The Championships Wim..."> The Championships Wim...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />The Championships <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

Wimbledon, England
June 20 - July 3, 2005
Grand Slam
Prize Money: TBD
Draw: 128M/96Q/64D
Surface: Grass/Outdoors


website:Wimbledon [wimbledon.org]

Drabinka [wimbledon.org]

pomocne linki:
http://www.wtatour.com/
http://home17.inet.tele.dk/wta/
http://www.itftennis.com/womens/players/
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by viva; 19/06/2005 14:13.
Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 281
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 281
No to ja pierwsze pytanie w tym dziale:
Co eksperci mysla o postawieniu Hantuchova-Lineckaja 1 po kursie 1.57 z baw?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Grac na Hantuchova, w dodatku z czolgiem? Zapomnij, ciezko o gorszy typ (moim zdaniem ofkors <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Z ciekawszych pozycji u bab widze to tak [kursy prof]:
- Vinci z Sugiyama, @2.15. Kto widzial Vinci w Eastbourne musi przyznac, ze to naprawde swietna zawodniczka. Nie wydaje mi sie, ze to jakis jednorazowy wyskok, ona grala naprawde bardzo, bardzo dobrze. Sugiyama z kolei wsławiła się przegraniem meczu z Frazier mimo 7 pilek meczowych (i to na 2-0 w setach)... Masakra, Ai cos nie ma formy chyba, skupi sie na deblu gdzie ma spore szanse...

- Arvidsson z Perebiynis, @1.8. Szwedka zdemolowała rywalki w kwalifikacjach, z tego co pamietam to stracila moze z 6 gemow w trzech meczach! Tatiana zupelnym osiolkiem jesli o trawe chodzi to nie jest, ale Szwedka jest tu chyba sporym faworytem. Takie kwalifikacje dodaja pewnosci siebie, poza tym szwedzka szkoła tenisowa hoduje niezlych trawiarzy, nie widzialem tej Arvidsson ale za sama narodowosc bym ja przypisał juz do grassu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

- Baltacha z Klaschka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />, @1.5. Szczerze mowiac nie mam pojecia co to za Niemka, przegladam jej 'osiagniecia' to troche jednak nie ma co ogladac, a Niemka ma juz 25 lat. Baltacha to reprezentantka gospodarzy, rowniez zadna z niej gwiazda, ale chyba lubi grac na trawie. Rowniez na hardzie nie radzila sobie najgorzej ostatnimi czasy. Żaden banker, ale no kto to jest KLASCHKA?!

- Medina ze Srebotnik, @1.7. Medina to jedna z zawodniczek czolowki, ktora wbija sie w pamiec z... wielu powodow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. Nie jest to typowa Hiszpanka, ktora poza clayem nie wie jak grac, rowniez na hardzie pokonala niezle rywalki. Na trawie radzi sobie calkiem calkiem, rok temu w Hertogenbosch doszla do polfinalu. Na Wimbledonie odpadla w pierwszej rundzie z Natalie Dechy, nie jest to raczej powod do wstydu. Srebotnik jakos sie nie rozwija, taka nijaka z niej zawodniczka... Na clayu nie byloby watpliwosci, tu troche sie ich pojawia, ale ciezko mi sobie wyobrazic porazke Mediny z bardzo przeciętną Słowenką

pozdrawiam

Dołączył: Jun 2005
Posty: 32
V
newbie
newbie
V Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 32
http://photo910.tripod.com/cgi-bin/wta.pl?p1=1363&p2=2005
na tej stronce są wszystkie mecze Klaschki od 2000 roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
w profie skoczyl kurs Sequere na 2.06...

co myslicie o tym meczu bo na moje oko to ten kurs

to promocja

Dołączył: Jun 2005
Posty: 32
V
newbie
newbie
V Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 32
Moim zdaniem 2 bardzo pewne typy:
Jackson - Marrero typ 1(1.29); Marta w bardzo kiepskiej formie, w tym sezonie przegrywa mecz za meczem, a poza tym trawa to nie jej nawierzchnia, w przeciwieństwi do Jackson, która lubi trawę i coś tam nawet gra; w tegorocznym turnieju w birmingham pokonała brandi i kirilenko (może nie są to jakieś fanatstyczne rywalki ale coś tam jednak grają na tej trawie)
Baltacha - Klaschka typ 1(1.5); Baltacha to dobra zawodniczka, która bardzo lubi trawiaste nawierzchnie, przemawia za nią tez to, że gra u siebie, a Klaschka to raczej kiepska zawodniczka, przeszła kwalifikacje, ale pokonała tam raczej kiepskie zawodniczki, ne pewno o wiele gorsze niż Baltacha.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 32
V
newbie
newbie
V Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 32
zapomniałem dodać, że kursy są z profa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
Moim zdaniem 2 bardzo pewne typy:
Jackson - Marrero typ 1(1.29); Marta w bardzo kiepskiej formie, w tym sezonie przegrywa mecz za meczem, a poza tym trawa to nie jej nawierzchnia, w przeciwieństwi do Jackson, która lubi trawę i coś tam nawet gra; w tegorocznym turnieju w birmingham pokonała brandi i kirilenko (może nie są to jakieś fanatstyczne rywalki ale coś tam jednak grają na tej trawie)
Baltacha - Klaschka typ 1(1.5); Baltacha to dobra zawodniczka, która bardzo lubi trawiaste nawierzchnie, przemawia za nią tez to, że gra u siebie, a Klaschka to raczej kiepska zawodniczka, przeszła kwalifikacje, ale pokonała tam raczej kiepskie zawodniczki, ne pewno o wiele gorsze niż Baltacha.
Przed chwilą zagrałem dokładnie taki dubel za 9/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wchodzę do działu i co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i jest ktoś kto myśli dokładnie tak samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
Dziwie sie, ze jeszcze nikt nie wspomnial o meczu Obata-Irvin. Kurs całkiem przyzwoity (1.5 w profie), Obata gładko przeszła kwale, na trawce ma całkiem przyzwoity bilans, różnie źrodła podają, ale zaufajnmy teniscornerowi, ze 20-13, natomiast Irvin na trawie kompletne dno, 4 razy grała na wimbledonie i 4 razy nie przeszła pierwszej rundy! bilans na grassie ujemny, 4-10. Nic tylko grać japonke po takim kursie.

Co do pozostałych spotkań zgodze sie z kolegami, zdecydowanie Jackson, chociaz z tego co widze kurs w profie juz spadl (było 1.4) i chyba nie na głównym kuponie ale na którymś na pewno zagram Szwedke Arvidsson.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Evie Dominikovic - Aiko Nakamura

kurs:1,50

Zdecydowaną faworytka w tym meczu według mnie jest Dominikovic, wieksze ogranie na trawie i doswiadczenie po jej stronie.
W poprzednich latach dość pechowo trafiała w drabince, na dzien dobry odprawiana jak nie przez Zvonarievą, to Serene Williams, w roku ubiegłym nie poradziła sobie z kwalifikacjami odpadając z Panovą, w tym roku równiez nie ma dziewczyna szczęścia, bo juz w drugiej rundzie na zwycięzcę tej pary prawdopodobnie będzie czekac Myskina, ale uważam, ze z raczkującą na trawie Nakamurą poradzi sobie i będzie dane jej spróbować sił z daleką od swojej normalnej dyspozycji Myskiną...

------------------------------------------------------

Sanda Mamic - Dinara Safina

kurs:4,70

Kurs wariacki i to mnie własnie skłania ku temu typowi, dodtakowo Safina kompletnie mnie nie przekonuje na trawie, młoda chorwatka co prawda chyba na trawie jeszcze nigdy nie grała, ale na twardych nawierzchniach miewała przebłyski i potrafiła ogrywac naprawdę niezłe zawodniczki.Nie będę się na siłe tutaj rozpisywał, bo nie ukrywam, ze głownie gram to dla tego, ze kurs mi sie okrutnie podoba... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

--------------------------------------------------------

Ai Sugiyama - Roberta Vinci

kurs:2,10

To co ta gejsza z Tokyo razem ze swoja słowacka kumpelą zrobiły w Eastbourne siedzi we mnie tak głeboko, ze chyba juz do końca mojej choroby bukmacherskiej będę grał przeciwko jednej i drugiej. Teraz nadarza sie doskonała okazja do odrobienia strat, bo forma jaką prezentuje ostatnio skośnooka nie wystarczy na rozpędzona włoszkę, która w zeszłym tygodniu udowodniła, że angielskie pastwiska słuzą jej dobrze. Lista klasowych rywalek pokonanych przez Robertę robi się coraz okazalsza, a Sugiyama raz już na niej się znalazła i mam nadzieję, ze już jutro znajdzie sie na niej po raz kolejny. według mnie jedna z pewniejszych "dwójek" na jutro...

---------------------------------------------------------

Tatiana Perebiynis - Sofia Arvidsson

kurs:1,80

Kursy równe na obie panie i uważam że jak najbardziej słusznie. 21-letnia szwedka jest zawodniczką wszechstronną i żadna nawierzchnia jej nie przeszkadza, a spacerek jaki sobie urządziła podczas qwalifikacji robi wrażenie i pozwala sądzić, ze zapoznała się już z wimbledonska trawą i jutro ma spore szanse na ogranie ukrainki...

----------------------------------------------------------

Maria Vento-Kabchi - Milagros Sequera

kurs:2,20

Pojęcia nie mam czym sugerowali sie buki ustalajac kursy na ten mecz, ale mi pasuje. Według mnie równiejszą formę prezentuje młodsza z wenezuelek, przyzwoity występ w Birmingham nastraja mnie optymistycznie i polecam ten typ jako idealny do rozpisu.

----------------------------------------------------------

Anna Chakvetadze - Jelena Jankovic

kurs:2,30

Myslę, ze ten typ będzie jutro bardzo popularny, ale kurs na 18-latke z Rosji w stosunku do jej ostatnich wyników jest niezwykle atrakcyjny. Jelena swoim występem w Birmingham równiez pokazała się z dobrej strony, i zapowiada się na jutro wyrównana walka, ale jak zwykle w takich przypadkach gram typ, który jest lepiej płatny.

------------------------------------------------------------

Amy Frazier - Mashona Washington

kurs:2,40

Amy mimo swojego wieku w zeszłym roku podczas Wimbledonu zagrała całkiem nieźle i pewnie niejednego wyleczyła z gotówki pokonując w III rundzie Myskinę. W tej chwili Frazier nie zachwyca, gra w kratkę.
Mashona trochę więcej pograła sobie na angielskiej trawie i licze na to, ze bedzie bardziej przygotowana od starszej kolezanki, a biorac pod uwagę, ze do tej pory przegrała dwukrotnie z Frazier jutro postara się zmienić niekorzystne h2h

------------------------------------------------------------

Marissa Irvin - Saori Obata

kurs:1,60

Zdecydowanie na trawie bardziej ograna jest japonka, dokładając fakt, że dla amerykanki, bedzie to pierwszy wystep na trawie oczywista faworytka dla mnie jest Obata, która bez wiekszych problemów przebrnęła przez qwale....

-----------------------------------------------------------

Tamarine Tanasugarn - Karolina Sprem

kurs:1,90

Kolejny przeszacowny kurs. Wyniki z tego roku Karoliny pozostawiaja wiele do zyczenia i w tej sytuacji tajka jest jak najbardziej w stanie ograc chorwatkę. Kilka wyników z tego roku zdecydowanie nakazuje zaufać Tamarine...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
Evie Dominikovic - Aiko Nakamura

kurs:1,50

Zdecydowaną faworytka w tym meczu według mnie jest Dominikovic, wieksze ogranie na trawie i doswiadczenie po jej stronie.
W poprzednich latach dość pechowo trafiała w drabince, na dzien dobry odprawiana jak nie przez Zvonarievą, to Serene Williams, w roku ubiegłym nie poradziła sobie z kwalifikacjami odpadając z Panovą, w tym roku równiez nie ma dziewczyna szczęścia, bo juz w drugiej rundzie na zwycięzcę tej pary prawdopodobnie będzie czekac Myskina, ale uważam, ze z raczkującą na trawie Nakamurą poradzi sobie i będzie dane jej spróbować sił z daleką od swojej normalnej dyspozycji Myskiną...

------------------------------------------------------

Sanda Mamic - Dinara Safina

kurs:4,70

Kurs wariacki i to mnie własnie skłania ku temu typowi, dodtakowo Safina kompletnie mnie nie przekonuje na trawie, młoda chorwatka co prawda chyba na trawie jeszcze nigdy nie grała, ale na twardych nawierzchniach miewała przebłyski i potrafiła ogrywac naprawdę niezłe zawodniczki.Nie będę się na siłe tutaj rozpisywał, bo nie ukrywam, ze głownie gram to dla tego, ze kurs mi sie okrutnie podoba... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

--------------------------------------------------------

Ai Sugiyama - Roberta Vinci

kurs:2,10

To co ta gejsza z Tokyo razem ze swoja słowacka kumpelą zrobiły w Eastbourne siedzi we mnie tak głeboko, ze chyba juz do końca mojej choroby bukmacherskiej będę grał przeciwko jednej i drugiej. Teraz nadarza sie doskonała okazja do odrobienia strat, bo forma jaką prezentuje ostatnio skośnooka nie wystarczy na rozpędzona włoszkę, która w zeszłym tygodniu udowodniła, że angielskie pastwiska słuzą jej dobrze. Lista klasowych rywalek pokonanych przez Robertę robi się coraz okazalsza, a Sugiyama raz już na niej się znalazła i mam nadzieję, ze już jutro znajdzie sie na niej po raz kolejny. według mnie jedna z pewniejszych "dwójek" na jutro...

---------------------------------------------------------

Tatiana Perebiynis - Sofia Arvidsson

kurs:1,80

Kursy równe na obie panie i uważam że jak najbardziej słusznie. 21-letnia szwedka jest zawodniczką wszechstronną i żadna nawierzchnia jej nie przeszkadza, a spacerek jaki sobie urządziła podczas qwalifikacji robi wrażenie i pozwala sądzić, ze zapoznała się już z wimbledonska trawą i jutro ma spore szanse na ogranie ukrainki...

----------------------------------------------------------

Maria Vento-Kabchi - Milagros Sequera

kurs:2,20

Pojęcia nie mam czym sugerowali sie buki ustalajac kursy na ten mecz, ale mi pasuje. Według mnie równiejszą formę prezentuje młodsza z wenezuelek, przyzwoity występ w Birmingham nastraja mnie optymistycznie i polecam ten typ jako idealny do rozpisu.

----------------------------------------------------------

Anna Chakvetadze - Jelena Jankovic

kurs:2,30

Myslę, ze ten typ będzie jutro bardzo popularny, ale kurs na 18-latke z Rosji w stosunku do jej ostatnich wyników jest niezwykle atrakcyjny. Jelena swoim występem w Birmingham równiez pokazała się z dobrej strony, i zapowiada się na jutro wyrównana walka, ale jak zwykle w takich przypadkach gram typ, który jest lepiej płatny.

------------------------------------------------------------

Amy Frazier - Mashona Washington

kurs:2,40

Amy mimo swojego wieku w zeszłym roku podczas Wimbledonu zagrała całkiem nieźle i pewnie niejednego wyleczyła z gotówki pokonując w III rundzie Myskinę. W tej chwili Frazier nie zachwyca, gra w kratkę.
Mashona trochę więcej pograła sobie na angielskiej trawie i licze na to, ze bedzie bardziej przygotowana od starszej kolezanki, a biorac pod uwagę, ze do tej pory przegrała dwukrotnie z Frazier jutro postara się zmienić niekorzystne h2h

------------------------------------------------------------

Marissa Irvin - Saori Obata

kurs:1,60

Zdecydowanie na trawie bardziej ograna jest japonka, dokładając fakt, że dla amerykanki, bedzie to pierwszy wystep na trawie oczywista faworytka dla mnie jest Obata, która bez wiekszych problemów przebrnęła przez qwale....

-----------------------------------------------------------

Tamarine Tanasugarn - Karolina Sprem

kurs:1,90

Kolejny przeszacowny kurs. Wyniki z tego roku Karoliny pozostawiaja wiele do zyczenia i w tej sytuacji tajka jest jak najbardziej w stanie ograc chorwatkę. Kilka wyników z tego roku zdecydowanie nakazuje zaufać Tamarine...

i do kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
szczerze to Mamic mi chodzi od 2 dni po glowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
ja na znak protestu przeciw marnym parom u panów i korzystajac, ze naziemne nie robia zwrotów za krecze zaryzykuje takie cos (sts):

1445 12:00 Jankovic J. - Chakvetadze A. (2.30)
1449 12:00 Dementieva E. - Benesova I. (4.00)
1439 12:00 Vento M. - Sequera M. (2.30)

jak widac bedzie ostro i po bandzie, nie polecam nikomu

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Baltacha E. - Klaschka S. 1.50 przecie to darmo . U siebie gra kobieta a Klaschka w swoim życiu prawie nie widziala trawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> MOze jakaś kontuzja Baltachy ? wie ktoś coś o tym, jak zdrowa to tylko grac za grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Baltacha ?? w życiu niezagram na nią....juz ostatnio udowodniła..że bedac brytyjka nieumie odbijac na trawce....przegrała z Sequera.....a Klaschka to mało znana zawodniczka a na takie trzeba uwazac bo lubia robic niespodzianki w pierwszych rundach ...

TYP: Klaschka


Spears-Kremer/2
pierwsza to typowa deblistka jakos w singlu niema znaczacy sukcesów...a zawodniczka z Luksemburga ma na swoim koncie juz dobre wystepy na szybkich nawierzchniach a i kursik ładny (1.6 w toto)..polecam KREMER

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
prosze o opinie fachowców na temat ponizszego zestawu gdyz zamierzam zagrac sobie za stowke te panie

#davenport - jidkova 1
#jackson - marrero 1
#schnyder - serra-zanetti 1
#stosur - pastikova 1
#farina - sucha 1
#likhovsteva - smashnova 1
#baltacha - klaschka 1

przeanalizowałem te mecze i wychodzi na to ze nie powinno byc problemów ale moze cos przeoczyłem??!!

dzieki za opinie i uwagi

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na dziś wybrałe 5 meczyków (single) - (większość pokrywa się z typami forumowiczów):
A. Sugiyama vs R. Vinci 2 /2.08/ 5/10
T. Perebiynis vs S. Arvidsson 2 /1.84/ 3/10
M. Maleeva vs S. Asagoe 1 /1.769/ 3/10
A. Frazier vs M. Washington 1 /1.599/ 3/10
E. Baltacha vs S. Klaschka 1 /1.488/ 3/10

Jeszcze zastanawiam się czy typu na Vinci nie podwoić? Ostatnio zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie - w przeciwieństwie do Sugi, która ostatnio słabo pogrywa, ale jest to turniej najwyższej rangi i kto wie co wywinie doświadczona Japoneczka. Oby nic!

Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
czekam na opinie do poprzedniego postu a teraz typy na single

obata 1,6
perebniyis 1,8
kremer 1,55
sugiyama 1,5 - jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
morigami 1,75
llevellyn 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
browell 2,6


sugiyama zawsze sobie dobrze radzi w londynie wiekszosc typuje vinci ja jednak wyczuwam tu zwyciestwo AI , perebniyis to nie jest dziewczynka do bicia dla arvidsson ktora po przejsciu kwali moze nic wiecej juz tu nie zdziałac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> , kremer chyba 2-0 w setach nic nie wskazuje na inny bieg wydarzen , obata dla mnie mniej pewna niz kremer ale swoja rywalke tez powinna odprawic z kwitkiem, morigami - ocs mi tak podpowiada poza statystykami , browell moze pokusic sie o zwyciestwo w koncu perry to zanda gwiazdeczka , a llevellyn dlatego iz po ostatnich meczach kuzniecowej wwytsko moze sie zdarzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 281
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 281
mam pytanie: Oktorej dzis gran hantuchova, bo na oficjalnej stronie wimbledonu nie moge tego namierzyc?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 281
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 281
Kurcze, ona pewnie jutro gra.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
mam pytanie: Oktorej dzis gran hantuchova, bo na oficjalnej stronie wimbledonu nie moge tego namierzyc?
jutro gra

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1