Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Koiot, jeśli chodzi o księżyc to jeszcze ważny jest jego rozmiar. Z tego co mi mówił Aleph, dopiero przy 20%+ szansie na moon'a masz gwarancję, że księżyc będzie miał przynajmniej 8000 czegoś tam. A jak szansa jest mniejsza to robi się wtedy totalna loteria...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
mam takie pytanie:

ile czasu moge miec nadmiar surowcow na planecie?
po jakims czasie mi wyparuja?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
Z tego co wiem to nie wyparują wogólę. Tylko że nie będzie ci ich także przybywało z kopalni.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
Co do księżyca. Ja miałem 14% szans na powstanie. Przy tak niskim prawdopodobieństwu uzyskałem księżyc o powierzchni 7348 km co daje mi jakieś 53 pola. Narazie mam zapełnione 8/10 pól, więc nie zapowiada się że go szybko zabuduję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Surowce nie znikną, tylko kopalnie przestają wydobywać kolejne. Ciekawe jest to, że jeśli się wylogujesz przed osiągnięciem "stanu czerwonego" to kopalnie będą dalej pracowały aż się ponownie nie zalogujesz. Dopiero wedy staną.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
koiot sie nie pochwalil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

to ja tu to zamieszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

KOIOT [ogame118.de]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Pytanie:

Czy ktos z was interesował się sojuszem UPC, bo kiedy ja chce cos o nim poczytać to mi pisze coś takiego:

You do not have permissions to do that!Not possible this way

A w statystykach pisze że ma 2 członków i 0 punktów, a jeden z nich ma ze 20k na pewno.

Czy to jakiś bug, czy lepiej ich nie ruszać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 63
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 63
Jakis BUG chyba bo mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Teraz do mnie leci jakiś debil co ma ponad 100.000 punktów. Mała rozpierducha będzie. Tylko 40*Large Cargo Ship, 21*Battle Ship, 30*Destroyer, ale jakaś szansa na księżyc jest (ok. 16%).

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
I jak poszła obrona Conrad?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
Kurde kolejny się mnie uczepił. Koleś założył sobie kolonie w moim układzie i teraz pewnie będzei mnie chciał dojechać. Railman się znudził to teraz ten zaczął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

One enemy fleet from player El Maquinista from planet Pedro el Negro [2:461:1] approaches planet Silmarilion[2:461:11] The fleet consists of 785 ships. ( 785*Battle Ship)

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Uważajcie na tego debila, to on do mnie dzisiaj leciał, ale zauważył moją flotę i w ostatniej chwili zawrócił.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
Attacker El Maquinista (2:461:1)
Type B.Ship
Number 785
Weaponry: 2000
Shields 400
Hull 12000

Defender Silmarilion (2:461:11)
Destroyed

The attacker has won the battle!
He captures
4 Metal, 1 Crystal and 0 Deuterium



The attacker has lost a total of 0 Units.
The defender has lost a total of 0 Units.
At these space coordinates now float 0 Metal and 0 Crystal.

Przy tym stracił jeszcze jakieś 10 sond <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
jak narazie mi przeskanowal wszystkie kolonie - ale wtedy akurat bylem i zrobilem tak ze na koloniach i na glownmej nie bylo zadnej floty ani zadnych surowcow....pewnie mysli ze skonczylem grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i bardzo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
Ja niestety będę teraz musiał bardziej uważać, bo on leci do mnie niecałe 30 minut.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
no i miałem rację. Znowu się koleś przeleci na darmo przez cały układ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
One enemy fleet from player El Maquinista from planet Pedro el Negro [2:461:1] approaches planet Silmarilion[2:461:11] The fleet consists of 785 ships. ( 785*Battle Ship)

Dołączył: May 2005
Posty: 63
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 63
jak czytam wasze posty to widze że na nude raczej nie możecie narzekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a te ilosci BS to aż mnie przerażają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
nie bylo mnie 4 dni troche surowca sie uzbieralo i ja rowniez znlazlem sie na celowniku pewnego goscia :
Resources on Ankara [3:178:12] at 06-13 20:29:05
Metal: 160359 Crystal: 253750
Deuterium: 643791 Energy: 6160
Fleets
Large Cargo Ship 94 Light Fighter 1000
Heavy Fighter 50 Cruiser 20
Battle Ship 258 Recycler 150
Espionage Probe 20 Destroyer 20

Chance of counterespionage:100%

mam tylko nadzieje ze "przed noca" dozbieram (dotransportuje na glowna planete) towarow i uruchomie budowe "nanitow" bo jesli nie to czuje ze rano obudze sie "goly" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

tak przy okazji czy "nanity" przyspieszaja prace na wszystkich planetach czy tylko na tej na ktorej sa wybudowane?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
tylko na wybudowanej

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1