|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Kabaret bonus obrócony na BJ same 20 wpadały i z 3 razy 21  jak nigdy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
jednak tez dostalem w Paddy Power [ media.paddypower.com]  .Eh te live chaty i za kare tam pracujacy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ciekawe czy da sie od razu z kasyna wyplacic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
ciekawe czy da sie od razu z kasyna wyplacic Obrot 1x wiec chyba nie ma co kombinowac ?  Zawsze mozna 2.5e na czerwone i 2.5 na czarne ... liczac ze nie wypadnie 0. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ja nie iwem pokrecilem chwile nie wiem czy az tyle wystarczajaco ale transfer bez problemow wiec chyba wykrecilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
potrzebuje pomocy bo jestem laikiem w kasynach: postanowilem wplacic i pobawic sie w VegasRegalCasino [ vegasregalcasino.com] gralem sobie i dostalem jakis bonus, pojawilo sie kolo fortuny i wylosowalo 4800 coins (ile to wygrana ?  i czy to jest ) tylko teraz zwiesiło mi się (nie pierwszy raz) i ciągle stoi na "loading..." i nic kliknąć nie można, czy jak wyłącze to jest ryzyko, że strace ten bonus i tę wygraną, wczesniej jak mi się zwiesiło to wyłączałem i włączałem jeszcze raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Ile to jest 4800 coins to zalezy od stawki na jakiejs grales .Nie powinienes starcic bonusa wylaczajac .Zawsze ostatnia gra powinna byc zapisywana w systemie Przynajmniej tak jest w bossie,playtechu ,micro wiec pewnie tu tez,ale nigdy mi sie to nie zdarza w VegasRegalCasino [ vegasregalcasino.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
potrzebuje pomocy bo jestem laikiem w kasynach: postanowilem wplacic i pobawic sie w VegasRegalCasino [ vegasregalcasino.com] gralem sobie i dostalem jakis bonus, pojawilo sie kolo fortuny i wylosowalo 4800 coins (ile to wygrana ?  i czy to jest ) tylko teraz zwiesiło mi się (nie pierwszy raz) i ciągle stoi na "loading..." i nic kliknąć nie można, czy jak wyłącze to jest ryzyko, że strace ten bonus i tę wygraną, wczesniej jak mi się zwiesiło to wyłączałem i włączałem jeszcze raz 4800 coins mnozysz przez stawke, ktora wybrales na jedna linie, nie stracisz wygranej po ponownym uruchomieniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
ok, dzieki, konto grubsze o 48 $, myślałem że będzie to trochę więcej ale nie ma co narzekać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
skoro mogę uzyskać tu szybką pomoc to jeszcze 3 pytania: 1. "Albert: Your wagering remaining is now USD 2885.40 " moglby mi ktos na polski wyjasnic dokladnie jaki ten obrot i czy bedzie to trudne do zrobienia ? 2. Jesli w tym vegas regal skorzystalem z tych bonusow bez depozytow i szybko je przegralem a potem wzialem bonus od depozytu to te wszystkie obroty mi sie sumują ? (jak tak to "troche" sie wpieprzylem  ) 3. Czy po jakims obrocie bede mogl wyplacic czesc czy musze zrobic caly obrot zeby cokolwiek wyplacic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
z tego co mi sie wydaje osobiscie to 2885,40 to sporo  a obrot to musisz zrobic pelny, i niczego nie powinni CI sumowac to moje zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
obrot jest podany w dolarach czyli za tyle ejszcze $musisz postawic zeby zrobic obrot na slotach bo tamjest liczone jako 100 % chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Nie sumuja sie bonusy
calosc musisz obrocic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
obrot prawie 3000 $ mając 30 razy mniej na koncie to chyba będzie bardzo ciężko, ale mógłby ktoś bardziej doświadczony się wypowiedzieć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
no bedzie ciezko
poprobuj moze poskakac po slotach tu cos wygrasz na wiekszy plus to zmiana slota watpie zebys na jednym slocie obrocil i wyszedl na plus chociaz moge sie mylic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
obrot prawie 3000 $ mając 30 razy mniej na koncie to chyba będzie bardzo ciężko, ale mógłby ktoś bardziej doświadczony się wypowiedzieć ? ale ty jakisz duzy bonus musiales brac ,ze jest taki duzy obrot . 400% ,500% bonus ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
W kasynach trzeba miec farta i tyle a kazdy obrot jest do wykonanaia .Wiadomo czym mniejszy tym lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
obrot prawie 3000 $ mając 30 razy mniej na koncie to chyba będzie bardzo ciężko, ale mógłby ktoś bardziej doświadczony się wypowiedzieć ? Sprawdź jeszcze jakie warunki bonusu, teraz nie ma tak łatwo i najprawdopodobniej masz aktywny bonus, w którym zabierają kwotę bonusu przy wypłacie. Jak mi się udawało z depozytowych dojść do 400/500$ to potem wrzucałem auto Pigskin Payout na 9 linii i zawsze się udawało wypłacić kwoty zbliżone do maxa. Ogólnie te bonusy depozytowe u nich też już zeszły na psy, nie dość że duży obrót, to zabierają kwotę bonusu a do tego ograniczenia max wypłaty ... no i jeszcze co raz mniej bonusów dla minimalnych depozytów 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|