Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 36 1 2 34 35 36
Jimmy #3615500 13/01/2010 06:35
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by bad bet
Niuniu pamietasz jak kiedys napisales ze masz dlug wdziecznosci wobec mnie ? Ja pamietam grin

Jak mozesz to wklej do translatora ze strony glownej ten artykul z Doha o meczu z Nadalem i wklej po polsku lub ang. Nie widze zeby mial angielska wersje a nie jestem w domu

www.stevedarcis.com [stevedarcis.com]

dz smile


http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.stevedarcis.com%2Fnews%2F163%2FDarcis%2B%25E2%2580%259CL%25E2%2580%2599atout%2Bde%2BRafa%2BL%25E2%2580%2599effet%2Bdonne%2Ba%2Bson%2Bcoup%2Bdroit%25E2%2580%259D.html&sl=auto&tl=pl&swap=1
Nie liż dupy. On prosił Niunia, a nie Ciebie :|

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by kumichal
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by bad bet
Niuniu pamietasz jak kiedys napisales ze masz dlug wdziecznosci wobec mnie ? Ja pamietam grin

Jak mozesz to wklej do translatora ze strony glownej ten artykul z Doha o meczu z Nadalem i wklej po polsku lub ang. Nie widze zeby mial angielska wersje a nie jestem w domu

www.stevedarcis.com [stevedarcis.com]

dz smile


http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.stevedarcis.com%2Fnews%2F163%2FDarcis%2B%25E2%2580%259CL%25E2%2580%2599atout%2Bde%2BRafa%2BL%25E2%2580%2599effet%2Bdonne%2Ba%2Bson%2Bcoup%2Bdroit%25E2%2580%259D.html&sl=auto&tl=pl&swap=1
Nie liż dupy. On prosił Niunia, a nie Ciebie :|


laugh
Już Ci ostatnio mówiłem, żeś kretyn i widzę, że miałem słuszność.
Ucz się chłopaku jak pomagać innym choć klasy to u Ciebie za grosz wink

Jimmy #3615516 13/01/2010 06:39
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Dzieki Jimmy piwo

kumichal mam nadzieje ze dostaniesz ta Maline frown

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Co do Darcisa to mam nadzieję, że będzie żył bo troche głupio by było jakby 1.18 położył kupon. Zapomniałem kompletnie o tej kontuzji ale Steve mówi, że nastawiał się na te kwali więc nie pozostaje nic innego jak mu wierzyć i życzyć zdrówka smile

Jimmy #3615529 13/01/2010 06:46
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
moze kogos to zaciekawi odnosnie meczu Troicki - Bagieta >>

Troicki played last week in Doha and to change country with a very different jet lag is not easy at all and although he played well last week yesterday did not an impressive performance against Serra figthing a lot especially the first round and will play today after less then 24 hours another very tough match will be surely also physically not so easy for him
Baghdatis instead in Australia did always amazing performance, he has a lot of fans, great motivations and surely will do pretty good performance
Like style of play they are very similar with all the blows that give them winners starting from the service, also for that the bet is based on the shape and motivations too

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Oswald 1,80 Evans ciągle ostatnio jakieś problemy

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Ktoś wie czemu leci kurs na Gicquela i rośnie na Almagro ?

majner #3615569 13/01/2010 07:07
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Stanislas Wawrinka - Julien Benneteau (0-3 gemy) 2 1.62

warte pogrania?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Originally Posted by bad bet
Dzieki Jimmy piwo

kumichal mam nadzieje ze dostaniesz ta Maline frown

Ja bym wolał żeby ten kumiś dostał bana..
Co mnie denerwuje blush

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
JUAN na korcie :-)
widzę że teraz ubiera sie w stroiki firmy Joma

Nowy temat - https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3615576&#Post3615576

Last edited by Goget; 13/01/2010 07:10.
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Lammer - Ferrero zaczynają

Strona 36 z 36 1 2 34 35 36

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, kamel, rafal08, Sensei, aker), 2,793 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,370
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1