Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 23 1 2 13 14 15 16 17 22 23
Dołączył: May 2009
Posty: 3,352
D
dd Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 3,352
wszyscy nie zagrają dziś

http://twitter.com/blazerbanter

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Don Fifone
Witam, ma ktoś jakieś newsy odnośnie meczu Los Angeles Clippers - Portland Trailblazers.

oraz jaka sytuacja kadrowa panuje w LAC?

Bardzo dobra, do gry wrócił Marcus Camby, kontuzjowany jest Blake Griffin ale on i tak nie gra od początku sezonu, natomiast Ala Thorntona dopadł jakiś wirus i jego występ jest niepewny.
Również ostatnio nie brał udziału w zawodach trener Clippersów Mike Dunleavy, ale to chyba akurat plus bo pod jego nieobecnośc LAC łatwo uporało się z Philą (już z Williamsem i Iversonem) rzucając z zadziwiajaco wysoką skutecznością 54% FG.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Cala 4 ktora wymieniles nie zagra z LAC dzis

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Jak grać dziś Clippers to z handi, ostatni mecz wygrało Blazers 3 pkt i trzeba dodać że 2 graczy którzy dorzucili 17 pkt tym samym liczba graczy zmniejsza się a brak ławki swoje robi, czyste win to już za mały kurs

LaC -4 boks

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Na dzis 2 graczy:

1. Roy over 26,5 kurs 1.85 exp

Sytuacja kadrowa w Portland dobrze znana, do rzucania praktycznie 4, Webster, Miller, Bayless i przede wszystkim Roy. Z ostatnich 15 spotkan ma srednia 26,8. A w poprzednim meczu wypadl jeszcze LaMarcus oraz Blake, takze ciezar zdobywania punktow bedzie spoczywala jeszcze bardziej na nim.

2. Joe Johnson over 20,5 kurs 1.85 exp

Pierwsza opcja w Hawks, srednia z sezonu 21,8. z grudnia 22,4.
Takie mecze jak z Heat dobre na overy, dwoch strzelcow, moze porywalizowac. JJ vs Wade.

To tyle na chwile, moze cos jeszcze dorzuce, pisalem szybko bo tutaj kursy szybko leca.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Dawno sie nie udzielalem tu ale no trzeba bedzie troszke co do Roya moge sie zgodzic a Joe Johnson to gracz ktory zdobywa raz puntow ponad 20 a raz mniej ja bym tego nie stawial ze wzgledu jak dla mnie (to moje zdanie)underowego meczu pomiedzy miami a atlantą.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Originally Posted by Skiper
Również ostatnio nie brał udziału w zawodach trener Clippersów Mike Dunleavy, ale to chyba akurat plus bo pod jego nieobecnośc LAC łatwo uporało się z Philą (już z Williamsem i Iversonem) rzucając z zadziwiajaco wysoką skutecznością 54% FG.

Sorki za cytowanie wszystkiego ale chodzi mi o mała ciekawostke której do tej pory nie dostrzegałem czy trener Clippersów ma cos wspolnego z Mikiem Dunleavym z Indianay ? hehe o szczeze gdy zobaczylem nazwisko trenera zdębiałem...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by 12-latek
Originally Posted by Skiper
Również ostatnio nie brał udziału w zawodach trener Clippersów Mike Dunleavy, ale to chyba akurat plus bo pod jego nieobecnośc LAC łatwo uporało się z Philą (już z Williamsem i Iversonem) rzucając z zadziwiajaco wysoką skutecznością 54% FG.

Sorki za cytowanie wszystkiego ale chodzi mi o mała ciekawostke której do tej pory nie dostrzegałem czy trener Clippersów ma cos wspolnego z Mikiem Dunleavym z Indianay ? hehe o szczeze gdy zobaczylem nazwisko trenera zdębiałem...
Coś tam mają ... ten starszy jest ojcem młodszego smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Panowie jak sytuacja dzis wyglada w Porland kto dzis na 100% nie zagra.
dzieki za odp

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by QLUZOr20
Panowie jak sytuacja dzis wyglada w Porland kto dzis na 100% nie zagra.
dzieki za odp

zapewne pojawią sie jeszcze nowsze informacje, ale na tą chwilę na pewno wyOUTowani są:

- Batum, Outlaw, Oden, Fernandez, Przybilla, Blake

Ponadto:

- Aldridge ma nadzieję dzis zagrać, jego status jest niepewny

- Roy zmaga się z urazem (stąd tak słaby jego wczorajszy wystep)


Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Niestety obaj moi polegli w nocy, nie przewidzialem jednej rzeczy, zarowno LAC jak i Miami podwajalo od razu Roya i JJ, i ciezko bylo cokolwiek ugrac:/

@BigBen Uraz Roya? ogladalem transmisje, studio przed i w polowie i nic nie mowili na ten temat

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Mak0ss
@BigBen Uraz Roya? ogladalem transmisje, studio przed i w polowie i nic nie mowili na ten temat


" Brandon Roy is dealing with a sore right hamstring, which bothered him Monday, when he scored just six points.
"It's pretty sore," Roy said. He suffered the injury during Saturday's victory over the Warriors. "


rotoworld.com

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
tez ogladalem zadnego urazu nie mial spalil sie po 3 stratach z czego 2 razy kroki...w pierwszej kwarcie .

Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
Co powiecie na Memphis i Orlando -11.
Memphis już raz ich w tym sezonie puknęli i to grając na wyjeździe właśnie więc dlaczego mieliby tego nie powtórzyć tym bardziej że w Portland szpital i na pewno zmęczenie większe bo wczoraj grali. Na dodatek miśki niewątpliwie w gazie.

Orlando po ostatniej porażce powinni spokojnie poradzić sobie ze słabą i na dodatek osłabioną Indianą.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by kreator1980
Co powiecie na Memphis i Orlando -11.


Odnosnie memphis zgoda, podobnie ciekawie dla mnie wyglada phoenix w sacra, mysle ze slonca po srogim łomocie od miśków beda chcieli jakos zatrzeć złe wrażenie, obie drużyny ofensywne i szybko grające a jak wiadomo to jest woda na młyn dla słońc

Co do orlando to trudno sobie wyobrazic zeby indiana im choc przez chwile zagrozila, ujemnych hc nie gram wiec biore tylko ml , dorzucam lakersow z houston ( revenge spot za porazke u siebie )

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by thunder7
dorzucam lakersow z houston ( revenge spot za porazke u siebie )

grali dwukrotnie w sezonie:

HOU-LAL 102:103 ot

LAL-HOU 91:101

więc revenge spot nieco naciągany tongue

Ponadto Pau dzis nie zagra: "Pau Gasol has a mild-to-moderate hamstring strain and is doubtful to play vs. Houston on Tuesday"

Tak, wiem, jego status jest 'doubtful' czyli na 100% jego absencja nie jest przesądzona, jednak myślę, że będzie odpoczywał.

Zagraja za to prawdopodobnie Artest ("Ron Artest (concussion) went through a full practice on Monday and feels like he could play Tuesday against Houston") i Odom ("Lamar Odom is likely to play on Tuesday despite missing Monday's practice due to the stomach flu.")

Typu nie neguję

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Czasami to mam ochotę analitykom progów posłać lepszy trunek. To co wczoraj zrobili w Miami, wystawić linie 196.5 to jeszcze był prezent świąteczno-noworoczny chyba wink Dzisiaj ponowny(oby udany po raz kolejny) atak na under. Linia 190 Betsafe,PP i inne(gdzieniegdzie 187!) na under w Dallas smacznie wygląda. Niby overall i w Dallas spotkania temu przeczą(odp 192 i 196 razem), ale dodając wyliczenia na DSbS, braki kadrowe, czy niepełna dyspozycja, to tutaj 185-187 to chyba maksimum na ten mecz.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Fab
dodając wyliczenia na DSbS, braki kadrowe, czy niepełna dyspozycja

Bardzo jestem ciekaw jak te braki wg Ciebie się przedstawiają, bo z tego co widzę to obydwie ekipy w pełnych składach (znaki zapytania co do wystepów Dampiera i Stuckeya raczej rozwiane i obydwaj wystapią)

Po powrocie Ripa, Prince'a i Gordona do gry wielu sądziło, że Pistons jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki powrócą na zwycięską ścieżkę (przyznaję się bez bicia, na ich meczach z CHI i NYK sam popłynąłem). Jednak tak się nie stało, skuteczność fatalna - szczególnie jeśli chodzi o Hamiltona i co za tym idzie skromne zdobycze punktowe zarówno jego jak i całego zespołu

Jestem przekonany, że dziś może dojść do przełamania tej fatalnej passy.
Po 4 dniach odpoczynku moze w końcu strzelby Detroit się dobrze nastawią, a rzucać jest naprawdę komu: Hamilton, Gordon, Villanueva, Stuckey..

A jako, że to Dallas jest faworytem i we własnej hali nie powinni dać ciała over 188 wg mnie jak malowanie smile

pzdr kosz

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Zgadzam sie z Tobą Fab ; )

co do innych meczy:

Sac-Phoenix typ:2
Mysle ze po ostatniej srogiej wpadce z Memphis dzisiaj gracze Phoenix podejdą bardzo skoncetrowani do meczu i wygraja to spotkanie.

Znalazlem cos takiego w Tobet:

Andre Iguodala (Philadelphia 76ers) Points+Rebounds+Assists Over31.5 Kurs: 1,75

Mysle ze bet wart gry andre powienien w tym meczu zdobyc kolo 20pkt doda do tego kilka zbiorek i asyst i mysle ze wejdzie

Nie widzialem nigdzie linie na Kobego ale na moje dzis spokojnie powinien przekroczyc granice 30pkt przy absencjii Paula Gasola

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Sam sklanialbym sie tez ku overkowi w meczu Dallas, skompromitowani z Lakersami, maja mozliwosci do napedzania akcji.

Co do lini na Kobe'ego jest w unibecie 32.

Sam dzis gra dosyc mocno na Memphis.Mecz b2b dla Portland. W tej chwili praktycznie bazuja na jumpshooting offense, nie ma kto ustawic gry na post upie, mysle ze Gasol i Zach ich tam zniszcza. W meczu z LAC swietnie zagral Miller, Webster trafil duzo waznych trojek, a i tak na niewiele sie to zdalo. Memphis to dla mnie duze zaskoczenie na plus, i mysle ze nadal sa troche niedoceniani przez buki, spodziewalbym sie tutaj linii 3,5-4, a nie 50/50.

Strona 15 z 23 1 2 13 14 15 16 17 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,776 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,868
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1