Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Golden State Warriors 132 - 127 Phoenix Suns
szkoda ze takie mecze są tak pózno, praktycznie over po 3 kwartach

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Suns puke

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
miałem suns, ale gra warriors w ostatniej kwarcie to poezja, tym razem ten marny team zasłużył na to zwycięstwo, (choć nie bez pomocy Stoudemire, sabotaż jak c**j wink

weed #3580746 27/12/2009 19:21
Dołączył: Aug 2009
Posty: 334
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 334
NY Knicks - San Antonio 2 @1.70 blush nic tylko brać

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
zaczną 3 wchodzić to wiesz.. smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by dewoj
Originally Posted by bombay22
Pau "Menel" Gasol, tymi zjebanymi wolnymi w regulaminowym czasie zjebał mi święta frown
kto gra w koszu wynik ft?? gra sie kto wygra jesli juz/
o ile mialers lepszy kurs?


23 grudnia dorzucilem do kuponu z ako mecz Sacramento - Cavs. Przez pomylke pobralem win regular time ktory byl wyzszy o 0.02 bo zawsze biore +OT jesli gram kurs bez hc. Oczywiscie LBJ nie trafil decydujacego rzutu.

Wczoraj znowu do ako dorzucilem LA. Tym razem juz specjalnie pobralem regular time bo kurs na unibecie byl wyzszy o 0.09 (zdziwilem sie lekko bo zawsze jest wyzszy wlasnie o 0.02-0.03)nie dajac wiary ze drugi raz z rzedu Sacramento wykreci dogrywke i to z Lakersami. Jakiez bylo moje zdziwienie jak rano zobaczylem wynik. A jeszcze wieksze jak zobaczylem play-by-play i wyczyn Gasola na linii rzutow wolnych laugh

Ogladalem pierwsza polowe meczu i to co Lalki robily no to lol. Strata za strata. Odom sie gubil. Fisher to samo. Gasol mega drewno. Powolny, przewidywalny. Obrona LAL - dramat.

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
Big ben grasz dzisiaj coś z NBA?

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
B
member
member
B Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by dewoj
Originally Posted by bombay22
Pau "Menel" Gasol, tymi zjebanymi wolnymi w regulaminowym czasie zjebał mi święta frown
kto gra w koszu wynik ft?? gra sie kto wygra jesli juz/
o ile mialers lepszy kurs?


23 grudnia dorzucilem do kuponu z ako mecz Sacramento - Cavs. Przez pomylke pobralem win regular time ktory byl wyzszy o 0.02 bo zawsze biore +OT jesli gram kurs bez hc. Oczywiscie LBJ nie trafil decydujacego rzutu.

Wczoraj znowu do ako dorzucilem LA. Tym razem juz specjalnie pobralem regular time bo kurs na unibecie byl wyzszy o 0.09 (zdziwilem sie lekko bo zawsze jest wyzszy wlasnie o 0.02-0.03)nie dajac wiary ze drugi raz z rzedu Sacramento wykreci dogrywke i to z Lakersami. Jakiez bylo moje zdziwienie jak rano zobaczylem wynik. A jeszcze wieksze jak zobaczylem play-by-play i wyczyn Gasola na linii rzutow wolnych laugh

Ogladalem pierwsza polowe meczu i to co Lalki robily no to lol. Strata za strata. Odom sie gubil. Fisher to samo. Gasol mega drewno. Powolny, przewidywalny. Obrona LAL - dramat.
no właśnie sporo wyższy był, ale normalnie i tak bym się nie skusił, tylko chciałem obrócić bonus który dostałem w unibet,a minimalny kurs do obrotu to 1,40 tongue
lakers bez ot @ 1,42 , z ot @ 1,34
no to nawygrywałem laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
toronto boks

Sed #3581629 28/12/2009 03:04
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Raptors -3 boks

Green Bay over boks

Giants -7 boks

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by ssaczu
Raptors -3 boks

Green Bay over boks

Giants -7 boks
moje dwie ulubione ekipy z nfl, oby Ci weszlo, ja tylko ofladam nfl ostatnio smile

Sed #3581658 28/12/2009 03:14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
D.Connolly and M.LeVoir reported in as eligible. L.Maroney right guard to JAX 1 for no gain. FUMBLES, RECOVERED by JAX-D.Smith at JAX 1. Play Challenged by Replay Assistant and Upheld.

co za ziom z tego Maroneya mad chyba 3cie jego fumble w tym sezonie na linii 1 yarda przeciwnika

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jakis stream do Toronto jest?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
miał byc na rwb, ale tam jakiś mecz ligi belgijskiej pokazują

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
no wlasnie nie ma chyba

Prince, Hamilton, Wallace graja ;/ oby nie za dlugo siedzieli na boisku bo bedzie wtopa Raptorsow

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
na fromsport juz jest stream

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by ssaczu
no wlasnie nie ma chyba

Prince, Hamilton, Wallace graja ;/ oby nie za dlugo siedzieli na boisku bo bedzie wtopa Raptorsow
ale nie sa w pelni dyspozycji, w obronie beda korzysci ale w ataku... to juz nie jest takie pewne

Sed #3581711 28/12/2009 03:39
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Giants blush grac tam

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
kolejny TD w plecy i juz 0:17 laugh

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, betowiec, Sensei, aker, $-man, burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO), 2,431 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,930
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1