j..."> j...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Jestem sklonny postawic na Hiszpanke z Martą...

Ostatecznie kurs 2,78 zgarnąłem i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Quote
Głupie filozofie.. Dla mnie dzis kursy nawet 1.50 na Dome to czysty zysk. 2 razy na trawie? No i co z tego.. przeciez to młoda zawodniczka i nie mozna stwierdzic, ze jej ta nawierzchnia nie lezy.. bo tam naprawde Domachowska sprzed roku (czyli okresu trawiastego) z obecna to niebo i ziemia. Zdecydowanie poprawła serwis. Jakby była z Wysp Brytyjskich to myśle, że mogłaby w tym turnieju namieszać. Jej styl gry według mnie jest w sam raz na tę nawierzchnie. Przegrała ostatnio z Koukalova w 1 rundzie, ale byl to mecz wyrownany, a rywalka wygrala ten turniej. Nowy trene to chyba bardziej dojrzala gra.. tym bardziej, ze juz czolowa '50' wta nie ma trenerow z choinki. Marta niezle zagrala tydzien temu, mimo ze miala problemy zdrowotne. Teraz wszystko jest OK. Potrenowala przed Wimbledonem i mysle, ze Sanchez Lorenzo nie ma artybutów na pokonanie Martusi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 8/10 DOMA

NIE ŻEBYM po meczu sie broń mnie wszystko wysmiewał czy cos w tym stylu ale widze tutaj poruszony mocno watek trenerów martusi -- ze to nowy trener i ze 50 to juz nie ma trnerow z choinki

kurcze skad masz to info bo ja wczoraj znalazlem takie info"marta nie powinna za wiele osiagnac na wimbledonie gdyz ciagle NIE MA TRENERA i w związku z tym nie za bardzo ma kto prowadzic jej treningi nie mowiac juz o korygowanie błedów"

jesli moglbys mi wyjasnic skad masz infa o trenerze bede wdzieczny
ja znalazlem takie ze w dodatku rozeszla sie z fryta i ze carlos moya na ktorego miala wielka chcice, wlasnie jest zajety flawia penetta niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Dzisiaj coś mi się wydaje, że Marta przegra bo przecież będzie to jej dopiero 2 mecz na trawie.

Domachowska M. - S.Lorenzo M. (2) 2.10 6/10
M. Sanchez Lorenzo - M. Domachowska 6-4 4-6 6-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

I jednak Marta przegrała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
dodam jeszcze ze po 4 miesiacach wspolpracy z marta juz nie pracuje z nia psycholog sportowy pani Beata Mieńkowska, a odnosnie serwisu moge jeszcze dodac , że ...

"jej pieta achillesowa czyli błędy serwisowewynika, zapewne z niedpowiedniego napiecia miesni w chwili zagrania. Trzeba prawdopodobnie napiecie zmniejszyc i utrwalil nawyk prawidłowego serwisu"

ale jesli sie nie ma trenera to kto to ma zrobic , a bez serwisu na wimbledonie to nawet mozna z dally randiantefy przegra i z plastikową z czech co nam wczoraj pieknie crybas czy jakies takie scierwo pokazalo

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
kusi mnie shavionne przxeciez brandi tez nic nie gra moim zdanie ma to taki wczorajszy mecz tamary z karolina co sadzicie ??

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dzień II - u Pań zdecydowanie inaczej kształtuje się zestawienie dnia dzisiejszego, o wiele więcej wyrównanych par, a co za tym idzie i kursy uczciwsze (ale troszkę trudniej wskazać faworyta). Na chwilę obecną wybrałem 4 meczyki (grane jako single):
E. Linetskaya vs D. Hantuchova 1 2.19 2/10
Poczatek sezonu (hard) niezły w wykonaniu obu Pań, później troszkę obnizyły loty - z tym że Dani zdecydowanie bardziej. Ostatnie mecze (przegrane w obu przyp.) przemawiają za Rosjanką. Jeżeli ostatni występ "długonogiej" nie był dziełem przypadku to dziś szybciutko spakuje swoje walizeczki. 60/40%

K. Peschke vs D. Randriantefy 1 1.461 4/10
Tu komentarz wydaje się być zbędny (kurs niczego sobie) - mały rewanż za RG, ale wynik wydaje mi się być podobny (no może troszkę w mniejszym wymiarze) 80/20%

A. Medina Garrigues vs K. Srebotnik 1 1.787 2/10
Bardzo trudna para - ze ststystyk wynika, że na hardzie mocniejsza wydaje się być Srebotnik (jednak trawa trochę się różni), a ostatnie występy Mediny stawiają ją w nieco korzystniejszym świetle. 60/40%

Y.J. Cho vs A. Parra Santonja 2 /1.909/ 2/10
Tu znów "mało ambitny" pojedynek. Parra pokazała w Birmingham, że na trawie jako tako sobie radzi (ma m.in. na rozkładzie ww. Danielę), a Cho przyznam się jest mi trochę obca, ale jakiś specjalnych osiągnięć u niej nie zaobserwowałem. 30/70%

Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
WITAM WAS ZAGRAŁEM TAK:

[color:"red"]Pratt-Cervanova 1 1.41
Peer-Tu 2 1.94
Craybas-Harkleroad 2 1.78
Peschke-Randriant. 1 1.35
Jidk/Pere-Chak/Mir 2 1.76 [/color]


ORAZ POCIĄG

Medina-Srebotnik 2 1.92
Schiavone-Brandi 1 1.76
Santang.-Poutchek 1 1.61
Hantuch.-Linetsk. 2 1.96
Bartoli-Fujiwara 2 2.15
Pierce-Safarova 2 2.54
Foretz-Chladkova 1 1.8
Koukalova-Granvil. 2 2.06

......

Henin-Daniilidou 2 6.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
WITAM WAS ZAGRAŁEM TAK:

[color:"red"]Pratt-Cervanova 1 1.41
Peer-Tu 2 1.94
Craybas-Harkleroad 2 1.78
Peschke-Randriant. 1 1.35
Jidk/Pere-Chak/Mir 2 1.76 [/color]


ORAZ POCIĄG

Medina-Srebotnik 2 1.92
Schiavone-Brandi 1 1.76
Santang.-Poutchek 1 1.61
Hantuch.-Linetsk. 2 1.96
Bartoli-Fujiwara 2 2.15
Pierce-Safarova 2 2.54
Foretz-Chladkova 1 1.8
Koukalova-Granvil. 2 2.06

......

Henin-Daniilidou 2 6.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Gdzie grasz i jeżeli można spytać za jaką stawkę - Greczynkę? - bo i mnie dzisiaj świeżbi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tyle tylko, że po kursie 14.500 (rano było 17.000) - Pinnacle

Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
gram na pociągu za drobne bo nastały czasy kryzysu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 254
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 254
Co powiecie na te mecze :

KARATANCZEWA - A. JANES 1 1.25 /Toto-Mix/
CHO - PARRA SANT. 2 1.70 /Toto-Mix/
KOUKALOVA - GRANVILLE 1 1.65 /Toto-Mix/

AKO = 3,506

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
Co powiecie na te mecze :

KARATANCZEWA - A. JANES 1 1.25 /Toto-Mix/
CHO - PARRA SANT. 2 1.70 /Toto-Mix/
KOUKALOVA - GRANVILLE 1 1.65 /Toto-Mix/

AKO = 3,506

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

GRANVILLE jak dla mnie

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
jak narazie bez niespodzianek

u pan raczej pary wyrównane Cho/Parra..Srebotnik/Medina..Perry/Tu ..ale zakonczone po 2 setach....Zvierka sie troszke meczyła ale dała rade....

PS: Czekam jeszcze na Schiavone:)

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Chladkova, D - Foretz, S
who will win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
Quote
Cukier

Quote
WITAM WAS ZAGRAŁEM TAK:

[color:"red"]Pratt-Cervanova 1 1.41
Peer-Tu 2 1.94
Craybas-Harkleroad 2 1.78
Peschke-Randriant. 1 1.35
Jidk/Pere-Chak/Mir 2 1.76 [/color]


ORAZ POCIĄG

Medina-Srebotnik 2 1.92
Schiavone-Brandi 1 1.76
Santang.-Poutchek 1 1.61
Hantuch.-Linetsk. 2 1.96
Bartoli-Fujiwara 2 2.15
Pierce-Safarova 2 2.54
Foretz-Chladkova 1 1.8
Koukalova-Granvil. 2 2.06

......

Henin-Daniilidou 2 6.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Quote
lACOSTE[quote]
[quote] a poważnie, to może Cukier ma racje z tą panna Ela Ella
po tym jak w dupe od juli w warszawie dostałą, mozę chce powalczyć tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Cukier <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
esh zapomniałem, że edycji nie ma gratki jeszcze raz za Elle ;-)

gdybym wiedział, to nie zagrałbym za 5 zł
lepszy rydz niż nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Nakamura jest w stanie pokonac Myskine??

Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
Na jutro Roberta Vinci- z Kremer. A 1 1,45 sts

Roberta ostatnio gra, aż miło:

** Eastbourne 2005 ***
Douchevina - Vinci 2-6 7-6 6-3
Vinci - Myskina 6-4 7-6
Vinci - Zvonareva 6-2 7-6
Vinci - Sprem 6-3 4-6 6-3
Vinci - Vento-Kabchi 6-0 6-4
Vinci - Craybas 3-6 7-6 6-0
Vinci - Linetskaya 7-6 6-2

Doszla do finalu,w którym przegrała chyba z brakiem sil, wg mnie.
Finał byl.. emocjonujący..
Pierwszy set izzzy 6-2..
Drugi blush prowadziła już 5-3 ( przy tym stanie właczyłyłem tv, i tu sie zaczeło jej nieszczescie-> czyżby syndrom Dj-S ;:D:D

zatem 5-3 przegrała swoje podania, 2 razy gemy na sucho złamana, ale to wszytko bylo efektem jej stylu gry. ona gra strasnzie agresywnie, na granicy, ryzyka, znowu Douchevina, grała, na czas, wiedząc iż jest kondycyjnie lepiej przygotowana.. grala spokojnie, rozrzucała po korcie, waliła , dużo skrótów, do których roberta starowala ze zmiennym szczesciem..
3 set widać było po prostu ze opada z sil ;-( z czego sie chyba licha z płaczką Vierą ucieszyły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

reasumując vinci w gazie, chociaż wiem,że jako finalistka ost turnieju ma prwo być zmeczona, no, ale kramer, jakoś nie widać po wynikach zeby coś grała wygrala z Tatianką perebinis w Birmingham 7-5, 6-2..

Vinci - kramer 1 8/10
do tego
Nicola vaidisova - Pastikova M. 1 1, 25
patrze na jej wyniki, i nie widze nic, co by mnie zaniepokoilo...
osttani mecz masryslia $ 50. tys.
1 M Pastikova(3) - M Jugic-Salkic 6-2 7-5
2 A Wozniak-LL - M Pastikova(3) 6-3 6-3

Grała wprawdzie w RG gdzie 4 gemy natali Dechy ugrała, no, ale bez przesady..
W J^nS Cup też była,a le jako jej nie kojarze za bardzo, oprócz tego, ze w 1 secie 5-3 prowadząc przewaliłą 1 seta z haną Sromovą, dzieki czemu można było na główny kort na bohaterke dnia dzisiejszego dnia popatrzeć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jak już o danilodu mówimy, to właśnie z nią Nicola w Birmingham, w Eastbourne tez nie miała za wiele do powiedzenia grajac ze Znonarevą
I M O pewna 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
Vinci-Kremer 1-1.5

Martwi mnie tylko ze to moze byc jutrzejszy mecz dnia dla wielu:)Widzialem Roberte w meczu z Douchevina i musze przyznac ze bylem pod wrazeniem jej gry poki miala sily.Sugeruje sie tu glownie jej forma i oczywiscie umiejetnoscia gry na trawie.Te ataki beckhandowe i pojscia do siatki a potem ladne wykonczenie!!!Pieknie to robila w meczy z douchevina:)

Arvidson-Ant.Serra Zanetti 1-1.67

Szwedka powoli staje sie jedna z zawodniczek ktore zaczynam lubic.Przeszla kwale jak burza,potem pokonala Perebinyis,ktora na trawie grac potrafi,a teraz kolei na wloszke.Zaluje tylko ze nigdy nie widzialem jej na zywo,ale ma dopiero 21 lat wiec mysle ze jeszcze zdaze:)Jesli chodzi o przeciwniczke to powiem szczerze ze zawsze gdy widzialem w ofercie ja lub jej siostre to 1 co przychodzilo mi do glowy to grac na ich porazke:)Ich tenis absolutnie mnie nie przekonuje,a pokonanie Schnyder w 1 rundzie jeszcze bardziej sklania mnie do grania na Zoske,bowiem czesto bywa tak ze po zwyciestwie z dobra zawodniczka w kolejnej rundzie odpada sie z teoretycznie slabsza rywalka.Na to tez licze tym razem:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Widzialem mecz Vinci z Myskina, zagrala niezle, ale obawiam sie ze moze nie wytrzyma tego psychicznie, cos pusci w niej i dupa... w pewnym momencie kiedy grala koncowke 2 seta z Myskina to juz myslalem ze ruska odrobi straty, ale skonczylo sie inaczej.

Przeciwniczka Vinci w 2 rundzie bedzie Kremer, ktora nic wielkiego nie pokazala w meczu ze Spears.

PS. LACOSTE swietna analiza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Zobaczymy co sadza inni o tym meczu. Jak dla mnie 7/10

Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
I jeszcze 2 meczyki:

Washington-Sfar 1-1.4 totomix

Od ponad 2 tygodni przygladam sie wynikom Mashony i widze ze jest naprawde w niezlej formie.Tunezyjka co prawda wygrala z Loit po wrecz nieprawdopodobnym zrywie w 5 secie od stanu 0-5,ale nie wydaje mi sie ze da rade Amerykance,ktora ostanio notuje dobre wyniki:2x razzano,kremer i tanasugarn-a to przeciez specjalistki od trawy!

Jankovic-Diaz oliva 1-1.15 sts

Co tu duzo pisac.Zdecydowana 1 mimo malego kursu.Diaz to tylko w zasadzie ziemia,a Jankovic ladnie zaprezentowala sie w Birmingham a przede wszystkim to lepsza o wiele zawodniczka.

To na jutro z kobitek chyba wystarczy,jeszcze cos dorzuce z debelkow i moze z atp i moze byc fajny kuponik.Martwi mnie tylko ze tych meczy tak duzo i nie wiem z ktorego rezygnowac:)Wychodzi na to ze sie polaszcze a potem plecy.No ale skoro zaczalem tu sie udzielac to mysle ze od jutra bedzie lepiej:)powodzonka

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,192 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,553
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1