|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
W chwili obecnej już niema Szakal tych opcji. Tak wogóle to expekt działa jakby to była jakaś beta. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wersje próbne beta powinny być bezpłatne a oferujące pełne możliwości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Jedyne co mi sie teraz podoba w expekcie to nowe oprogramowanie do obslugi kuponikow. Maja identyczne jak Unitedbet - to jest bardzo przyjemne miec taki kubelek obok typku. Wczesniej usuniecie zdarzenia z kuponu bez wczesniejszego klikniecia na UMIESC i USUN nie bylo mozliwe. Teraz jest dobrze.[/qb] Przydaloby sie cos takiego. Oby sie zasiedziala ta opcja na dluzej. Kiedy strona Expektu nie dziala najszybciej i mam kilka kuponow ustawionych. Czasami nie odpowiada dluzszy czas a pozniej jak zalapie to wraca do kuponu nr 1 (!) w menu po lewej. I trzeba znow zaiwaniac na sam koniec.
|
|
|
Link skopiowany do schowka