|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197 |
Co sądzicie o takim układzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1. Coria 1 2. Soderling 1 3. Beck 1 plus Robredo 1 heh co za zbieg okolicznosci, ja wlasnie to zagralem, nie widzac twoich typow, tak wiec powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742 |
A.MARTIN: Well, if you want to practice, you got to go some days before to Wimbledon or you have to play the tournaments before. They are pretty boring, so nobody practice normally. Also comes after Roland Garros, so people make some vacation and after they go to Wimbledon sometimes.
Nich ktos przetlumaczy jak moze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 282 |
A.MARTIN: Well, if you want to practice, you got to go some days before to Wimbledon or you have to play the tournaments before. They are pretty boring, so nobody practice normally. Also comes after Roland Garros, so people make some vacation and after they go to Wimbledon sometimes.
Nich ktos przetlumaczy jak moze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Coś takiego:Jesli praktycznie sie chce to jest pare dni wolnych do Wimbledonu lub trzeba grac w turnieju...Kazdy jest juz znudzony i nikomu raktycznie sie nie chce...Takze po skonczeniu Rollanda ludzie robia sobie wakacje i pozniej ruszaja na Wimbledon..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 135 |
Ljubicic v Hanescu:
jkiedy jest ten mecz? bo na sporting becie pokazuja ze o 12 godz 12 czewrca, cos sie im pokielbasilo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 827 |
A.MARTIN: Well, if you want to practice, you got to go some days before to Wimbledon or you have to play the tournaments before. They are pretty boring, so nobody practice normally. Also comes after Roland Garros, so people make some vacation and after they go to Wimbledon sometimes.
Nich ktos przetlumaczy jak moze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Coś takiego:Jesli praktycznie sie chce to jest pare dni wolnych do Wimbledonu lub trzeba grac w turnieju...Kazdy jest juz znudzony i nikomu raktycznie sie nie chce...Takze po skonczeniu Rollanda ludzie robia sobie wakacje i pozniej ruszaja na Wimbledon.. no prawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742 |
Mimo wszystko mam czuja ze dzisiaj Martin skasuje Koreanczyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja po ponad dwugodzinnej analize którą właśnie uwieńczylem kuponem zdecydowałem się na coś takiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Vanek - Mathieu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
W tym spotkaniu pod uwagę wziąłem niezwykłą ambicję jaką posiada francuz a także nienajgorszą gre na trawie w Qeens pechowa porażka z Beckiem po TB (sam wtedy stawiałem Karola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) dała mi troche do myślenia z kolei Vanek w tym sezonie zachwycić niczym nie mógł i nie zachwycił jest to gracz z poziomu Futures i Chalengers , rzadko pokazujący się w turniejach ATP , nie jest też jakimś specjalnym specjalistą od gry na tej nawierzchni więc francuzik jak na moje oko powinien z nim wygrać.
J.R. Lisnard - P. Kohlschreiber
Tutaj z kolei spojrzałem na h2h obu graczy , Filip wygrał z francuzem na twardej nawierzchni w AO w dosyć spokojnych setach 3-0 , Lisnard w tym sezonie kompletnie bez formy , jedyny sukces to wygranie ale na clayu z Grosjeanem w Monte Carlo , gracz który ma tylko 175 cm wzrostu nie jest z reguły specjalistą od tej nawierzchni i zgodnie z tym żadnych osiągnięc na niej nie ma . Wiele porażek z mało znanymi lub nisko notowanymi zawodnikami sprawie że nie widze go w jasnym świetle przed tym meczem , a Niemiec w swojej karierze już kilka znaczących sukcesów miał , w ubiegłym tygodniu 1/4 w Halle o ile się nie mylę i na rozkładzie sam Joachim Johansson! To chyba o czym świadczy dlaczego warto grać na Niemca.
R.Mello - Vacek
Ten typ jest masowo grany przez całe forum z tego co zauważylem , sam się skusiłem na niego mam nadzieję że to nie będzie kolejna masowa wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jak to często bywa , biorąc pod uwagę umiejętności i predyspozycje to Mello to gracz raczej na ziemię lub hard , dobre występy w pierwszym kwartale roku kiedy zawodnicy grali na kortach twardych pozniej już zagubił formę , na trawie nic wielkiego jeszcze nie osiągnął a Vacek no podepre się argumentem wszystkich , gładko przeszedł kwalifikacje do turnieju.
G.Mueller - T. Robredo
Jeśli chodzi o ten mecz to bez ogródek , zdałem się prawie wpełni na naszego eksperta Marcela , Gilles gracz wysoki , mocny serwis ale trudno mu raczej przełamywać rywali z tego co się działo w Wielkiej Brytanii można było wywnioskować , serwuje stosunkowo dużo asów , ale ten grass w Holandii wolniejszy od Quenss może spowodować stosunkowo spore utrudnienia dla Muellera (kilka asów mniej) a zwiększy szanse dla Hiszpana który będzie niemiłosiernie dzisiaj mijał wysokiego zawodnika z Beneluksu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, jeśli chodzi o korty szybkie to Tommy gra całkiem niezle , w pierwszym kwartale roku udane występy w AO, sądze że w tym roku podtrzyma passe udanych występów w Hertogenbosch.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742 |
Co do francuza zgadzams sie z toba. Zyziek jakie jest twoje zdanie na temat meczu Martina ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Co do francuza zgadzams sie z toba. Zyziek jakie jest twoje zdanie na temat meczu Martina ? Moje zdanie jest takie że kurs na Koreańczyka bynajmniej jak dla mnie jest zdecydowanie za niski szczególnie po tym co pokazał w Wielkiej Brytanii ostatnio , mimo wszystko lekko ale po takim kursie zagrałbym Hiszpana. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
Moje zdanie jest takie że kurs na Koreańczyka bynajmniej jak dla mnie jest zdecydowanie za niski szczególnie po tym co pokazał w Wielkiej Brytanii ostatnio , mimo wszystko lekko ale po takim kursie zagrałbym Hiszpana. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Absolutnie sie nie zgadzam ,rąbię bez zastanowienia (no może niezupełnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />) LEE H.T. -kurs 1.60 traktuję jako prezent . Ale poniewaz to 1.runda to oczywiście stawka w okolicy średniej .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167 |
Janko Tipsarevic (Serbia and Montenegro) – world no. 96 Meets a qualifier in the first round. "I'm feeling great. Even though last week I lost in the first round at Queen's to Gasquet (France / 4th seed at Nottingham) I'm feeling better on grass. No-one is really used to playing on grass – except the British guys." "People always think that playing a qualifier is easy but they are always tough. Here a bunch of Brits can get through who are used to the grass." "If I can play my best tennis, even if I lose I will be well prepared for tennis."
kursy juz podskoczyly na 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
Nie wiecie co z meczami w Angli? Pada czy co bo o 12 juz mieli pykać a tu nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Grają ale live xle działają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja po ponad dwugodzinnej analize którą właśnie uwieńczylem kuponem zdecydowałem się na coś takiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Vanek - Mathieu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
W tym spotkaniu pod uwagę wziąłem niezwykłą ambicję jaką posiada francuz a także nienajgorszą gre na trawie w Qeens pechowa porażka z Beckiem po TB (sam wtedy stawiałem Karola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) dała mi troche do myślenia z kolei Vanek w tym sezonie zachwycić niczym nie mógł i nie zachwycił jest to gracz z poziomu Futures i Chalengers , rzadko pokazujący się w turniejach ATP , nie jest też jakimś specjalnym specjalistą od gry na tej nawierzchni więc francuzik jak na moje oko powinien z nim wygrać.
J.R. Lisnard - P. Kohlschreiber
Tutaj z kolei spojrzałem na h2h obu graczy , Filip wygrał z francuzem na twardej nawierzchni w AO w dosyć spokojnych setach 3-0 , Lisnard w tym sezonie kompletnie bez formy , jedyny sukces to wygranie ale na clayu z Grosjeanem w Monte Carlo , gracz który ma tylko 175 cm wzrostu nie jest z reguły specjalistą od tej nawierzchni i zgodnie z tym żadnych osiągnięc na niej nie ma . Wiele porażek z mało znanymi lub nisko notowanymi zawodnikami sprawie że nie widze go w jasnym świetle przed tym meczem , a Niemiec w swojej karierze już kilka znaczących sukcesów miał , w ubiegłym tygodniu 1/4 w Halle o ile się nie mylę i na rozkładzie sam Joachim Johansson! To chyba o czym świadczy dlaczego warto grać na Niemca.
R.Mello - Vacek
Ten typ jest masowo grany przez całe forum z tego co zauważylem , sam się skusiłem na niego mam nadzieję że to nie będzie kolejna masowa wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jak to często bywa , biorąc pod uwagę umiejętności i predyspozycje to Mello to gracz raczej na ziemię lub hard , dobre występy w pierwszym kwartale roku kiedy zawodnicy grali na kortach twardych pozniej już zagubił formę , na trawie nic wielkiego jeszcze nie osiągnął a Vacek no podepre się argumentem wszystkich , gładko przeszedł kwalifikacje do turnieju.
G.Mueller - T. Robredo
Jeśli chodzi o ten mecz to bez ogródek , zdałem się prawie wpełni na naszego eksperta Marcela , Gilles gracz wysoki , mocny serwis ale trudno mu raczej przełamywać rywali z tego co się działo w Wielkiej Brytanii można było wywnioskować , serwuje stosunkowo dużo asów , ale ten grass w Holandii wolniejszy od Quenss może spowodować stosunkowo spore utrudnienia dla Muellera (kilka asów mniej) a zwiększy szanse dla Hiszpana który będzie niemiłosiernie dzisiaj mijał wysokiego zawodnika z Beneluksu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, jeśli chodzi o korty szybkie to Tommy gra całkiem niezle , w pierwszym kwartale roku udane występy w AO, sądze że w tym roku podtrzyma passe udanych występów w Hertogenbosch.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Kolejny udany dzien dla graczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oby dalej bylo tak samo... Brawo dla wszystkich ktorzy nie zawiedli, zwlaszcza dla 'zoltodzioba' Rettenmaiera ktory wytrzymal w najtrudniejszym momencie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jutro bedzie trudniej... Niby Ljubicic - ale ten Hanescu to wcale taki wielki ogórek nie jest... A Ljuba na trawie cos malo sie pokazal jak dotad...
Karlovic smierdzi strasznie, Gasquet wraz ze swoim zębem tak samo. Podobnie Johansson, zwlaszcza ze ostatnio Murray prawie go kopnal - mysle ze przyszla pora rewanżu
Srichaphan broni tytulu wiec wypadaloby wygrac chociaz pierwsza runde... Hm
Mirnyi z Sargssianem ? Wałem troche smierdzi, chociaz moze niekoniecznie... Na papierze jedynka, ale kto wie czy wschodni bracia nie wyskocza do jakiegos buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Rochus z Kimem chyba 'easy', ten Kim jakis niewyrazny jest, a Rochus z dobrej strony zaprezentowal sie w Halle
Co do Philippousisa to ciezko mu ufac, ale z drugiej strony nie powinien przegrac ze sprytnym Krzychem, jak nie w normalnej grze, to w tie breaku. Inna sprawa ze zeszlotygodniowe zwyciestwo Scuda nad Sluiterem, calkiem efektowne, rowna sie zeru po tym co dzis zobaczylem w wykonaniu Raemona- fatalny zawodnik!!! Wiec za 1.4 chyba jednak trzeba podzeikowac i isc w druga strone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Kucera powraca, po kontuzji to on chyba niewiele pokaże, tylko z kim on gra... Sanguinetti? eee...
Tak wiec chyba Ljubicic + O. Rochus + Ancic sie nadają... Reszta jakas dziwna.
czekam na info i newsy, przydaloby sie jednak przekonac do jakiegos typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (Paradorn?!)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 271 |
T.Johannson - A.Murray - mam takie pytanko... o ile dobrze pamietam to w zeszlym tygodniu byl to cholernie wyrownyny mecz z tym ze w trzecim secie przy stanie 5-4 30-30 dla Anglika cos mu strzelilo w nodze i od tego momentu, mimo wizyty lekarza na korcie, nie mogl juz biegac w konsekwencji czego nie wygral juz ani jednej pilki w meczu... czy ktos moze wiec cos wiecej na temat tej kontuzji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742 |
nie graj Murray tylko Tursunov z TOJO
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 827 |
czy ktos moze wiec cos wiecej na temat tej kontuzji? nie bylo żadnej kontuzji, Brejhart jak kazdy Szkot to dzielny chłopczyna,ale nie wytrzymal kondycyjnie trudów (?) turnieju i złapał skurcze mięśni. tydzien sobie odpoczął i powinno byc dobrze (ciekawe na jak dlugo tym razem)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|