|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
o rewanzu jeszcze pogadamy w swoim czasie  mam argumenty, blok, obrona, rozegranie - wystarczy ? "ustawiajac" mecz trzeba w jakis sposob byc "slabszy", wyobrazasz sobie mecz druzyny , ktora przegrywa bedac lepsza w kazdym elemencie gry, przeciez gdzies trzeba sie "podlozyc"  nie mam zamiaru sie z Toba klocic, bo to Ty nie masz zadnych sensownych argumentow  Wielun wygrał 3-1 po pieknej walce i tyle, pogodz sie z tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
a jakbym wplacil z ING na MB (to od razu sie zaksieguje?) i stamtad do buka? Tak sie da, bo ja nie jestem troche ogarniety w tym temacie  nie da sie ING juz nie pracuje wtych godzinach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
a jakbym wplacil z ING na MB (to od razu sie zaksieguje?) i stamtad do buka? Tak sie da, bo ja nie jestem troche ogarniety w tym temacie  da izzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Izi, błąd ustawienia z tego co mi Kellthorn przetłumaczył.  odnośnie Piacenzy. pisałem złe ustawienie izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
o rewanzu jeszcze pogadamy w swoim czasie  mam argumenty, blok, obrona, rozegranie - wystarczy ? "ustawiajac" mecz trzeba w jakis sposob byc "slabszy", wyobrazasz sobie mecz druzyny , ktora przegrywa bedac lepsza w kazdym elemencie gry, przeciez gdzies trzeba sie "podlozyc"  nie mam zamiaru sie z Toba klocic, bo to Ty nie masz zadnych sensownych argumentow  Wielun wygrał 3-1 po pieknej walce i tyle, pogodz sie z tym Wojtas dalej bez zlosliwosci piekne granie to bylo dla kibicow wielunia obiektywnie bydgoszcz przeszla obok meczu  ps prawie  oczywiscie życze wieluniowi FF PP ale jakos na chwile obecna nie umiem sobie tego wyobrazic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
rewanz w styczniu, zobacze w jakiej dyspozycji będą chłopaki  forma bedzie na 3-0 dla bydzi  pozyjemy zobaczymy, mielismy konflikt duzy w zespole, myslisz ze czemu nie gra ani Stelmach ani Nowak? powoli jest wszystko stabilizowane i jest coraz lepiej, bedzie wiecej chemii to moze byc roznie z tym 3-0 bdg, nasi maja naprawde duzy potencjal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
a jakbym wplacil z ING na MB (to od razu sie zaksieguje?) i stamtad do buka? Tak sie da, bo ja nie jestem troche ogarniety w tym temacie  da izzi przed chwila patrzylem na MB i juz nie ksieguje ING
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
a jakbym wplacil z ING na MB (to od razu sie zaksieguje?) i stamtad do buka? Tak sie da, bo ja nie jestem troche ogarniety w tym temacie  da izzi przed chwila patrzylem na MB i juz nie ksieguje ING Ok, to sobie dam spokoj. Moze i lepiej  Dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
chłopaki, mozecie sobie mowic ze jestem nieobiektywny, ogladałem ten sam mecz co Wy, czekam teraz na statystyki i mało interesuje mnie to, ze bdg przeszła obok meczu, to zaden argument, było duzo długich wymian i niektore punkty mogły rownie dobrze konczyc sie w drugą stronę, szczescie sprzyja lepszym, dzisiaj lepszy był Wielun 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
chłopaki, mozecie sobie mowic ze jestem nieobiektywny, ogladałem ten sam mecz co Wy, czekam teraz na statystyki i mało interesuje mnie to, ze bdg przeszła obok meczu, to zaden argument, było duzo długich wymian i niektore punkty mogły rownie dobrze konczyc sie w drugą stronę, szczescie sprzyja lepszym, dzisiaj lepszy był Wielun  pewnie wynik sie liczy poczekamy do rewanzu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
ciekawe kiedy Tobet podliczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
i jeszcze jedno, kibicem wielunia nie jestem za wielkim, po prostu sentyment, urodziłem sie tutaj, kibicuje czestochowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
zobaczymy w drugim meczu jak będzie, a moze byc naprawdę roznie, tak samo jak w bełchatowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jakby nie bylko to cale 10 dni przerwy
duuuuuuzo moze sie stac z tych rzeczy dobrych tylko dla belchatowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987 |
mi w bwin policzyli Loreto +1.5 w mecuz piacenzy... w chuja leca? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Piacenza -1.5  Macerata -1.5 Cuneo -2.5  Modena  Taranto wiedziałem żeby ogórków nie dodawać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 810 |
macie może na IPLI wczorajszy mecz Resovii ze Skrą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
jakies live do pucharu rosji macie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
jakies live do pucharu rosji macie? ok, na bwin bedzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|