Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Kabaret

bonus obrócony grin

na BJ same 20 wpadały i z 3 razy 21 smile jak nigdy

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
jednak tez dostalem w Paddy Power [media.paddypower.com] puchar .Eh te live chaty i za kare tam pracujacy

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
obrociles tego dolara??

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by rafal08
jednak tez dostalem w Paddy Power [media.paddypower.com] puchar .Eh te live chaty i za kare tam pracujacy

ciekawe czy da sie od razu z kasyna wyplacic

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by kardynal20
Originally Posted by rafal08
jednak tez dostalem w Paddy Power [media.paddypower.com] puchar .Eh te live chaty i za kare tam pracujacy

ciekawe czy da sie od razu z kasyna wyplacic

Obrot 1x wiec chyba nie ma co kombinowac ? smile

Zawsze mozna 2.5e na czerwone i 2.5 na czarne ... liczac ze nie wypadnie 0. smile

kadus #3595629 05/01/2010 01:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ja nie iwem pokrecilem chwile nie wiem czy az tyle wystarczajaco ale transfer bez problemow wiec chyba wykrecilem

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
potrzebuje pomocy bo jestem laikiem w kasynach:

postanowilem wplacic i pobawic sie w VegasRegalCasino [vegasregalcasino.com]

gralem sobie i dostalem jakis bonus, pojawilo sie kolo fortuny i wylosowalo 4800 coins (ile to wygrana ? tongue i czy to jest ) tylko teraz zwiesiło mi się (nie pierwszy raz) i ciągle stoi na "loading..." i nic kliknąć nie można, czy jak wyłącze to jest ryzyko, że strace ten bonus i tę wygraną, wczesniej jak mi się zwiesiło to wyłączałem i włączałem jeszcze raz

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Ile to jest 4800 coins to zalezy od stawki na jakiejs grales .Nie powinienes starcic bonusa wylaczajac .Zawsze ostatnia gra powinna byc zapisywana w systemie

Przynajmniej tak jest w bossie,playtechu ,micro wiec pewnie tu tez,ale nigdy mi sie to nie zdarza w VegasRegalCasino [vegasregalcasino.com]

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by ArtekPotito
potrzebuje pomocy bo jestem laikiem w kasynach:

postanowilem wplacic i pobawic sie w VegasRegalCasino [vegasregalcasino.com]

gralem sobie i dostalem jakis bonus, pojawilo sie kolo fortuny i wylosowalo 4800 coins (ile to wygrana ? tongue i czy to jest ) tylko teraz zwiesiło mi się (nie pierwszy raz) i ciągle stoi na "loading..." i nic kliknąć nie można, czy jak wyłącze to jest ryzyko, że strace ten bonus i tę wygraną, wczesniej jak mi się zwiesiło to wyłączałem i włączałem jeszcze raz

4800 coins mnozysz przez stawke, ktora wybrales na jedna linie, nie stracisz wygranej po ponownym uruchomieniu

kadus #3595737 05/01/2010 02:35
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
ok, dzieki, konto grubsze o 48 $, myślałem że będzie to trochę więcej ale nie ma co narzekać smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
skoro mogę uzyskać tu szybką pomoc to jeszcze 3 pytania:
1. "Albert: Your wagering remaining is now USD 2885.40 " moglby mi ktos na polski wyjasnic dokladnie jaki ten obrot i czy bedzie to trudne do zrobienia ?
2. Jesli w tym vegas regal skorzystalem z tych bonusow bez depozytow i szybko je przegralem a potem wzialem bonus od depozytu to te wszystkie obroty mi sie sumują ? (jak tak to "troche" sie wpieprzylem tongue )
3. Czy po jakims obrocie bede mogl wyplacic czesc czy musze zrobic caly obrot zeby cokolwiek wyplacic ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
z tego co mi sie wydaje osobiscie to 2885,40 to sporo smile a obrot to musisz zrobic pelny, i niczego nie powinni CI sumowac

to moje zdanie smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
obrot jest podany w dolarach czyli za tyle ejszcze $musisz postawic zeby zrobic obrot na slotach bo tamjest liczone jako 100 % chyba

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Nie sumuja sie bonusy

calosc musisz obrocic

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
obrot prawie 3000 $ mając 30 razy mniej na koncie to chyba będzie bardzo ciężko, ale mógłby ktoś bardziej doświadczony się wypowiedzieć ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
no bedzie ciezko

poprobuj moze poskakac po slotach tu cos wygrasz na wiekszy plus to zmiana slota watpie zebys na jednym slocie obrocil i wyszedl na plus chociaz moge sie mylic

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Originally Posted by ArtekPotito
obrot prawie 3000 $ mając 30 razy mniej na koncie to chyba będzie bardzo ciężko, ale mógłby ktoś bardziej doświadczony się wypowiedzieć ?

ale ty jakisz duzy bonus musiales brac ,ze jest taki duzy obrot .

400% ,500% bonus ?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
300 %

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
W kasynach trzeba miec farta i tyle a kazdy obrot jest do wykonanaia .Wiadomo czym mniejszy tym lepszy

Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
Originally Posted by ArtekPotito
obrot prawie 3000 $ mając 30 razy mniej na koncie to chyba będzie bardzo ciężko, ale mógłby ktoś bardziej doświadczony się wypowiedzieć ?

Sprawdź jeszcze jakie warunki bonusu, teraz nie ma tak łatwo i najprawdopodobniej masz aktywny bonus, w którym zabierają kwotę bonusu przy wypłacie.

Jak mi się udawało z depozytowych dojść do 400/500$ to potem wrzucałem auto Pigskin Payout na 9 linii i zawsze się udawało wypłacić kwoty zbliżone do maxa.

Ogólnie te bonusy depozytowe u nich też już zeszły na psy, nie dość że duży obrót, to zabierają kwotę bonusu a do tego ograniczenia max wypłaty ... no i jeszcze co raz mniej bonusów dla minimalnych depozytów mad

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1