|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Proszę o zgłoszenia/gratulacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454 |
dinomk vs cisse
awans: dinomk
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Conrad --------- #1 -100 #2 +53,3 #3 -100 #4 +350 #5 +500 --------- = +703,3
Filemon --------- #1 +110 #2 +160 #3 +83,3 #4 -100 #5 -100 --------- = +153,3
awans: Conrad
Muszę szczerzę wyznać, że Filemon (aka Aksamitny Sen) był najbardziej wymagającym przeciwnikiem z wszystkich moich pojedynków w historii tego turnieju. Jest twardym zawodnikiem i w tygodniu gdzie nie ma nic ciekawego w tenisie awansowałby bez większego problemu. Wielkie brawa dla niego za stworzenie widowiska na najwyższym poziomie - takiego czegoś jeszcze nie doświadczyłem w tym turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Dzięki Conrad za miłe słowa. Muszę przyznać że po Twoim 3 typie byłem już niemal pewny swego, jednak ten extact set score #4 po kursie 4,5 trochę mnie zaniepokoił.. a jak zobaczyłem #5 po kursie 6,0 to wpierw myślałem że to pomyłka buka że aż taki kurs wystawił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> choć oczywiście najbardziej prawdopodobny był wynik 2:0 dla Fedexa.. Genialna końcówka w Twoim wydaniu więc musiałem też zaryzykować.. i nie wyszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Powodzenia w następnej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
P.S Po takich ciepłych słowach od admina, które jednoznacznie dają do zrozumienia że nie złamałem regulaminu jak co poniektórzy sugerowali, przeto pozostanę pod tym nickiem, który mimo wszystko przyniósł mi trochę radości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
PJ_8 - SR awans:PJ_8
Ps.Ahh te Niemki...o jeden za dużo dzięki za gre i powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Ufo - nie znam wszystkich wyników ale podliczam tak jakby wyniki których nie znam Ufo trafił. 1. +40 2. -100 3. -100 4. +150 5. +75 ------------ +65
Blancorn 1. +53,3 2. +95 3. +60 4. +60 5. +60 ------------ +328,3
awans:Blancorn
Ufo dzięki za grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
[T]-error - vonseb Awans: [T]-error
Dzięki za grę vonseb, było gorąco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Muszę przyznać, że w tej rundzie miałem fuksa jeden trafiony typ z pięciu ... za to z kursem 9,00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Pojedynek był naprawdę fascynujący:
Korver : +83,3 +33,3 +44,4 +22,2 +90,9 ------------- +274,10
Aslan : +80 +50 +83,3 -100 +230 ------------- +343,30
Awans: Aslan
Bardzo się cieszę z tego awansu, bo przeciwnik naprawdę pokazał klasę, czego Mu serdecznie gratuluję. Korver dzięki za świetny pojedynek i powodzenia w następnej edycji.
PS.Conrad już się chciałem chwalić swoim całkiem ładnym bilansem, ale kiedy spojrzałem na Twój to musiałem pozbierać zęby z podłogi... Co prawda skuteczność niezbyt imponująca, ale bilans robi wrażenie... Gratki...
Pozdrawiam, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
twist VS delfiedor awans twist
na pocieszenie dodam, iz juz w IV rundzie najprawodpodobniej qlman udowodni mi, ze moje miejsce jest przy garach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiamn i dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
[b][color:"green"] III RUNDA: [color:"purple"] Calatrava(+572,2) v Cypryjczyk(+300) [/color] [color:"blue"] Awans do 4 rundy>>>Calatrava [/color]
Zaciety pojedynek,awans mysle ze przegralem juz wczesniej.Urugwaj nie wygral a byl pewniakiem i przez to stracilem 200zł. Dzis mialem zagrac Norwegia women,ktora i tak by mi nic nie dawała bo rywal trafil(sciagnał,hehe przynaj sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> )Federera po kursie 6,0. Adriano pozbawil mnie szans.Roznica bylaby mniejszy gdybym nieczekal i gral pewniaka norwegie po 1,72 polowa czasu/pelny czas,ktora dawalby mi tylko mniejsza porazke. Licze ze moj pogromca daleko dojdzie ,pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
ps.nie graj na przyszlosc norweskiej 2 ligi hehe lepiej graj z grubej rury bo tak daleko nie dojdziesz typami rzedu 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Jestem w 4 rundzie. Przeciwnik nie pojawil sie na placu boju. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (juz 2 runde z rzedu, swoja droga przydalyby sie bany na kolejne edycje, dla zglaszajacych sie, a pozniej olewajacych sprawe...)
Pozdrawiam krompa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 380
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 380 |
IV ćwiartka
Ygrek - skottie
Ygrek #1 +50 #2 +50 #3 +40 #4 +90,90 #5 +86,90
+ 317,80
skottie
#1 -100 #2 +72,70 #3 -100 #4 -100 #5 -100
-327,30
awans: Ygrek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 565 |
B4t +53 -100 +95 +60 +75 = 183
Deszcz +44 +61 -100 -100 +210 = 115
awans: B4t
Dzieki za gre, miales dobre typy z ktorych skorzystalem... szczegolnie ten ostani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530 |
Beerhouser - vson
Beerhouser -127 vson -100
awans:vson
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Mopsiq-qbasmuggy
mopsiq : +65,3 +60,6 -100 +44,4 +38,4 ------------- + 108,7
qbasmuggy : +61,5 +57,1 -100 -100 -100 ------------- - 181,4
Awans: MOPSIQ
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
g00niek vs bzyk awans: g00niek
Dzięki za grę. Musisz przyznać, że końcówka emocjonująca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powodzenia w kolejnych rundach i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
vibe (-57,9) vs Ghost (+203,5) awans: Ghost
Dzieki vibe za mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
terminator - A.S.Romek
terminator: 1. +72 zł 2. +72 zł 3. +66.6 zł 4. +180 zł 5. -100 zł Razem: +290.6 zł
A.S.Romek: 1. +44.4 zł 2. +100 zł 3. +50 zł 4. +40 zł 5. +90 zł Razem: +324.4 zł
AWANS: A.S.Romek
Dziwie się jak zagrał terminator ostatni typ, przecież mogłeś zagrać coś pewniejszego o mniejszym kursie i awans miałbyś w kieszeni a tak to ja awansowałem. Bardz dobry pojedynek. Najbardziej wymagający rywal dotychczas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 767 |
Witam
Lamer - _sliwa_ awans : _sliwa_
Dzieki za gre Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
krzysiekow - qlman awans: qlman
Dzięki za niezły pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, trzeba było się natrudzić żeby Cię ograć
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|