Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
Kolega spytał czy warto postawić dziś na Justynę i nie dostał odpowiedzi. Zatem ponawiam pytanie: Czy Justyna dziś wygra pojedynek z Majdic? Jak sądzicie?
Wczorajszy bieg jak podkreśla Justyna był bardzo ciężki i kosztował ją wiele sił. Majdic natomiast widząc że nie ma szans trochę spuściła z tonu i przybiegła z 35 sekundami straty. Oglądałem przygotowania do sezony Justyny i zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Wczoraj choć nie znam się na tym sporcie zagrałem na Justynę za 400 zł i się nie zawiodłem. Czy dziś też można zainwestować w naszą Black Magic Women? Proszę o wasze wypowiedzi.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Majdic,spóściła z tonu ,bo nie dała rady fizycznie,co Sama na konferencji prasowej powiedziała.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
Tutaj strasznie dużo pytań pozostaje bez odpowiedzi;)
Choć propozycja zagrania po wyższym kursie jest tez chyba rodzajem odpowiedzi;)
Jak pokazał wcześniej Kolega dzisiejsza trasa ma 2 hopki, w tym jedna tuż przed meta, to na pewno działa na korzyśc Polki, gdyż jest straszliwie mocna na podbiegach, co pokazała wczoraj odpierając szalony atak Saarinen w pewnym momencie.
Czy Majdic spuściła z tonu specjalnie tracąc 35s?
Nie sądze po prostu spuchła po tym jak 'musiala' biec tempem Justyny przez spora część dystansu.

Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
To, że spuchła to nie podlega dyskusji. Na pewno zależało jej by przybiec z jak najlepszym rezultatem ale wydaje mi się że Justyna będąc cały czas pod naciskiem(odpierając ataki) włożyła w ten bieg więcej sił niż taka Majdic, która widząc, że nie ma sił nie forsowała się jakoś strasznie. Może np dziś zaatakuje bo będzie miała więcej sił.
Ja jednak po raz kolejny zaufam Justynie. Chyba, że ktoś ma jakieś poważne argumenty żeby odpuścić granie Justyny po kursie 1,7?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Myślę, że Justyna może dziś spokojnie powalczyć i dziś główną rywalką będzie raczej Saarinen niż Majdic tak przynajmniej mi się wydaje. ; d

Więc Justyna po WIN.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Oberhof TDS - Men - Sprint - Classic
Wygra sprint
Typ: Petter Northug
3.5/10
expekt, bet24, betsson @2,15
unibet b365 i betcilc @2,1

Nie ma w tym momencie nikogo kto może z nim podjąć walkę na tym dystansie a nagrody sa na tyle wysokie, że na pewno i dziś nie odpuści i powalczy o pełna pulę. Jego szanse na wygraną oceniam na 50% a nawet trochę więcej...

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Retoox myślisz że warto próbować Justyne i Northuga WIN ? ; >

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Justynę myśle ze nie warto, kurs nieopłacalny moim zdaniem.

Biegi narciarskie start 14:15

Aino Kaisa Saarinen - Alena Prochazkova
Typ: Aino Kaisa Saarinen
4/10 expekt @1,65, spadło już do 1,5 unibet @1,55

Kurs jaki ja bym proponował to @1,4 - 1,45. OK Prochazkova lubi i osiąga w tym sezonie dośc dobre wyniki, ale na Saarinen w obecnej formie za mało. finka moim zdaniem w tym biegu powalczy o zwycięstwo a dla Aleny sukcesem będzie juz sam fakt startu w biegu finałowym...

Arianna Follis - Katerina Smutna
Typ: Arianna Follis
2/10 expekt @2,05 tez spadło to 1,9

Tutaj dla mnie lekka faworytka jest Włoszka. Co prawda nie jest to jej ulubiony styl, ale sprinterka wybitna a wczoraj pokazała się z bardzo dobrej strony...

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
[Linked Image] [img229.imageshack.us] [Linked Image] [g.imageshack.us]
profil trasy jutrzejszych sprintów w Pradze.


Dla Kowalczyk nie wygląda to najlepiej, W zasadzie to, czego nie lubi najbardziej -płaska trasa.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Faworytem wydaje się byc Włoszka Follis,forma widać jest,pytanie czy po raz kolejny nie skonczy się na zwycięstwie w kwalifikacjach,a na porazce w dalszej rozgrywce? A tak w tym sezonie bywało.

Po tym co dzis zaprezentowała Majdić, ??? moze jutro powtórka?







Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
Uważam podobnie.
Wloszka i Slowenka na podium jutro.
No i slabszy wystep Polki sie zapowiada.
Pozostaje wyczekiwac na kurs.
Pozdrawiam

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Kuitunen ,wycofała się z Tour de Ski.

Po dzisiejszych sprintach myslę ,że jeszcze kilka(u) się wycofa

Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
TISPORT
2842 Kowalczyk-Fabjan(Sp.-K) Typ 2 @2,97
Stawka 4/10
Slowenka w obu tegorocznych sprintach bardzo wysoko (3.i 4.), dzisiejszy sprint dosc plaski, Polka nie ukrywa ze malo jej to odpowiada. Jak dla mnie kurs warty Zachodu;)
Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
TIPSPORT
Wspomniane rezultaty Slowenki oczywiście w sprintach techniką dowolna (Dusseldorf i Davos)
Powodzenia

Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
Q
addict
addict
Q Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
w Expekcie Justysia jest w parze z Prochazkovą co sądzicie o tej rywalizacji ??

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
Originally Posted by MartaK
TISPORT
2842 Kowalczyk-Fabjan(Sp.-K) Typ 2 @2,97
Stawka 4/10
Slowenka w obu tegorocznych sprintach bardzo wysoko (3.i 4.), dzisiejszy sprint dosc plaski, Polka nie ukrywa ze malo jej to odpowiada. Jak dla mnie kurs warty Zachodu;)
Pozdrawiam

Bardzo dobry typ,dzisiaj tipsport zaszalal,zlapalem po 1.89 Nyvltova z Rajdlova(Rajdlova tragedia w tym sezonie,do tego w sprintach slabsza,w klasyku wczoraj zdecydowane zwyciestwo Nyhtlovej,choc Rajdlova jak juz w sprintach startuje to w stylu dowolnym to w 30stce byla tylko raz w zyciu,rok temu w Novym Mescie,tyle ze Rajdlova w tym sezonie kompletna zenada,Nyvtlova 31 miejsce w davos w mocnej obsadzie,takze w prologu szybsza o ponad 5s w stylu dowolnym)
Na koniec perełka z mezczyzn Koukal za 1.69 z tiechmanem to za plaska trasa dla niemca,koukal mazdecydowanie lepszy finisz

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Fabjan 1-6 po @2.07 na czysto u kalek z fortuny, jakby co...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
Originally Posted by onda
Fabjan 1-6 po @2.07 na czysto u kalek z fortuny, jakby co...

a u kalek z tipsportu 1-8 po 1.7@ smile

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by cristov2
Originally Posted by onda
Fabjan 1-6 po @2.07 na czysto u kalek z fortuny, jakby co...

a u kalek z tipsportu 1-8 po 1.7@ smile

bez podatku?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Aino Kaisa Saarinen - Justyna Kowalczyk
Typ: Justyna Kowalczyk
@2,3 2/10 bwin @2,25b365 @2,2 tobet

Aino Kaisa Saarinen - Petra Majdic
Typ: Petra Majdic
@1,6 2/10 betsafe

Moim zdaniem Finka ma większą "zadyszkę"... przynajmniej takie zdanie odnoszę po wczorajszych biegach. brak jej już świeżości a dopiero jutro panie bedą miały chwilkę na odpoczynek. Sprint niby płaski i łatwy ale ostatnie 100-200m leciutko pod górkę co tez jest hc dla Kowalczyk która moim zdaniem zajmie dziś lepsze miejsce niż wielu przewiduje... Co do drugiego typu jak dla mnie @1,35 uczciwie by było...

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1