|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
No i w ostatnim meczu Wolves niech nie przegra i będzie pięknie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Chelsea FT. izzzi  tys widziol izzzzzziiii.... meczyli sie jak stara baba z wibratorem... Siedziali na Fulham jak na babie. Brakowało do czasu tego ostatniego podania i strzały momentami nie wychodziły.Ale dali rade.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
1 28/12/2009 Leyton Orient v Southend (Gole) Powyżej 1.5 2.00 Brak Wygrana 2 28/12/2009 Millwall v Bristol Rovers (Gole) Powyżej 1.5 1.83 Brak Wygrana Zakłady akumulowane Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zysk Zwroty Duble 1 100,00 100,00 266,67 366,67 można iśc na 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
dzięki fajnie dość  +400 na teraz starczy  u mnie tylko 240  gdyby chelsea z handi weszlo byloby 600 gratuluję, ale ja grałam za więcej niż 3 razy tyle, co Ty mogłeś max wziąść to nie sztuka zabić byka lecz gołą dupą jeża :grin;
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Rochdale 4-1 WBA 3-1 Everton 2-0 Oxford 1-1 w 89 Fajne 4 mecze i by było liczenie kasy a jest rzyganie  Dobrze że Chelsea daała radę wiec Newclastle i Denvery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Newcastle bez jaj dajcie chociaż skontrować kupon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159 |
dwa overy 2,5 dwa over 1,5 i jeden over 0,5 a ktos chcial grac undery w PS  nie pajacuj człowieczku jak narazie są 3 undery i 2 overy, chodzi mi oczywiście o standartowe 2.5, w ostanirj kolejce na 10meczy była aż 2 overy....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Dobra niech Newcastle wygra  popieram
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Najlepsze jest Cardiff, ci co mieli na nich chyba gotuje się w nich.Rzadki urok z 4:0 zremisować 4:4 :))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
dwa overy 2,5 dwa over 1,5 i jeden over 0,5 a ktos chcial grac undery w PS  nie pajacuj człowieczku jak narazie są 3 undery i 2 overy, chodzi mi oczywiście o standartowe 2.5, w ostanirj kolejce na 10meczy była aż 2 overy.... opanuj emocje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
dzięki fajnie dość  +400 na teraz starczy  u mnie tylko 240  gdyby chelsea z handi weszlo byloby 600 gratuluję, ale ja grałam za więcej niż 3 razy tyle, co Ty mogłeś max wziąść gdyby nie Oxford, ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh wrzucisz tego screena?! lece i wrzucam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534 |
Dobra niech Newcastle wygra  Dawać Newcastle handi -1 wygrać dwoma bramkami! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
dwa overy 2,5 dwa over 1,5 i jeden over 0,5 a ktos chcial grac undery w PS  nie pajacuj człowieczku jak narazie są 3 undery i 2 overy, chodzi mi oczywiście o standartowe 2.5, w ostanirj kolejce na 10meczy była aż 2 overy.... opanuj emocje  bywały kolejki i z przewagą overów, więc nie ma zasady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285 |
co do Wolves to druzyna która osobiscie bardzo lubię:) i jej od dawna kibicuje, ale moje obserwacje mówią ze oni u siebie grają słabiej niż na wyjazdach gdzyby dzisiaj grali na wyjeździe bylbym pewniejszy osobiście, ze wywioza najmniej punkt..ale tak , postawię na manchester citty..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2009
Posty: 6 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
no ja troszke poplynalem  myslalem, ze nizsze ligi angielskie popily sobie 2 raz ( w swieta i wczoraj ) wiec pogralem overy w wiekszosci a tu kicha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
co do Wolves to druzyna która osobiscie bardzo lubię:) i jej od dawna kibicuje, ale moje obserwacje mówią ze oni u siebie grają słabiej niż na wyjazdach gdzyby dzisiaj grali na wyjeździe bylbym pewniejszy osobiście, ze wywioza najmniej punkt..ale tak , postawię na manchester citty.. konkretna anliza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285 |
nie śmiej się, moja opinia i tyle..nie jest to analiza, bo do analizy trzeba statystyke dodać, to sa uwagi wzięte z doswiadczenia:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159 |
dwa overy 2,5 dwa over 1,5 i jeden over 0,5 a ktos chcial grac undery w PS  nie pajacuj człowieczku jak narazie są 3 undery i 2 overy, chodzi mi oczywiście o standartowe 2.5, w ostanirj kolejce na 10meczy była aż 2 overy.... opanuj emocje  bywały kolejki i z przewagą overów, więc nie ma zasady. Wiem, ale zaobserowowałem że ostatnimi czasy więcej jest underów, oczywiście pomijając Arsenal, i MU ale ich można ominąć i grac undery w pozsotałych meczach, a gwarantuje cie że w tym sezonie zdecydowanie więcej bylo underow, poszukaj statystyki..... dlatego denerwuje mnie jak ktoś probuje zrobić ze mnie idiote, a robi sam z siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2009
Posty: 62 |
Newcastle 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|