Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Proszę o zgłoszenia/gratulacje.

Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
dinomk vs cisse

awans: dinomk

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Conrad
---------
#1 -100
#2 +53,3
#3 -100
#4 +350
#5 +500
---------
= +703,3


Filemon
---------
#1 +110
#2 +160
#3 +83,3
#4 -100
#5 -100
---------
= +153,3

awans: Conrad

Muszę szczerzę wyznać, że Filemon (aka Aksamitny Sen) był najbardziej wymagającym przeciwnikiem z wszystkich moich pojedynków w historii tego turnieju. Jest twardym zawodnikiem i w tygodniu gdzie nie ma nic ciekawego w tenisie awansowałby bez większego problemu. Wielkie brawa dla niego za stworzenie widowiska na najwyższym poziomie - takiego czegoś jeszcze nie doświadczyłem w tym turnieju.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Dzięki Conrad za miłe słowa. Muszę przyznać że po Twoim 3 typie byłem już niemal pewny swego, jednak ten extact set score #4 po kursie 4,5 trochę mnie zaniepokoił.. a jak zobaczyłem #5 po kursie 6,0 to wpierw myślałem że to pomyłka buka że aż taki kurs wystawił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> choć oczywiście najbardziej prawdopodobny był wynik 2:0 dla Fedexa.. Genialna końcówka w Twoim wydaniu więc musiałem też zaryzykować.. i nie wyszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Powodzenia w następnej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

P.S
Po takich ciepłych słowach od admina, które jednoznacznie dają do zrozumienia że nie złamałem regulaminu jak co poniektórzy sugerowali, przeto pozostanę pod tym nickiem, który mimo wszystko przyniósł mi trochę radości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
PJ_8 - SR
awans:PJ_8

Ps.Ahh te Niemki...o jeden za dużo
dzięki za gre i powodzenia

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Ufo - nie znam wszystkich wyników ale podliczam tak jakby wyniki których nie znam Ufo trafił.
1. +40
2. -100
3. -100
4. +150
5. +75
------------
+65


Blancorn
1. +53,3
2. +95
3. +60
4. +60
5. +60
------------
+328,3

awans:Blancorn

Ufo dzięki za grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
[T]-error - vonseb
Awans: [T]-error

Dzięki za grę vonseb, było gorąco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Muszę przyznać, że w tej rundzie miałem fuksa jeden trafiony typ z pięciu ... za to z kursem 9,00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pojedynek był naprawdę fascynujący:


Korver :
+83,3
+33,3
+44,4
+22,2
+90,9
-------------
+274,10

Aslan :
+80
+50
+83,3
-100
+230
-------------
+343,30

Awans:
Aslan

Bardzo się cieszę z tego awansu, bo przeciwnik naprawdę pokazał klasę, czego Mu serdecznie gratuluję.
Korver dzięki za świetny pojedynek i powodzenia w następnej edycji.

PS.Conrad już się chciałem chwalić swoim całkiem ładnym bilansem, ale kiedy spojrzałem na Twój to musiałem pozbierać zęby z podłogi... Co prawda skuteczność niezbyt imponująca, ale bilans robi wrażenie... Gratki...

Pozdrawiam,
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
twist VS delfiedor
awans twist

na pocieszenie dodam, iz juz w IV rundzie najprawodpodobniej qlman udowodni mi, ze moje miejsce jest przy garach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdrawiamn i dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
[b][color:"green"] III RUNDA: [color:"purple"] Calatrava(+572,2) v Cypryjczyk(+300) [/color]
[color:"blue"]
Awans do 4 rundy>>>Calatrava [/color]

Zaciety pojedynek,awans mysle ze przegralem juz wczesniej.Urugwaj nie wygral a byl pewniakiem i przez to stracilem 200zł.
Dzis mialem zagrac Norwegia women,ktora i tak by mi nic nie dawała bo rywal trafil(sciagnał,hehe przynaj sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> )Federera po kursie 6,0.
Adriano pozbawil mnie szans.Roznica bylaby mniejszy gdybym nieczekal i gral pewniaka norwegie po 1,72 polowa czasu/pelny czas,ktora dawalby mi tylko mniejsza porazke.
Licze ze moj pogromca daleko dojdzie ,pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

ps.nie graj na przyszlosc norweskiej 2 ligi hehe lepiej graj z grubej rury bo tak daleko nie dojdziesz typami rzedu 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Jestem w 4 rundzie. Przeciwnik nie pojawil sie na placu boju. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (juz 2 runde z rzedu, swoja droga przydalyby sie bany na kolejne edycje, dla zglaszajacych sie, a pozniej olewajacych sprawe...)

Pozdrawiam
krompa

Dołączył: Feb 2004
Posty: 380
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 380
IV ćwiartka

Ygrek - skottie

Ygrek
#1 +50
#2 +50
#3 +40
#4 +90,90
#5 +86,90

+ 317,80

skottie

#1 -100
#2 +72,70
#3 -100
#4 -100
#5 -100

-327,30

awans: Ygrek

Dołączył: Feb 2005
Posty: 565
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 565
B4t
+53
-100
+95
+60
+75
=
183


Deszcz
+44
+61
-100
-100
+210
=
115


awans: B4t

Dzieki za gre, miales dobre typy z ktorych skorzystalem... szczegolnie ten ostani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
Beerhouser - vson

Beerhouser -127
vson -100

awans:vson

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Mopsiq-qbasmuggy

mopsiq :
+65,3
+60,6
-100
+44,4
+38,4
-------------
+ 108,7

qbasmuggy :
+61,5
+57,1
-100
-100
-100
-------------
- 181,4

Awans:
MOPSIQ

Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
g00niek vs bzyk
awans: g00niek

Dzięki za grę. Musisz przyznać, że końcówka emocjonująca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Powodzenia w kolejnych rundach i pozdrawiam.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
vibe (-57,9) vs Ghost (+203,5)
awans: Ghost

Dzieki vibe za mecz.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
terminator - A.S.Romek

terminator:
1. +72 zł
2. +72 zł
3. +66.6 zł
4. +180 zł
5. -100 zł
Razem: +290.6 zł

A.S.Romek:
1. +44.4 zł
2. +100 zł
3. +50 zł
4. +40 zł
5. +90 zł
Razem: +324.4 zł

AWANS: A.S.Romek

Dziwie się jak zagrał terminator ostatni typ, przecież mogłeś zagrać coś pewniejszego o mniejszym kursie i awans miałbyś w kieszeni a tak to ja awansowałem. Bardz dobry pojedynek. Najbardziej wymagający rywal dotychczas.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 767
_
old hand
old hand
_ Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 767
Witam

Lamer - _sliwa_
awans : _sliwa_

Dzieki za gre
Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
krzysiekow - qlman
awans: qlman

Dzięki za niezły pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, trzeba było się natrudzić żeby Cię ograć

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,644 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,268
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1