|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Znowu chory  wyleczyłem się przed świętami i po nowym roku znowu lipa, znowu śliny przełknąć nie mogę i się męczę  Angina ? Pamiętam, jak wolałem wypluwać ślinę niż normalnie ją połykać właśnie z powodu bólu. I też, po wyleczeniu, co jakiś czas ból powracał  haha robię tak samo  ogólnie czuję się ok, ale gardło to masakra, czasami nie mogę mówić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
to że przez 4min i 28sek w IV kwarcie meczu New York-Charlotte nikt nie mógł zdobyć punktu  dodatkowo Diaw na 10,9sek przed końcem meczu spudłował za 3pkt, a właśnie tyle mnie dzieliło od dużej wygranej  fuck
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
moja gra w necie to jedno wielkie nieporozumienie, to co przez cały tydzień wygrywałem u ziemniaka (4 dni pod rząd) przegrałem dzisiaj na jakiś dziadowskich typach w necie w ciągu paru H  ja pier.dole trzeba rzucić ten zasrany hazard i wziąć się za siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
2 miejsce na konkursie Karaoke  Nienawidze przegrywac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
jazda w taka pogode... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
jazda w taka pogode...  w korku czy trasa to dramat bo nudnie sie jedzie. Ale jak są puste uliczki (plac juz mnie nie bawi) i dobry ręczny to wtedy sama przyjemność  w taka pogode.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
ToysRus nie mają przecen... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
Rapidshare - po 10 - ciu razach oczekiwania kolejnych dwoch minut ... dalem sobie spokoj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Rapidshare - po 10 - ciu razach oczekiwania kolejnych dwoch minut ... dalem sobie spokoj  kup premium i po sprawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
Rapidshare - po 10 - ciu razach oczekiwania kolejnych dwoch minut ... dalem sobie spokoj  kup premium i po sprawie Uzywam tego ustrojstwa moze kilka razy w miesiacu, wiec nie wiedze glebszego sensu placenia za usluge, z ktorej praktycznie nie korzystam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
bezsennosc, kaszel, monotonia zycia... jeszcze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
bezsennosc, kaszel, monotonia zycia... jeszcze ? dawaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ależ mnie koleś wku¶wił! Daje All-in'a od samego początku zgarniając blindy, a jak mam karty, żeby mu się postawić to mój najmocniejszy układ kładzie jakimś farciarskim gównem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
"10 stycznia roku pamiętnego zabila policja kibica mlodego..." 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
pogoda.
przez to PKP nie funkcjonuje jak trzeba i podróż, która normalnie powinna mi zająć 6h, to zajęłaby mi (gdybym zaryzykowała) jakieś 13h... :<
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Pedalska mozilla  Sama mi się zaktualizowała na jakąś gównianą wersję. Wszystkie linki w pamięci, wszystkie hasła... Wszystko szlag trafił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Nie no to się w baniaku nie mieści, nie pamiętam tak złej i złośliwej passy. Nowy rok dał nowe postanowienie, stała stawka - 200zł i jeden kupon dziennie jako tripel i wszystkie kupony uwalone zawsze po jednym zdarzeniu, przez panienkę Rezai+1,5, set Gasqueta, Szóstki z Toronto, Nadal, x2 na Udine i dziś fajny tripel był Boston, over w Virtus Bologna i over w Turynie. Ale nie, w ostatniej chwili uznałem, że 3-0 to tu nie będzie, nie ma sensu kusić losu i dałem Both to score  wracam, wszystko weszło i Milan 3-0. I kolejne 200zł idzie w cholerę. W tydzień nie wyjąłem nic, poszło się walić 1400zł, a mi z końcem grudnia podziękowali za współpracę w robocie. Czesne zaraz trzeba opłacić,a tu taki pech  Jak taki ma być ten cały nowy rok jak początek to ja dziękuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
[ Linked Image] i bądź tu zdrowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
kur.... 4 kupony wczoraj miałem i tak: 1)zajebał mi Celtic 2)San Antonio Spurs 3)Sacramento Kings 4)Montreal Canadiens brak mi kur... słów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
od picia alko koledze przestawia się w głowie...  nie idź tą drogą Venoniku....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|