|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
czy przelew z inteligo do expektu kosztuje 0.99 zl probowal juz ktos tak a nie karta i bylo oki?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354 |
Tak.
Przelew z Inteligo do Expekt'u kosztuje rzeczywiście 0,99 zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Krzysiu
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Siemka, tyle dobrych rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> piszecie o tym buku, ze chyba zaczne grac. Rozmumiem ze polecacie konto w inteligo? A jak z karta? Przywozi kurier czy jakos inaczej? Sa oplaty za te przyjemnosc czy jakies inne ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Karte przywozi kurier wraz z cala przesylka i ine trzeba za to nic placic pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137 |
Witam!
Czy z karty inteligo można wpłacać na konto euro? Bo właśnie próbuję to zrobić ale nie udaje mi się to. Czy można zmienić walutę konta zanim dokonało się wpłaty?
Pozdrawiam
P.S. Czyżby Expekt pogniewał się na Inteligo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 126 |
Jak do tej pory byłem jeszcze nie szczesliwym ale mozna powiedzieć zadowolonym klientem "expektu". Strona nie speed-owala ale przynajmniej chodzila. Od 2 dni probuje sie zalogować..........i cały czas tylko próbuje. Wielka lipa !!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137 |
Witam!
A mnie wkońcu udało się wpłacić kasę i nawet coś postawić (wygrać) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam! Sorki, że pytam, bo pewnie gdzieś jest już odpowiedź, ale po 40 min czytania mam dość!!! Proszę o odpowiedź: - Czy przy np wypłacie muszę kontaktować się telefonicznie? - jaka jest minimalna wypłata (WYPŁATA!) tzn. czy jak chcę spowrotem 30 zł to mogę wypłacić i ile ewentualnie to kosztuje? - ile pacę za przelew z mbanku? czy również 0 zł? To na teraz chyba tyle
Pozdrawiam Jaś
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Wiec Jasiu: - Przy wpłacie nie musisz kontaktować sie telefonicznie (nigdy nie musisz tego robic) - Nie ma minimalnych ograniczen wyplat, czyli mozesz wyplacic nawet 1zl jesli chcesz. Wyplata dochodzi w 3 dni i jest calkowicie darmowa - Za przelew z mBanku placisz wg ich stawki za przelew zwykly, ktora oscyluje pewnie gdzies w okolicach złotówki pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzieki! Jeszcze tylko jedno, pisze tam, ze moge podac czyjes IP. Czy podac jakies wasze? Jak tat to dawajcie!!!
Jas
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
To podanie czyjegos IP z tego co wiem nic nie daje, moze co najwyzej jakies punkty w programie Expekt Wiec jednak Jasio sie zdecydowales, granie przez net to bardzo rosadna decyzja pozdrawiam i zycze wielu sukcesow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Jas: [qb]Dzieki! Jeszcze tylko jedno, pisze tam, ze moge podac czyjes IP. [/qb] Ip? A nie ID?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
ID oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Czyzby Expekt stracil zaufanie do swoich klientow?
Kiedys jak wplacalem pieniadze to wystarczylo wyslac maila ze skanem przelewu i pieniadze byly na koncie. Wczoraj wplacilem, wysylam maila i otrzymuje odpowiedz: "Dziekujemy za e-mail, Pana wplata bedzie umieszczona na koncie gracza, momencie otrzymania potwierdzenia z Kredyt Banku o wplynieciu depozytu. Operacja ta zajmuje z reguly od 1-3,4 dni bankowych."
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
cyt z mejla: 2002-05-14
"Drogi kliencie,
Zauwazylismy ze juz dawno nie grales w Expekt.com. Oczywiscie martwi to nas i chcielibysmy wprowadzic Cie w to co w tej chwili dzieje sie w swiecie sportu. "
Gram tam co najmniej raz na dzien. Okazuje sie, ze za rzadko... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]cyt z mejla: 2002-05-14
"Drogi kliencie,
Zauwazylismy ze juz dawno nie grales w Expekt.com. Oczywiscie martwi to nas i chcielibysmy wprowadzic Cie w to co w tej chwili dzieje sie w swiecie sportu. "
Gram tam co najmniej raz na dzien. Okazuje sie, ze za rzadko... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Mi taki list przyszedł jakieś 30 minut od ostatniego zakładu jaki zawarłem w Expekt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Wyslali hurtem do kazdego. Co innego ze spodziewam sie od nich majla ze wplata jest w trakcie realizacji - ale jak narazie ani widu ani slychu. A moze juz nie wysylaja majli ze wyplata w trakcie realizacji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Wyslali hurtem do kazdego. Co innego ze spodziewam sie od nich majla ze wplata jest w trakcie realizacji - ale jak narazie ani widu ani slychu. A moze juz nie wysylaja majli ze wyplata w trakcie realizacji?[/qb] Też dostałem ten liscik po 10 min jak "poszedł" zakład . I mam te same zastrzeżenie co do terminu wypłaty. Czekam na maila z ich strony od 09/05/2002. Nie wiem ile się czeka (ostatnio dostałem po 2 dniach), ale czytałem gdzieś, że cała operacja trwa 3 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Zgadza sie Adolfik - Wyplata z Expktu dociera w dwa dni - ale przed tym faktem dostawala sie majla ze wyplata w drodze. A tego nie ma. Ale chyba to opoznienie wynika ze zapewne w Expekcie trwa mala rewolucja i otwieraja swoje podwoje na rynki Tajlandii, Malezji, Indonezji, Filipin i Vietnamu. To sie ceni!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam.A ja mam pytanie do pana "bogga" Czemu mojej kasy nie ma jeszcze u mnie na koncie? Wplacilem wczoraj w pko spora sume na konto w expekcie i ****a nic.Wiem wiem czeka sie 1-4 dni.Ale ja mam zaufanych przyjaciol ktorzy powierzyli mi swoje pieniazki na moje konto i juz dostaje goraczki od co piecio minutowych telefonow.Wiec bogge moze powiesz mi ile mam jeszcze czekac spokojnie.ponizej zamieszczam wzor wplaty na blankiecie: Nazwa odbiorcy: iclear ltd nazwa odbiorcy cd: kredyt bank polska nr rachunku: 15001777-121770057330 kwota (tajemnica) nr rachunku zleceniodawcy/kwota slownie -tu wpisalem tylko kwote nazwa zleceniodawcy -tu moje imie i nazwisko i miejsce zamieszkania tytulem moj numer referencyjny z dopiskiem "swiadczenie uslug bukmacherskich" Wiec ile jeszcze bede czekal i w koncu bede mogl powiedziec znajomym"nie martwcie sie moja i wasza kasa jest juz do dyspozycji na moim koncie w zagmatwanym expekcie. Pierwszy raz przez internet i odrazu problemy .Czekam na rychla odpowiedz pisalem juz maile do supportu i wstawiaja taka gadke ze boki zrywam.Prosze czekac 1-4 dni roboczych.Poczekam a moze potrzebny jest moj numer konta,ale jakos w dziale PRZYKLAD WYSYLANIA PIENIEDZY DO EXPEKTU nic takiego nie zobaczylem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka