem. Dla niewtajemniczonych: Baltic Games są to jedne z większych zawodów sportów ekstremalnych w Polsce i na dobrej drodze do bycia największymi, zwłaszcza, że powoli robi się z tego impreza międzynarodowa.
gnacik - bardzo ciekawe postanowienia piwo

Jeśli chodzi o Wasz portal, to czegoś nie rozumiem
"..Portal, dzięki któremu jak w żadnym innym medium w Trójmieście nie dowiesz się tak dobrze co miało miejsce na Twoim osiedlu...."

Coś chyba bezsensu.. smirk

Baltic Games - wcześniej nie słyszałem. Ciekawa impreza.
---
Niech będzie, to i moje:
1. Inna, lepsza praca (priorytet)
1.2. Dużo lepsze finanse.
1.3. Mieć perspektywę zamieszkania na swoim.
2. Rzucić całkowicie palenie papierosów (w tym roku po 4 m-cach się złamałem)
3. Poprawić sylwetkę.
4. Poprawić swój język angielski.

Oby zdrowie dopisywało!!

I motywująca kawałek, chyba pasujący do tego tematu -


Powodzenia forumowicze!

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, forty, aker, rafal08, Sensei, kamel, $-man, JelineK), 2,008 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,595
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1