|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Tak niekiedy zaglądam tutaj, żeby sprawdzić czy sie coś zmieniło, ale nic się nie zmienia. I ciągle nurtuje mnie jedno pytanie, a mianowicie "Po co wklejasz scany kuponów tutaj?". Co ciekawsze są to tylko wygrane kupony, które nie zostały wcześniej podane w temacie, nie uwazasz ze to troszke smieszne? Nie jestem zazdrosny ani nic z tych rzeczy, staram się też nie być złośliwy, jesli nie wyszło to wiedz ze próbowałem. Kupony, które podajesz są w 99% nietrafione, te które wklejasz po fakcie są oczywiście trafione. Chciałbym abyś odpowiedział na moje pytanie. A do wklejania scanów kuponów jest odpowiedni temat w To&Owo. Pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Tak niekiedy zaglądam tutaj, żeby sprawdzić czy sie coś zmieniło, ale nic się nie zmienia. I ciągle nurtuje mnie jedno pytanie, a mianowicie "Po co wklejasz scany kuponów tutaj?". Co ciekawsze są to tylko wygrane kupony, które nie zostały wcześniej podane w temacie, nie uwazasz ze to troszke smieszne? Nie jestem zazdrosny ani nic z tych rzeczy, staram się też nie być złośliwy, jesli nie wyszło to wiedz ze próbowałem. Kupony, które podajesz są w 99% nietrafione, te które wklejasz po fakcie są oczywiście trafione. Chciałbym abyś odpowiedział na moje pytanie. A do wklejania scanów kuponów jest odpowiedni temat w To&Owo. Pozdro  to jest taki paradoks  co dam na forum nie wchodzi  co nie podam wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
nie zebym sie czepial ale w takiej sytuacji lepszym rozwiazaniem jest juz zamkniecie tematu , niz wrzucanie skanow kuponow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Ta, dlatego wkleiłem ten temat do śmiesznych  Nie obrażaj się, tylko słuchaj starszych  - Wyeliminuj cuda @1.01 bo to już parodia, ogólnie poniżej @ 1,2. - Ogranicz się do max 2-3 zdarzeń. - Przyjmij jakieś rozsądne stawkowanie np nie pewki 25zł i pewki 50zł i koniec. spróbuj tak z 2 tygodnie, jeśli dasz radę z samodyscypliną to będą z Ciebie typerzy, bo Twój styl by mnie nerwowo zajechał po tygodniu. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
wojbest, bo to fatum jest!  moje picki nie są odkrywcze, dlatego dałem se siana. ale, kurde, a może jednak czasem coś wrzucę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
KUPON 13 Celtic @1.55 + Lille @1.25 + Benfica @1.15
STAWKA: 60.01zł KURS: 2.23 EWK: 133.82zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|