|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Niuniu pamietasz jak kiedys napisales ze masz dlug wdziecznosci wobec mnie ? Ja pamietam Jak mozesz to wklej do translatora ze strony glownej ten artykul z Doha o meczu z Nadalem i wklej po polsku lub ang. Nie widze zeby mial angielska wersje a nie jestem w domu www.stevedarcis.com [ stevedarcis.com] dz  http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.stevedarcis.com%2Fnews%2F163%2FDarcis%2B%25E2%2580%259CL%25E2%2580%2599atout%2Bde%2BRafa%2BL%25E2%2580%2599effet%2Bdonne%2Ba%2Bson%2Bcoup%2Bdroit%25E2%2580%259D.html&sl=auto&tl=pl&swap=1 Nie liż dupy. On prosił Niunia, a nie Ciebie :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Niuniu pamietasz jak kiedys napisales ze masz dlug wdziecznosci wobec mnie ? Ja pamietam Jak mozesz to wklej do translatora ze strony glownej ten artykul z Doha o meczu z Nadalem i wklej po polsku lub ang. Nie widze zeby mial angielska wersje a nie jestem w domu www.stevedarcis.com [ stevedarcis.com] dz  http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.stevedarcis.com%2Fnews%2F163%2FDarcis%2B%25E2%2580%259CL%25E2%2580%2599atout%2Bde%2BRafa%2BL%25E2%2580%2599effet%2Bdonne%2Ba%2Bson%2Bcoup%2Bdroit%25E2%2580%259D.html&sl=auto&tl=pl&swap=1 Nie liż dupy. On prosił Niunia, a nie Ciebie :|  Już Ci ostatnio mówiłem, żeś kretyn i widzę, że miałem słuszność. Ucz się chłopaku jak pomagać innym choć klasy to u Ciebie za grosz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Dzieki Jimmy  kumichal mam nadzieje ze dostaniesz ta Maline 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Co do Darcisa to mam nadzieję, że będzie żył bo troche głupio by było jakby 1.18 położył kupon. Zapomniałem kompletnie o tej kontuzji ale Steve mówi, że nastawiał się na te kwali więc nie pozostaje nic innego jak mu wierzyć i życzyć zdrówka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525 |
moze kogos to zaciekawi odnosnie meczu Troicki - Bagieta >>
Troicki played last week in Doha and to change country with a very different jet lag is not easy at all and although he played well last week yesterday did not an impressive performance against Serra figthing a lot especially the first round and will play today after less then 24 hours another very tough match will be surely also physically not so easy for him Baghdatis instead in Australia did always amazing performance, he has a lot of fans, great motivations and surely will do pretty good performance Like style of play they are very similar with all the blows that give them winners starting from the service, also for that the bet is based on the shape and motivations too
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Oswald 1,80 Evans ciągle ostatnio jakieś problemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Ktoś wie czemu leci kurs na Gicquela i rośnie na Almagro ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Stanislas Wawrinka - Julien Benneteau (0-3 gemy) 2 1.62
warte pogrania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Dzieki Jimmy  kumichal mam nadzieje ze dostaniesz ta Maline  Ja bym wolał żeby ten kumiś dostał bana.. Co mnie denerwuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Last edited by Goget; 13/01/2010 07:10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Lammer - Ferrero zaczynają
|
|
|
Link skopiowany do schowka