Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#35988 16/05/2002 03:59
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Panie Rafter, co sie stalo z kilku tysiecznymi zakladami na tenisa, progresja, konferencje o obstawianiu (o ile dobrze pamietam to mialbyc Wroclaw czy Poznan). Chyba przeszacowal Pan swoje zdolnosci prognostyczne, nie starczylo kasy na kolejny etap w progresji, i zaczyna Pan budowac swoje imperium od nowa - zycze Pan powodzenia i szybkiego powrotu do grona graczy zarabiajaych
bajońskie sumy, jeszcze raz powodzenia dzieciaku.

Bonus: Unibet
#35989 16/05/2002 04:03
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Ostro przyłożył na Guge on-line, aby zapewnic sobie lepszy byt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PS. Mam nadzieje, ze kolesie na komorke nie dzwonili co kilka minut tylko na stacjonarny, bo by im kasa w oczach stopniala :eek:

#35990 16/05/2002 04:13
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
nie mogę się powstrzymać.Jakoś ten obrazek mi tutaj bardzo pasuje (ze specjalną dedykacją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

[Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

#35991 16/05/2002 05:14
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
heheheheh rozwalilo mnie to totalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

i jeszcze Wernychora (raz a ostro) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

uuff ale smiechu, to milo miec forumowego blazna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

--------------------------------------------------

Korzystajac z okazji chcialbym cos oglosic, otoz poszukuje grona inwestorow (100-200 osob) z ktorymi chcialbym utworzyc bardzo dochodowa grupe bukmacherska (roboczna nazwa RAFTER`S MEGAKESZ). Poczatkowy kapital (Uwaga ! W gre wchodza sumy nawet z jednym zerem !!!!) planuje powiekszac miesiecznie o _conajmniej_ 20% ! Po 2 latach kazdego z Was bedzie stac na BigMac Zestaw z podwojnymi frytkami ! Czego chciec wiecej !

Zainteresowanym osobom przesylam numer kontaktowy na maila (z gory przepraszam za trudnosci z polaczeniem jednak sam George Bush Jr. wydzwania do mnie co 5 minut - zrozumcie zainwestowal wiele centow !)

[Ze wzgledu na ogromna sume obracanej gotowki, do grupy moga przystapic wylacznie osoby pelnoletnie]

--------------------------------------------------

#35992 16/05/2002 11:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Prosba do booge
Zdaje sobie sprawe z checi pozyskania inwestora
tej rangi co Rafter i zapewne ta szczególna troska, szybkosc reakcji firmy Expet ma okreslony cel. Wiem rowniez iz moja wplata nie miala na poczatku 6 a tylko 1 i ze z zerami na koncu tez nie bylo zbyt rozrzutnie ale domagam sie rownego traktowania (no dobra 4dni).
ps.wplaty dokonalem 8.05.02r w BZWBK
370900

#35993 16/05/2002 13:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał amk:
<...>
ps.wplaty dokonalem 8.05.02r w BZWBK
370900[/QB]
Wpłacałeś we Wrocławiu ? Można zapytać w którym oddziale i jak to wyglądało (czy nie było żadnych problemów) ?

Pozdrawiam

#35994 16/05/2002 13:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wplaty dokonalem w oddziale przy ul.Kilinskiego bez zadnych problemow (9.05.02-fax do Expekt).Wczesniej wplacalem w PKO, depozyt pojawil sie po 3 dniach na koncie-wtym dopatruje sie sukcesu Raftera.

#35995 17/05/2002 01:51
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Bogge brawo brawo.Tak mam tylko jedno slowo do ciebie -powiedz mi kto przy zdrowych zmyslach wplacal by sume jaka ja zamierzalem wplacic.Dlatego wplacilem "pare groszy" aby sprawdzic wasza firme ,robiac przy tym troche zamieszania.Efekt?Suma dotarla w miare szybko (pozytywny impuls),czyli teraz mozna wplacic wiecej,Czego nie omieszkam zrobic.Mimo tych zniewag ktore wypowiedziales w moja"ksywe" do expektu sie nie zrazilem.Jedno jest pewne JA jak i kilku moich znajomych Za kare postaramy sie wygrywac takie sumy iz expekt bedzie sie modlil abysmy sie kiedys pomylili.Obiecuje tu z tego miejsca iz moim celem jest teraz jak najwieksze uszczuplenie skarbca expektu.I mam jeszcze jedna prosba aby pan panie boggy w poniedzialek tu na forum oglosil jaka to sume wplacilem na konto expektu.Mam jeszcze jedna niespodzianke dla pana,otorz wbrew pana mysli posiadam rowniez inne konta na nazwiska moich znajomych ktorzy mi je udostepniaja z dobrej woli.Jak to sie mowi "nie wsadzaj wszystkich jajek do jednego koszyka"I niestety malo pan wie ile juz pieniazkow mam zdeponowane na waszym koncie.Widze ze lubi pan"sprzedawac" informacje,i dla tego to ja pana mam za klamce i oszusta.Moglbym juz wszczac postepowanie prawne o znieslawienie ale dam temu spokuj.Milo mi ze poznal pan moje dane ,ja rowniez pana znam juz z nazwiska.Wiec dobranoc.

#35996 17/05/2002 02:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb](...) Dlatego wplacilem "pare groszy" aby sprawdzic wasza firme ,robiac przy tym troche zamieszania.Efekt?Suma dotarla w miare szybko (pozytywny impuls),czyli teraz mozna wplacic wiecej,Czego nie omieszkam zrobic.
(...)
Mam jeszcze jedna niespodzianke dla pana,otorz wbrew pana mysli posiadam rowniez inne konta na nazwiska moich znajomych ktorzy mi je udostepniaja z dobrej woli.Jak to sie mowi "nie wsadzaj wszystkich jajek do jednego koszyka"I niestety malo pan wie ile juz pieniazkow mam zdeponowane na waszym koncie.[/qb]
Nie rozumiem to co sprawdza, przecież ma już inne konta i wie, że wszystko OK? :eek:

#35997 17/05/2002 03:00
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Bogge brawo brawo.Tak mam tylko jedno slowo do ciebie -powiedz mi kto przy zdrowych zmyslach wplacal by sume jaka ja zamierzalem wplacic.Dlatego wplacilem "pare groszy" aby sprawdzic wasza firme ,robiac przy tym troche zamieszania.Efekt?Suma dotarla w miare szybko (pozytywny impuls),czyli teraz mozna wplacic wiecej,Czego nie omieszkam zrobic.Mimo tych zniewag ktore wypowiedziales w moja"ksywe" do expektu sie nie zrazilem.Jedno jest pewne JA jak i kilku moich znajomych Za kare postaramy sie wygrywac takie sumy iz expekt bedzie sie modlil abysmy sie kiedys pomylili.Obiecuje tu z tego miejsca iz moim celem jest teraz jak najwieksze uszczuplenie skarbca expektu.I mam jeszcze jedna prosba aby pan panie boggy w poniedzialek tu na forum oglosil jaka to sume wplacilem na konto expektu.Mam jeszcze jedna niespodzianke dla pana,otorz wbrew pana mysli posiadam rowniez inne konta na nazwiska moich znajomych ktorzy mi je udostepniaja z dobrej woli.Jak to sie mowi "nie wsadzaj wszystkich jajek do jednego koszyka"I niestety malo pan wie ile juz pieniazkow mam zdeponowane na waszym koncie.Widze ze lubi pan"sprzedawac" informacje,i dla tego to ja pana mam za klamce i oszusta.Moglbym juz wszczac postepowanie prawne o znieslawienie ale dam temu spokuj.Milo mi ze poznal pan moje dane ,ja rowniez pana znam juz z nazwiska.Wiec dobranoc.[/qb]
rafter nie pogrążaj się bo od śmieszności do żałości tylko jeden krok a w mojej opinii ty już ten krok zrobiłeś... tylko nie strasz nikogo mafią bo może cię to zdziwi ale ludzie regularnie czytają forum i pamiętają o chłopakach z miasta za dychę (słownie dziesięć zł) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#35998 17/05/2002 03:06
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
Brawo Jaś! wreszcie wyciągasz logiczne wnioski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jak tam maturka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#35999 17/05/2002 04:01
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
narazie Rafter to niezle wszystkich znow rozbawiles wiesz ze klamstwo ma krotkie nogi i nie warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ciekawy jestem jaka to sume wplacisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bezwzgledu na to jak sie pyszny jestes dzialaj marzenia nie sa zle tez jestem wizjonerem ale zamiast gadac dzialam na liczbach i kontach zadne chwalenie a juz typu wplaca powazna sume 60zl jest smieszne bardzo smieszne
uwazam ze
nigdy nie oskarza sie nikogo o nic jesli nie zna sie zasad to sie czyta pyta lub nie odzywa lub probuje
najwyzej ze Cie juz oszukali wtedy nawet trzeba mowic o tym kazdy ma prawo chciec by bylo lepiej nalezy o tym mowic a firma powina probowac o ile to mozliwe ulepszac co mozna

w tym przypadku czeka sie 2-3 dni na wplate minimalna wplata 50 zl koszt 0.99 zl
i 2-3 dni na wyplate koszt wyplaty 0 bez ograniczen
takie sa warunki a czy mozna szybciej pewnie tak ale pewnie zalezy to od banku nie tylko expektu
brawo bogy za klasa ujawnienie klamstwa ogromnej wplaty 60 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ps mowiac o wiekszych sumach chcialbym by expekt wprowadzic jakis bonus no np jak wplacam 500$(2000 zl) dostaje 10-15 % fajnie by bylo moze wrzucil bym wiecej do expekta niz te pare groszy

#36000 17/05/2002 06:20
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Bogge brawo brawo.Tak mam tylko jedno slowo do ciebie -powiedz mi kto przy zdrowych zmyslach wplacal by sume jaka ja zamierzalem wplacic.Dlatego wplacilem "pare groszy" aby sprawdzic wasza firme ,robiac przy tym troche zamieszania.Efekt?Suma dotarla w miare szybko (pozytywny impuls),czyli teraz mozna wplacic wiecej,Czego nie omieszkam zrobic.Mimo tych zniewag ktore wypowiedziales w moja"ksywe" do expektu sie nie zrazilem.Jedno jest pewne JA jak i kilku moich znajomych Za kare postaramy sie wygrywac takie sumy iz expekt bedzie sie modlil abysmy sie kiedys pomylili.Obiecuje tu z tego miejsca iz moim celem jest teraz jak najwieksze uszczuplenie skarbca expektu.I mam jeszcze jedna prosba aby pan panie boggy w poniedzialek tu na forum oglosil jaka to sume wplacilem na konto expektu.Mam jeszcze jedna niespodzianke dla pana,otorz wbrew pana mysli posiadam rowniez inne konta na nazwiska moich znajomych ktorzy mi je udostepniaja z dobrej woli.Jak to sie mowi "nie wsadzaj wszystkich jajek do jednego koszyka"I niestety malo pan wie ile juz pieniazkow mam zdeponowane na waszym koncie.Widze ze lubi pan"sprzedawac" informacje,i dla tego to ja pana mam za klamce i oszusta.Moglbym juz wszczac postepowanie prawne o znieslawienie ale dam temu spokuj.Milo mi ze poznal pan moje dane ,ja rowniez pana znam juz z nazwiska.Wiec dobranoc.[/qb]
Hehe wy się chłopaki nie śmiejcie, bo gdyby Rafter tak ostro stawiał to napewno by skończył tak jak ja czyli już po raz kolejny w mej nie długiej karierze z 1000zł debeciku, właśnie wtedy gdy już człowieka przyciśnie i nic już nie wychodzi to nawet takie 60 zł to jest coś , a jak się ma ze 2 lub 3 tysiączki to tak jak pamiętam mówiłem że 50 zł to nie pieniądz, a to gówno prawda, pieniądz i to duży tylko trzeba się nauczyć go szanować. Ja już się nauczyłem szanować kasę tylko kto teraz mi zwróci to co przegrałem w STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

SLAV

#36001 17/05/2002 12:50
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Rafter na duzo kasy nie masz sie co napalac w Expekcie. Limit wygranej jest tylko 20 tys, a w wiekszosci sportow nawet 1/20 tej sumy nie postawisz. Chociaz w tenisa maja spore limity, ale z progresja na takie "malizny" kursowe jakie grasz moze spotkac cie niemila niespodzianka.

#36002 17/05/2002 15:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Wernychora:
[qb]Brawo Jaś! wreszcie wyciągasz logiczne wnioski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jak tam maturka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Towja szkoła :-)
Z polaka 3, a z Matmy ******* 4, zabrakło 1, może 2 pkt do 5!
Jutro o 11.30 mam ustną matme, a 23 V polski...
Jakoś się kręci :-)

Jaś

#36003 17/05/2002 17:52
Dołączył: Sep 2001
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 180
cześć mam mały dylemacik. gram już od jakiegoś czasu ale dopiero teraz założyłem sobie konto w expekcie. może ktoś mi powiedzieć w jaki sposób najlepiej na to założone konto przesłać pieniądze.
lepiej będzie poleceniem przelewu, czy kartą płatniczą? Mam kartę maestro w PEKAO Sa. A i jeszcze jedno co to jest kod vouchera i za ile minimalnie można obstawiać (bo wiem że na kącie należy mieć co najmniej 50 PLn) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

z góry dzięki

pozdrawiam

#36004 17/05/2002 18:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał kk0202:
[qb](...)co to jest kod vouchera i za ile minimalnie można obstawiać (bo wiem że na kącie należy mieć co najmniej 50 PLn) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

z góry dzięki

pozdrawiam[/qb]
Co to jest ten kod to nie mam pojęcia, a minimalny zakład z tego co wyczytałem to 0,50 zł
Prawda? :-)
Pozdro

#36005 17/05/2002 18:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Bardzo proszę zajrzyjcie chłopaki na temat forum "Karta Inteligo działa". Może ktoś mi pomoże, chodzi o depozyt kartą Visa Elektron Inteligo na Expecta, a właściwie o prowizje jakie są pobierane od tej transakcji. Wszystko dokładnie opisałam w w/w temacie. Przede wszystkim prosze o pomoc "bogge". Z góry dzięki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#36006 17/05/2002 18:55
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Kazdy problem trzeba rozwiązywać u źródła czyli w twoim przypadku bezpłatna infolinia Inteligo. Zadzwoń i się dowiedz co i jak

#36007 17/05/2002 19:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Chyba nie dokońca przeczytałeś to co tam napisałam. Dzwoniłam juz do Inteligo i powiedzieli mi, że to nie oni pobrali tą prowizję.

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, $-man, Sensei, rymoholik, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, forty), 668 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1