|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Ja natomiast powiem, że u mnie Tobet się nie popisał i mają u mnie sporego minusa!!!
W ostatnich dniach zleciłem dwie wypłaty. Pierwsza miała miejsce 19 grudnia druga 22 grudnia. Wypłata zlecona 22 na drugi dzień była na koncie bankowym tej zleconej 19 nie mam na swoim koncie do dziś. na chacie pytałem dwukrotnie dlaczego... Za pierwszym razem nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Miał się ze mną ktoś skontaktować w tej sprawie jednak nikt się nie odezwał. Wczoraj więc ponowiłem swoje pytanie i dowiedziałem się ze mieli w tym dniu (tj.19 grudnia) jakieś problemy z systemem i stąd te problemy z moja wypłatą. Wczoraj tez (po rozmowie na chacie) dostałem pierwszego meila od nich z oficjalna informacja o całej sprawie. Mam nadzieje, ze środki na dniach pojawią się na koncie nie mniej jednak jakiś niesmak pozostał... .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Ja pare tygodni temu stawialem na jakies walki bokserskie, co u nas w Polsce byla gala ostatnia i wszystko weszlo i dawno wyplacilem, wczoraj czy przed wczoraj mi cos napisali, ze jednak 1 walka zostala uniewazniona czy cos i zwrot jest za ten pojedynek i teraz mam stan konta -40zl, smieszni sa  . Dlatego juz tam nie wplacam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
Ja natomiast powiem, że u mnie Tobet się nie popisał i mają u mnie sporego minusa!!!
W ostatnich dniach zleciłem dwie wypłaty. Pierwsza miała miejsce 19 grudnia druga 22 grudnia. Wypłata zlecona 22 na drugi dzień była na koncie bankowym tej zleconej 19 nie mam na swoim koncie do dziś. na chacie pytałem dwukrotnie dlaczego... Za pierwszym razem nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Miał się ze mną ktoś skontaktować w tej sprawie jednak nikt się nie odezwał. Wczoraj więc ponowiłem swoje pytanie i dowiedziałem się ze mieli w tym dniu (tj.19 grudnia) jakieś problemy z systemem i stąd te problemy z moja wypłatą. Wczoraj tez (po rozmowie na chacie) dostałem pierwszego meila od nich z oficjalna informacja o całej sprawie. Mam nadzieje, ze środki na dniach pojawią się na koncie nie mniej jednak jakiś niesmak pozostał... . mam dokładnie taką samą sytuację troszkę mnie uspokoiłeś, że nie jestem sam pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Data Kursy walut (Jaki będzie kurs Euro w dniu 15 lutego 2010 wg danych NBP?) Wygrana 15.02 00:00 Poniżej 4.30 PLN 1.40 Powyżej 4.30 PLN 2.70 Data Kursy walut (Jaki będzie kurs 1 USD w dniu 15 lutego 2010 wg danych NBP?) Wygrana 15.02 00:00 Poniżej 3.00 PLN 1.33 Powyżej 3.00 PLN 3.05 Data Kursy walut (Jaki będzie kurs 1 GBP w dniu 15 lutego 2010 wg danych NBP?) Wygrana 15.02 00:00 Poniżej 4.75 PLN 1.50 Powyżej 4.75 PLN 2.40 Data Kursy walut (Jaki będzie kurs 1 CHF w dniu 15 lutego 2010 wg danych NBP?) Wygrana 15.02 00:00 Poniżej 2.85 PLN 1.45 Powyżej 2.85 PLN 2.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Ciekawy typ na PNA : Data Winner group B (Zwycięzca) Wygrana 11.01 17:00 Played in Angola Wybrzeże Kości Słoniowej 1.80 Ghana 2.30 Burkina Faso 20.00 Togo 25.00 Mysle ze WKS mozna smialo grac na zwyciezce grupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Ja pare tygodni temu stawialem na jakies walki bokserskie, co u nas w Polsce byla gala ostatnia i wszystko weszlo i dawno wyplacilem, wczoraj czy przed wczoraj mi cos napisali, ze jednak 1 walka zostala uniewazniona czy cos i zwrot jest za ten pojedynek i teraz mam stan konta -40zl, smieszni sa  . Dlatego juz tam nie wplacam  właśnie też się wq.... znikneła mi 100 przez to. jak w końcu z tym pojedynkiem było ? ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
wczoraj wieczorem zlecona wypłata dziś o 8.33 zatwierdzona a o koło 15 godziny już na koncie PKO  u mnie zlecona 21.12 i do dzis nie ma kasy nie gram tam wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478 |
wiem ktos moze czy w dniu dzisiejszym ( 31 grudnia ) tobet zatwierdza wyplaty ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3 |
Czy Tobet daje na czacie lojalnościowe bonusy? ta pani z którą rozmawiałem potraktowała mnie jak śmiecia gdy prosiłem o bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98 |
wiem ktos moze czy w dniu dzisiejszym ( 31 grudnia ) tobet zatwierdza wyplaty ?? Tak - ja dostałem, rano zlecałem. Szczęście że nie jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2009
Posty: 164 |
Uprzejmie informuje, że Dział Finansów nie pracuje od 31-go grudnia do 4-go stycznia, tak więc Pańska wypłata zostanie zrealizowana najwcześniej w poniedziałek.
Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
chyba jednak nie.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98 |
Pozdrowienia od moneybookers.com! Pragniemy poinformować, że otrzymaliście Państwo płatność od Nordic Gaming Ltd. ( [email protected]) .... godzina 11.58 chyba jednak tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159 |
Pozdrowienia od moneybookers.com! Pragniemy poinformować, że otrzymaliście Państwo płatność od Nordic Gaming Ltd. ( [email protected]) .... godzina 11.58 chyba jednak tak dostałem taką odpiwedź ok 17h na czacie, może jeszcze wcześniej wypłacali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98 |
nie może ale na pewno, dostałem przed południem i od tobeta i od nordica kasę
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159 |
nie piszę że to niemożliwe, tylko jaką dostałem odpowiedź, a zleciłem wypłatę też dzisiaj ok 11.20, i kasa nie doszła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478 |
Witam mam pytanie. Zawsze dokonywałem wpłaty na tobet za pomocą różnych kont bankowych, ( wypłaty natomiast zawsze na swoje konto gdzie dane sie zgadzały z danymi na tobecie ) lecz w nocy mój bank był niedostępny i dokonałem wpłaty poprzez kartę kredytową znajomego. Po 15 minutach konto zostało zamknięte. Czy jest jakaś mozliwość odblokowania konta, a co najważniejsze, odzyskania pieniędzy, które wpłaciłem?? Proszę o odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Witam mam pytanie. Zawsze dokonywałem wpłaty na tobet za pomocą różnych kont bankowych, ( wypłaty natomiast zawsze na swoje konto gdzie dane sie zgadzały z danymi na tobecie ) lecz w nocy mój bank był niedostępny i dokonałem wpłaty poprzez kartę kredytową znajomego. Po 15 minutach konto zostało zamknięte. Czy jest jakaś mozliwość odblokowania konta, a co najważniejsze, odzyskania pieniędzy, które wpłaciłem?? Proszę o odpowiedź. Nie bardziej konkretna odpowiedz dostalbys od ich Supportu ? :] Wyslij do nich chocby e-mail
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Tez wam wisza wypłaty od nich ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
tak, pierwszy raz mi sie zdarza w tej firmie, ze wyplata zlecona w niedziele, we wtorek wieczor jeszcze wisi.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
tak, pierwszy raz mi sie zdarza w tej firmie, ze wyplata zlecona w niedziele, we wtorek wieczor jeszcze wisi..  bo zebyś spojrzał na strone główną,bys zauważył info,ze dział finansowy miał 4/01 przerwe 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|