Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
#35948 30/04/2002 01:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
czy przelew z inteligo do expektu kosztuje 0.99 zl probowal juz ktos tak a nie karta i bylo oki?????

Bonus: Unibet
#35949 30/04/2002 02:27
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
Tak.

Przelew z Inteligo do Expekt'u kosztuje rzeczywiście 0,99 zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Krzysiu

#35950 30/04/2002 17:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Siemka, tyle dobrych rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> piszecie o tym buku, ze chyba zaczne grac. Rozmumiem ze polecacie konto w inteligo? A jak z karta? Przywozi kurier czy jakos inaczej? Sa oplaty za te przyjemnosc czy jakies inne ?

#35951 30/04/2002 18:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Karte przywozi kurier wraz z cala przesylka i ine trzeba za to nic placic
pozdrawiam

#35952 02/05/2002 01:01
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Witam!

Czy z karty inteligo można wpłacać na konto euro?
Bo właśnie próbuję to zrobić ale nie udaje mi się to.
Czy można zmienić walutę konta zanim dokonało się wpłaty?

Pozdrawiam

P.S.
Czyżby Expekt pogniewał się na Inteligo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#35953 04/05/2002 02:00
Dołączył: May 2002
Posty: 126
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 126
Jak do tej pory byłem jeszcze nie szczesliwym ale mozna powiedzieć zadowolonym klientem "expektu".
Strona nie speed-owala ale przynajmniej chodzila.
Od 2 dni probuje sie zalogować..........i cały czas tylko próbuje.
Wielka lipa !!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#35954 04/05/2002 02:40
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Witam!

A mnie wkońcu udało się wpłacić kasę i nawet coś postawić (wygrać) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

#35955 06/05/2002 03:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!
Sorki, że pytam, bo pewnie gdzieś jest już odpowiedź, ale po 40 min czytania mam dość!!!
Proszę o odpowiedź:
- Czy przy np wypłacie muszę kontaktować się telefonicznie?
- jaka jest minimalna wypłata (WYPŁATA!) tzn. czy jak chcę spowrotem 30 zł to mogę wypłacić i ile ewentualnie to kosztuje?
- ile pacę za przelew z mbanku? czy również 0 zł?
To na teraz chyba tyle

Pozdrawiam
Jaś

#35956 06/05/2002 13:51
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Wiec Jasiu:
- Przy wpłacie nie musisz kontaktować sie telefonicznie (nigdy nie musisz tego robic)
- Nie ma minimalnych ograniczen wyplat, czyli mozesz wyplacic nawet 1zl jesli chcesz. Wyplata dochodzi w 3 dni i jest calkowicie darmowa
- Za przelew z mBanku placisz wg ich stawki za przelew zwykly, ktora oscyluje pewnie gdzies w okolicach złotówki
pozdrawiam

#35957 06/05/2002 20:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzieki!
Jeszcze tylko jedno, pisze tam, ze moge podac czyjes IP. Czy podac jakies wasze? Jak tat to dawajcie!!!

Jas

#35958 06/05/2002 20:14
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
To podanie czyjegos IP z tego co wiem nic nie daje, moze co najwyzej jakies punkty w programie Expekt
Wiec jednak Jasio sie zdecydowales, granie przez net to bardzo rosadna decyzja
pozdrawiam i zycze wielu sukcesow

#35959 06/05/2002 20:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Jas:
[qb]Dzieki!
Jeszcze tylko jedno, pisze tam, ze moge podac czyjes IP. [/qb]
Ip? A nie ID?

#35960 06/05/2002 21:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
ID oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#35961 14/05/2002 15:53
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Czyzby Expekt stracil zaufanie do swoich klientow?

Kiedys jak wplacalem pieniadze to wystarczylo wyslac maila ze skanem przelewu i pieniadze byly na koncie. Wczoraj wplacilem, wysylam maila i otrzymuje odpowiedz:
"Dziekujemy za e-mail,
Pana wplata bedzie umieszczona na koncie gracza, momencie otrzymania potwierdzenia z Kredyt Banku o wplynieciu depozytu. Operacja ta zajmuje z reguly od 1-3,4 dni bankowych."

#35962 14/05/2002 19:39
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
cyt z mejla: 2002-05-14

"Drogi kliencie,

Zauwazylismy ze juz dawno nie grales w Expekt.com. Oczywiscie martwi to nas i chcielibysmy wprowadzic Cie w to co w tej chwili dzieje sie w swiecie sportu. "

Gram tam co najmniej raz na dzien. Okazuje sie, ze za rzadko... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#35963 14/05/2002 19:46
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]cyt z mejla: 2002-05-14

"Drogi kliencie,

Zauwazylismy ze juz dawno nie grales w Expekt.com. Oczywiscie martwi to nas i chcielibysmy wprowadzic Cie w to co w tej chwili dzieje sie w swiecie sportu. "

Gram tam co najmniej raz na dzien. Okazuje sie, ze za rzadko... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Mi taki list przyszedł jakieś 30 minut od ostatniego zakładu jaki zawarłem w Expekt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#35964 14/05/2002 20:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Wyslali hurtem do kazdego. Co innego ze spodziewam sie od nich majla ze wplata jest w trakcie realizacji - ale jak narazie ani widu ani slychu. A moze juz nie wysylaja majli ze wyplata w trakcie realizacji?

#35965 14/05/2002 20:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Wyslali hurtem do kazdego. Co innego ze spodziewam sie od nich majla ze wplata jest w trakcie realizacji - ale jak narazie ani widu ani slychu. A moze juz nie wysylaja majli ze wyplata w trakcie realizacji?[/qb]
Też dostałem ten liscik po 10 min jak "poszedł" zakład . I mam te same zastrzeżenie co do terminu wypłaty. Czekam na maila z ich strony od 09/05/2002. Nie wiem ile się czeka (ostatnio dostałem po 2 dniach), ale czytałem gdzieś, że cała operacja trwa 3 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pozdrawiam

#35966 14/05/2002 21:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Zgadza sie Adolfik - Wyplata z Expktu dociera w dwa dni - ale przed tym faktem dostawala sie majla ze wyplata w drodze. A tego nie ma. Ale chyba to opoznienie wynika ze zapewne w Expekcie trwa mala rewolucja i otwieraja swoje podwoje na rynki Tajlandii, Malezji, Indonezji, Filipin i Vietnamu. To sie ceni!

#35967 14/05/2002 23:24
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.A ja mam pytanie do pana "bogga"
Czemu mojej kasy nie ma jeszcze u mnie na koncie?
Wplacilem wczoraj w pko spora sume na konto w expekcie i ****a nic.Wiem wiem czeka sie 1-4 dni.Ale ja mam zaufanych przyjaciol ktorzy powierzyli mi swoje pieniazki na moje konto i juz dostaje goraczki od co piecio minutowych telefonow.Wiec bogge moze powiesz mi ile mam jeszcze czekac spokojnie.ponizej zamieszczam wzor wplaty na blankiecie:
Nazwa odbiorcy:
iclear ltd
nazwa odbiorcy cd:
kredyt bank polska
nr rachunku:
15001777-121770057330
kwota
(tajemnica)
nr rachunku zleceniodawcy/kwota slownie
-tu wpisalem tylko kwote
nazwa zleceniodawcy
-tu moje imie i nazwisko i miejsce zamieszkania
tytulem
moj numer referencyjny z dopiskiem "swiadczenie uslug bukmacherskich"
Wiec ile jeszcze bede czekal i w koncu bede mogl powiedziec znajomym"nie martwcie sie moja i wasza kasa jest juz do dyspozycji na moim koncie w zagmatwanym expekcie.
Pierwszy raz przez internet i odrazu problemy .Czekam na rychla odpowiedz pisalem juz maile do supportu i wstawiaja taka gadke ze boki zrywam.Prosze czekac 1-4 dni roboczych.Poczekam a moze potrzebny jest moj numer konta,ale jakos w dziale PRZYKLAD WYSYLANIA PIENIEDZY DO EXPEKTU nic takiego nie zobaczylem.

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1