+0,83j BOS-STL 4-0 +0,83j BOS-STL 4-0
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#358494 09/06/2005 06:22
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Podsumowanie 1W-2L -4,17j
MIN-ARI over 8
10-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,83j
BOS-STL
4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
Cleveland-San Diego
2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -4j
Elarton (2-2, 5.53)- Eaton (8-1, 3.48)

Niestety przejechałem sie na wczorajszym meczu (i jeszcze to CHC) i już teraz gram na SD bo kursy pewnie spadną (1.61 za 9j). Jeżeli znowu przegrają to chyba zrobię sobie przerwę w obstawianiu MLB.
---
Bilans typów MLB 28W-24L +3,52j

Bonus: Unibet
#358495 09/06/2005 06:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
[quote]W/L 11/7 (czerwiec)
Bilans +18,16j(czerwiec)

MLB - 08.06.2005

#19.WAS Nationals - OAK Athletics
Mój typ: WAS Nationals 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 7:2

#20.PHI Phillies - TEX Rangers
Mój typ: TEX Rangers 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 2:0

#21.ARI Diamondbacks - MIN Twins
Mój typ: -1.5 MIN Twins 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0:10

W/L noc 2:1
Bilans noc +3,62j

W/L 13/8 (czerwiec)
Bilans +21,78j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#358496 09/06/2005 07:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Po
Cleveland-San Diego
2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -4j
Elarton (2-2, 5.53)- Eaton (8-1, 3.48)

Niestety przejechałem sie na wczorajszym meczu (i jeszcze to CHC) i już teraz gram na SD bo kursy pewnie spadną (1.61 za 9j). Jeżeli znowu przegrają to chyba zrobię sobie przerwę w obstawianiu MLB.

No niestety ja tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Straszne matoly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
I dzis rowniez na nich gram, nie popuszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, Sensei, rafal08, betowiec, poozon), 2,918 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,420
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1