Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20
ice18 #3585281 30/12/2009 01:34
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Ja natomiast powiem, że u mnie Tobet się nie popisał i mają u mnie sporego minusa!!!

W ostatnich dniach zleciłem dwie wypłaty. Pierwsza miała miejsce 19 grudnia druga 22 grudnia. Wypłata zlecona 22 na drugi dzień była na koncie bankowym tej zleconej 19 nie mam na swoim koncie do dziś. na chacie pytałem dwukrotnie dlaczego... Za pierwszym razem nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Miał się ze mną ktoś skontaktować w tej sprawie jednak nikt się nie odezwał. Wczoraj więc ponowiłem swoje pytanie i dowiedziałem się ze mieli w tym dniu (tj.19 grudnia) jakieś problemy z systemem i stąd te problemy z moja wypłatą. Wczoraj tez (po rozmowie na chacie) dostałem pierwszego meila od nich z oficjalna informacja o całej sprawie. Mam nadzieje, ze środki na dniach pojawią się na koncie nie mniej jednak jakiś niesmak pozostał... .

Bonus: Unibet
retoox #3585467 30/12/2009 02:45
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Ja pare tygodni temu stawialem na jakies walki bokserskie, co u nas w Polsce byla gala ostatnia i wszystko weszlo i dawno wyplacilem, wczoraj czy przed wczoraj mi cos napisali, ze jednak 1 walka zostala uniewazniona czy cos i zwrot jest za ten pojedynek i teraz mam stan konta -40zl, smieszni sa wink. Dlatego juz tam nie wplacam wink

retoox #3586298 30/12/2009 08:51
Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
Originally Posted by retoox
Ja natomiast powiem, że u mnie Tobet się nie popisał i mają u mnie sporego minusa!!!

W ostatnich dniach zleciłem dwie wypłaty. Pierwsza miała miejsce 19 grudnia druga 22 grudnia. Wypłata zlecona 22 na drugi dzień była na koncie bankowym tej zleconej 19 nie mam na swoim koncie do dziś. na chacie pytałem dwukrotnie dlaczego... Za pierwszym razem nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Miał się ze mną ktoś skontaktować w tej sprawie jednak nikt się nie odezwał. Wczoraj więc ponowiłem swoje pytanie i dowiedziałem się ze mieli w tym dniu (tj.19 grudnia) jakieś problemy z systemem i stąd te problemy z moja wypłatą. Wczoraj tez (po rozmowie na chacie) dostałem pierwszego meila od nich z oficjalna informacja o całej sprawie. Mam nadzieje, ze środki na dniach pojawią się na koncie nie mniej jednak jakiś niesmak pozostał... .

mam dokładnie taką samą sytuację
troszkę mnie uspokoiłeś, że nie jestem sam

pzdr

s_LP #3586617 30/12/2009 18:13
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Data Kursy walut (Jaki będzie kurs Euro w dniu 15 lutego 2010 wg danych NBP?) Wygrana
15.02 00:00 Poniżej 4.30 PLN 1.40
Powyżej 4.30 PLN 2.70
Data Kursy walut (Jaki będzie kurs 1 USD w dniu 15 lutego 2010 wg danych NBP?) Wygrana
15.02 00:00 Poniżej 3.00 PLN 1.33
Powyżej 3.00 PLN 3.05
Data Kursy walut (Jaki będzie kurs 1 GBP w dniu 15 lutego 2010 wg danych NBP?) Wygrana
15.02 00:00 Poniżej 4.75 PLN 1.50
Powyżej 4.75 PLN 2.40
Data Kursy walut (Jaki będzie kurs 1 CHF w dniu 15 lutego 2010 wg danych NBP?) Wygrana
15.02 00:00 Poniżej 2.85 PLN 1.45
Powyżej 2.85 PLN 2.55

tyks #3586630 30/12/2009 18:25
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Ciekawy typ na PNA :
Data Winner group B (Zwycięzca) Wygrana
11.01 17:00 Played in Angola
Wybrzeże Kości Słoniowej 1.80
Ghana 2.30
Burkina Faso 20.00
Togo 25.00
Mysle ze WKS mozna smialo grac na zwyciezce grupy smile

jadanek #3586670 30/12/2009 18:56
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by termii
Ja pare tygodni temu stawialem na jakies walki bokserskie, co u nas w Polsce byla gala ostatnia i wszystko weszlo i dawno wyplacilem, wczoraj czy przed wczoraj mi cos napisali, ze jednak 1 walka zostala uniewazniona czy cos i zwrot jest za ten pojedynek i teraz mam stan konta -40zl, smieszni sa wink. Dlatego juz tam nie wplacam wink


właśnie też się wq.... znikneła mi 100 przez to. jak w końcu z tym pojedynkiem było ? ;>

ice18 #3587007 30/12/2009 23:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
Originally Posted by ice18
wczoraj wieczorem zlecona wypłata dziś o 8.33 zatwierdzona a o koło 15 godziny już na koncie PKO smile piwo

u mnie zlecona 21.12 i do dzis nie ma kasy

nie gram tam wiecej

Arsen #3588833 31/12/2009 17:17
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
wiem ktos moze czy w dniu dzisiejszym ( 31 grudnia ) tobet zatwierdza wyplaty ??

lavolpe #3588972 31/12/2009 21:06
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3
_
stranger
stranger
_ Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3
Czy Tobet daje na czacie lojalnościowe bonusy? ta pani z którą rozmawiałem potraktowała mnie jak śmiecia gdy prosiłem o bonus.

lavolpe #3588974 31/12/2009 21:09
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
Originally Posted by lavolpe
wiem ktos moze czy w dniu dzisiejszym ( 31 grudnia ) tobet zatwierdza wyplaty ??


Tak - ja dostałem, rano zlecałem. Szczęście że nie jutro wink

emarco #3589361 01/01/2010 01:26
Dołączył: Sep 2009
Posty: 164
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 164
Uprzejmie informuje, że Dział Finansów nie pracuje od 31-go grudnia do 4-go stycznia, tak więc Pańska wypłata zostanie zrealizowana najwcześniej w poniedziałek.

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.


chyba jednak nie.......

KondziorTL #3589469 01/01/2010 04:47
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
Pozdrowienia od moneybookers.com! Pragniemy poinformować, że otrzymaliście Państwo płatność od Nordic Gaming Ltd. ([email protected]) .... godzina 11.58

chyba jednak tak

emarco #3589470 01/01/2010 04:50
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
Originally Posted by emarco
Pozdrowienia od moneybookers.com! Pragniemy poinformować, że otrzymaliście Państwo płatność od Nordic Gaming Ltd. ([email protected]) .... godzina 11.58

chyba jednak tak


dostałem taką odpiwedź ok 17h na czacie, może jeszcze wcześniej wypłacali.

PDGkartel #3589476 01/01/2010 04:56
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
nie może ale na pewno, dostałem przed południem i od tobeta i od nordica kasę

emarco #3589483 01/01/2010 05:06
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
nie piszę że to niemożliwe, tylko jaką dostałem odpowiedź, a zleciłem wypłatę też dzisiaj ok 11.20, i kasa nie doszła.

PDGkartel #3591078 02/01/2010 13:15
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
Witam mam pytanie. Zawsze dokonywałem wpłaty na tobet za pomocą różnych kont bankowych, ( wypłaty natomiast zawsze na swoje konto gdzie dane sie zgadzały z danymi na tobecie ) lecz w nocy mój bank był niedostępny i dokonałem wpłaty poprzez kartę kredytową znajomego. Po 15 minutach konto zostało zamknięte. Czy jest jakaś mozliwość odblokowania konta, a co najważniejsze, odzyskania pieniędzy, które wpłaciłem?? Proszę o odpowiedź.

lavolpe #3591079 02/01/2010 13:21
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Originally Posted by lavolpe
Witam mam pytanie. Zawsze dokonywałem wpłaty na tobet za pomocą różnych kont bankowych, ( wypłaty natomiast zawsze na swoje konto gdzie dane sie zgadzały z danymi na tobecie ) lecz w nocy mój bank był niedostępny i dokonałem wpłaty poprzez kartę kredytową znajomego. Po 15 minutach konto zostało zamknięte. Czy jest jakaś mozliwość odblokowania konta, a co najważniejsze, odzyskania pieniędzy, które wpłaciłem?? Proszę o odpowiedź.

Nie bardziej konkretna odpowiedz dostalbys od ich Supportu ? :]
Wyslij do nich chocby e-mail

dreamer_21 #3597366 06/01/2010 01:01
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Tez wam wisza wypłaty od nich ?

P!T3R #3597475 06/01/2010 01:44
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
tak, pierwszy raz mi sie zdarza w tej firmie, ze wyplata zlecona w niedziele, we wtorek wieczor jeszcze wisi.. wink

kosmo #3597479 06/01/2010 01:47
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by kosmo
tak, pierwszy raz mi sie zdarza w tej firmie, ze wyplata zlecona w niedziele, we wtorek wieczor jeszcze wisi.. wink

bo zebyś spojrzał na strone główną,bys zauważył info,ze dział finansowy miał 4/01 przerwe wink

Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, aker, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO), 2,437 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,925
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1