Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Rotcheva DNS

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
dla tych co tluka w unibecie:

12:30 bieg mezczyzn ze startu wspolnego na 30KM

ronning-filbrich 2 @2.55 8/10

filbrich specjalnie przygotowywal sie do dzisiejszych zawodow i odpuscil davos. jest typowym specjalista w klasyku i zawsze swietnie prezentowal sie w biegach masowych: 50KM w sapporo, sztafeta rok temu w libercu i bardzo dobry wystep na pierwszej zmianie, przed ostatni etap TDS 2009 i pomoc teichmannowi (filbrich skasowal ucieczke i pociagnal teichamnna), dobre biegi na 50KM w Oslo w bigu indywidualnym. ronning niejednokrotnie zawalal takie biegi. tydzien temu startowal w fis race na 15km i przegral z auklandem prawie minute.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
kto wygra tour de ski 2010

legkov @20 unibet

dosc mocno przeszacowany kurs. gosc ostatnio zajal druga lokate w rogli na 30km. caly bieg byl bardzo aktywny. jak mnie pamiec nie myli to zgarnal dwie premie na trasie. w tym roku bardzo dobre starty. w beitostolen w sztafecie pociagnal mocno na trzeciej zmianie razem z sommerfeldem. jeden z nielicznych zawodnikow potrafiacy biec klasykiem i dowolnym na dobrym poziomie. jedyny slabszy wystep w tym sezonie to davos ale wtedy byl chory. jesli chodzi o sprinty to nie powinien wiele tracic do glownego faworyta - northunga. legkov jest rowniez dobry na ciezkich podbiegach a 6 stycznia bedzie zajebiscie ciezki etap (35km, trasa znacznie trudniejsza niz final climb) gdzie bedzie mozna bardzo duzo ugrac. w bet365 widzialem 21. tobet przed chwila wystawil kursy i rusek po 12.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
wlasnie przegladnalem norweskie strony o biegach. northug mowi ze legkov to w tej chwili jego najgrozniejszy konkurent smile

Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
Arianna Follis - Justyna Kowalczyk
Kto lepszy in Ladies' F Prologue - Oberhof (GER)

Typ 1 (1,75) 8/10

Wloszka mocniejsza na krotkich dystansach od Polki w technice dowolnej i mysle ze tym razem bedzie podobnie.


Poza tym sądze iż pod nieobecność Kalli i Bjoergen każdy kurs na V w Tour de Ski powyzej 2 na Justyne jest gdny stawki 7-8/10.
Wszechstronnosc Polki pozwoli zdecydowanie pokonc pozostala stawke.

POWODZENIA!

Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
TOBET dal 1,85 w prologu na Follis wiec polecam tam.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by MartaK
TOBET dal 1,85 w prologu na Follis wiec polecam tam.

Tak dla stonowania smile przypominam ,że w ub.roku na tej trasie Follis wygrała z Kowalczyk tylko o 1.2 sek ,co nie znaczy oczywiście zupełnie nic

pozdro

Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
Wszystko prawda, ale faktem jest, iz w tamtym sezonie Polka szczyt formy szykowala na troche wczesniejszy termin niz ma to w obecnym sezonie.
Pozdrawiam

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by MartaK
Wszystko prawda, ale faktem jest, iz w tamtym sezonie Polka szczyt formy szykowala na troche wczesniejszy termin niz ma to w obecnym sezonie.
Pozdrawiam

2009-MŚ Liberec 18/02 - 1/03
2010 IO Vancouver 12/02- 28/02 .

trzymaj się faktów ,nie dorabiaj teorii,do tych faktów

co oczywiście dalej nic nie znaczy (sam mam zagrane zresztą Follis w prologu)

pozdro

Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
Wybacz forty, ale te podstawowe daty znam doskonale.
Chodzi mi o jedynie o to, iz Justyna w obecnym sezonie mowi otwarcie iz najwazniejsze sa igrzyska i to jest jej celem nadrzednym i wszystko co ugra na 'trasie do nich' będzie wypadkową jej formy podczas przygotowan.
Zeszly sezon to byla zarowno rowna walka o Tour de Ski, o Puchar Swiata jak i o mistrzostwa swiata na ktorych swietnie wypadla.
Mistrzostwa Świata sa jednak co 2 lata, a Igrzyska co 4, ale jesli jest to dorobiona teoria, to bardzo Cie przepraszam forty.



Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Ty mnie za nic nie przepraszaj, :),
cieszy mnie fakt,że Ktoś tu zaczyna się udzielać,bo raczej temat nie cieszy się jakimś szczególnie mocnym zainteresowaniem,i kazda nowa mysl jest mile widziana.

pozdro

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Nie tylko dla Justyny najwazniejsze sa Igrzyska.. to chyba oczywiste.. takze mysle ze kazda z pan jest na podobnym etapie przygotowan.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
TDS to niesamowita kasa dla startujących i jesli ktoś się czuje w formie bankowo będzie chciał franeczki przytulić

Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,370
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,370
Jesli ktos chce typowac caly tour to praktycznie wszystko rozegra sie na tym wielkim, morderczym podbiegu chyba w 7 starcie na ktorym Justyna roznie sobie radzila, jak dla mnie kurs w okolicach 2.0 na Justyne to troszke za malo ...Gdyby nie sprinty to czarnym koniem tych zawodow moglaby byc Smigun..

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by Tallus
Jesli ktos chce typowac caly tour to praktycznie wszystko rozegra sie na tym wielkim, morderczym podbiegu chyba w 7 starcie na ktorym Justyna roznie sobie radzila, jak dla mnie kurs w okolicach 2.0 na Justyne to troszke za malo ...Gdyby nie sprinty to czarnym koniem tych zawodow moglaby byc Smigun..


Heheh, Smigun,pod warunkiem gdyby startowała

Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,370
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,370
A nie startuje? Na bwinie jest podane jej nazwisko i myslalem, ze bierze udzial ...
Czyli nie ma Marit, Chazovej, Smigun i kogo jeszcze?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Moim zdaniem to przekomarzanie sie dla kogo wazneijsze są Mś a dla kogo TdS nie ma sensu. Wszystkie zawodniczki podchodzą do tego w ten sam sposób. Jedyne co się rzuca w oczy to może to w jaki sposób Virpi buduje swoją forme w tym sezonie.
Co do moich przedmówców to powiem, że nie rozumie ani stawki 8/10 na Follis ani też co forty miał na myśli pisząc o tej różnicy 1.2sek... Moim zdaniem trudno w tej parze wskazać faworyta i moim zdaniem kusy przez buki są tu dobrze oszacowane. Dla mnie natomiast zagadką jest dlaczego Nystad jest tu zaliczana do grona głównych faworytek w jutrzejszym biegu... Ok rok temu było super, ale to co prezentuje w tym sezonie moim zdaniem nie wystarczy, żeby ją stawiać w jednym szeregu z Kowalczyk i Follis. O swoich typach napisze później bo mam nadzieje ze niektórzy jeszcze wzbogaca swoja ofertę.

P.S.
Mam nadzieje ze ta edycja charakteryzować się ciekawa dyskusja na forum oraz będzie obfitować w wiele trafnych typów czego wszystkim życzę w nadchodzącym 2010!

Pozdrawiam retoox

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Nystad zawsze mocna w tego typu zawodach czyt. prologi, kwale sprintów i bodajże w Davos była na 2 msc. I biegnie u siebie...to konkurencja dla niej

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Sebkos zgoda biegnie u siebie jest specjalistka od sprintów w Davos tez w kwalach była druga ale w ćwiercfinałach już sobie nieporadziła. W Rogli była za to 49, ale czy głowna faworytka do wygranej... moim zdaniem nie.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
retoox,nie mozesz porównywać biegu w Rogli,bo ten był w klasyku,nie mozesz tez porównywać ćwiercfinału w Davos,bo tu nie ma ćwiercfinałow

pozdro

Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, alfa, JelineK, burbon), 2,519 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1