|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Kattowitz - Vito awans Vito
Dzieki za wspaniale szachy Kattowitz - zdecydowal lut szczescia - bo typy w tym tygodniu byly rozne:). Wynik pomine - ale bardzo mala roznica. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 480
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 480 |
Smith v zenekk awans: Smith
Dzieki za gre zenekk
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
ryf -100 80 83,3 100 38,4 SUMA = 201,7
CANTORO -100 75 90 -100 -100 SUMA = -135
Awans: ryf
Dzieki CANTORO za pojedynek, szkoda że nie mogłeś wcześniej rozpocząć gry bo wybór w niedzielę nie był ażtak wielki. Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Wojtek-wesul
Awans: wesul
Gratuluje awansu. Niestety z powodów odemnie niezaleznych nie mogłem poddac swoich 3 typów. Życze wygranej w finale:) Dzieki za walke i za gratulacje. Gdybys mogl podac wszystkie typy to raczej nie mialbym szans z takim bilansem jaki osiagnalem w tej rundzie. Powodzenia w kolejnych edycjach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
IV ćwiartka
Ygrek - skottie
Ygrek #1 +50 #2 +50 #3 +40 #4 +90,90 #5 +86,90
+ 317,80
skottie
#1 -100 #2 +72,70 #3 -100 #4 -100 #5 -100
-327,30
awans: Ygrek Brawo Ygrek, świetna gra, a ja zaspałem i nie za bardzo miałem czas, żeby się przyłozyć w tej rundzie. Zasłużone zwycięstwo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Jedna uwaga: wydaje mi się, że zgodnie z regulaminem nie miałeś prawa podać typu na under/over w nba, kiedy ja grałem ten typ na 1X2. Tymniemniej, niewiele to zmienia w naszym meczu, więc przechodzisz dalej. Sprawdź na wszelki wypadek regulamin, żebyś w przyszłosci nie miał z tym problemów. skottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 380
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 380 |
Dzieki skottie
rzeczywiscie wedłu regulaminu nie mogłem podać tego typu - dzięki, będę uważał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
amkwish - Stach
awans Stach
Dzięki amkwisch za walkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Ja różnież dziekuję i zyczę,abyś utrzymal forme i zaszedł jak najdalej w tym konkursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
krzysiekow - qlman awans: qlman
Dzięki za niezły pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, trzeba było się natrudzić żeby Cię ograć Biorac pod uwage koncowke(badz skonczone juz) prawie wszystkich lig piłkarskich było kwestią czasu kiedy odpadne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - a ze trafiłem na dobrego typera i znakomitego stratega(bo przyznam się, tym mnie rozwaliłeś najbardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) nastąpiło to już teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gratuluje i życze wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400 |
Witam
Lamer - _sliwa_ awans : _sliwa_
Dzieki za gre Pozdrawiam Gratki _sliwa_ dobrym początkiem Wybiłeś mnie z rytmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Życzę powodzenia w następnych rundach. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
tomo vs gruda
tomo: +115 +90.9 -100 -100 -100 ------ -94.1
gruda: -100 -100 +160 -100 (typ podany za późno, brak typu zastępczego) -100 ------ -240
Awans: tomo
Delikatnie mówiąc nasz pojedynek stał na średnim poziomie. Po udanym początku zdecydowanie obniżyłem swoje loty, natomiast rywal trafił kurs 5.0 ale niestety typ został przez niego wysłany o minutę za późno, a typu zastępczego się nie doczekałem. I tak oto przy dużej dawce szczęścia udało mi się awansować dalej. szkoda ze nie zakwestionowales waznosci tego typu wczesniej (celowo jak mniemam), tymbardziej ze na spadek kursu po podaniu jednego z moich typow zareagowales w ciagu 30minut... typu zastepczego nie wyslalem, gdyz jak napisalem wyzej sadzilem ze go akceptujesz. nie raz zdarzalo sie ze ktos wyslal typa z posligiem 1-2 minutowym i jego przeciwnik nie robil z tego powodu zadnych problemow, tymbardziej ze mecz jeszcze sie nie rozpoczal. inna sprawa ze posta wyslalem terminowo wg zegarka w moim kompie, niestety czas na forum okazal sie szybszy... gratuluje dobrego samopoczucia i awansu niejako dzieki "zielonemu stolikowi"... P.S. do organizatora : nie rozumiem po jaka cholere pozostal w regulaminie ten zapis o wyslaniu typa na 6 minut przed rozpoczeciem meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />, przeciez edycja postow jest w tej chwili wylaczona!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400 |
Heh - ja w tej edycji PO też wysłałem typa o minutę za późno, ale na 5 minut przed rozpoczęciem meczu i jakoś mój przeciwnik nie czekał na typ zastępczy tylko go zaapceptował nie wnosząc żadnego sprzeciwu. Widzę że jeśli komuś nie styka umiejętności to zaczyna czepiać się sekund (patrz tomo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
hehe , tomo, jesteś poprostu bezczelny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
mogłeś to napisać odrazu, a nie czekać na to aż będą znane wyniki wszystkich spotkań. Dla mnie sprawa jasna:
awans - gruda
zresztą podawanie typów 6 minut przed rozpoczęciem było związane z edycją postów której teraz nie ma , i ten punkt jest troche martwy
Conrad , wypowiedz sie w tej kwestii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> , niech zwycięży zdrowy rozsądek
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
@gruda Owszem gruda, doskonale wiedziałem o tym iż Twój typ został wysłany po czasie i nie będę ukrywał, iż celowo o tym Ci o tym nie pisałem, ale sam miałeś wystarczająco dużo czasu na to by zauważyć swój błąd i podać typ zastępczy. Była to moja ostatnia deska ratunku i skrzętnie ją wykorzystałem (miałem do tego prawo), ale sam do późnych godzin dnia wczorajszek byłem w niepewności, czy przypadkiem nie pojawi się nagle Twój nowy typ. Nie wiem czy wiedziałeś o tym, że typ wysłałeś za późno, czy też o tym nie wiedziałeś, w to wnikał nie będę. Jeśli chodzi o zapis w regulaminie mówiący o podaniu typu na 6 minut przed rozpoczęciem spotkania to dla mnie również jest on bezsensowny. No bo niby po co te 6 minut, minuta nie wystarczy? No ale jaki by ten regulamin nie był to jest on w końcu po to by go przestrzegać, a nie łamać.
@Lamer Widocznie miałeś wyrozumiałego rywala, kt.óy regulamin ma w dupie. A może ten typ wysłany za późno był niecelny... wtedy było mu nawet na rękę nie zwracać na to uwagi. Tego nie wiem. Co do umiejętności to może mam je duże a może małe, nie mnie to oceniać. Fakty są takie, że w tej grze zasadnicze znaczenie ma taktyka, gdybym uznał za prawidłowy typ grudy to i moje 2 ostatnie typy wyglądałyby zupełnie inaczej, a wtedy nie wiadomo jakby się wszystko potoczyło...
Jest jeszcze inna strona medalu. Mogłobyć również tak, że grua celowo podał swój typ z minutowym poślizgiem by w razie ewentualnego niepowodzenia (a szanse na to były duże bo i kurs wysoki) powołać się na regulamin i podać nowy typ, a w razie trafienia siedzieć cicho i liczyć na to, żę nie zauważę. Nie mówię, że akurat w tym przypadku tak było, po prostu tego nie wiem. Ale jak widać to wszystko nie jest takie proste jak się na pozór wydaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400 |
.....Lamer Widocznie miałeś wyrozumiałego rywala, kt.óy regulamin ma w dupie. A może ten typ wysłany za późno był niecelny... wtedy było mu nawet na rękę nie zwracać na to uwagi. Tego nie wiem..... To Ci powiem był to typ po kursie 3,2 który dał mi awans - a przeciwnik nie miał regulaminu w dupie tylko potrafił zachować się jak prawdziwy facet. Nie chce mi się analizować całej Twojej wypowiedzi, ale Pisałeś coś że największe znaczenie w PO ma taktyka i to fakt. Zastosowałeś taktykę lecenia w "gumę" (inne słowo pewnie by mi wykropkowało) i jeśli tym sposobem Chcesz awansować to życzę powodzenia - ale dla mnie jest to lekuchno szczeniackie zachowanie i tyle w temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Pojedynek był naprawdę fascynujący:
Korver : +83,3 +33,3 +44,4 +22,2 +90,9 ------------- +274,10
Aslan : +80 +50 +83,3 -100 +230 ------------- +343,30
Awans: Aslan
Bardzo się cieszę z tego awansu, bo przeciwnik naprawdę pokazał klasę, czego Mu serdecznie gratuluję. Korver dzięki za świetny pojedynek i powodzenia w następnej edycji.
PS.Conrad już się chciałem chwalić swoim całkiem ładnym bilansem, ale kiedy spojrzałem na Twój to musiałem pozbierać zęby z podłogi... Co prawda skuteczność niezbyt imponująca, ale bilans robi wrażenie... Gratki...
Pozdrawiam, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [color:"blue"] Dzięki za pojedynek, widzisz póki piłka w grze wszystko jest możliwe ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Powodzeniach w kolejnych rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z konieczności przestrzegania go, a jeśli rywal nie zauważył swojego błędu to jego problem, ja nie mam obowiązku informowania go o tym.
To jest tylko zabawa i mogę zrzec się swojego awansu na rzecz grudy. Na wygraną nie liczyłem, więc jeśli odejdę to i płakał nie będę. Niech Conrad rozsądzi tę sytuację.
Ale faktem jest, że podanie typu zbyt późno wcale nie musi być przypadkowe (patrz końcówka mojego poprzedniego posta), może to być element strategii, liczenia na szczęście i nieuwagę rywala. I radzę wziąć to pod rozwagę.
Pozdrawiam, tomo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
tomo - nagrody fair play na pewno nie dostaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wygrałeś, tylko co z tego ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Gdybyś był moim przeciwnikiem w następnej rundzie, poddałbym pojedynek walkowerem ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
@gruda Owszem gruda, doskonale wiedziałem o tym iż Twój typ został wysłany po czasie i nie będę ukrywał, iż celowo o tym Ci o tym nie pisałem [i]Wymiekam, jak czytam takie posty, ciekawe jakby wygladala sytuacja gdyby ktos wyslal typ na minute przed meczem i mu typ nie wszedl, a rywal pomyslal ze typ nie wszedl,wiec moze zagrac asekutracyjnie, wtedy ten kolo co mu typ nie wszedl, mowi, ze zlamal celowo regulamin zeby 'wyd****' rywal i takim sposobem awansowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
tomo - nagrody fair play na pewno nie dostaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wygrałeś, tylko co z tego ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Gdybyś był moim przeciwnikiem w następnej rundzie, poddałbym pojedynek walkowerem ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Adam przestan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Rywal z pary gruda-tomo jest moim nastepnym przeciwnikiem, a wiesz jak ja nie lubie wygrywac, albo przegrywac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bez walki... Coz sytuacja z typu tych co wzbudzaja kontrowersje... Ja bym sie zachowal.. ale to wiekszosc pewnie wie mam nadzieje.. I prosze Conrada o potwierdzenie z kim walcze.. Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ja już napisałem to co miałem do napisania i nie chce mi się komentować waszych postów. Niech Conrad rozsądzi tą niecodzienną sytuację, jeżeli zadecyduje na moją niekorzyść to przyjmę to z pokorą i nie będę robił najmniejszych problemów. Tylko niech szybko tę decyzję podejmuje bo IV runda już w toku...
A podany przez Ciebie Experto typ jest kolejnym dowodem na to, że podawanie typów po czasie wcale nie musi być dziełem przypadku. Jeżeli dobrze zrozumiałem przytoczoną przez Ciebie sytuację to właśnie gdyby grudzie nie wszedł typ (ten podany zbyt późno) to właśnie on mógłby poczekać na moją rekację i zakładając iż bym nie zwrócił uwagi na zbyt późne podanie typu uznając go za przegrany i podałbym przykładowo typ o kursie 1.01 to on mógłby zaraz wyskoczyć z typem zastępczym (bo ten pierwszy podany za późno i się nie liczy) i w ten sposób zrobić mnie w bambuko. Oczywiście ta sytuacja mogłaby zadziałać również w drugą stronę, a to tylko kolejny dowód na to, że regulaminu należy przstrzegać bo potem są problemy...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|