|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Podsumowanie 1W-2L -4,17j MIN-ARI over 8 10-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,83j BOS-STL 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j Cleveland-San Diego 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -4j Elarton (2-2, 5.53)- Eaton (8-1, 3.48)
Niestety przejechałem sie na wczorajszym meczu (i jeszcze to CHC) i już teraz gram na SD bo kursy pewnie spadną (1.61 za 9j). Jeżeli znowu przegrają to chyba zrobię sobie przerwę w obstawianiu MLB. --- Bilans typów MLB 28W-24L +3,52j
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
[quote]W/L 11/7 (czerwiec) Bilans +18,16j(czerwiec)
MLB - 08.06.2005
#19.WAS Nationals - OAK Athletics Mój typ: WAS Nationals 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 7:2
#20.PHI Phillies - TEX Rangers Mój typ: TEX Rangers 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 2:0
#21.ARI Diamondbacks - MIN Twins Mój typ: -1.5 MIN Twins 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0:10
W/L noc 2:1 Bilans noc +3,62j
W/L 13/8 (czerwiec) Bilans +21,78j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Po Cleveland-San Diego 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -4j Elarton (2-2, 5.53)- Eaton (8-1, 3.48)
Niestety przejechałem sie na wczorajszym meczu (i jeszcze to CHC) i już teraz gram na SD bo kursy pewnie spadną (1.61 za 9j). Jeżeli znowu przegrają to chyba zrobię sobie przerwę w obstawianiu MLB. No niestety ja tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Straszne matoly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> I dzis rowniez na nich gram, nie popuszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka