Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
A co sądzicie o takich meczach:

Gaquet - Zib

Srichaphan - Hilton

Garcia Lopez - Klein.

Czy Panowie wymienieni na pierwszej pozycji są zdecydowanymi faworytami?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Smieszna sprawa z tym Berdychem... Wszedzie podaja jakis kawsny wynik 4-6 7-6 6-0, a tak naprawde bez problemow wygral 6:3 6:2... Skąd to sie bierze, taka ludzka glupota?

Skoro ToJo gra z Tursunovem to chyba mamy czysta jedynke (tylko kurs psi), nie powinien odpuscic...

CO Z SRICHAPHANEM? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
To się bierze z tego że tylko taki dziwny wynik podał serwis tennislivescore.net , Pkubik coś mówił że tam machloje robią z wynikami że coś tam..

Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
No i weszło pięknie:)
wirtulany browarek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
PZDRW

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
mam takie pytanie.

Pinnacle podaje na jutro zestaw par

Sanguinetti - Kucera i Ancic - Logtens

William Hill nastomiast podaje

Sanguinetti - Ancic

jak to wreszcie jutro jest ??

Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
Smieszna sprawa z tym Berdychem... Wszedzie podaja jakis kawsny wynik 4-6 7-6 6-0, a tak naprawde bez problemow wygral 6:3 6:2... Skąd to sie bierze, taka ludzka glupota?

Skoro ToJo gra z Tursunovem to chyba mamy czysta jedynke (tylko kurs psi), nie powinien odpuscic...

CO Z SRICHAPHANEM? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

rok temu ładnie pykał u szeryfa. ładnie mijał, ładnie szedł do siatki, serwis całkiem całkiem. grał "na poziomie". ale to było roku temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> po tym co zrobił z Kimem w londynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> no bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> serwis 30% na trawie? dziękuję nie biorę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ja obstaję przy swoim, bo już postawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Gasguet,Ancic 10/10 -rywale beznadziejni, ile dni Was ząb bolał po dentyście? rychu już kilka dni po zabiegach, bez przesady, Rychu jest gotów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Karlovic,Ljubic 7/10 pisałem parę stron wcześniej, to jest czas IVO, 2 finały z rzędu i co z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> może będzie trzeci, jak Andreev Go przełamie to już będą cyrki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> rusek za to łatwy do złamania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> o Ljubicicu pisałem. może być nerwówka, z kilkoma TB, ale sądzę, że Ivan podejdzie do turnieju poważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na szybkich nawierzchniach gra w tym sezonie rewelacyjnie. fakt trawa to nie Jego żywioł, ale Viktora tym bardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chyba sobie jeszcze dubla zagram Bjorkman+Philipusis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak 4/10

zagrałbym przeciwko szalkenowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale przeciwnik dramatyczny, więc szkoda zachodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
na jutro mysle o takich meczach bardzo powaznie

Philippousis - C.Rochus .. 1 .. 1,50

Srichaphan - Hilton .. 1 .. 1,40

O. Rochus - Kim .. 1 .. 1,41

Ljubicic - Hanescu .. 1 .. 1,44

i jesli bedzie w ogole taki mecz to

Sanguinetti - Kucera .. 1 .. 1,48

......................
co myślicie o meczach powyzej ? wydajea mi sie bardzo ciekawe, i mysle ze szanse wejscia sa naprawde wysokie
......................

A teraz typy bardziej zaawansowane z wiekszym ryzykiem

Bjorkman - Pavel .. 1 .. 1,93

Petzschner - Benneteau .. 2 .. 1,98

.....................
co myslicie o tyopach z wiekszym ryzykiem ? jaka jest szansa na takie rozstrzygnięcia ? to moje sugestie, jestem ciekaw waszych opinii, zawsze lepiej skonsultowac i wysluchac kilka rad.
.....................

a teraz typ bardzo bardzo ryzykowny

Garcia Lopez - Klein .. 2 .. 3,81

........................
a co na ten temat ? mysle ze kurs bardzio ciekawy, bardzo wysoki, a Garcia Lopez nie jest wcale takim wielkim faworytem jak stawiaja buki, na pewno jest faworytem ale czy az tak duzym ? czy nie warto skusic sie na kurs 3,81 ?
.........................

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Goldi a powiedz mi tak kto to jest Klen?Co Ona gra i co osiągnął?

A Srichaphanek jutro wygra.Skad amsz tak wysoki kurs na niego?W profku 1,21

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Ljubicic gral turniej w Liverpoolu na trawce i mowiac delikatnie, nie zachwycil

Ivan Ljubicic(CRO) Bobby Reynolds(USA) 6:7 6:4 10:7 STB (co to kurwde jest SUPER TIE BREAK?)
Ivan Ljubicic (CRO) Stian Boretti 4:6 6:1 10:7 STB
Ivan Ljubicic(CRO) Paul Goldstein(USA) 6:2 6:7(4) 10:7 STB
[finał] Ivan Ljubicic(CRO) Mikhail Youzhny(RUS) 4:6 7:6(4) 7:6(5)

Niby wszystko wygral, ale co to ma byc... Na stronie pisze ze byl czesto przelamywany, trzy razy w pierwszym secie, w drugim tez... Jak serwis nie chodzi to nie jest zbyt halo

Aaaaale z drugiej strony h2h ma fajny:
2005 Marseille, Hard, R32 Ljubicic 7-6 5-7 6-4
2004 Metz, Hard, R32 Ljubicic 6-4 6-4
2004 Hamburg AMS, Clay Ljubicic 6-0 3-6 7-6

* * *

Oli Rochus z Kimem, Oli sprzedawczykiem nie jest, walczyc potrafi, Kim to troche ogoras straszny nie ma co ukrywac - zegnamy

* * *

Srichaphan z tym Hiltonem smiesznym... OK, Paradorn fatalnie zagral w Queen's, mial 52% pierwszego serwisu, teraz powinno byc lepiej (chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />). Poza tym patrzac w statystyki to nie byl to az taki hiperjednostronny mecz, po prostu Tajowi nie wychodzilo nic i tyle... Bywa

A tutaj broni tytulu i w dodatku gra z niezłą parówką. Hilton ma 170 cm, jest juz stary jak na wschodzaca gwiazde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, punkty ciula w angielskich satelitach i malych turniejach gdzie tluka sie ci wszyscy_angole_o_podobnych_nazwiskach_twarzach_'umiejetnosciach'_i_dynamicznym_sposobie_bycia_a_la_Tim_Waleczne_Serce_Henman. W zeszlym tygodniu przez 3 dlugie sety z Mackinem mial tylko dwa asy, wiec wnioskuje ze nie ma jakiegos piorunujacego serwisu.

Zgadzam sie ze Paradorn prezentuje katastrofalna forme, ale jakos nie wierze ze wtopi, z Kimem dostal w dupe, wystarczy kompromitacji...

* * *

No i mecz oldboyow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sanguinetti - Kucera, jak slowak wyjdzie na kort to chyba i tak bedzie powietrza szukal po 3 gemach...

Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Muppet, Ty tu nas czarujesz i kręcisz Tajem, a na BA bezczelnie zagrałeś Taja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
- It's always nice to win &#8211; It was tough. I took 2:0 lead in the first set, but after that, I lost my serve three times. In the third, I was 2:4 down, and also, at 4:4: I saved 0:40. I wasn't serving well in the beginning, but as the match progressed, it got better and better. I found my rhythm on return, too. Back? All right for now &#8211; says Ivan, who leaves for Nottingham immediately.

to u szeryfa już tyko better będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
ps. widzieliście takie fajne intro na stronce tenisisty?
http://www.ivan-ljubicic.com/

Andre też ma fajne, ale Ivan "wymiata" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Quote
Muppet, Ty tu nas czarujesz i kręcisz Tajem, a na BA bezczelnie zagrałeś Taja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

nigdzie zadnego taja nie zagralem

mowie ze wygra ale pisze asekurancko bo jest 100000 argumentow (teoretycznych) za tym ze PRZEGRA. Tylko ze przegrac trzeba miec z kim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (zarcik slowny, tadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Quote
Karlovic,Ljubic 7/10 pisałem parę stron wcześniej, to jest czas IVO, 2 finały z rzędu i co z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> może będzie trzeci,


Generalnie ze wszystkim zgoda .

Przestrzegałbym jednak przed graniem Karlovica -prędzej czy później położy ten turniej -1. albo 2. rundę .Z pewnościa jest na liście startowej bo tak życzył sobie sponsor .Dla zawodnika priorytetem jest Wimbledon ,zwłaszcza ,że forma jest wyśmienita i przy odrobinie szczęścia w losowaniu może zajść daleko .Nie da się natomiast grać na wysokim pozionmie majac w nogach juz 11 spotkań w ciągu ostatnich dwóch tygodni.Tu jak sugerujesz miałby rozegrać następne pięć -w takim układzie o sukcesie w Wimbledonie może zapomnieć .

Reasumując jeżeli nie podłozy się Andrejewowi to myślę ,że spotkanie z Ljubicicem bedzie miało charakter treningowy (chyba najbardziej prawdopodobny wariant ze wzgledu na różne nieformalne układy ).

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
Goldi a powiedz mi tak kto to jest Klen?Co Ona gra i co osiągnął?

A Srichaphanek jutro wygra.Skad amsz tak wysoki kurs na niego?W profku 1,21

Pinnacle daje 1,40 na Srichaphana

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Quote
Quote
Goldi a powiedz mi tak kto to jest Klen?Co Ona gra i co osiągnął?

A Srichaphanek jutro wygra.Skad amsz tak wysoki kurs na niego?W profku 1,21

Pinnacle daje 1,40 na Srichaphana

Ale powiedz czym sugerujesz się chcąc grac Kleina z Garcią Lopezem?Bo szczerze pierwszy raz słysze o tym zawodniku.

A na jutro z pewnych typów wydaje się Ancić,Srichaphanek i mimo wszystko Karlovic. A z meczy, które powinny wejśc to Gasquet,Philipoussis,Garcia-Lopez.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Former Wimbledon champion John McEnroe is keen to help in the coaching of British rising star Andy Murray. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Quote
Quote
Quote
Goldi a powiedz mi tak kto to jest Klen?Co Ona gra i co osiągnął?

A Srichaphanek jutro wygra.Skad amsz tak wysoki kurs na niego?W profku 1,21

Pinnacle daje 1,40 na Srichaphana

Ale powiedz czym sugerujesz się chcąc grac Kleina z Garcią Lopezem?Bo szczerze pierwszy raz słysze o tym zawodniku.

A na jutro z pewnych typów wydaje się Ancić,Srichaphanek i mimo wszystko Karlovic. A z meczy, które powinny wejśc to Gasquet,Philipoussis,Garcia-Lopez.

Hmm pewny typ Srichapchan moze nie przesadzajmy w tym hurra optymizmie bo tak malo pewny to on juz dawno nie byl.To co ostatnio wyczynia to szok.Wydaje mi sie,ze to troche szukanie na sile typu.Ja go odpuszczam sa kwale Wimbledonu i tam cos pewniejszego sie po takim kursie znajdzie.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
jutro 4 mecze, ktore wydaja mi sie interesujace i w miare pewne (jak na pierwsze rundy):
ancic (god, co za kurs)
sanguinetti
philippoussis
karlovic

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
ja na Karlovicu trochę w poprzednim tygodniu zarobiłem, ale teraz odpuszczam. Odpuszczam wogóle cały tenis w tygodniu poprzedzającym Wielkiego Szlema...

...nie chce mi sie zgadywać komu się chce, a komu nie - w next weeku wszystkim sie bedzie chciało to wtedy zagram

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,850 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,523
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1