|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
jak powinna być naładowana bateria w telefonie który nie będzie używany?  troche głupie pytanie, ale telefon narazie nie będzie mi potrzebny i nie wiem czy lepiej żeby bateria była wyładowana czy naładowana, tak żeby za jakiś czas można było z telefonu znów skorzystać
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Naładuj ale wyjmij z telefonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Panowie, mam do sprzedania Nokie 5630 xpressmusic. Nowa nieużywana, z salonu ERY, bez sim locka. Nie mam co z nią zrobić, bo osobiście mam już dobry telefon, dziewczyna też ma, więc pozostaje mi go sprzedać. Pierwszeństwo będą miały osoby z Wrocławia, bo tak przynajmniej nie będę musiał robić paczki i fatygować się na pocztę  jeśli chodzi o cenę to się na pewno dogadamy  zainteresowanych proszę o wiadomość na pv
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Która sieć ma najlepsze pakiety internetowe ? Głównie wykorzystywałbym to do przeglądania stron: fora/buki/portale informacyjne. Jednocześnie proszę o sugestie odnośnie telefonu odpowiedniego do przeglądania stron. Najlepiej z klawiaturą QWERTY. No chyba, że to już passe i teraz liczą się tylko sprzęty z ekranem dotykowym  Fajnie tez gdyby taki model miał wbudowane Wi-Fi. Cena ? Do 500 pln w abonamencie. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Szewa - z tego co się ostatnio orientowałem (mam mniej więcej takie preferencje jak Ty) to zostaje Ci Nokia E72 (E71 też, ale ma słabsze parametry). Była fajna Nokia 5730 ale się ulotniła, pozostałe telefony "strasznie" drogie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Która sieć ma najlepsze pakiety internetowe ? Głównie wykorzystywałbym to do przeglądania stron: fora/buki/portale informacyjne. Jednocześnie proszę o sugestie odnośnie telefonu odpowiedniego do przeglądania stron. Najlepiej z klawiaturą QWERTY. No chyba, że to już passe i teraz liczą się tylko sprzęty z ekranem dotykowym  Fajnie tez gdyby taki model miał wbudowane Wi-Fi. Cena ? Do 500 pln w abonamencie. Pozdr. Co do netu to gaduair - doladujesz za 20zl na miesiac i masz stawke 22gr za min i 100mb netu za free. Ofkors zostaje 20zl do wygadania  Jeśli chodzi o abonament to play, ale najpierw spradz czy masz ich zasieg w swoim rejonie. Co do tel do netu to polecam jedynie dotykowce, i to z jak najwiekszym ekranem, najlepiej ponad 3,5 cala. Najlepszy by byl Htc Hd2, ale cena powyzej nowego laptopa.. Moze podaj co masz do wyboru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Jak pod kątem internetu i głównie przeglądanie, a nie produkowanie się na forach to tylko telefon z ekranem dotykowym. Nie musisz skakać z linka do linka joystickiem, tylko klikasz sobie jak myszką. Pozapisujesz wszystkie ważniejsze strony w zakładkach i praktycznie klawiatura jest niepotrzebna, a jak coś trzeba wpisać to ekranowa qwerty daje radę. Wcześniej polecałem 5800, ale teraz zamieniłem ją na nieco mniejszą 5530 i złego słowa powiedzieć nie mogę, szczególnie jeżeli chodzi o neta (Wifi śmiga aż miło). Ta E72 to kawał cegły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
Panowie i ja potrzebuję pomocy w wyborze telefonu! Niestety nie bywam w tym temacie zbyt często, ale nie znalazłem nic na ten temat w ostatnich postach! Po szybkim przejrzeniu oferty PLAY'a znalazłem 2 interesujące mnie modele! SE Yari oraz Samsung S7350! Bardzo proszę o jakieś opinie ludzi mających styczność z tymi modelami! No i drugie pytanie! O co chodzi z tym odbiornikiem A-GPS! Znalazłem gdzieś w necie, że konieczna jest rozbudowa telefonu o moduł takiego odbiornika! Jest on w zestawie czy może trzeba za to dodatkowo zapłacić?!? Czy łączenie się przez serwery operatora jest dodatkowo płatne? Pytam, ponieważ oba powyższe modele mają to A-GPS! pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
waham się między SE c905 a nokią e75. mial ktos moze stycznosc z nimi, zeby podzielic się opinią? tel do uzytku indywidualnego, zadna biznesówka. ta nokia troszke aparat ma cieniutki 3,2mpx jak na te czasy  bede wdzieczny za porady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Czy jest jakis haczyk w ofercieert Telefoniczna okazja 25 (specjalne warunki na 36 miesięcy) z telefonem Samsung Galaxy (I5700),ktory kosztuje wtedy tylko 299 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
przede wszystkim umowa na 3lata, na allegro możesz kupić ten aparat za 600pln bez umowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Mam takie pytanko do uzytkownikow orange POP. Chodzi mi o kwestie taryf czy promocji. Wiem, ze wszystko jest napisane na stronie ale nie oszukujmy sie, ze do pewnych rzeczy dojsc trzeba metoda prob i bledow.
Mianowicie chodzi mi o smsy i rozmowy za darmo (albo jak najmniejszym kosztem) do jednej osoby w tej samej sieci. Najciekawiej wygladaja oferty 1000minut, multipop i Ty_i_3.
Co do Ty i 3, place 6zl za aktywacje uslugi a pozniej jeszcze nabija mi kase za polaczenia, tak ? Natomiast w multipopie rozmawiam/pisze za te 6zl ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Mam takie pytanko do uzytkownikow orange POP. Chodzi mi o kwestie taryf czy promocji. Wiem, ze wszystko jest napisane na stronie ale nie oszukujmy sie, ze do pewnych rzeczy dojsc trzeba metoda prob i bledow.
Mianowicie chodzi mi o smsy i rozmowy za darmo (albo jak najmniejszym kosztem) do jednej osoby w tej samej sieci. Najciekawiej wygladaja oferty 1000minut, multipop i Ty_i_3.
Co do Ty i 3, place 6zl za aktywacje uslugi a pozniej jeszcze nabija mi kase za polaczenia, tak ? Natomiast w multipopie rozmawiam/pisze za te 6zl ? W Ty i 3 pobiera ci 6zl i potem za polaczenia dodatkowo ale to po 3gr do wybarnych osob. Na www.populacja.pl [ populacja.pl] ta sama usluge mozesz wlaczyc za 4zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
A na ile mozesz zgodzic sie ze mna ze w moim przypadku najlepsze bedzie 1000minut ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
1000minut – 28 dni – 12zl
3iTy – 30 dni – 6 zl + 3gr minuta
Różnica wyrównuje się po 200 minutach w 3iTy
dobrze licze ?;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Hej, prosze o pomoc w wyborze telefonu. Zależy mi przede wszystkim, żeby obsługiwał WiFi i miał przyzwoitą baterię. Cena do ok. 800 zł Brałem pod uwagę: LG GT500, Nokia 5530, Samsung S5620, Samsung B7300 Warto brać coś z tej listy, a może coś innego? Z góry dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Jesli chcesz Wifi to znaczy, ze bedziesz z netu korzystal, wiec jedynie dotykowce polecam.
Najlepiej doloz stowke i kup Htc HD (mala wada bedzie bateria, ale cala reszta rekompensuje to z nawiazka). Duze wyswietlacze zawsze zra baterie i nie ma co liczyc na cuda. Ewentualnym wyjsciem bedzie Omnia, bateria wytrzyma ciutke dluzej, ale tez nic specjalnego.
Z wyzej wymienionych jedynie Nokia 5530 ujdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Panowie jaką Nokie polecacie do przeglądania neta, (grania u buków :P) ? Widzę, że Goget poleca 5530, a czy jest coś w podobnej cenie godne uwagi ? I druga sprawa. Mam obecnie Era Tak-Tak i pytanie czy na tym w ogóle się opłaca neta mieć? i czy są jakieś większe pakiety, bo teraz mam chyba 5MB (przeglądam tylko przez WAP, stary telefon mam  ). A jak nie to chyba play ma najlepszą ofertę jeśli chodzi o internet, czy inna sieć też ma korzystne oferty ? Chciałbym zachować mój nr z ery, ale jak się nie opłaci to muszę zmienić sieć  I czy kupować na allegro, czy kombinować coś z jakąś umową  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
W podobnej cenie 5530 dzieli i rządzi  A co do pakietów na kartę to ciekawie wygląda oferta Mbank mobile (zasięg Plusa), gdzie też możesz przenieść numer. Kupujesz starter za 10 zł i dostajesz za friko 20 MB co miesiąc. Już będzie Ci to ciężko wykorzystać, jak będziesz wchodził na strony przystosowane do komórek lub wyłączysz sobie wczytywanie obrazków. A jak to za mało to pakiet 100 MB za 5 zł. Płaska stawka do wszystkich sieci: 27 gr/min i 14 gr/SMS. Jak masz jeszcze konto bankowe w Mbanku (w pełni darmowe, więc nawet jak ktoś jeszcze nie ma to w pełni polecam założyć, nie zaszkodzi, a może się przydać) to mega wygoda z doładowaniem (wysyłasz esa, oni Ci doładowują kartę pobierając kasę z konta).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
100mb za 5zl jest tez w playu, ale tylko na ich zasięgu czyli w dużych miastach i to nie zawsze.
Z Avili ktos korzystal ? Strasznie tani ten badziew, <300 za uzywke, jest to cos warte pod katem neta ?(wiem ze brak wifi)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|