Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 23 1 2 11 12 13 14 15 22 23
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Trochę się ostatnio bawię NBA. Tragedii w portfelu nie ma, więc pozwolicie, że dołączę smile

Dziś mi się widzą 3 typy:

Detroit - Chicago 1 -5 2.1

Pistons w tym roku lubią przegrywać seriami - w listopadzie 7 kolejnych porażek, w grudniu póki co już 8 przegranych z rzędu. Grudniową serię poprzedziła natomiast piątka seryjnych zwycięstw!
Dziś do Detroit zawitają Byki, które póki co wygrały na wyjeździe zaledwie 2 spotkania. Tak więc idealna okazja do przerwania serii, a i z handi -5 powinni dać radę smile

San Antonio - Miami over 201.5 2.6

Tu trochę na czuja wink
Heat wczoraj po 3 kwartach mieli na koncie jedynie 59 punktów, rozkręcili się dopiero w ostatniej kwarcie. Dziś myślę, że mogą się otrzeć o setkę, a Spurs ją zapewne przekroczą.

Houston - Dallas over 206.5 2.6

Mój ulubieniec wieczoru grin

To już czwarty mecz tych zespołów w tym sezonie! Póki co mieliśmy jedną wygraną Rockets (ośmioma punktami) i dwa winy Mavericks (18 i 31 punktów przewagi!).
Wszystkie te mecze łączy jednak fakt, że pękła w nich linia 220! Ponieważ na dodatek obydwa kluby rzucają w tym roku średnio powyżej setki, tak więc liczę na festiwal
strzelecki smile
Może tym razem nie rzucą over 220, ale okolice 210 są jak najbardziej realne.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
co do overa w SA się nie zgodzę, ja gram under 195.0'

Wydaje mi się ze będzie twarda obrona w meczu pomiędzy tymi drużynami, dla Miami to jest jedyna możliwość żeby coś ugrać.

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
http://www.sports.pl/Koszykowka/Dur...Shaquille-ONeal,artykul,65574,1,299.html

Dlatego dziś gramy 10/10 na pkt Duranta, Betsson over 28.5 , Bwin over 29.5 , niestety ten pierwszy limit 360 zł, ten drugi 560 zł. Profesjonaliści grin

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Super profesjonalny ten artykul swoja droga. Jak rozumiem chodzi o rekord najmlodszego gracza ktory cos takiego osiagnal. Bo tego to juz redaktorek nie napisal

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Nie wiem Czy Jordan byłby najmłodszy

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Originally Posted by Mak0ss
Super profesjonalny ten artykul swoja droga. Jak rozumiem chodzi o rekord najmlodszego gracza ktory cos takiego osiagnal. Bo tego to juz redaktorek nie napisal
Wszędzie tak jest napisane na polskich portalach, możesz Mak0ss wyjaśnić dokładniej o co chodzi?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Za linkiem powyzej
"Kevin Durant z Oklahoma City Thunder ma szansę na pobicie jednego z najstarszych rekordów w lidze NBA. Jeśli w niedzielę w meczu z Milwaukee Bucks zdobędzie co najmniej 30 punktów, poprawi osiągnięcie Spencera Haywooda z 1972 roku.

Durant wyrównał już rekord Haywooda sześciu kolejnych spotkań z 30-punktową zdobyczą"

Originally Posted by mazik
Dlatego dziś gramy 10/10 na pkt Duranta, Betsson over 28.5 , Bwin over 29.5 , niestety ten pierwszy limit 360 zł, ten drugi 560 zł. Profesjonaliści grin


powiem tyle LOL
Jeszcze 59 i wyrowna rekord laugh

Most consecutive 30 point games
65 by Wilt Chamberlain, from November 4, 1961 to February 22, 1962

A troche swiezszej historii
Jordan
11 consecutive 40 point games ( 30 punktowych sam nie liczyl )

14 November 1986 – 48 points vs. Boston Celtics
21 November 1986 – 40 points vs. New York Knicks
28 November 1986 – 41 points vs. Los Angeles Lakers
29 November 1986 – 40 points vs. Golden State Warriors
2 December 1986 – 40 points vs. Seattle Supersonics
3 December 1986 – 45 points vs. Utah Jazz
5 December 1986 – 43 points vs. Phoenix Suns
6 December 1986 – 43 points vs. San Antonio Spurs
9 December 1986 – 40 points vs. Denver Nuggets
10 December 1986 – 41 points vs. Atlanta Hawks
12 December 1986 – 41 points vs. Milwaukee Bucks

Kobe
9 consecutive 40 point games ( 30 punktowych z rzedu chyba on sam nie liczyl)

6 February 2003 - 46 points vs. New York Knicks
11 February 2003 - 42 points vs. Denver Nuggets
12 February 2003 - 51 points vs. Denver Nuggets
14 February 2003 - 44 points vs. San Antonio Spurs
16 February 2003 - 40 points vs. New York Knicks
18 February 2003 - 52 points vs. Houston Rockets
19 February 2003 - 40 points vs. Utah Jazz
21 February 2003 - 40 points vs. Portland Trailblazers
23 February 2003 - 41 points vs. Seattle Supersonics

smile

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
No właśnie też mi się wydawało niemozliwe że tylko 6 x >30 , co więc za bzdury wypisują ludzie na tych portalach, na blogach polskich czy nawet na amerykańskich portalach? Nigdzie nie jest zaznaczone, że to jakaś lipa a nie prawdziwy rekord confused

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Durant is coming off his sixth straight 30-point game, tying the FRANCHISE record set by Spencer Haywood in January 1972

artykóóół ze glowa boli a najlepsze to zdanie
"Grając w barwach Seattle SuperSonics w sezonie 1971/1972 ustanowił rekord, który przetrwał 37 lat i takich wybitnych koszykarzy jak Michael Jordan, Magic Johnson, Larry Bird, Tim Duncan i Shaquille O'Neal." haha

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
rekord klubu a nie całej ligi

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Originally Posted by thunder7
Durant is coming off his sixth straight 30-point game, tying the FRANCHISE record set by Spencer Haywood in January 1972

artykóóół ze glowa boli a najlepsze to zdanie
"Grając w barwach Seattle SuperSonics w sezonie 1971/1972 ustanowił rekord, który przetrwał 37 lat i takich wybitnych koszykarzy jak Michael Jordan, Magic Johnson, Larry Bird, Tim Duncan i Shaquille O'Neal." haha

no tak, rozumiem slowo franchise, z tym tylko czy przeciez to nie sa gracze Supersonics? Wiec tak czy siak artykul nie trzyma sie kupy.
Ma ktos wersje orginalna(po ang)? Bo wpisywalem w google tego Haywooda, na wiki tez i nic nie bylo o rekordzie 6 spotkan 30punktowych.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by Mak0ss
Originally Posted by thunder7
Durant is coming off his sixth straight 30-point game, tying the FRANCHISE record set by Spencer Haywood in January 1972

artykóóół ze glowa boli a najlepsze to zdanie
"Grając w barwach Seattle SuperSonics w sezonie 1971/1972 ustanowił rekord, który przetrwał 37 lat i takich wybitnych koszykarzy jak Michael Jordan, Magic Johnson, Larry Bird, Tim Duncan i Shaquille O'Neal." haha

no tak, rozumiem slowo franchise, z tym tylko czy przeciez to nie sa gracze Supersonics? Wiec tak czy siak artykul nie trzyma sie kupy.
Ma ktos wersje orginalna(po ang)? Bo wpisywalem w google tego Haywooda, na wiki tez i nic nie bylo o rekordzie 6 spotkan 30punktowych.


TAK sam sobie zacytowałes wersje oryginalną
"Durant is coming off his sixth straight 30-point game, tying the FRANCHISE record set by Spencer Haywood in January 1972"

autor artykulu postawil teze ze to rekord nba wiec mogl sobie wymienic tu jeszcze 20 innych legend

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Chodzilo mi o link do calego artykulu. Chyba nie ograniczal sie do 1 zdania;>

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Jakaś totalna bzdura. A najgorsze, że napisze to jakiś pismak czy tam PAP i potem cała rzesza stron tylko kopiuje, ot cały internet=śmietnik papa

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by Mak0ss
Chodzilo mi o link do calego artykulu. Chyba nie ograniczal sie do 1 zdania;>


czego sie nie robi dla inwestorów

http://sports.yahoo.com/nba/preview;_ylt=Ak4aq.WiIzS9KPVOPvch.TC8vLYF?gid=2010010215

jak cos wiecej ciekawego wyczytasz daj znac smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Panowie zajmijcie się poważnymi sprawami

Steve Blake jest na aucie dziś wieć GSW @2,47 Doxxbet

smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Originally Posted by Stoin
Panowie zajmijcie się poważnymi sprawami

Steve Blake jest na aucie dziś wieć GSW @2,47 Doxxbet

smile
bardziej mnie interesuje co z Lamarcusem.

A wczesniej Toronto FTW. Spodziewalem sie ze Raptory beda tutaj faworytem, a tutaj 2.4 , lub +4 w expie.
To taki mecz w ktorym wszystko przemawia za Raptors ( oprocz hali) i dlatego narazie boje sie tego zagrac.

Ze specjalnych z expekta: Harris over 23,5 pkt i asysty. Po kontuzji juz nie ma sladu, ostatnie 5 spotkan suma 24,7. W poprzednim meczu z Cavs 22 pkt i 3 asysty.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
MIA -6

Miami po krotkiej "wycieczce" na Zachodnie wybrzeze powracaja do wlasnej hali. Owa 2-meczowa "wycieczka" nie zakonczyla sie dla graczy z Florydy dobrze - przegrali bowiem oba spotkania, minimalnie @NOH, by pozniej zostac zdeklasowanym @SAS.
Drugie z tych spotkan, to przede wszystkim fatalna gra Miami na tablicach - zaledwie 28 zbiorek, to wynik o 10 zbiorek gorszy anizeli srednia najgorzych pod tym wzgledem GSW! Znaczny wplyw miala rowniez wysoka skutecznosc z gry koszykarzy SAS - 53% oraz 20/22 (91%) trafionych rzutow wolnych.

Za rywali Miami beda dzis miec popularne Bobki. Czyli zespol, ktory na wyjezdzie spisuje sie lepiej tylko od Nets - Bobcats sa 1-14 at road. To typowy team wlasnego podworka, bo przeciez 11-4 w Charlotte o czyms swiadczy (u siebie zdolali pokonac takie ekipy jak Denver, Cleveland, czy Atlante).

Wedlug mnie atut wlasnej hali i zwiekszona mobilizacja Wade'a i spolki po dwoch wyjazdowych przegranych powinny spokojnie wystarczyc na bardzo slabiutkich na wyjazdach Bobcats.
MIA na pewno nie zagraja juz tak slabo na tablicach, jak przeciwko Spurs, a brak Chandlera (7 rpg) w ekipie gosci, tylko ich w tej kwestii umacnia.


Do tego gram jeszcze Miami ML + Orlando ML.

Bulls od momentu kiedy wrocil Tyrus Thomas, wygrali wszystkie 3 spotkania (aktualnie sa wlasnie 3W). Tyle, ze dwa z nich z ekipami spisujacymi sie ostatnio bardzo, bardzo slabo - Pacers oraz Pistons.
Magic po drugim najgorszym w ilosci rzuconych punktow meczu w tym sezonie, przeciwko Celtics, podniesli sie i wygrali dwa kolejne spotkania - vs MIL i wczoraj @MIN. W United Center powinno byc juz nieco trudniej, aczkolwiek z szansami.
Howard nie zaimponowal wczoraj punktowo, bo az 6 innych graczy Orlando mialo wyzsza zdobycz punktowa od popularnego Supermana, ale za to znow zdominowal tablice, zbierajac 15 pilek i 3-krotnie blokujac rywali. Bulls mocni na tablicach i miejmy nadzieje, ze to nie zniechceci Howarda i zagra dzis na poziomie D-D. Jestem ciekaw tez jak dzis ustawi swoj zespol Stan Van Gundy - wyglada na to, ze przeciwko wysokim CHI znow, jak w ostatnich dwoch meczach, trener Magic desygnuje do gry od pierwszych minut Matta Barnesa, kosztem nizszego, szczuplejszego i wolacego bardziej grac na dystansie, Mikaela Pietrusa. Istnieje rowniez opcja, ze to nie Barnesa zobaczymy w starting 5, ale Ryana Andersona sciagnietego przed sezonem z NJN. Duzo wiecej minut dostac moze i Gortat, z racji wlasnie gry przeciwko takim zawodnikom jak Thomas, Noah, czy Deng.
Magic sa b2b, ale cos czuje, ze nie przedluzy sie dzis seria zwyciestw Bulls do 4 i zostanie zlamana wlasnie przec Magic, ktorzy na wyjazdach wspolnie z Dallas sa czwarta sila NBA, ustepujac tylko BOS, CLE i LAL.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by Stoin
Steve Blake jest na aucie dziś wieć GSW @2,47 Doxxbet

smile


potwierdzam
Goldeny za Grubo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Nie przeceniacie roli Blake'a w Portland? Mysle ze spokojnie do zastapienia chlopak. Miller- Bayless- Roy zagraja

Strona 13 z 23 1 2 11 12 13 14 15 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, Sensei, aker, forty, alfa), 2,741 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1