Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16
Conrad #3585591 30/12/2009 03:34
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
ok, wiadomo, ze teraz oni beda dla Ciebie najlepsi smile

Bonus: Unibet
Conrad #3585602 30/12/2009 03:39
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Wiesz Conrad, sam wiem jak tam jest bo nieco u nich gram itd, ale czy te pochwały ostatnie nie są spowodowane tymi banerkami za które Ci płacą ?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Akurat oni są u góry (i na dole, heh smile ) bo ich lubię, nie było to robione w jakimkolwiek porozumieniu z nimi. smile Jak jest dobry buk to często wolę takiego promować i te banery affiliacyjne wtedy wstawiam. Natomiast gdyby to było wcześniej uzgodnione z nimi to także bym wpadł i powiedział kilka słów na temat tego co u nich doceniam, ale mniejsza o to.

Ponadto nie zaprzeczycie, że jest dokładnie tak jak piszę. Żaden buk w Europie nie ma tak szybkich wypłat jak oni. A na Netellera to już w ogóle jest mega-turbo, zanim się obali 6-paka to kasa jest już na koncie. piwo

Daramanian, gratuluję 5000-posta. piwo Pettersen, czy Twój licznik się przypadkiem nie przekręcił? wink Wow.

Conrad #3585681 30/12/2009 04:09
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Conrad już jakiś czas temu chwalił bet365, jak jeszcze nie było banerów
mój ulubiony buk smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Też bym chwalił firmę, która się u mnie reklamuje, więc nie ma się czemu dziwić.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by podstawek87
Conrad już jakiś czas temu chwalił bet365, jak jeszcze nie było banerów
mój ulubiony buk smile

To fakt, odkąd pamiętam mam o nich pozytywne zdanie. Pinny też zawsze chwaliłem bardziej od kogokolwiek innego a banerów przecież nie widać... smile

I chwalę tylko tam gdzie należą się pochwały, za to co dana firma robi dobrze i co jest ich mocnym punktem. Tutaj są to super szybkie wypłaty i super live, minusami są limity i sposób dodatkowego limitowania kont (nie oparty o sposób grania ale o same wygrane). Jak trafiłem 5 dużych zakładów pod rząd o sporej stawce, a grałem jedynie surebety czyli nie były to zakłady oparte o jakieś super info, to moje maksymalne stawki zmalały.

Ale buk ogólnie z wyższej półki, polecałem go już znacznie wcześniej.

Conrad #3586290 30/12/2009 08:27
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Originally Posted by Conrad
Podoba mi się też forma weryfikacji konta, która zabezpiecza ich przed wyłudzeniami bonusowymi (które z kolei często się kończą negatywnymi skutkami dla wszystkich innych), a mianowicie wysyłanie na adres domowy listu z kodem, który należy wpisać online. Jakże prosty i skuteczny sposób na zapobiegnięcie wyłudzeniom i nadużyciom.

To się akurat niezgadza, bo nowy użytkownik dostaje kod również na maila, więc pochwała akurat w tym wypadku trochę na wyrost. I rzeczywiście trochę widać, że wraz z pojawieniem się banerów wylało się trochę słodzika w tym temacie. Pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Na maila dostajesz kod do bonusa. A na adres domowy dostajesz kod do weryfikacji adresu. Akurat moim zdaniem jest to naruszenie prywatnosci gracza.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
w bet365 obecnie gram najczesciej. fajny live, krecz=zwrot, to dla mnie jest wazne. na poczatku było mi ciezko ogarnac, bo interfejs nie był wyraźny dla mnie, ale teraz juz jest ok. no i wypłaty - błyskawica

Conrad #3586782 30/12/2009 21:03
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Quote
Akurat moim zdaniem jest to naruszenie prywatnosci gracza.

ze niby czego naruszenie?!

rozmus #3586811 30/12/2009 21:28
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
No nie kazdy chce, zeby jego listonosz wiedzial, ze gra w bet365. Poza tym pozostaje jeszcze rodzina, ktora tez nie musi tego wiedziec, itp. Kazda dobra firma pozwala wybrac sobie czy chce cos dostawac czy nie, czy moga mi zawracac glowe telefonami czy nie, itp. Zaloze sie, ze do Anglikow maja inne podejscie. Ale przeciez Polacy to slynni wyłudzacze bonusow, wiec trzeba ich pomeczyc.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mi się to podoba z prostej przyczyny, że w ten sposób nie ma nadużyć bonusowych i Polak może tam normalnie grać wiedząc, że nie będzie zaraz nagonki z powodu jakiegoś gościa który wyłudzi setki bonusów.

Sam fakt wysyłania tego kodu jest genialnym rozwiązaniem, natomiast na kopercie nie powinno być oznakowań, że jest to list od Bet365.

Conrad #3587039 30/12/2009 23:51
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Conrad
na kopercie nie powinno być oznakowań, że jest to list od Bet365.

Z ciekawości sprawdziłem i po kopercie nikt się nie domyśli, że to od jakiegoś buka. Jest tylko logo RoyalMail.

Podobnie zresztą jak poczta od Moneybookers.

Goget #3587061 31/12/2009 00:03
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dzięki Goget. piwo Sam sobie zachowałem list jako wzór, ale zapomniałem by zatrzymać także kopertę. smile

W tym momencie jest to idealne rozwiązanie, bo... o czym jeszcze nie pisaliśmy... pozwala to na jedną ale jakże ważną rzecz: brak restrykcji pod względem sposobu wpłaty. Większość buków musi się bronić np. nie dając bonusów dla wpłacających przez MB, itd., natomiast te rozwiązanie jest znacznie lepsze bo w tym momencie tego typu restrykcje są zupełnie zbędne. Po prostu by niczemu nie służyły.

PS. Przyznam się, że sam chciałem takie rozwiązanie wprowadzić w innym buku, właśnie na wzór bet365, ale jak usłyszałem że będą to ręcznie robić to zrezygnowałem z idei... papa

Conrad #3587101 31/12/2009 00:16
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
Originally Posted by Conrad
I chwalę tylko tam gdzie należą się pochwały, za to co dana firma robi dobrze i co jest ich mocnym punktem. Tutaj są to super szybkie wypłaty i super live, minusami są limity i sposób dodatkowego limitowania kont (nie oparty o sposób grania ale o same wygrane). Jak trafiłem 5 dużych zakładów pod rząd o sporej stawce, a grałem jedynie surebety czyli nie były to zakłady oparte o jakieś super info, to moje maksymalne stawki zmalały.

Jesteś graczem, który posiada "ogromny" budżet, a więc właśnie dla Ciebie limity kasują granie u tego bukmachera i powodują, że sobie tam nie pograsz. Ja może nie jestem osobą z dużymi stawkami, ale gracze, którzy mają mocniejsze stawki przekreślają właśnie tego buka z powodu limitów. Dla tego dla zaawansowanych ten buk jest do dupy, bo trzeba zakładać nowe konta, a koperty utrudniają życie.

Co do tych kopert. Dla mnie to minus. Grając u buka nie chcę mi się pieprzyć w takie zabawy i wolę, kiedy wymagane nie jest nic, jak w Sportingbecie. Wpłacam, wygrywam i wypłacam bez żadnych utrudnień, a nie zabawa w koperty.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wbrew pozorom gdy gram grubo, a to jest raz na kilka lat (naprawdę grubo), to jedynym moim wyjściem jest granie tego samego zakładu w kilku(nastu) miejscach jednocześnie. A pod względem limitów się nie przejmuję bo akurat są to zakłady, o które nie można mnie posądzić o jakiś "inside info" ani nic takiego, to tak jak byś postawił na zwycięzcę Mundialu - nikt się nie doczepi nawet jeśli grubo wygrasz. Powiedzmy, że chodzi o drastyczną różnicę zdań pomiędzy bukami a mną, a nie o jakiś dziwny zakład. smile

Tak jak napisałem, wysłanie listu z kodem jest idealne jeśli chcesz mieć super promocję na nowych klientów i ma ona być dostępna dla wszystkich form płatności. Chodzi tylko o te dwie rzeczy: super bonus + "płacę jak mi się podoba"

W SB ani nie ma dobrego bonusa, ani nie możesz wpłacić jak chcesz bo jeśli dokonasz depozytu za pomocą Moneybookers to nic nie dostaniesz.

O to mi właśnie chodzi.

Conrad #3588313 31/12/2009 07:04
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
czemu na dolnym banerze daja tylko "stowke" , prowizja ?? wink

Conrad #3588359 31/12/2009 07:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Tutaj są to super szybkie wypłaty i super live, minusami są limity
wyplaty potwierdzam, limity sa mi tam obce, natomiast dzis mialem niemiłą sytuacje na live :
jakas turniej halowy u Niemcow , Werder gra z kims, gram over 4.5 kurs 2 przy wyniku 2-0, zaczyna sie 2połowa podaja ze pada bramka na 2-1 kurs na over 4.5 spada na 1.57 ja dogrywam (mysle 9min do konca 2bramki spoko) , pada bramka na 3-1, 4-1 MAM !! ale na 2min przed koncem wynik 4-0 laugh

stawki smieszne ok 3$ ale chodzi o fakt że w bład wprowadzili podajac wynik 2-1 i zmnienajac kursy na over, na czacie odopwiedz ze nic z tym nie zrobią (chciałem zwrotu) bo pod live maja napisane ze nie odpowiadaja za podawane wyniki i polecaja grac to co ogladam grin

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Soudal, dzięki, już poprawione.

Bolo, coś mi to przypomina, na pewno ktoś już wcześniej pisał (nie wiem czy o tego buka chodzi czy o innego) że na ich livescorze widział wynik i sugerował się nim przy obstawianiu. Natomiast buk miał w regulaminie, że jakiekolwiek błędy co do podanego wyniku gry nie mogą być przyczyną reklamacji samych zakładów.

Conrad #3588390 31/12/2009 07:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
w tym przypadku w raz ze zamiana wyniku spadly kursy i to uwazam za przegiecie, dobrze ze gra dla "zabicia czasu" chociaz jakbym mial te 3$ to ho ho :-))

Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1