|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Koiot, jeśli chodzi o księżyc to jeszcze ważny jest jego rozmiar. Z tego co mi mówił Aleph, dopiero przy 20%+ szansie na moon'a masz gwarancję, że księżyc będzie miał przynajmniej 8000 czegoś tam. A jak szansa jest mniejsza to robi się wtedy totalna loteria...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
mam takie pytanie:
ile czasu moge miec nadmiar surowcow na planecie? po jakims czasie mi wyparuja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347 |
Z tego co wiem to nie wyparują wogólę. Tylko że nie będzie ci ich także przybywało z kopalni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347 |
Co do księżyca. Ja miałem 14% szans na powstanie. Przy tak niskim prawdopodobieństwu uzyskałem księżyc o powierzchni 7348 km co daje mi jakieś 53 pola. Narazie mam zapełnione 8/10 pól, więc nie zapowiada się że go szybko zabuduję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Surowce nie znikną, tylko kopalnie przestają wydobywać kolejne. Ciekawe jest to, że jeśli się wylogujesz przed osiągnięciem "stanu czerwonego" to kopalnie będą dalej pracowały aż się ponownie nie zalogujesz. Dopiero wedy staną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
koiot sie nie pochwalil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> to ja tu to zamieszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> KOIOT [ ogame118.de]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Pytanie:
Czy ktos z was interesował się sojuszem UPC, bo kiedy ja chce cos o nim poczytać to mi pisze coś takiego:
You do not have permissions to do that!Not possible this way
A w statystykach pisze że ma 2 członków i 0 punktów, a jeden z nich ma ze 20k na pewno.
Czy to jakiś bug, czy lepiej ich nie ruszać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 63 |
Jakis BUG chyba bo mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Teraz do mnie leci jakiś debil co ma ponad 100.000 punktów. Mała rozpierducha będzie. Tylko 40*Large Cargo Ship, 21*Battle Ship, 30*Destroyer, ale jakaś szansa na księżyc jest (ok. 16%).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
I jak poszła obrona Conrad?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347 |
Kurde kolejny się mnie uczepił. Koleś założył sobie kolonie w moim układzie i teraz pewnie będzei mnie chciał dojechać. Railman się znudził to teraz ten zaczął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
One enemy fleet from player El Maquinista from planet Pedro el Negro [2:461:1] approaches planet Silmarilion[2:461:11] The fleet consists of 785 ships. ( 785*Battle Ship)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Uważajcie na tego debila, to on do mnie dzisiaj leciał, ale zauważył moją flotę i w ostatniej chwili zawrócił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347 |
Attacker El Maquinista (2:461:1) Type B.Ship Number 785 Weaponry: 2000 Shields 400 Hull 12000
Defender Silmarilion (2:461:11) Destroyed
The attacker has won the battle! He captures 4 Metal, 1 Crystal and 0 Deuterium
The attacker has lost a total of 0 Units. The defender has lost a total of 0 Units. At these space coordinates now float 0 Metal and 0 Crystal.
Przy tym stracił jeszcze jakieś 10 sond <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
jak narazie mi przeskanowal wszystkie kolonie - ale wtedy akurat bylem i zrobilem tak ze na koloniach i na glownmej nie bylo zadnej floty ani zadnych surowcow....pewnie mysli ze skonczylem grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i bardzo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347 |
Ja niestety będę teraz musiał bardziej uważać, bo on leci do mnie niecałe 30 minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347 |
no i miałem rację. Znowu się koleś przeleci na darmo przez cały układ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> One enemy fleet from player El Maquinista from planet Pedro el Negro [2:461:1] approaches planet Silmarilion[2:461:11] The fleet consists of 785 ships. ( 785*Battle Ship)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 63 |
jak czytam wasze posty to widze że na nude raczej nie możecie narzekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a te ilosci BS to aż mnie przerażają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
nie bylo mnie 4 dni troche surowca sie uzbieralo i ja rowniez znlazlem sie na celowniku pewnego goscia : Resources on Ankara [3:178:12] at 06-13 20:29:05 Metal: 160359 Crystal: 253750 Deuterium: 643791 Energy: 6160 Fleets Large Cargo Ship 94 Light Fighter 1000 Heavy Fighter 50 Cruiser 20 Battle Ship 258 Recycler 150 Espionage Probe 20 Destroyer 20
Chance of counterespionage:100%
mam tylko nadzieje ze "przed noca" dozbieram (dotransportuje na glowna planete) towarow i uruchomie budowe "nanitow" bo jesli nie to czuje ze rano obudze sie "goly" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
tak przy okazji czy "nanity" przyspieszaja prace na wszystkich planetach czy tylko na tej na ktorej sa wybudowane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka