Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Rudzik7
Originally Posted by javapl
Znowu chory shocked wyleczyłem się przed świętami i po nowym roku znowu lipa, znowu śliny przełknąć nie mogę i się męczę puke

Angina ? Pamiętam, jak wolałem wypluwać ślinę niż normalnie ją połykać właśnie z powodu bólu. I też, po wyleczeniu, co jakiś czas ból powracał blush


haha robię tak samo laugh laugh laugh ogólnie czuję się ok, ale gardło to masakra, czasami nie mogę mówić blush

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
to że przez 4min i 28sek w IV kwarcie meczu New York-Charlotte nikt nie mógł zdobyć punktu frown dodatkowo Diaw na 10,9sek przed końcem meczu spudłował za 3pkt, a właśnie tyle mnie dzieliło od dużej wygranej frown fuck

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
moja gra w necie to jedno wielkie nieporozumienie, to co przez cały tydzień wygrywałem u ziemniaka (4 dni pod rząd) przegrałem dzisiaj na jakiś dziadowskich typach w necie w ciągu paru H puke ja pier.dole trzeba rzucić ten zasrany hazard i wziąć się za siebie boks

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
2 miejsce na konkursie Karaoke smile

Nienawidze przegrywac frown

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
jazda w taka pogode...


puke

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by pettersen
jazda w taka pogode...


puke

w korku czy trasa to dramat bo nudnie sie jedzie.
Ale jak są puste uliczki (plac juz mnie nie bawi) i dobry ręczny to wtedy sama przyjemność hura w taka pogode.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
ToysRus nie mają przecen... mad

Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Rapidshare - po 10 - ciu razach oczekiwania kolejnych dwoch minut ... dalem sobie spokoj puke

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by Warka
Rapidshare - po 10 - ciu razach oczekiwania kolejnych dwoch minut ... dalem sobie spokoj puke

kup premium i po sprawie

Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by Warka
Rapidshare - po 10 - ciu razach oczekiwania kolejnych dwoch minut ... dalem sobie spokoj puke

kup premium i po sprawie
Uzywam tego ustrojstwa moze kilka razy w miesiacu, wiec nie wiedze glebszego sensu placenia za usluge, z ktorej praktycznie nie korzystam.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
bezsennosc, kaszel, monotonia zycia... jeszcze ?

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by cobra
bezsennosc, kaszel, monotonia zycia... jeszcze ?

dawaj piwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Ależ mnie koleś wku¶wił!
Daje All-in'a od samego początku zgarniając blindy, a jak mam karty, żeby mu się postawić to mój najmocniejszy układ kładzie jakimś farciarskim gównem puke

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
"10 stycznia roku pamiętnego zabila policja kibica mlodego..." frown

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
pogoda.

przez to PKP nie funkcjonuje jak trzeba i podróż, która normalnie powinna mi zająć 6h, to zajęłaby mi (gdybym zaryzykowała) jakieś 13h... :<

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Pedalska mozilla puke

Sama mi się zaktualizowała na jakąś gównianą wersję.

Wszystkie linki w pamięci, wszystkie hasła... Wszystko szlag trafił frown

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Nie no to się w baniaku nie mieści, nie pamiętam tak złej i złośliwej passy. Nowy rok dał nowe postanowienie, stała stawka - 200zł i jeden kupon dziennie jako tripel i wszystkie kupony uwalone zawsze po jednym zdarzeniu, przez panienkę Rezai+1,5, set Gasqueta, Szóstki z Toronto, Nadal, x2 na Udine i dziś fajny tripel był Boston, over w Virtus Bologna i over w Turynie. Ale nie, w ostatniej chwili uznałem, że 3-0 to tu nie będzie, nie ma sensu kusić losu i dałem Both to score laugh wracam, wszystko weszło i Milan 3-0. I kolejne 200zł idzie w cholerę. W tydzień nie wyjąłem nic, poszło się walić 1400zł, a mi z końcem grudnia podziękowali za współpracę w robocie. Czesne zaraz trzeba opłacić,a tu taki pech frown

Jak taki ma być ten cały nowy rok jak początek to ja dziękuje...

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
[Linked Image]

i bądź tu zdrowy

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
kur.... 4 kupony wczoraj miałem i tak:
1)zajebał mi Celtic
2)San Antonio Spurs
3)Sacramento Kings
4)Montreal Canadiens

brak mi kur... słów puke

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
od picia alko koledze przestawia się w głowie... frown
nie idź tą drogą Venoniku....

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, betowiec, Lukasz111, forty, kamel), 966 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,190
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1