|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Ja równiez zagram, poproszę o dane na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 359
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 359 |
 ok, tez sie zapisuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Mam teraz troche czasu wiec chcialbym nieco napisac o podziale nagrod. Osobiscie uwazam za zbedne te dodatkowe bonusy za bilans 10-0 i klasyfikacje UD. Lepiej aby nagrody glowne byly wieksze. Tak wiec jestem przeciwko nagrodom za bilans 10-0, a co do kalsyfikacji UD, to ewentulanie tylko nagroda pocieszenia (100 zl czyli zwrot wpisowego). Co do podzialu za miejsca w glownym turnieju, to bylbym za tym, aby premiowac tylko pierwsze 3 miejsca. Za 4 miejsce, ktore jak wiadomo jest zawsze (szczegolnie dla olimpijczykow) bolesne tylko ewentualnie (100 zl czyli zwrot wpisowego). Jesli chodzi o podzial miejsc 1-3, to ze wskazaniem na pierwsze miejsce, o ktore to przeciez wszyscy glownie bedziemy walczyc. Uwazam, ze zwyciezca powinien dostac polowe puli na miejsca 1-3, czyli np: 1-650 2-400 3-250 lub 1-550 2-350 3-200.
Co do bukow, to rzeczywiscie moznaby dolozyc Expekta albo wymienic z innym bukiem, bo handi setowe jest tylko w BAH, a tam wiadomo marza zlodziejska. Tak wiec jestem za Expektem. A mozna wymienic, bo po co tyle bukow to nie wiem. Przeciez nikt tu nie lapie jak najwyzszego kursu, bo nic to nie daje. Liczy sie tylko oferta, a widze grupy po 2-3 buki, ktorych oferta tenisowa prawie niczym sie nie rozni. No ale to juz mnie wazne. Wiecej bukow chyba nikomu nie zaszkodzi, a tylko ew mniej. To na tyle i powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Zdaje się, że od dawna nie ma nagrody za bilans 10-0 więc tutaj jesteśmy wszyscy zgodni. Za UD też dotychczas była symboliczna kwota czyli również tutaj w porządku.
Co do buków - przejrzę jeszcze oferty, bo trochę ich za dużo. Mocno się zastanawiam nad Fonbetem - niestety wystawiają ofertę do netu, ale nie można tego grać, a kursy zawyżone/zaniżone/poprzestawiane. Jestem blisko tego aby wykreślić ich z tej edycji po to aby nie było później nieporozumień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
przeslijcie dane na pw odnosnie wplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Witam jeszcze raz  Wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł urozmaicenia Konkursu: - Zamiast jednej tabeli ligowej stworzyc dwie grupy A i B (podział moze nie losowy, ze wzgledu na mozliwe podejrzenia doboru przeciwnikow, tylko np ustawienie uczestnikow wg alfabetu i z numerem nieparzystym do A z parzystym do B) - Sezon zasadniczy w obu grupach trwalby 8 kolejek - po ktorych nastapilaby faza Play-Off: - polfinaly (1 miejsce z gr.A) vs (2B) i (1B) vs (2A) - majace charakter dwumeczu czyli 2 tygodnie (w przypadku remisu do wielkiego finalu awansowaloby miejsce pierwsze z grupy) - a potem finaly majace takze charakter dwumeczu czyli 2 tygodnie (duzy o 1 miejsce i maly o 3 miejsce) (w przypadku remisu moglby tu juz byc podzial nagrod) Zdaje sobie sprawe, ze byla by to lekka rewolucja w konkursie, dlatego ma to tylko charakter propozycji. Przemawiaja jednak za tym pomyslem takie argumenty jak: - niemal przez caly sezon zasadniczy prawie kazdy ma szanse na pierwsze miejsce, co wzbudza wiecej emocji - daje to ciekawszy przebieg Konkursu szczegolnie w koncowej fazie, gdzie i tak niektorzy uczestnicy wczesniej rezygnowali, - forma bardziej podobna do tenisowego Masters, przy czym zwykla tabela ligowa nie ma raczej wiele wspolnego z tenisem, - mysle ze nowa forma przyciagnelaby w przyszlosci wiecej uczestnikow  - w takiej formie moglbym w razie potrzeby prowadzic cotygodniowe podliczenie i sporzadzac tabele ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
P.S. Oczywiscie remis w fazie Play-Off, oznaczalby remis w malych puntkach, a nie w wygranych tygodniach, tak wiec remis nalezalby raczej do rzadkosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
jestem za, dawno juz bylem za urozmaiceniem konkursu, bo mimo wszystko chocby konkurs byl najlepszy to bez zmian sie nie obedzie. Chodz faktycznie teraz juz chyba troche za pozno na zmiany, w koncu od jutra typujemy.
Tak apropo, to moze jakos stworzyc i poukladac nowe teamty, by byly one widoczne bardziej od innych.
p.s. nie dziala mi ta ankieta, ale jestem za overami na mecz jak i na set.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
kasa poszla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
A co to za problem, ze malo czasu. To tylko kwestia zmiany sposobu prowadzenia konkursu. Trzeba tylko dopisac to w regulaminie, ktory i tak mysle trzebabyloby poprawić, bo jest trochę niejasny. Jak co to mogę go dziś wieczorem skrobnąć na próbę. Potrzebuję tylko zgody jakiegoś prowadzącego.
P.S. Ankieta działa, tylko Fro ukrył wyniki. tak mysle ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Regulamin Konkursu Tenisowego - mecz.pl1) Uczestnicy oddają typy w systemie tygodniowym. Każdy podaje 7 typów z kursem niemniejszym niż @ 1,45 oraz jeden typ z kursem niemniejszym niż @ 2,35 (UnderDog). 2) Dozwolone są wszystkie możliwe rodzaje rozgrywek tenisa ziemnego: - single, - deble, - mixty. 3) Dozwolone są następujące rodzaje typów: - zwycięstwo (12) - dokładny wynik w setach - handicap (pierwszy set i mecz) - ilość setów - under/over ?- outrighty (w obrębie tygodnia) 4) Na to samo spotkanie uczestnik może zagrać maksymalnie 2 różne opcje z powyższej listy. Nie można jednak typować typu @ 1,45 i UnderDoga na to samo zdarzenie. 5) Korzystamy z oferty następujących bukmacherów: Lista buków Fro6) Po podaniu typu nie ma możliwości jego zamiany na inny typ. 7) Ranking będzie prowadzony na zasadzie bilansu (X-Y), gdzie: - X = (liczba trafionych typów @ 1,45) + 2 (za trafiony UnderDog) + ew. BONUS (za 7 trafionych typów @ 1,45) - Y = (liczba nietrafionych lub niewytypowanych typów @ 1,45) + 1 (za nietrafionego UnderDoga) 8) Jeżeli uczestnik poda mniej niż 7 typów @ 1,45 lub nie poda typu UnderDoga, to brakujące typy liczone są jako nietrafione. 9) Jeżeli poda więcej niż 7 typów @ 1,45 lub/i więcej niż 1 typ UnderDog, to typy podane ponad normę są nieważne. 10) Dany typ nie może się powtórzyć więcej niż 3 razy w całym Konkursie. Uczestnik, który podaje dany typ jako trzeci ma obowiązek postawienia obok tego typu znak  . Każdy z uczestników może "zastopować" typ maxymalnie 2 razy w tygodniu. 11) W przypadku kreczu, któregoś z zawodników mecz traktujemy tak jak traktuje go bukmacher, z którego pochodził kurs na podane spotkanie. 12) Mecz typowany musi zostać podany przed jego rozpoczęciem oraz przed godziną wyznaczoną przez wybranego bukmachera. Jeżeli ktoś poda typ po czasie to zostanie mu on policzony jako typ nietrafiony. 13) Nie edytujemy postów w tym temacie (za wyjątkiem postu z regulaminem). Każdy post edytowany będzie równoważny z typem nietrafionym. Jeżeli typ zawiera jakiś błąd (brak kursu, zły zawodnik, brak znaku stopu itp.) to uczestnik w ciągu 10 minut po wysłaniu typu powinien w kolejnym poście zacytować swój typ i poprawić błąd. 14) Mecz, który rozpoczyna się przed godziną 0.00 (niedziela/poniedziałek) (i o tej godzinie) zaliczany jest do starego tygodnia a mecz który się rozpoczyna po 0.00 liczony jest do nowego tygodnia. Bierzemy jednak pod uwagę czas jaki obowiązuje na turniejach (niedzielne finały turniejów w USA podajemy do tygodnia poprzedniego). W przypadku niedzielnych spotkań trzeba więc spojrzeć na OOP danego turnieju i uwzględnić różnicę czasu. 15) Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy A i B. 16) Sezon zasadniczy trwa 8 kolejek (8 tygodni). O kolejności decyduje bilans, czyli różnica punków (X-Y). W przypadku równego bilansu decyduje większa liczba X. 17) Faza Play-Off - Półfinały: - (1 miejsce z grupy A) vs (2 miejsce z grupy B) - (1 miejsce z grupy B) vs (2 miejsce z grupy A) Pólfinały odbywają się na zasadzie dwumeczu (2 tygodnie). O wygranej decyduje bilans (X-Y) z dwóch tygodni. W przypadku remisu do Finału awansuje zawodnik, który wcześniej zajął pierwsze miejsce w grupie. 18) Finał i o 3 miejsce: Odbywają się na zasadzie dwumeczu (2 tygodnie). O wygranej decyduje bilans (X-Y) z dwóch tygodni. W przypadku remisu w Finale następuje podział nagród za 1 i 2 miejsce. W przypadku remisu w meczu o 3 miejsce następuje podział nagród za 3 i 4 miejsce. 19) Nagrody: FroTrzeba potem tylko wypisać grupy i jazda Fro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Prosiłbym o wpis większości osób które będą brały udział w konkursie nt wyżej zaproponowanych zmian.
Ja jestem raczej sceptycznie do tego nastawiony, a na pewno przeciwko tak drastycznej zmianie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Jeżeli już takie zmiany to ja to widzę tak : Bez podziału na grupy. Runda "zasadnicza" przez 8-9 tygodni. Po niej do rundy "finałowej" awansuje kilka najlepszych osób (minimum 4 do powiedzmy 6) i oni przez 3-4 tygodnie walczą o nagrody na tych samych zasadach co w rundzie "zasadniczej". Czyli system na wzór szkockiego. Stich, ankieta działa tylko wyniki ujawnią się jutro  Over/under set ? Przecież ta opcja cały czas była do gry przez wszystkie edycje  - "liczba setów" Ps. z listy buków na pewno wyleci Tobet, długo na niej zresztą nie zagościł  Lista buków: Pinnacle Fonbet 5Dimes Milenium Bet-at-home Unibet Expekt doxxbet
Last edited by Fro_Lech; 17/01/2010 04:11.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Podoba mi sie opcja Fro, przewaznie jest tak, ze po kilku tygodniach osoba z najgorszym blansem traktuje konkurs nie bardzo serio, wiec dla takiej osoby konkurs trwal by 8-9 tygodni powiedzmy, a nastpene 3-4 tygodnie byly by dla powiedzmy 6 uczestnikow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
no to jestem równiez za tym, by po 8 czy nawet 10 tygodniach oddzielic 8 osob (w zaleznosci ile nas bedzie) i wtedy np. dodatkowy punkt, ze typ nie moze sie powtorzyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Witam, Czy istnieje jeszcze mozliwosc zapisania sie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Ja jestem przeciwny podziałowi na grupy. Uważam, że takie podziały to pewnego rodzaju niesprawiedliwość. W grupie A mogą wszyscy gracze prezentować wysoki poziom, a wyjdą z grupy tylko najlepsi. W grupie B poziom może być tragiczny, a i tak 2 osoby zagrają w półfinałach. Nie wprowadzajmy do konkursu elementu przypadkowości, bo takich konkursów na forum już jest sporo. W tym konkursie zawsze liczyła się tylko wiedza uczestników i moim zdaniem tak powinno pozostać.
Co do podziału na rundy, to tu jestem za. Tylko, że nie zakładałbym z góry liczby osób grających w tej rundzie finałowej, a ustaliłbym próg, który należałoby przekroczyć, aby awansować, np. 70 % trafionych typów, albo dokładną liczbę trafionych typów, np. 40 (przy I rundzie trwającej 8 tygodni). No i pozostaje kwestia, co dalej w tej rundzie finałowej ? Kasować wyniki z I rundy czy zostawić ?
W8, Unibet oferuje hc setowe i to z kursami lepszymi od Expekta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Witam, Czy istnieje jeszcze mozliwosc zapisania sie?  Pewnie, że jest taka mozliwość  Typy będziesz mógł jednak podawać dopiero, gdy Twoja kasa wpłynie na konto THOM`a.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
nie wierzycie mi  ok, juz wysylam PW do THOM'A
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|