Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
to sie nacieszylem wygrana... haha puke

wlasnie dostalem maila

"Therefore, your withdrawal to the value of €96.61 has been confiscated due to breach of the Terms and Conditions. "

co za ... puke

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Rafał razem z linkiem do promo wkleił regulamin,

ktoś widzi zapis dotyczący gry za 30% bonusa?


bo dlatego chcą mi ukraść pieniądze...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,581
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,581
Likes: 11
chyba oni to maja w ogolnym regulaminie siurki ,widzialem,ze innym tez tak zrobili .przy jakiejs promocji w microgaming by juz ten warunek tez .Ja tak samo nigdy o tym nie pamietam ale tez nie mialem nigdy z takiego powodu problemow z wyplata

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
czyli jak to się mówi... "po ptokach..." ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,581
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,581
Likes: 11
Nie wiem trzeba popatrzec gdzie cos jeszcze o tym beda pisac .Ale fakt malo prawdopodobne by wyplacili majac ten zapis w regulaminie

Quote
efore any withdrawals are processed, your play will be reviewed for any irregular playing patterns. In the interests of fair gaming, equal, zero or low margin bets or hedge betting, shall all be considered irregular gaming for bonus play-through requirement purposes. Other examples of irregular game play include but are not limited to, placing single bets equal to or in excess of 30% or more of the value of the bonus credited to their account until such time as the wagering requirements for that bonus have been met. Should the Casino deem that irregular game play has occurred, the Casino reserves the right to withhold any withdrawals and/or confiscate all winnings.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Rafał, ale w regulaminie TEJ promocji nie ma takiego czegoś,

myśle, że to robia umyslnie


zydostwo

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
TUTAJ [ads.mrgreen.com] są wypisane ogólne warunki korzystania z ich kasyna. Punkt 18.9 mówi o tych 30%, czarno na białym. Fakt, że nie chce się graczom czytać tego wszystkiego działa tylko i wyłącznie na ich niekorzyść.

Ignorantia iuris nocet - ja wiem, że szkoda każdych ugranych groszy, które teoretycznie już widzieliśmy u siebie na MB, ale zachowaj chociaż trochę obiektywizmu.

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by pettersen
Rafał razem z linkiem do promo wkleił regulamin,

ktoś widzi zapis dotyczący gry za 30% bonusa?


bo dlatego chcą mi ukraść pieniądze...
po kasie mi tez tak zakosili 200e

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by igorynka
TUTAJ [ads.mrgreen.com] są wypisane ogólne warunki korzystania z ich kasyna. Punkt 18.9 mówi o tych 30%, czarno na białym. Fakt, że nie chce się graczom czytać tego wszystkiego działa tylko i wyłącznie na ich niekorzyść.

Ignorantia iuris nocet - ja wiem, że szkoda każdych ugranych groszy, które teoretycznie już widzieliśmy u siebie na MB, ale zachowaj chociaż trochę obiektywizmu.

hah, znalazl sie obronca kasyn laugh

ciekawe czy czytasz regulaminy od dechy do dechy kazdego buka...


ok, rozumiem, gdyby ten punkt byl podany w regulaminie promocji... ale nie, specjalnie jest schowany w ogolnym regulaminie


dla mnie to czyste ZYDOSTWO i jezeli twierdzisz inaczej to Cie nie rozumiem...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
ni ma nic za darmo laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by igorynka
TUTAJ [ads.mrgreen.com] są wypisane ogólne warunki korzystania z ich kasyna. Punkt 18.9 mówi o tych 30%, czarno na białym. Fakt, że nie chce się graczom czytać tego wszystkiego działa tylko i wyłącznie na ich niekorzyść.

Ignorantia iuris nocet - ja wiem, że szkoda każdych ugranych groszy, które teoretycznie już widzieliśmy u siebie na MB, ale zachowaj chociaż trochę obiektywizmu.

hah, znalazl sie obronca kasyn laugh

ciekawe czy czytasz regulaminy od dechy do dechy kazdego buka...


ok, rozumiem, gdyby ten punkt byl podany w regulaminie promocji... ale nie, specjalnie jest schowany w ogolnym regulaminie


dla mnie to czyste ZYDOSTWO i jezeli twierdzisz inaczej to Cie nie rozumiem...
Nie czytam regulaminów od deski do deski, podobnie jak Ty, podobnie jak 90% userów - zresztą nigdzie tego nie napisałem. Tyle że potrafię się godnie zachować, nie obrzucać błotem buka(kasyna) i przyjąć do wiadomości fakt, że popełniłem błąd w momencie, gdy ewidentnie złamałem jeden z punktów regulaminu. Miałem jakiś czas temu podobną sytuację - kwota była ciut wyższa niż Twoja, też byłem bardzo zdziwiony o co im chodzi. Po wymianie korespondencji, w której nakreślili mi co i jak spieprzyłem, musiałem przyznać że mimo wszystko mają rację (czyt. mają na mnie "haka regulaminowego"). Złożyłem uszy po sobie i tyle.

Piszesz że ów "punkt jest chowany w regulaminie ogólnym". Bez urazy, ale to argument z piaskownicy. Regulaminy właśnie po to są - zawiłe, długie, nudne - ale zawsze DOSTĘPNE. Nie chcesz czytać - Twoja broszka. My za to znamy go na pamięć i nie zawahamy się go użyć jeśli tylko coś przeskrobiesz.
Tu jest jasna sytuacja - złamałeś regulamin albo go nie złamałeś. W Twoim przypadku chyba nie ma o czym dyskutować, nie uważasz...?

Swoją drogą tak obserwuję od jakiegoś czasu zachowanie userów korzystających z "no-deposit'ów" tutaj, ale i na innym forum, i czasami może się wydawać że kasa należy im się jak psu buda smile Nieważne czy złamałem regulamin czy nie, nieważne czy oszukiwałem czy nie, nieważne czy starałem się być cwańszy niż kasyno/buk - kasa mi się należy i CHWDK! (kasynom) tongue A jak nie to "żydzi", "oszuści", "złodzieje" itp.

Ten ostatni akapit to taka moja luźna refleksja, nie bierz tego do siebie.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Zagrac za 30% bonusa tzn z jakiej kwoty?

Z kwoty bonusa ktory sie dostaje?
Czy z kwoty która zostaje po wyrobieniu obrotu?


Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Originally Posted by seoman
Zagrac za 30% bonusa tzn z jakiej kwoty?

Z kwoty bonusa ktory sie dostaje?
Czy z kwoty która zostaje po wyrobieniu obrotu?
Originally Posted by T&C
Other examples of irregular game play include but are not limited to, placing single bets equal to or in excess of 30% or more of the value of the bonus credited to their account until such time as the wagering requirements for that bonus have been met.
Zakaz gry za 30% (lub więcej) wartości bonusu do momentu aż "wyrobisz" bonus. W tym wypadku 30% z 20j.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Thx.

To sie wycwanili w tych kasynach.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
Ile idą wypłaty z Vegas Regal [vegasregalcasino.com] ? Czy chca skany przy pierwszej wyplacie ? Bo zrobilem depo i zlecilem na MB i czekam juz 3ci dzien i dalej bez zadnej odpowiedzi a wyplata mozliwa do wycofania.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Chca skany, wyplata 3-5 dni

Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
Orientuje sie ktos jak jest z wyplata tego 5 EUR z Paddypower [media.paddypower.com] ?

mayki #3604077 08/01/2010 18:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
obrot x 1

wyplata jest min 10 z Paddypower [media.paddypower.com]

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
a te 5E powinno byc na glownym koncie czy w bonusie gdzies?. Tez wchodzilem na ta strone z promocja, ale nic nie dali mi, chyba mnie nie lubia wink

Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, kamel, Sensei, aker), 2,822 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,224
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1