|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
A co sądzicie o takich meczach:
Gaquet - Zib
Srichaphan - Hilton
Garcia Lopez - Klein.
Czy Panowie wymienieni na pierwszej pozycji są zdecydowanymi faworytami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Smieszna sprawa z tym Berdychem... Wszedzie podaja jakis kawsny wynik 4-6 7-6 6-0, a tak naprawde bez problemow wygral 6:3 6:2... Skąd to sie bierze, taka ludzka glupota?
Skoro ToJo gra z Tursunovem to chyba mamy czysta jedynke (tylko kurs psi), nie powinien odpuscic...
CO Z SRICHAPHANEM? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
To się bierze z tego że tylko taki dziwny wynik podał serwis tennislivescore.net , Pkubik coś mówił że tam machloje robią z wynikami że coś tam..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679 |
No i weszło pięknie:) wirtulany browarek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> PZDRW
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
mam takie pytanie.
Pinnacle podaje na jutro zestaw par
Sanguinetti - Kucera i Ancic - Logtens
William Hill nastomiast podaje
Sanguinetti - Ancic
jak to wreszcie jutro jest ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Smieszna sprawa z tym Berdychem... Wszedzie podaja jakis kawsny wynik 4-6 7-6 6-0, a tak naprawde bez problemow wygral 6:3 6:2... Skąd to sie bierze, taka ludzka glupota?
Skoro ToJo gra z Tursunovem to chyba mamy czysta jedynke (tylko kurs psi), nie powinien odpuscic...
CO Z SRICHAPHANEM? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> rok temu ładnie pykał u szeryfa. ładnie mijał, ładnie szedł do siatki, serwis całkiem całkiem. grał "na poziomie". ale to było roku temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> po tym co zrobił z Kimem w londynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> no bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> serwis 30% na trawie? dziękuję nie biorę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja obstaję przy swoim, bo już postawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Gasguet,Ancic 10/10 -rywale beznadziejni, ile dni Was ząb bolał po dentyście? rychu już kilka dni po zabiegach, bez przesady, Rychu jest gotów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Karlovic,Ljubic 7/10 pisałem parę stron wcześniej, to jest czas IVO, 2 finały z rzędu i co z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> może będzie trzeci, jak Andreev Go przełamie to już będą cyrki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> rusek za to łatwy do złamania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> o Ljubicicu pisałem. może być nerwówka, z kilkoma TB, ale sądzę, że Ivan podejdzie do turnieju poważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na szybkich nawierzchniach gra w tym sezonie rewelacyjnie. fakt trawa to nie Jego żywioł, ale Viktora tym bardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chyba sobie jeszcze dubla zagram Bjorkman+Philipusis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak 4/10 zagrałbym przeciwko szalkenowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale przeciwnik dramatyczny, więc szkoda zachodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
na jutro mysle o takich meczach bardzo powaznie
Philippousis - C.Rochus .. 1 .. 1,50
Srichaphan - Hilton .. 1 .. 1,40
O. Rochus - Kim .. 1 .. 1,41
Ljubicic - Hanescu .. 1 .. 1,44
i jesli bedzie w ogole taki mecz to
Sanguinetti - Kucera .. 1 .. 1,48
...................... co myślicie o meczach powyzej ? wydajea mi sie bardzo ciekawe, i mysle ze szanse wejscia sa naprawde wysokie ......................
A teraz typy bardziej zaawansowane z wiekszym ryzykiem
Bjorkman - Pavel .. 1 .. 1,93
Petzschner - Benneteau .. 2 .. 1,98
..................... co myslicie o tyopach z wiekszym ryzykiem ? jaka jest szansa na takie rozstrzygnięcia ? to moje sugestie, jestem ciekaw waszych opinii, zawsze lepiej skonsultowac i wysluchac kilka rad. .....................
a teraz typ bardzo bardzo ryzykowny
Garcia Lopez - Klein .. 2 .. 3,81
........................ a co na ten temat ? mysle ze kurs bardzio ciekawy, bardzo wysoki, a Garcia Lopez nie jest wcale takim wielkim faworytem jak stawiaja buki, na pewno jest faworytem ale czy az tak duzym ? czy nie warto skusic sie na kurs 3,81 ? .........................
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Goldi a powiedz mi tak kto to jest Klen?Co Ona gra i co osiągnął?
A Srichaphanek jutro wygra.Skad amsz tak wysoki kurs na niego?W profku 1,21
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Ljubicic gral turniej w Liverpoolu na trawce i mowiac delikatnie, nie zachwycil
Ivan Ljubicic(CRO) Bobby Reynolds(USA) 6:7 6:4 10:7 STB (co to kurwde jest SUPER TIE BREAK?) Ivan Ljubicic (CRO) Stian Boretti 4:6 6:1 10:7 STB Ivan Ljubicic(CRO) Paul Goldstein(USA) 6:2 6:7(4) 10:7 STB [finał] Ivan Ljubicic(CRO) Mikhail Youzhny(RUS) 4:6 7:6(4) 7:6(5)
Niby wszystko wygral, ale co to ma byc... Na stronie pisze ze byl czesto przelamywany, trzy razy w pierwszym secie, w drugim tez... Jak serwis nie chodzi to nie jest zbyt halo
Aaaaale z drugiej strony h2h ma fajny: 2005 Marseille, Hard, R32 Ljubicic 7-6 5-7 6-4 2004 Metz, Hard, R32 Ljubicic 6-4 6-4 2004 Hamburg AMS, Clay Ljubicic 6-0 3-6 7-6
* * *
Oli Rochus z Kimem, Oli sprzedawczykiem nie jest, walczyc potrafi, Kim to troche ogoras straszny nie ma co ukrywac - zegnamy
* * *
Srichaphan z tym Hiltonem smiesznym... OK, Paradorn fatalnie zagral w Queen's, mial 52% pierwszego serwisu, teraz powinno byc lepiej (chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />). Poza tym patrzac w statystyki to nie byl to az taki hiperjednostronny mecz, po prostu Tajowi nie wychodzilo nic i tyle... Bywa
A tutaj broni tytulu i w dodatku gra z niezłą parówką. Hilton ma 170 cm, jest juz stary jak na wschodzaca gwiazde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, punkty ciula w angielskich satelitach i malych turniejach gdzie tluka sie ci wszyscy_angole_o_podobnych_nazwiskach_twarzach_'umiejetnosciach'_i_dynamicznym_sposobie_bycia_a_la_Tim_Waleczne_Serce_Henman. W zeszlym tygodniu przez 3 dlugie sety z Mackinem mial tylko dwa asy, wiec wnioskuje ze nie ma jakiegos piorunujacego serwisu.
Zgadzam sie ze Paradorn prezentuje katastrofalna forme, ale jakos nie wierze ze wtopi, z Kimem dostal w dupe, wystarczy kompromitacji...
* * *
No i mecz oldboyow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sanguinetti - Kucera, jak slowak wyjdzie na kort to chyba i tak bedzie powietrza szukal po 3 gemach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Muppet, Ty tu nas czarujesz i kręcisz Tajem, a na BA bezczelnie zagrałeś Taja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
- It's always nice to win – It was tough. I took 2:0 lead in the first set, but after that, I lost my serve three times. In the third, I was 2:4 down, and also, at 4:4: I saved 0:40. I wasn't serving well in the beginning, but as the match progressed, it got better and better. I found my rhythm on return, too. Back? All right for now – says Ivan, who leaves for Nottingham immediately.
to u szeryfa już tyko better będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
ps. widzieliście takie fajne intro na stronce tenisisty? http://www.ivan-ljubicic.com/Andre też ma fajne, ale Ivan "wymiata" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Muppet, Ty tu nas czarujesz i kręcisz Tajem, a na BA bezczelnie zagrałeś Taja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nigdzie zadnego taja nie zagralem mowie ze wygra ale pisze asekurancko bo jest 100000 argumentow (teoretycznych) za tym ze PRZEGRA. Tylko ze przegrac trzeba miec z kim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (zarcik slowny, tadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
Karlovic,Ljubic 7/10 pisałem parę stron wcześniej, to jest czas IVO, 2 finały z rzędu i co z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> może będzie trzeci, Generalnie ze wszystkim zgoda . Przestrzegałbym jednak przed graniem Karlovica -prędzej czy później położy ten turniej -1. albo 2. rundę .Z pewnościa jest na liście startowej bo tak życzył sobie sponsor .Dla zawodnika priorytetem jest Wimbledon ,zwłaszcza ,że forma jest wyśmienita i przy odrobinie szczęścia w losowaniu może zajść daleko .Nie da się natomiast grać na wysokim pozionmie majac w nogach juz 11 spotkań w ciągu ostatnich dwóch tygodni.Tu jak sugerujesz miałby rozegrać następne pięć -w takim układzie o sukcesie w Wimbledonie może zapomnieć . Reasumując jeżeli nie podłozy się Andrejewowi to myślę ,że spotkanie z Ljubicicem bedzie miało charakter treningowy (chyba najbardziej prawdopodobny wariant ze wzgledu na różne nieformalne układy ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Goldi a powiedz mi tak kto to jest Klen?Co Ona gra i co osiągnął?
A Srichaphanek jutro wygra.Skad amsz tak wysoki kurs na niego?W profku 1,21 Pinnacle daje 1,40 na Srichaphana
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Goldi a powiedz mi tak kto to jest Klen?Co Ona gra i co osiągnął?
A Srichaphanek jutro wygra.Skad amsz tak wysoki kurs na niego?W profku 1,21 Pinnacle daje 1,40 na Srichaphana Ale powiedz czym sugerujesz się chcąc grac Kleina z Garcią Lopezem?Bo szczerze pierwszy raz słysze o tym zawodniku. A na jutro z pewnych typów wydaje się Ancić,Srichaphanek i mimo wszystko Karlovic. A z meczy, które powinny wejśc to Gasquet,Philipoussis,Garcia-Lopez.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Former Wimbledon champion John McEnroe is keen to help in the coaching of British rising star Andy Murray. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
Goldi a powiedz mi tak kto to jest Klen?Co Ona gra i co osiągnął?
A Srichaphanek jutro wygra.Skad amsz tak wysoki kurs na niego?W profku 1,21 Pinnacle daje 1,40 na Srichaphana Ale powiedz czym sugerujesz się chcąc grac Kleina z Garcią Lopezem?Bo szczerze pierwszy raz słysze o tym zawodniku. A na jutro z pewnych typów wydaje się Ancić,Srichaphanek i mimo wszystko Karlovic. A z meczy, które powinny wejśc to Gasquet,Philipoussis,Garcia-Lopez. Hmm pewny typ Srichapchan moze nie przesadzajmy w tym hurra optymizmie bo tak malo pewny to on juz dawno nie byl.To co ostatnio wyczynia to szok.Wydaje mi sie,ze to troche szukanie na sile typu.Ja go odpuszczam sa kwale Wimbledonu i tam cos pewniejszego sie po takim kursie znajdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
jutro 4 mecze, ktore wydaja mi sie interesujace i w miare pewne (jak na pierwsze rundy): ancic (god, co za kurs) sanguinetti philippoussis karlovic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ja na Karlovicu trochę w poprzednim tygodniu zarobiłem, ale teraz odpuszczam. Odpuszczam wogóle cały tenis w tygodniu poprzedzającym Wielkiego Szlema...
...nie chce mi sie zgadywać komu się chce, a komu nie - w next weeku wszystkim sie bedzie chciało to wtedy zagram
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|