|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Wie ktos moze dlaczego mecz z ligi irlandzkiej Finn Harps - Shelbourne United nie pojawil sie w ofercie zadnego z bukow ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze dlatego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://finnharps.openhosts.com/News/05July25shels.htm
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Ja dziś chyba zagram Chateauroux <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Obecnie 11 bez X, a to przecież II francuska. W 6-7 etapach myślę, że wejdzie na 98% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chateauroux weszło już na I etapie, ale lepsze to niż nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Wie ktos moze dlaczego mecz z ligi irlandzkiej Finn Harps - Shelbourne United nie pojawil sie w ofercie zadnego z bukow ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze dlatego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://finnharps.openhosts.com/News/05July25shels.htmdziekowka wielka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> juz sie martwilem, zapomnialem ze Shelbourne gra w UEFA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> btw: Bohemians - UCD 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
mysle ze na Arke rozpoczne progress na remisy, wszak 2 meczyki i juz 2 remisy ale nic nie szkodzi, pewnie ich jeszcze wpadnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Wie ktos moze dlaczego mecz z ligi irlandzkiej Finn Harps - Shelbourne United nie pojawil sie w ofercie zadnego z bukow ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Na ich oficjalnej stronce napisali że mecz został przełożony. Najprawdopodobniej na 16 sierpnia. Link do tego newsa tutaj ---> http://finnharps.openhosts.com/News/05July25shels.htmps. Też Cię witamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> zawsze przyda się następna głowa do burzy mózgów. ps.2 Irlandii gratulujemy Bohemki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
O masz jak dałem ciała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Na 8 stronę mi się kliknęło :] - =S O R R Y = -
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
DROGHEDA etap 4 - niedziela ST.PATRICKS etap 3 - niedziela BOHEMIANS etap 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> METZ etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> CRETEIL etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> GUEUGNON etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> GRENOBLE etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 41 |
przepraszam za OT ale pierwszy raz w zyciu siedzialem jak pojeb przed livescorem i lykalem puszke za puszka w nadziei ze palmeiras mnie nie zawiedzie, no i kurwa, moge spokojnie ruszac na wakacje bogatszy o konkretne kwoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czego i wam progresowicze zycze
btw: wyleczylem sie z brazylijskich progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca* hehe no to super, gratulacje. Pisalem, ze brazylia to kanal i naprawde mozna sobie darowc. Dobrze, ze udalo Ci sie skonczyc i zapewne juz jej nie tykasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powodzenia w graniu X HT !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Na dzisiaj:
Toulouse I etap - 9 meczów bez X a ostatnio, uwaga ... 8 porażek z rzędu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88 |
Progresje na jutro: Molde Viking Obie IV i prawdopodobnie ostatni etap poniewaz dzisiaj wyjezdzam na Sunny Beach :-)
Pozdrowienia dla wszystkich Progresowiczow!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
SOBOTA:
LILLESTRROEM etap 4 BORDEAUX etap 1 NICE etap 1 STRASBOURG etap 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
LILLESTRROEM etap 4 BORDEAUX etap 1 NICE etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> STRASBOURG etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
NIEDZIELA:
ST.PATRICKS etap 3 DROGHEDA etap 4 SUNDSVALL etap 1 ALLIANSI etap 1 SHAMROCK etap 1 KALMAR etap 1 MOLDE etap 3 JUVENTUDE etap 2 FREDRIKSTAD etap 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Dziś tylko:
Drogheda United - Longford Town (III poziom)
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Finn Harps - 8 poziom //przelozony Bohemians - 5 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Drogheda - 6 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> St. Patrick's - 5 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Shamrock - 5 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Niezly weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Za tydzien wielka dawka nerwow, Finn Harps 8 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a reszta wkracza na 6  Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Podsumowanie tygodnia 29.07 Bohemians (irlandzka) - 5 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 31.07 Drogheda (irlandzka) - 5 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 31.07 St. Patricks (irlandzka)- 4 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 31.07 Frederikstad (norweska) - 4 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44 |
Witam wszystkich! Dotychczas tylko czytałem, ale od dziś chciałbym dzielić się swoimi typami i wynikami.
Rozpoczynam od podsumowania tygodnia:
Goias - 1. etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Palmeiras - 5. etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Bohemians - 5. etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Viikingit (1.fińska) - 1. etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Rakuunat (1.fińska) - 1. etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Molde - 3. etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Viking - 4. etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dynamo Moskwa - 2. etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Hacken - 5. etap (jutro)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Podsumowanie miesiąca:
9 skończonych progresji: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
1 poziom - 3 2 poziom - 2 3 poziom - 0 4 poziom - 1 5 poziom - 3
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Nowy miesiąc, więcej lig, jedziemy dalej...
Next week:
01.08 Hacken (szwedzka) - 3 etap 03.08 KooTeePee (fińska) - 1 etap 03.08 Frederikstad (norweska) - 5 etap 05.08 St. Patricks (irlandzka) - 5 etap 05.08 Shamrock (irlandzka) - 1 etap 07.08 FK Tonsberg (2 norweska) - 3 etap 07.08 Degerfors (2 szwedzka) - 1 etap
Poza tym myślę, że coś drgnie w norweskiej bo tam jakaś posucha w remisach. Tylko nie wiem do której drużyny się doczepić :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Tak sobie dziś cały dzień myślałem, czy nie rozpocząć progresji na szwedzki Hacken (w końcu nie zagrałem). I mam dwa pytania do osób, które to grają. Albo kogoś kto zna odpowiedzi. 1. Dlaczego akurat Hacken? 2. Jaki jest rekord bez X w szwedzkiej lidze? Chociażby ostatnich kilka lat.
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka