Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
[quote=kamikazeeeee]pytanie zadałem takie

Czy zawody olimpijskie 21 lutego o godz 19 u Panstwa oznaczone jako super kombinacja a obok zjazd, ten typ jest na calą super kombinację czy tylko na zjazd czyli jego pierwszą część bo opis ewidentnie wprowadza w błąd i nie wiadomo o co chodzi


a maila dostałem takiego

Dziekuje za kontakt,

Szanowny Kliencie, jezeli obok zakladu widnieje "zjazd" zaklad jest tylko zaliczany do tej jednej kombinacji.

[/quote


W takim razie życzę powodzenia ,bo pomyłka jest ewidentna,sam jestem ciekaw jak rozliczą

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
forty:

Po Twoich uwagach zapytałem jeszcze raz

Prosze jeszcze raz o potwierdzenie czy poniższy zakład jest na całą super kombinację czy tylko na zjazd?
19:00 Ivica Kostelic - Bode Miller
Kto lepszy in Men's Super Combined - Vancouver 2010 Olimpiada Zjazd 1.65 2.10


i dostałem odpowiedź

Dziekuje za kontakt,

Szanowny Kliencie, w tym zakladzie chodzi o zjazd.

ja ten i inne H2H w takim wypadku chyba zagram grubo

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Haha ładna promocja laugh

Coś czuję, że jutro cały expekt będzie trzymał kciuki żeby Bode wypadł z trasy smile


Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
nie rozumiem o co jest dyskusja skoro jest napisane jasno: "Kto lepszy in Men's Super Combined" smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by szpak007
nie rozumiem o co jest dyskusja skoro jest napisane jasno: "Kto lepszy in Men's Super Combined" smile

Na serio nie widzisz że jest napisane obok ZJAZD smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Originally Posted by blackjack
Originally Posted by szpak007
nie rozumiem o co jest dyskusja skoro jest napisane jasno: "Kto lepszy in Men's Super Combined" smile

Na serio nie widzisz że jest napisane obok ZJAZD smile

Olympic Downhill-a takowy już się odbył,

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Originally Posted by forty
Originally Posted by blackjack
Originally Posted by szpak007
nie rozumiem o co jest dyskusja skoro jest napisane jasno: "Kto lepszy in Men's Super Combined" smile

Na serio nie widzisz że jest napisane obok ZJAZD smile

Olympic Downhill-a takowy już się odbył,

hehe ladne jaja ciekawe jak to sie skonczy... to dajcie peffki z tego zjazdu pozniej same reklamacje bede smile jak nie wejdzie to bedzie sie pisac ze na calosc przeciez to bylo smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Zastanawiałem się czemu kursy na Kostelicia takie niskie w dzisiejszej kombinacji i chyba znam odpowiedź. Jak się okazuje, trasę slalomu wytycza jego ojciec laugh Znany jest on podobno z tworzenia trudnych tras a to raczej będzie oznaczało przewagę slalomistów nad zjazdowcami.

W przejeździe treningowym zjazdu wygrał Defago przed Silvanem Zurbriggenem. O ile Defago w slalomie nie powalczy, to Zurbriggen jest w tej konkurencji specjalistą i skoro mu zjazd tak dobrze poszedł, to o medal może zawalczyć.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Bwin jest naprawdę zabawny, zakład na to że Bode Miller ukończy oba przejazdy jest po kursie 1.65. Owszem, na poprzedniej olimpiadzie Miller slalomu nie ukończył, ale jednak kurs przesadzony jak na tak świetnego narciarza. Do tego taki sam zakład na Ligety'ego po 1.40, który przecież broni tytułu z Turynu. Także dubelek 1.65 & 1.40. Trasy będą trudne, ale co to dla takich narciarzy wink

Do tego singiel:
Head-to-Head Janka/Zurbriggen @ 2.05

na potwierdzenie tego co pisałem w poście wyżej

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
i jak expekt porozliczał wczorajszą kombinację?? zaliczyli wyniki zjazdu czy całej kombinacji??

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Originally Posted by szpak007
i jak expekt porozliczał wczorajszą kombinację?? zaliczyli wyniki zjazdu czy całej kombinacji??

całośc,oczywiście ,aczkolwiek wygrał zjazdowiec wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by forty
Originally Posted by szpak007
i jak expekt porozliczał wczorajszą kombinację?? zaliczyli wyniki zjazdu czy całej kombinacji??

całośc,oczywiście ,aczkolwiek wygrał zjazdowiec wink
Powiedź skąd ta pewność że zaliczyli całość skoro przy wygranym kuponie nie mam tego napisane a widnieje zjazd

Ja akurat uważam że popełnili błąd pisząc że to jest zjazd ( pewnie mając na myśli zjazd do kombinacji

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Originally Posted by blackjack
Originally Posted by forty
Originally Posted by szpak007
i jak expekt porozliczał wczorajszą kombinację?? zaliczyli wyniki zjazdu czy całej kombinacji??

całośc,oczywiście ,aczkolwiek wygrał zjazdowiec wink
Powiedź skąd ta pewność że zaliczyli całość skoro przy wygranym kuponie nie mam tego napisane a widnieje zjazd

Ja akurat uważam że popełnili błąd pisząc że to jest zjazd ( pewnie mając na myśli zjazd do kombinacji


jak uważasz ,że popełnili błąd to reklamuj,

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by forty
Originally Posted by blackjack
Originally Posted by forty
Originally Posted by szpak007
i jak expekt porozliczał wczorajszą kombinację?? zaliczyli wyniki zjazdu czy całej kombinacji??

całośc,oczywiście ,aczkolwiek wygrał zjazdowiec wink
Powiedź skąd ta pewność że zaliczyli całość skoro przy wygranym kuponie nie mam tego napisane a widnieje zjazd

Ja akurat uważam że popełnili błąd pisząc że to jest zjazd ( pewnie mając na myśli zjazd do kombinacji


jak uważasz ,że popełnili błąd to reklamuj,

co mam reklamować jak jest wypłata???????

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Panowie, piszecie już trochę nie na temat. Następne posty będą kasowane.

W parze Miller - Kostelić, ten pierwszy wygrał zarówno zjazd jak i kombinację, więc kurs 2.10 rozliczą bez żadnej łaski.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dzisiaj zagrałem medal dla Teda Ligety'ego @ 2.50 w bwinie. Co tu dużo pisać: umiejętności są (lider Pucharu Świata w gigancie), forma jest (zwycięzca ostatnich przed olimpiadą zawodów giganta w Kranjskiej Gorze i 5 miejsce w superkombinacji tu w Vancouver).

Amerykanie są do tych igrzysk fantastycznie przygotowani, w każdej konkurencji alpejskiej (zarówno kobiet jak i mężczyzn) jak do tej pory zdobyli przynajmniej jeden medal, myślę że Ligety będzie kontynuował ten trend. No chyba, że to znowu Miller wyskoczy, co nie będzie niespodzianką biorąc pod uwagę formę i to, że Bode jest srebrnym medalistą w tej dziedzinie z Salt Lake City i mistrzem świata z 2003 roku

Zwycięstwo Ligety'ego również niewykluczone, ale konkurentów, których nie można zlekceważyć, ze Svindalem na czele, jest trochę za dużo.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Ligety vs Janka 1 1.63
Svindal vs Jansrud 1 1.75
ako: 2,85
3/10 centrebet

Ligety jak juz pisał wyzej Ghost, dobra forma, dziś upatrywany jako jeden z faworytów, z kolei Janka jakos mnie nie przekonuje w Kanadzie, w slalomie podczas superkombinacji 0,28 lepszy był Janka, dziś liczę na rewanż ze strony Amerykanina.

Svindal po tym jak nie dojechał w superkombinacji musi być dziś wyjątkowo zmotywowany, w wielu bukach to on jest faworytem do końcowego sukcesu, zastanawiałem się czy grac że zdobędzie medal, ale zdecydowalem się jednak na Svindala w parze: sposród wszystkich zestawionych z nim przeciwników: Blardone, Reich, Ligety to właśnie Norweg Jansrud wydaje się mieć najmniejsze szanse.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Jansrud to dzis moze byc czarny kon...nie wygladal zle w supergigancie, w slalomie do super tez cos pojechal, a pamietajmy, ze to spec od GS wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Danielsan, jedno sprostowanie: Janka był lepszy w całej kombinacji, natomiast w samym slalomie Ligety uzyskał najepszy czas ze wszystkich, lepszy nawet od takich slalomowców jak Kostelic czy Lizeroux! Janka był ponad sekundę gorszy.

Zapowiada się najciekawsza z konkurencji alpejskich. Faworytów od groma smile


Edit: Tak patrzę na listę startową, to z pierwszej siódemki każdy ma szansę to wygrać, jeszcze Svindal z 14, no i na przejazd Bode to sobie poczekamy, bo dopiero 31 numer.

Last edited by Ghost; 24/02/2010 00:58.
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Jak wam się dziś widzi GS? Mnie kusi Tina Maze @10, dobra forma na IO, zawsze solidna w gigantach, chyba warto

Strona 2 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1