Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 18 1 2 3 4 5 6 7 17 18
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
No i w ostatnim meczu Wolves niech nie przegra i będzie pięknie smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by SzopaAveJuve
Originally Posted by Paweł
Chelsea FT. izzzi smile
tys widziol izzzzzziiii.... meczyli sie jak stara baba z wibratorem...

Siedziali na Fulham jak na babie.

Brakowało do czasu tego ostatniego podania i strzały momentami nie wychodziły.Ale dali rade.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
1 28/12/2009 Leyton Orient v Southend
(Gole) Powyżej 1.5 2.00 Brak Wygrana
2 28/12/2009 Millwall v Bristol Rovers
(Gole) Powyżej 1.5 1.83 Brak Wygrana
Zakłady akumulowane
Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zysk Zwroty
Duble 1 100,00 100,00 266,67 366,67

można iśc na piwo smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Angelika
Originally Posted by Bager
Originally Posted by Stoin
dzięki fajnie dość smile

+400 na teraz starczy

piwo

u mnie tylko 240 frown gdyby chelsea z handi weszlo byloby 600

gratuluję, ale ja grałam za więcej niż 3 razy tyle, co Ty mogłeś max wziąść

to nie sztuka zabić byka lecz gołą dupą jeża :grin;

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Rochdale 4-1
WBA 3-1
Everton 2-0
Oxford 1-1 w 89 puke
Fajne 4 mecze i by było liczenie kasy a jest rzyganie smile

Dobrze że Chelsea daała radę wiec Newclastle i Denvery boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Newcastle bez jaj dajcie chociaż skontrować kupon boks

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
Originally Posted by Stoin
dwa overy 2,5

dwa over 1,5

i jeden over 0,5

a ktos chcial grac undery w PS shocked

tongue


nie pajacuj człowieczku jak narazie są 3 undery i 2 overy, chodzi mi oczywiście o standartowe 2.5, w ostanirj kolejce na 10meczy była aż 2 overy....


Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by Zulus
Dobra niech Newcastle wygra boks


popieram

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Najlepsze jest Cardiff, ci co mieli na nich chyba gotuje się w nich.Rzadki urok z 4:0 zremisować 4:4 :))))

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by PDGkartel
Originally Posted by Stoin
dwa overy 2,5

dwa over 1,5

i jeden over 0,5

a ktos chcial grac undery w PS shocked

tongue


nie pajacuj człowieczku jak narazie są 3 undery i 2 overy, chodzi mi oczywiście o standartowe 2.5, w ostanirj kolejce na 10meczy była aż 2 overy....

opanuj emocje smirk

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by Angelika
Originally Posted by Bager
Originally Posted by Stoin
dzięki fajnie dość smile

+400 na teraz starczy

piwo

u mnie tylko 240 frown gdyby chelsea z handi weszlo byloby 600

gratuluję, ale ja grałam za więcej niż 3 razy tyle, co Ty mogłeś max wziąść

gdyby nie Oxford, ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
wrzucisz tego screena?!

lece i wrzucam

Dołączył: Feb 2009
Posty: 534
addict
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534
Originally Posted by Zulus
Dobra niech Newcastle wygra boks

Dawać Newcastle handi -1 wygrać dwoma bramkami! boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by PDGkartel
Originally Posted by Stoin
dwa overy 2,5

dwa over 1,5

i jeden over 0,5

a ktos chcial grac undery w PS shocked

tongue


nie pajacuj człowieczku jak narazie są 3 undery i 2 overy, chodzi mi oczywiście o standartowe 2.5, w ostanirj kolejce na 10meczy była aż 2 overy....

opanuj emocje smirk

bywały kolejki i z przewagą overów, więc nie ma zasady.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 285
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285
co do Wolves to druzyna która osobiscie bardzo lubię:) i jej od dawna kibicuje, ale moje obserwacje mówią ze oni u siebie grają słabiej niż na wyjazdach gdzyby dzisiaj grali na wyjeździe bylbym pewniejszy osobiście, ze wywioza najmniej punkt..ale tak , postawię na manchester citty..

Dołączył: Dec 2009
Posty: 6
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 6
http://www.extra_bet.bloger.hr najlepsze informacje:)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
no ja troszke poplynalem frown myslalem, ze nizsze ligi angielskie popily sobie 2 raz ( w swieta i wczoraj ) wiec pogralem overy w wiekszosci a tu kicha laugh

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Originally Posted by fito
co do Wolves to druzyna która osobiscie bardzo lubię:) i jej od dawna kibicuje, ale moje obserwacje mówią ze oni u siebie grają słabiej niż na wyjazdach gdzyby dzisiaj grali na wyjeździe bylbym pewniejszy osobiście, ze wywioza najmniej punkt..ale tak , postawię na manchester citty..
konkretna anliza laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 285
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285
nie śmiej się, moja opinia i tyle..nie jest to analiza, bo do analizy trzeba statystyke dodać, to sa uwagi wzięte z doswiadczenia:)

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by PDGkartel
Originally Posted by Stoin
dwa overy 2,5

dwa over 1,5

i jeden over 0,5

a ktos chcial grac undery w PS shocked

tongue


nie pajacuj człowieczku jak narazie są 3 undery i 2 overy, chodzi mi oczywiście o standartowe 2.5, w ostanirj kolejce na 10meczy była aż 2 overy....

opanuj emocje smirk

bywały kolejki i z przewagą overów, więc nie ma zasady.



Wiem, ale zaobserowowałem że ostatnimi czasy więcej jest underów, oczywiście pomijając Arsenal, i MU ale ich można ominąć i grac undery w pozsotałych meczach, a gwarantuje cie że w tym sezonie zdecydowanie więcej bylo underow, poszukaj statystyki.....


dlatego denerwuje mnie jak ktoś probuje zrobić ze mnie idiote, a robi sam z siebie.


Dołączył: Dec 2009
Posty: 62
journeyman
journeyman
Dołączył: Dec 2009
Posty: 62
Newcastle boks

Strona 5 z 18 1 2 3 4 5 6 7 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1