|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
Golden State Warriors 132 - 127 Phoenix Suns szkoda ze takie mecze są tak pózno, praktycznie over po 3 kwartach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Suns 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
miałem suns, ale gra warriors w ostatniej kwarcie to poezja, tym razem ten marny team zasłużył na to zwycięstwo, (choć nie bez pomocy Stoudemire, sabotaż jak c**j 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2009
Posty: 334 |
NY Knicks - San Antonio 2 @1.70  nic tylko brać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858 |
zaczną 3 wchodzić to wiesz.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Pau "Menel" Gasol, tymi zjebanymi wolnymi w regulaminowym czasie zjebał mi święta  kto gra w koszu wynik ft?? gra sie kto wygra jesli juz/ o ile mialers lepszy kurs? 23 grudnia dorzucilem do kuponu z ako mecz Sacramento - Cavs. Przez pomylke pobralem win regular time ktory byl wyzszy o 0.02 bo zawsze biore +OT jesli gram kurs bez hc. Oczywiscie LBJ nie trafil decydujacego rzutu. Wczoraj znowu do ako dorzucilem LA. Tym razem juz specjalnie pobralem regular time bo kurs na unibecie byl wyzszy o 0.09 (zdziwilem sie lekko bo zawsze jest wyzszy wlasnie o 0.02-0.03)nie dajac wiary ze drugi raz z rzedu Sacramento wykreci dogrywke i to z Lakersami. Jakiez bylo moje zdziwienie jak rano zobaczylem wynik. A jeszcze wieksze jak zobaczylem play-by-play i wyczyn Gasola na linii rzutow wolnych Ogladalem pierwsza polowe meczu i to co Lalki robily no to lol. Strata za strata. Odom sie gubil. Fisher to samo. Gasol mega drewno. Powolny, przewidywalny. Obrona LAL - dramat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159 |
Big ben grasz dzisiaj coś z NBA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135 |
Pau "Menel" Gasol, tymi zjebanymi wolnymi w regulaminowym czasie zjebał mi święta  kto gra w koszu wynik ft?? gra sie kto wygra jesli juz/ o ile mialers lepszy kurs? 23 grudnia dorzucilem do kuponu z ako mecz Sacramento - Cavs. Przez pomylke pobralem win regular time ktory byl wyzszy o 0.02 bo zawsze biore +OT jesli gram kurs bez hc. Oczywiscie LBJ nie trafil decydujacego rzutu. Wczoraj znowu do ako dorzucilem LA. Tym razem juz specjalnie pobralem regular time bo kurs na unibecie byl wyzszy o 0.09 (zdziwilem sie lekko bo zawsze jest wyzszy wlasnie o 0.02-0.03)nie dajac wiary ze drugi raz z rzedu Sacramento wykreci dogrywke i to z Lakersami. Jakiez bylo moje zdziwienie jak rano zobaczylem wynik. A jeszcze wieksze jak zobaczylem play-by-play i wyczyn Gasola na linii rzutow wolnych Ogladalem pierwsza polowe meczu i to co Lalki robily no to lol. Strata za strata. Odom sie gubil. Fisher to samo. Gasol mega drewno. Powolny, przewidywalny. Obrona LAL - dramat. no właśnie sporo wyższy był, ale normalnie i tak bym się nie skusił, tylko chciałem obrócić bonus który dostałem w unibet,a minimalny kurs do obrotu to 1,40  lakers bez ot @ 1,42 , z ot @ 1,34 no to nawygrywałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
toronto 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Raptors -3  Green Bay over  Giants -7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Raptors -3  Green Bay over  Giants -7  moje dwie ulubione ekipy z nfl, oby Ci weszlo, ja tylko ofladam nfl ostatnio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
D.Connolly and M.LeVoir reported in as eligible. L.Maroney right guard to JAX 1 for no gain. FUMBLES, RECOVERED by JAX-D.Smith at JAX 1. Play Challenged by Replay Assistant and Upheld. co za ziom z tego Maroneya  chyba 3cie jego fumble w tym sezonie na linii 1 yarda przeciwnika
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jakis stream do Toronto jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
miał byc na rwb, ale tam jakiś mecz ligi belgijskiej pokazują
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
no wlasnie nie ma chyba
Prince, Hamilton, Wallace graja ;/ oby nie za dlugo siedzieli na boisku bo bedzie wtopa Raptorsow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
na fromsport juz jest stream
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
no wlasnie nie ma chyba
Prince, Hamilton, Wallace graja ;/ oby nie za dlugo siedzieli na boisku bo bedzie wtopa Raptorsow ale nie sa w pelni dyspozycji, w obronie beda korzysci ale w ataku... to juz nie jest takie pewne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Giants  grac tam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
kolejny TD w plecy i juz 0:17 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|