|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
to sie nacieszylem wygrana... haha  wlasnie dostalem maila "Therefore, your withdrawal to the value of €96.61 has been confiscated due to breach of the Terms and Conditions. " co za ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Rafał razem z linkiem do promo wkleił regulamin,
ktoś widzi zapis dotyczący gry za 30% bonusa?
bo dlatego chcą mi ukraść pieniądze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,581 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,581 Likes: 11 |
chyba oni to maja w ogolnym regulaminie siurki ,widzialem,ze innym tez tak zrobili .przy jakiejs promocji w microgaming by juz ten warunek tez .Ja tak samo nigdy o tym nie pamietam ale tez nie mialem nigdy z takiego powodu problemow z wyplata
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
czyli jak to się mówi... "po ptokach..." ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,581 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,581 Likes: 11 |
Nie wiem trzeba popatrzec gdzie cos jeszcze o tym beda pisac .Ale fakt malo prawdopodobne by wyplacili majac ten zapis w regulaminie efore any withdrawals are processed, your play will be reviewed for any irregular playing patterns. In the interests of fair gaming, equal, zero or low margin bets or hedge betting, shall all be considered irregular gaming for bonus play-through requirement purposes. Other examples of irregular game play include but are not limited to, placing single bets equal to or in excess of 30% or more of the value of the bonus credited to their account until such time as the wagering requirements for that bonus have been met. Should the Casino deem that irregular game play has occurred, the Casino reserves the right to withhold any withdrawals and/or confiscate all winnings.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Rafał, ale w regulaminie TEJ promocji nie ma takiego czegoś,
myśle, że to robia umyslnie
zydostwo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
TUTAJ [ ads.mrgreen.com] są wypisane ogólne warunki korzystania z ich kasyna. Punkt 18.9 mówi o tych 30%, czarno na białym. Fakt, że nie chce się graczom czytać tego wszystkiego działa tylko i wyłącznie na ich niekorzyść. Ignorantia iuris nocet - ja wiem, że szkoda każdych ugranych groszy, które teoretycznie już widzieliśmy u siebie na MB, ale zachowaj chociaż trochę obiektywizmu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Rafał razem z linkiem do promo wkleił regulamin,
ktoś widzi zapis dotyczący gry za 30% bonusa?
bo dlatego chcą mi ukraść pieniądze... po kasie mi tez tak zakosili 200e
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
TUTAJ [ ads.mrgreen.com] są wypisane ogólne warunki korzystania z ich kasyna. Punkt 18.9 mówi o tych 30%, czarno na białym. Fakt, że nie chce się graczom czytać tego wszystkiego działa tylko i wyłącznie na ich niekorzyść. Ignorantia iuris nocet - ja wiem, że szkoda każdych ugranych groszy, które teoretycznie już widzieliśmy u siebie na MB, ale zachowaj chociaż trochę obiektywizmu. hah, znalazl sie obronca kasyn  ciekawe czy czytasz regulaminy od dechy do dechy kazdego buka... ok, rozumiem, gdyby ten punkt byl podany w regulaminie promocji... ale nie, specjalnie jest schowany w ogolnym regulaminie dla mnie to czyste ZYDOSTWO i jezeli twierdzisz inaczej to Cie nie rozumiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
ni ma nic za darmo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
TUTAJ [ ads.mrgreen.com] są wypisane ogólne warunki korzystania z ich kasyna. Punkt 18.9 mówi o tych 30%, czarno na białym. Fakt, że nie chce się graczom czytać tego wszystkiego działa tylko i wyłącznie na ich niekorzyść. Ignorantia iuris nocet - ja wiem, że szkoda każdych ugranych groszy, które teoretycznie już widzieliśmy u siebie na MB, ale zachowaj chociaż trochę obiektywizmu. hah, znalazl sie obronca kasyn  ciekawe czy czytasz regulaminy od dechy do dechy kazdego buka... ok, rozumiem, gdyby ten punkt byl podany w regulaminie promocji... ale nie, specjalnie jest schowany w ogolnym regulaminie dla mnie to czyste ZYDOSTWO i jezeli twierdzisz inaczej to Cie nie rozumiem... Nie czytam regulaminów od deski do deski, podobnie jak Ty, podobnie jak 90% userów - zresztą nigdzie tego nie napisałem. Tyle że potrafię się godnie zachować, nie obrzucać błotem buka(kasyna) i przyjąć do wiadomości fakt, że popełniłem błąd w momencie, gdy ewidentnie złamałem jeden z punktów regulaminu. Miałem jakiś czas temu podobną sytuację - kwota była ciut wyższa niż Twoja, też byłem bardzo zdziwiony o co im chodzi. Po wymianie korespondencji, w której nakreślili mi co i jak spieprzyłem, musiałem przyznać że mimo wszystko mają rację (czyt. mają na mnie "haka regulaminowego"). Złożyłem uszy po sobie i tyle. Piszesz że ów "punkt jest chowany w regulaminie ogólnym". Bez urazy, ale to argument z piaskownicy. Regulaminy właśnie po to są - zawiłe, długie, nudne - ale zawsze DOSTĘPNE. Nie chcesz czytać - Twoja broszka. My za to znamy go na pamięć i nie zawahamy się go użyć jeśli tylko coś przeskrobiesz. Tu jest jasna sytuacja - złamałeś regulamin albo go nie złamałeś. W Twoim przypadku chyba nie ma o czym dyskutować, nie uważasz...? Swoją drogą tak obserwuję od jakiegoś czasu zachowanie userów korzystających z "no-deposit'ów" tutaj, ale i na innym forum, i czasami może się wydawać że kasa należy im się jak psu buda  Nieważne czy złamałem regulamin czy nie, nieważne czy oszukiwałem czy nie, nieważne czy starałem się być cwańszy niż kasyno/buk - kasa mi się należy i CHWDK! (kasynom)  A jak nie to "żydzi", "oszuści", "złodzieje" itp. Ten ostatni akapit to taka moja luźna refleksja, nie bierz tego do siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Zagrac za 30% bonusa tzn z jakiej kwoty?
Z kwoty bonusa ktory sie dostaje? Czy z kwoty która zostaje po wyrobieniu obrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
Zagrac za 30% bonusa tzn z jakiej kwoty?
Z kwoty bonusa ktory sie dostaje? Czy z kwoty która zostaje po wyrobieniu obrotu? Other examples of irregular game play include but are not limited to, placing single bets equal to or in excess of 30% or more of the value of the bonus credited to their account until such time as the wagering requirements for that bonus have been met. Zakaz gry za 30% (lub więcej) wartości bonusu do momentu aż "wyrobisz" bonus. W tym wypadku 30% z 20j.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Thx.
To sie wycwanili w tych kasynach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
Ile idą wypłaty z Vegas Regal [ vegasregalcasino.com] ? Czy chca skany przy pierwszej wyplacie ? Bo zrobilem depo i zlecilem na MB i czekam juz 3ci dzien i dalej bez zadnej odpowiedzi a wyplata mozliwa do wycofania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Chca skany, wyplata 3-5 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203 |
Orientuje sie ktos jak jest z wyplata tego 5 EUR z Paddypower [ media.paddypower.com] ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
obrot x 1 wyplata jest min 10 z Paddypower [ media.paddypower.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
a te 5E powinno byc na glownym koncie czy w bonusie gdzies?. Tez wchodzilem na ta strone z promocja, ale nic nie dali mi, chyba mnie nie lubia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|