ps. Tołdi nie był ich przywódcą ps. Tołdi nie był ich przywódcą
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
#361954 22/06/2005 10:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Quote
to mogły być ogry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ps. Tołdi nie był ich przywódcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jak to nie Tołdi był naczelnym ogrów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a nad sobą miał tylko Iktorna

To była moja ulubiona bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#361955 22/06/2005 10:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
dzisiaj wygra BURGSMULLER

ale analiza!! WOW
i po co takie posty... tylko nie potrzebny burdel robi sie w temacie

#361956 22/06/2005 10:14
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Quote
dzisiaj wygra BURGSMULLER

no way <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#361957 22/06/2005 10:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
Quote
Quote
dzisiaj wygra BURGSMULLER

ale analiza!! WOW
i po co takie posty... tylko nie potrzebny burdel robi sie w temacie

wyloozuj Hagi ... ludzie pisza ze snily im sie mecze i tak stawiaja a ja mam przeczucie ze wygra szwab ... pozdro

#361958 22/06/2005 10:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
Panowie chodzi wam stronka WIMLEDONU?

#361959 22/06/2005 10:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Panowie chodzi wam stronka WIMLEDONU?

dziala

#361960 22/06/2005 10:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Kusi żeby zagrać na Burgsmullera,ladny kurs 2.85 na expekcie.
Co prawda nie ma się co sugerować I rundą(pokonał Puertę),z drugiej strony Berdych grał 4 sety ze staruchem Dupuis.
Chyba dam na Larsa, przynajmniej jakiś kurs pożądny.

#361961 22/06/2005 10:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
Quote
Kusi żeby zagrać na Burgsmullera,ladny kurs 2.85 na expekcie.
Co prawda nie ma się co sugerować I rundą(pokonał Puertę),z drugiej strony Berdych grał 4 sety ze staruchem Dupuis.
Chyba dam na Larsa, przynajmniej jakiś kurs pożądny.

brawo LLEYT ... w koncu ktos <brawo> ... a co do LARSA on to wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <brak analizy> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#361962 22/06/2005 10:21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Quote
Quote
dzisiaj wygra BURGSMULLER

ale analiza!! WOW
i po co takie posty... tylko nie potrzebny burdel robi sie w temacie
Przyczepiłes sie do jego postu, a ogry i tołdi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przeciez to tez nie na temat.Swoim postem tez zrobiles burdel.Tak jak i ja swoim teraz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS.Tez dałem na Burgsmullera.Jest w niezłej formie jak na niego.W meczu z Robredo z poprzedniego turnieju pokazał kilka niezłych zagrań, mimo iż Robredo grał jak grał.Mysle, ze dzisiaj ma duże szanse pokonac Berdycha, ale jak bedzie, to zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#361963 22/06/2005 10:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
Quote
Kusi żeby zagrać na Burgsmullera,ladny kurs 2.85 na expekcie.
Co prawda nie ma się co sugerować I rundą(pokonał Puertę),z drugiej strony Berdych grał 4 sety ze staruchem Dupuis.
Chyba dam na Larsa, przynajmniej jakiś kurs pożądny.

brawo LLEYT ... w koncu ktos <brawo> ... a co do LARSA on to wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <brak analizy> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Przy takim kursie można spokojnie zaryzykować
Nóz widelec wejdzie,zresztą Burgsmuller gra ostatnio dobrze

#361964 22/06/2005 10:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Wczoraj popisalem swoje.. Dzieki Court Judge za opinie.. pod wplywem jej oraz innych Bjorkman-Davydenko no bet.. Kibicuje jednak Nikolayowi..

Po wczorajszym znakomitym dniu, cudownym wrecz, co ciekawe jednak na faworytach, z dogow poszedl jedynie Garcia-Lopez co bylo ewidentna pomylka bukow.. Dzis gramy inaczej, ale za zdecydowanie nizsze stawki.. Ostatnie 2 dni byly za dobre...

Dent - Kim 2 @4,12 za tyle zagralem teraz juz jest okolo 3,7 w pinie 3,9 w bawie... 1/10

Philippoussis - Safin 1 @3,22 1/10

Burgsmuller - Berdych 1 @2,85 2/10

Rusedski - JoJo 1 @2,22

Ferrero 3/10 @1,45

Pozdrawiam
Dominik

#361965 22/06/2005 10:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Meczu Safina bym nie ruszał,ale Rusedskiego można zagrać.
Joachim bez rewelacji,męczył się z Montanesem, porażka w Halle z Kohlschreiberem.
A Rusedski zmiótł z kortu spryciarza Martina gładziudko.

#361966 22/06/2005 10:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Safin - Philippoussis(+4,5) @1.87
Miałem okazje ogladac Marka i w Holandii i w meczu z Beckiem i co tu duzo pisac - gra coraz lepiej . W meczu z Beckiem , takze swietnie grał z głebi kortu uderzajac duzo piłek wygrywających . Dla Marka to najwazniejszy turniej w sezonie , dla Safina napewno nie . Pamietajmy ze Mark w przeszłosci toczył tu
wyrównane boje z Samprasem , Agassim czy Rafterem podczas gdy Safin nigdy za grą na trawie nie przepadał . Z drugiej strony obecny trener zobowiązuje do dobrej gry na trawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Całym sercem będe za Markiem - trawa to jego działka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dent - Kim(+5,5) @1.70
spodziewam sie równego meczu z 2-3 tajbrekami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Kim niezle serwuje więc handi powinno wejść jak w masło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Johansson - Rusedski(+2,5) @1.70
dwóch serwisowych zabijaków , nie widze za bardzo jakby mieli sobie odbierac swoje podania . Chociaz podobno JoJo wciaz ma problemy z ramieniem . Handi nie za wysokie ale wydaje mi się ze Rusedski ten meczyk wygra . Montanes na trawie zaserwował Johanssonowi 11 asów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Youzhny(-6,5) - Lisnard @1.60
jak juz pisałem wciaz nie jestem pewny dyspozycji Miszy ale Lisnarda powinien klepnac bez problemów 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kiefer(+7,5) - Di Mauro @1.75
eh Kiefer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> normalnie powinno byc szybkie 3-0 ale znajac Kiefera to pewnie wygra 20-18 w 5 secie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no nic zaryzykuję .

Ancic(-7,5) - Udomchoke @1.74
Ancic w gazie , rozniósł juz jednego kwalifikanta więc z drugim zrobi to samo . Udomchoke jak powącha bp to bedzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Gimelstob - Massu @1.90
jak go pleckie nie bolą to wygra bez problemów . Massu sie nie nadaje ze swoją grą na trawe i ciekaw jestem jak sie przeciwstawi mocnemu serwisowi i ciągłym atakom Justina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#361967 22/06/2005 10:38
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
dzis lekka kaske w....

T Tanasugarn 1 (1.28)
- doswiadczenie na trawie robi swoje gladko pokonala sperm amerykanka z porazki dostanie pozadna lekcje tenisa ...

T Dent 1 (1.25)
-kim fajny chlopaczek ale rozegral na trawie malo meczy i serw slabiutki w porownaniu z dentem

M Washington 1 (1.25)
- serv ma klasyczny atom wysoka solidna babka pokaza juz ze potrafi wygrywac z najlepszymi

wiec kurs 2 gramy za 1.000 i dzis imprezujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

polecam

#361968 22/06/2005 10:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Federer - Minar(+8,5) @2.10
zapomniałem o tym . Minar dobrze serwuje , chodzi do siatki . Juz raz Fed miał z nim cięzką przeprawe w Dubaju . Federer wciąż jeszcze szuka optymalnej formy na pozniejszą część turnieju .
Póki co nie powinien wygrywac za łatwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#361969 22/06/2005 10:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
I po wielo ytgodniowej przerwie nareszcie wrocilem do gry:)
A na dzisiaj z facetow wybralem:

Hrbaty - Monfils 2 2.2
Ancic - Udomchoke 1 1.12
Davydenko - Bjorkman 1 1.8
Berdych - Burgsmuler 2 2.1
Youznij - Lisnard 1 1.22

Monfils Davidenko i Lars w systemie....Michail i Ancic jako pewniaczki + jeszcze cos tam z WTA.

Pozdro! dobrego dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#361970 22/06/2005 10:43
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
Bardzo dobra propozycja Philippoussis(+4,5) @1.87

#361971 22/06/2005 10:44
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
a i jeszcze na drugim zaryzykowalem na KIMA...Dent strasznie sie meczyl i rownie dobrze mogl tu grac D.Norman takze zachecil mnie tez kurs ponad 3.0 i do tego Kiefer i gonzalez takze wyszlo mi 5 kuponow zabojcza mieszkanka(oby)

#361972 22/06/2005 10:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
dzis lekka kaske w....

T Dent 1 (1.25)
-kim fajny chlopaczek ale rozegral na trawie malo meczy i serw slabiutki w porownaniu z dentem

tia , Kim słabiutki serwis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Proponuje przejrzec statystyki meczów Kima w Nottingam, a takze z meczu z Bogdanovicem. A w dodatku Dent przed meczami na trawie przez dwa miesiące prawie wogóle nie trenował i do rozgrywek przystąpił z marszu. Meczarnie w I rundzie z Normanem to tylko przygrywka. No i czasem potrafi seryjnie robic podwójne błędy. Takze w takim przypadku kurs na Kima 4.0 to swego rodzju promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#361973 22/06/2005 10:51
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
ale dzis koles - zmnawca tenisa ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) kuponik w sts za 300 na safina denta safarowa hrbatego i ako mial za male toposzedl jeszce hewitta nojak dla mnei to wybral pewniaki oprocz tewgo dobil debalmi kobiet po 1,08 powiedzialem mu tylko powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1