|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
to mogły być ogry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ps. Tołdi nie był ich przywódcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak to nie Tołdi był naczelnym ogrów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a nad sobą miał tylko Iktorna To była moja ulubiona bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
dzisiaj wygra BURGSMULLER ale analiza!! WOW i po co takie posty... tylko nie potrzebny burdel robi sie w temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
dzisiaj wygra BURGSMULLER no way <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562 |
dzisiaj wygra BURGSMULLER ale analiza!! WOW i po co takie posty... tylko nie potrzebny burdel robi sie w temacie wyloozuj Hagi ... ludzie pisza ze snily im sie mecze i tak stawiaja a ja mam przeczucie ze wygra szwab ... pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562 |
Panowie chodzi wam stronka WIMLEDONU?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Panowie chodzi wam stronka WIMLEDONU? dziala
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Kusi żeby zagrać na Burgsmullera,ladny kurs 2.85 na expekcie. Co prawda nie ma się co sugerować I rundą(pokonał Puertę),z drugiej strony Berdych grał 4 sety ze staruchem Dupuis. Chyba dam na Larsa, przynajmniej jakiś kurs pożądny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562 |
Kusi żeby zagrać na Burgsmullera,ladny kurs 2.85 na expekcie. Co prawda nie ma się co sugerować I rundą(pokonał Puertę),z drugiej strony Berdych grał 4 sety ze staruchem Dupuis. Chyba dam na Larsa, przynajmniej jakiś kurs pożądny. brawo LLEYT ... w koncu ktos <brawo> ... a co do LARSA on to wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <brak analizy> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
dzisiaj wygra BURGSMULLER ale analiza!! WOW i po co takie posty... tylko nie potrzebny burdel robi sie w temacie Przyczepiłes sie do jego postu, a ogry i tołdi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przeciez to tez nie na temat.Swoim postem tez zrobiles burdel.Tak jak i ja swoim teraz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PS.Tez dałem na Burgsmullera.Jest w niezłej formie jak na niego.W meczu z Robredo z poprzedniego turnieju pokazał kilka niezłych zagrań, mimo iż Robredo grał jak grał.Mysle, ze dzisiaj ma duże szanse pokonac Berdycha, ale jak bedzie, to zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Kusi żeby zagrać na Burgsmullera,ladny kurs 2.85 na expekcie. Co prawda nie ma się co sugerować I rundą(pokonał Puertę),z drugiej strony Berdych grał 4 sety ze staruchem Dupuis. Chyba dam na Larsa, przynajmniej jakiś kurs pożądny. brawo LLEYT ... w koncu ktos <brawo> ... a co do LARSA on to wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <brak analizy> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Przy takim kursie można spokojnie zaryzykować Nóz widelec wejdzie,zresztą Burgsmuller gra ostatnio dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Wczoraj popisalem swoje.. Dzieki Court Judge za opinie.. pod wplywem jej oraz innych Bjorkman-Davydenko no bet.. Kibicuje jednak Nikolayowi..
Po wczorajszym znakomitym dniu, cudownym wrecz, co ciekawe jednak na faworytach, z dogow poszedl jedynie Garcia-Lopez co bylo ewidentna pomylka bukow.. Dzis gramy inaczej, ale za zdecydowanie nizsze stawki.. Ostatnie 2 dni byly za dobre...
Dent - Kim 2 @4,12 za tyle zagralem teraz juz jest okolo 3,7 w pinie 3,9 w bawie... 1/10
Philippoussis - Safin 1 @3,22 1/10
Burgsmuller - Berdych 1 @2,85 2/10
Rusedski - JoJo 1 @2,22
Ferrero 3/10 @1,45
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Meczu Safina bym nie ruszał,ale Rusedskiego można zagrać. Joachim bez rewelacji,męczył się z Montanesem, porażka w Halle z Kohlschreiberem. A Rusedski zmiótł z kortu spryciarza Martina gładziudko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Safin - Philippoussis(+4,5) @1.87 Miałem okazje ogladac Marka i w Holandii i w meczu z Beckiem i co tu duzo pisac - gra coraz lepiej . W meczu z Beckiem , takze swietnie grał z głebi kortu uderzajac duzo piłek wygrywających . Dla Marka to najwazniejszy turniej w sezonie , dla Safina napewno nie . Pamietajmy ze Mark w przeszłosci toczył tu wyrównane boje z Samprasem , Agassim czy Rafterem podczas gdy Safin nigdy za grą na trawie nie przepadał . Z drugiej strony obecny trener zobowiązuje do dobrej gry na trawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Całym sercem będe za Markiem - trawa to jego działka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dent - Kim(+5,5) @1.70 spodziewam sie równego meczu z 2-3 tajbrekami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Kim niezle serwuje więc handi powinno wejść jak w masło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Johansson - Rusedski(+2,5) @1.70 dwóch serwisowych zabijaków , nie widze za bardzo jakby mieli sobie odbierac swoje podania . Chociaz podobno JoJo wciaz ma problemy z ramieniem . Handi nie za wysokie ale wydaje mi się ze Rusedski ten meczyk wygra . Montanes na trawie zaserwował Johanssonowi 11 asów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Youzhny(-6,5) - Lisnard @1.60 jak juz pisałem wciaz nie jestem pewny dyspozycji Miszy ale Lisnarda powinien klepnac bez problemów 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kiefer(+7,5) - Di Mauro @1.75 eh Kiefer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> normalnie powinno byc szybkie 3-0 ale znajac Kiefera to pewnie wygra 20-18 w 5 secie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no nic zaryzykuję .
Ancic(-7,5) - Udomchoke @1.74 Ancic w gazie , rozniósł juz jednego kwalifikanta więc z drugim zrobi to samo . Udomchoke jak powącha bp to bedzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Gimelstob - Massu @1.90 jak go pleckie nie bolą to wygra bez problemów . Massu sie nie nadaje ze swoją grą na trawe i ciekaw jestem jak sie przeciwstawi mocnemu serwisowi i ciągłym atakom Justina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5 |
dzis lekka kaske w....
T Tanasugarn 1 (1.28) - doswiadczenie na trawie robi swoje gladko pokonala sperm amerykanka z porazki dostanie pozadna lekcje tenisa ...
T Dent 1 (1.25) -kim fajny chlopaczek ale rozegral na trawie malo meczy i serw slabiutki w porownaniu z dentem
M Washington 1 (1.25) - serv ma klasyczny atom wysoka solidna babka pokaza juz ze potrafi wygrywac z najlepszymi
wiec kurs 2 gramy za 1.000 i dzis imprezujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Federer - Minar(+8,5) @2.10 zapomniałem o tym . Minar dobrze serwuje , chodzi do siatki . Juz raz Fed miał z nim cięzką przeprawe w Dubaju . Federer wciąż jeszcze szuka optymalnej formy na pozniejszą część turnieju . Póki co nie powinien wygrywac za łatwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512 |
I po wielo ytgodniowej przerwie nareszcie wrocilem do gry:) A na dzisiaj z facetow wybralem:
Hrbaty - Monfils 2 2.2 Ancic - Udomchoke 1 1.12 Davydenko - Bjorkman 1 1.8 Berdych - Burgsmuler 2 2.1 Youznij - Lisnard 1 1.22
Monfils Davidenko i Lars w systemie....Michail i Ancic jako pewniaczki + jeszcze cos tam z WTA.
Pozdro! dobrego dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478 |
Bardzo dobra propozycja Philippoussis(+4,5) @1.87
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512 |
a i jeszcze na drugim zaryzykowalem na KIMA...Dent strasznie sie meczyl i rownie dobrze mogl tu grac D.Norman takze zachecil mnie tez kurs ponad 3.0 i do tego Kiefer i gonzalez takze wyszlo mi 5 kuponow zabojcza mieszkanka(oby)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
dzis lekka kaske w....
T Dent 1 (1.25) -kim fajny chlopaczek ale rozegral na trawie malo meczy i serw slabiutki w porownaniu z dentem tia , Kim słabiutki serwis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Proponuje przejrzec statystyki meczów Kima w Nottingam, a takze z meczu z Bogdanovicem. A w dodatku Dent przed meczami na trawie przez dwa miesiące prawie wogóle nie trenował i do rozgrywek przystąpił z marszu. Meczarnie w I rundzie z Normanem to tylko przygrywka. No i czasem potrafi seryjnie robic podwójne błędy. Takze w takim przypadku kurs na Kima 4.0 to swego rodzju promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
ale dzis koles - zmnawca tenisa ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) kuponik w sts za 300 na safina denta safarowa hrbatego i ako mial za male toposzedl jeszce hewitta nojak dla mnei to wybral pewniaki oprocz tewgo dobil debalmi kobiet po 1,08 powiedzialem mu tylko powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|