Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Zgadzam się z przedmówcą, wraca Skroder oraz Naslund, powtarzam raz jeszcze że nie wyobrażam sobie PO bez Modo dlatego jestem niemal przekonany że dziś oraz w sobotę odniosą pewne zwycięstwa. Drugim warunkiem do powyższego jest strata punktów przez drużynę z Lulei, wydaje mi się że to może się stać właśnie dzisiaj. Kurs na Modo jest strasznie słaby jednak mimo to Forsberg i spółką są warci gry...

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by fiszu11
modo wygra napewno. po pierwsze musi zeby wejsc do play offs. przeciwnik ma juz pewny spadek a do tego Södertälje SK dzis gra dodatkowo bez 4 kolejnych zawodnikow. do modo dzis powroci podstawowy napastnik. modo ogolnie w optymalnym skladzie . bardzo polecam zagrac na modo grube pieniadze. lulea bym nie ruszal

W Eliteserien nie ma czegoś takiego jak "pewny spadek", jest mini liga z zespołami, które zajmą dwa ostatnie miejsca w elicie i 4 najwyższe miejsca w Allsvenskan i z tej mini ligi dwa najlepsze zespoły awansują/zostają w elicie a pozostałe grają w drugiej lidze...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
wszyscy mnie uprzedzili dzisiaj - natlok obowiazkow

no ale Panowie jedziemy na tym samym wozku smile nic juz dodac nie moge tongue

MODO boks
MODO -1,5 boks - czemu niby nie ? Sodertajle sobie juz tylko jezdzi na lyzwach a MODO ostatni mecz bedzie mialo w pamieci , nie dopuszcza do takiej koncowki jak ze Skelefthea

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
pytanie mam, może ktoś się orientuje...

Czy w Eliteserien jest jakieÅ› losowanie kto z kim zagra w fazie play-off, czy grajÄ… pary 1-8, 2-7 itd. czy jest jakiÅ› inny ustalony schemat?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Pierwsza wybiera spomiędzy 7 i 8,druga wybiera z pozostałych dwóch najniższych,podobnie trzecia.Czwarta gra z tym kto pozostał.

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1