|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Biella za 4 kwartę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ktos wie gdzie mozna znalezc wyniki kosza slowackiego? Jak pytasz o Komarno, to polegli 9pkt http://livescore.com/basketball/slovakia/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Poznań trzymać +14,5  Uff, ostatnia kwarta poratowała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
ma ktos jakikolwiek wynik kosza wegierskiego Marso-Vagep NYKK - Soproni Sördögök? zaczeli o 19.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
http://www.ferfikosar.hu/ na tej stronie jest live do Wegier, poszukaj tam tego wyniku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Mam pytanko odnosnie takich o to meczy : Blachy Pruszyński Lider Pruszków - Energa Toruń KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań Utex ROW Rybnik - Super Pol Tęcza Leszno Wygrana Rybnika i ekipy z Torunia ? :> MOZE JAKIS hc :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
może Blachy Pruszyński pokuszą się o niespodzianke hmmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558 |
widze ze tylko fortuna ma a sa gdzies w necie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
7531 AZS PWSZ Gorzów Wlkp.-MUKS Poznań SP 135 1.90 15.00 1.90 1.69 1.69 21/12 18:00 TYP Over 135 pkt Jak dla mnie perełka na dzisiejszy dzien o takim smakowitym kursie. W Gorzowie dzisiaj mierzyć się bedzie najlepszy Polski zespół(wygrał wszystkie 14 ligowych spotkań) z najslabszym (tylko jedna wygrana w 12 kolejkach!). Gorzowianki mysle ze sa w stanie wkazdej kwarcie rzucic mlodemu i niedosiadczonemu zespolowi 25 punktow( lekko ponad 2 pkt na minute), co da ok. 100 pkt w meczu...MUKS dorzuci na pewno te ok 40-50 pkt i wynik overovy wydaje się, ze wejdzie jak w maslo... Inny ciekawy typ to Pruszków- Energa +7.0 Torun z Gorzowem zagreał slabo (przegrywał nawet 18 pkt), lecz w 4 kwarcie gorzowianki oszczedzaly najlepsze zawodniczki i Torun doszedl na -11. Pruszków ma w swoich szeregach niesamowitą strzelbe Shields....Pruszków jest w stanie to spotkanie wygrać nawet,m lecz proponuja wziac Pruszków z handi...kurs 1.90 Takiemu dubelkowi daje 9.5/10 szans...Kursy i zdarzenia za www.totolotek.pl [ totolotek.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Tak samo mozecie grac kazdy dodatki handicap na Gorzow nawet w okolicach 30 pkt....W pierwszym spotkaniu w Poznaniu KSSSE AZS PWSZ wygrał zdecydowanie 86:48. Punkty dla gorzowskiego zespołu zdobywały wtedy: Sapova 17 (2x3), Piekarska 13, Kaczmarczyk 8 (1), Richards 7, Żurowska 2 oraz Spencer 16 (4), Dureika 7 (1), Vidaćić 7, Dźwigalska 6 (2), Chaliburda 3. Teraz pewnie bedzie jeszcze wyzej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
tobet mial linia +22.5 na muks rano teraz juz ma +31.5 , ale ta linia i tak jest za niska:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
bedzie gdzies live? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
mazinho: niestety ale czytając Twojego posta widzę pewną sprzeczność, tzn. najpierw piszesz że: "Gorzowianki mysle ze sa w stanie wkazdej kwarcie rzucic mlodemu i niedosiadczonemu zespolowi 25 punktow" a zaraz potem piszesz, że w ostatnim meczu przy dużym prowadzeniu Gorzowa: "w 4 kwarcie gorzowianki oszczedzaly najlepsze zawodniczki i Torun doszedl na -11."
skoro Gorzów przy dużym prowadzeniu oszczędza zawodniczki, to ze słabym zespołem MUKSu też to pewnie zrobi. Dodatkowo patrząc na historię spotkań Gorzowa to wielce prawdopodobny może być dzisiaj wynik w okolicach: 80:55 lub 90:45 a wtedy wchodzi under
ja tego nie ruszam (bo gdy mocny gra ze słabym to albo będzie ostro grał przez cały mecz i zrobi overka albo na początku odskoczy i potem rezerwami spokojnie dowiezie i będzie underek), zamiast tego spróbuję na Lidera postawić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
-c1mak- z tym, ze jak Gorzow pusci rezerwowe (w tym przypadku Kaczmarczyk,Dureike itp) to beda i tak 2 klasy lepsze od MUKSu...Tu bedzie pokryte handi, jak i wejdzie over(bo gorzowianki 100 pkt powinny wrzucic)
live bedzie na plkk.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
a jakies live do pruszkowa? bo póki co nie działa na plkk...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|