|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
[quote=kamikazeeeee]pytanie zadałem takie
Czy zawody olimpijskie 21 lutego o godz 19 u Panstwa oznaczone jako super kombinacja a obok zjazd, ten typ jest na calą super kombinację czy tylko na zjazd czyli jego pierwszą część bo opis ewidentnie wprowadza w błąd i nie wiadomo o co chodzi
a maila dostałem takiego
Dziekuje za kontakt,
Szanowny Kliencie, jezeli obok zakladu widnieje "zjazd" zaklad jest tylko zaliczany do tej jednej kombinacji.
[/quote
W takim razie życzę powodzenia ,bo pomyłka jest ewidentna,sam jestem ciekaw jak rozliczą
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161 |
forty:
Po Twoich uwagach zapytałem jeszcze raz
Prosze jeszcze raz o potwierdzenie czy poniższy zakład jest na całą super kombinację czy tylko na zjazd? 19:00 Ivica Kostelic - Bode Miller Kto lepszy in Men's Super Combined - Vancouver 2010 Olimpiada Zjazd 1.65 2.10
i dostałem odpowiedź
Dziekuje za kontakt,
Szanowny Kliencie, w tym zakladzie chodzi o zjazd.
ja ten i inne H2H w takim wypadku chyba zagram grubo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Haha ładna promocja  Coś czuję, że jutro cały expekt będzie trzymał kciuki żeby Bode wypadł z trasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
nie rozumiem o co jest dyskusja skoro jest napisane jasno: "Kto lepszy in Men's Super Combined" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
nie rozumiem o co jest dyskusja skoro jest napisane jasno: "Kto lepszy in Men's Super Combined"  Na serio nie widzisz że jest napisane obok ZJAZD 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
nie rozumiem o co jest dyskusja skoro jest napisane jasno: "Kto lepszy in Men's Super Combined"  Na serio nie widzisz że jest napisane obok ZJAZD  Olympic Downhill-a takowy już się odbył,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
nie rozumiem o co jest dyskusja skoro jest napisane jasno: "Kto lepszy in Men's Super Combined"  Na serio nie widzisz że jest napisane obok ZJAZD  Olympic Downhill-a takowy już się odbył, hehe ladne jaja ciekawe jak to sie skonczy... to dajcie peffki z tego zjazdu pozniej same reklamacje bede  jak nie wejdzie to bedzie sie pisac ze na calosc przeciez to bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Zastanawiałem się czemu kursy na Kostelicia takie niskie w dzisiejszej kombinacji i chyba znam odpowiedź. Jak się okazuje, trasę slalomu wytycza jego ojciec  Znany jest on podobno z tworzenia trudnych tras a to raczej będzie oznaczało przewagę slalomistów nad zjazdowcami. W przejeździe treningowym zjazdu wygrał Defago przed Silvanem Zurbriggenem. O ile Defago w slalomie nie powalczy, to Zurbriggen jest w tej konkurencji specjalistą i skoro mu zjazd tak dobrze poszedł, to o medal może zawalczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Bwin jest naprawdę zabawny, zakład na to że Bode Miller ukończy oba przejazdy jest po kursie 1.65. Owszem, na poprzedniej olimpiadzie Miller slalomu nie ukończył, ale jednak kurs przesadzony jak na tak świetnego narciarza. Do tego taki sam zakład na Ligety'ego po 1.40, który przecież broni tytułu z Turynu. Także dubelek 1.65 & 1.40. Trasy będą trudne, ale co to dla takich narciarzy  Do tego singiel: Head-to-Head Janka/ Zurbriggen @ 2.05 na potwierdzenie tego co pisałem w poście wyżej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
i jak expekt porozliczał wczorajszą kombinację?? zaliczyli wyniki zjazdu czy całej kombinacji??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
i jak expekt porozliczał wczorajszą kombinację?? zaliczyli wyniki zjazdu czy całej kombinacji?? całośc,oczywiście ,aczkolwiek wygrał zjazdowiec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
i jak expekt porozliczał wczorajszą kombinację?? zaliczyli wyniki zjazdu czy całej kombinacji?? całośc,oczywiście ,aczkolwiek wygrał zjazdowiec  Powiedź skąd ta pewność że zaliczyli całość skoro przy wygranym kuponie nie mam tego napisane a widnieje zjazd Ja akurat uważam że popełnili błąd pisząc że to jest zjazd ( pewnie mając na myśli zjazd do kombinacji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
i jak expekt porozliczał wczorajszą kombinację?? zaliczyli wyniki zjazdu czy całej kombinacji?? całośc,oczywiście ,aczkolwiek wygrał zjazdowiec  Powiedź skąd ta pewność że zaliczyli całość skoro przy wygranym kuponie nie mam tego napisane a widnieje zjazd Ja akurat uważam że popełnili błąd pisząc że to jest zjazd ( pewnie mając na myśli zjazd do kombinacji jak uważasz ,że popełnili błąd to reklamuj,
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
i jak expekt porozliczał wczorajszą kombinację?? zaliczyli wyniki zjazdu czy całej kombinacji?? całośc,oczywiście ,aczkolwiek wygrał zjazdowiec  Powiedź skąd ta pewność że zaliczyli całość skoro przy wygranym kuponie nie mam tego napisane a widnieje zjazd Ja akurat uważam że popełnili błąd pisząc że to jest zjazd ( pewnie mając na myśli zjazd do kombinacji jak uważasz ,że popełnili błąd to reklamuj, co mam reklamować jak jest wypłata???????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Panowie, piszecie już trochę nie na temat. Następne posty będą kasowane.
W parze Miller - Kostelić, ten pierwszy wygrał zarówno zjazd jak i kombinację, więc kurs 2.10 rozliczą bez żadnej łaski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Dzisiaj zagrałem medal dla Teda Ligety'ego @ 2.50 w bwinie. Co tu dużo pisać: umiejętności są (lider Pucharu Świata w gigancie), forma jest (zwycięzca ostatnich przed olimpiadą zawodów giganta w Kranjskiej Gorze i 5 miejsce w superkombinacji tu w Vancouver).
Amerykanie są do tych igrzysk fantastycznie przygotowani, w każdej konkurencji alpejskiej (zarówno kobiet jak i mężczyzn) jak do tej pory zdobyli przynajmniej jeden medal, myślę że Ligety będzie kontynuował ten trend. No chyba, że to znowu Miller wyskoczy, co nie będzie niespodzianką biorąc pod uwagę formę i to, że Bode jest srebrnym medalistą w tej dziedzinie z Salt Lake City i mistrzem świata z 2003 roku
Zwycięstwo Ligety'ego również niewykluczone, ale konkurentów, których nie można zlekceważyć, ze Svindalem na czele, jest trochę za dużo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Ligety vs Janka 1 1.63 Svindal vs Jansrud 1 1.75 ako: 2,85 3/10 centrebet
Ligety jak juz pisał wyzej Ghost, dobra forma, dziś upatrywany jako jeden z faworytów, z kolei Janka jakos mnie nie przekonuje w Kanadzie, w slalomie podczas superkombinacji 0,28 lepszy był Janka, dziś liczę na rewanż ze strony Amerykanina.
Svindal po tym jak nie dojechał w superkombinacji musi być dziś wyjątkowo zmotywowany, w wielu bukach to on jest faworytem do końcowego sukcesu, zastanawiałem się czy grac że zdobędzie medal, ale zdecydowalem się jednak na Svindala w parze: sposród wszystkich zestawionych z nim przeciwników: Blardone, Reich, Ligety to właśnie Norweg Jansrud wydaje się mieć najmniejsze szanse.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Jansrud to dzis moze byc czarny kon...nie wygladal zle w supergigancie, w slalomie do super tez cos pojechal, a pamietajmy, ze to spec od GS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Danielsan, jedno sprostowanie: Janka był lepszy w całej kombinacji, natomiast w samym slalomie Ligety uzyskał najepszy czas ze wszystkich, lepszy nawet od takich slalomowców jak Kostelic czy Lizeroux! Janka był ponad sekundę gorszy. Zapowiada się najciekawsza z konkurencji alpejskich. Faworytów od groma  Edit: Tak patrzę na listę startową, to z pierwszej siódemki każdy ma szansę to wygrać, jeszcze Svindal z 14, no i na przejazd Bode to sobie poczekamy, bo dopiero 31 numer.
Last edited by Ghost; 24/02/2010 00:58.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
Jak wam się dziś widzi GS? Mnie kusi Tina Maze @10, dobra forma na IO, zawsze solidna w gigantach, chyba warto
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|