|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891 |
Baltacha ?? w życiu niezagram na nią....juz ostatnio udowodniła..że bedac brytyjka nieumie odbijac na trawce....przegrała z Sequera.....a Klaschka to mało znana zawodniczka a na takie trzeba uwazac bo lubia robic niespodzianki w pierwszych rundach ...
TYP: Klaschka
Spears-Kremer/2 pierwsza to typowa deblistka jakos w singlu niema znaczacy sukcesów...a zawodniczka z Luksemburga ma na swoim koncie juz dobre wystepy na szybkich nawierzchniach a i kursik ładny (1.6 w toto)..polecam KREMER Przegrała z Sequerą , bo miła przegrać , akurat w tym meczu bez niespodzianki!!!. PS. dziś Sequera też wygra!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Sherwood + Morigami ako 3.58 X 5j
tak przedstawia sie moj 1 kupon na Wimbla...<STS>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
strasznie mnie dziwi ten kurs na SEQUERE w sts był najpierw kurs 1.95 teraz jest 2.35
.... albo buki cos wiedzą albo nie wiem o co chodzi, na dodatek obie panie są z WENEZUELI więc chyba to zostawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Myskina - Bohmova typ:2 kurs 4.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
strasznie mnie dziwi ten kurs na SEQUERE w sts był najpierw kurs 1.95 teraz jest 2.35
.... albo buki cos wiedzą albo nie wiem o co chodzi, na dodatek obie panie są z WENEZUELI więc chyba to zostawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wydaje mi sie ze to celowa zagrywka buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105 |
myslicie ze meghan poradzi sobie dzis zupelnie spokojnie ze schruff????........szczerze powiem to ja nie wiem wogole kto to jest
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Evie Dominikovic - Aiko Nakamura
kurs:1,50
Zdecydowaną faworytka w tym meczu według mnie jest Dominikovic, wieksze ogranie na trawie i doswiadczenie po jej stronie. W poprzednich latach dość pechowo trafiała w drabince, na dzien dobry odprawiana jak nie przez Zvonarievą, to Serene Williams, w roku ubiegłym nie poradziła sobie z kwalifikacjami odpadając z Panovą, w tym roku równiez nie ma dziewczyna szczęścia, bo juz w drugiej rundzie na zwycięzcę tej pary prawdopodobnie będzie czekac Myskina, ale uważam, ze z raczkującą na trawie Nakamurą poradzi sobie i będzie dane jej spróbować sił z daleką od swojej normalnej dyspozycji Myskiną...
------------------------------------------------------
Sanda Mamic - Dinara Safina
kurs:4,70
Kurs wariacki i to mnie własnie skłania ku temu typowi, dodtakowo Safina kompletnie mnie nie przekonuje na trawie, młoda chorwatka co prawda chyba na trawie jeszcze nigdy nie grała, ale na twardych nawierzchniach miewała przebłyski i potrafiła ogrywac naprawdę niezłe zawodniczki.Nie będę się na siłe tutaj rozpisywał, bo nie ukrywam, ze głownie gram to dla tego, ze kurs mi sie okrutnie podoba... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
--------------------------------------------------------
Ai Sugiyama - Roberta Vinci
kurs:2,10
To co ta gejsza z Tokyo razem ze swoja słowacka kumpelą zrobiły w Eastbourne siedzi we mnie tak głeboko, ze chyba juz do końca mojej choroby bukmacherskiej będę grał przeciwko jednej i drugiej. Teraz nadarza sie doskonała okazja do odrobienia strat, bo forma jaką prezentuje ostatnio skośnooka nie wystarczy na rozpędzona włoszkę, która w zeszłym tygodniu udowodniła, że angielskie pastwiska słuzą jej dobrze. Lista klasowych rywalek pokonanych przez Robertę robi się coraz okazalsza, a Sugiyama raz już na niej się znalazła i mam nadzieję, ze już jutro znajdzie sie na niej po raz kolejny. według mnie jedna z pewniejszych "dwójek" na jutro...
---------------------------------------------------------
Tatiana Perebiynis - Sofia Arvidsson
kurs:1,80
Kursy równe na obie panie i uważam że jak najbardziej słusznie. 21-letnia szwedka jest zawodniczką wszechstronną i żadna nawierzchnia jej nie przeszkadza, a spacerek jaki sobie urządziła podczas qwalifikacji robi wrażenie i pozwala sądzić, ze zapoznała się już z wimbledonska trawą i jutro ma spore szanse na ogranie ukrainki...
----------------------------------------------------------
Maria Vento-Kabchi - Milagros Sequera
kurs:2,20
Pojęcia nie mam czym sugerowali sie buki ustalajac kursy na ten mecz, ale mi pasuje. Według mnie równiejszą formę prezentuje młodsza z wenezuelek, przyzwoity występ w Birmingham nastraja mnie optymistycznie i polecam ten typ jako idealny do rozpisu.
----------------------------------------------------------
Anna Chakvetadze - Jelena Jankovic
kurs:2,30
Myslę, ze ten typ będzie jutro bardzo popularny, ale kurs na 18-latke z Rosji w stosunku do jej ostatnich wyników jest niezwykle atrakcyjny. Jelena swoim występem w Birmingham równiez pokazała się z dobrej strony, i zapowiada się na jutro wyrównana walka, ale jak zwykle w takich przypadkach gram typ, który jest lepiej płatny.
------------------------------------------------------------
Amy Frazier - Mashona Washington
kurs:2,40
Amy mimo swojego wieku w zeszłym roku podczas Wimbledonu zagrała całkiem nieźle i pewnie niejednego wyleczyła z gotówki pokonując w III rundzie Myskinę. W tej chwili Frazier nie zachwyca, gra w kratkę. Mashona trochę więcej pograła sobie na angielskiej trawie i licze na to, ze bedzie bardziej przygotowana od starszej kolezanki, a biorac pod uwagę, ze do tej pory przegrała dwukrotnie z Frazier jutro postara się zmienić niekorzystne h2h
------------------------------------------------------------
Marissa Irvin - Saori Obata
kurs:1,60
Zdecydowanie na trawie bardziej ograna jest japonka, dokładając fakt, że dla amerykanki, bedzie to pierwszy wystep na trawie oczywista faworytka dla mnie jest Obata, która bez wiekszych problemów przebrnęła przez qwale....
-----------------------------------------------------------
Tamarine Tanasugarn - Karolina Sprem
kurs:1,90
Kolejny przeszacowny kurs. Wyniki z tego roku Karoliny pozostawiaja wiele do zyczenia i w tej sytuacji tajka jest jak najbardziej w stanie ograc chorwatkę. Kilka wyników z tego roku zdecydowanie nakazuje zaufać Tamarine... i do kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> szczerze to Mamic mi chodzi od 2 dni po glowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> me gustan te laluchny ........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ale dwa wyjątkie - nie popełnię na pewno mimo wczesniejszych zamiarów Arvidsson - Pereybinis - tutaj po prostu mecz moze być na potwornym styku , a ogranie i doswiadczenie na korzyść jednak ukrainki - urwała seta chakvetadze - może być bardzo nerwowo ze zwycięstwem szwedki - no bet Drugi mecz , który opuszczam to Frazier -Washington - ostatnie wyniki na trawie mashony budzą duży respekt - ale niestety dla mnie jest zawodniczką , która bardzo często zawodzi w niespodziewanych momentach - no bet ( ale gładkie zwycięstwo Frazier nie zdziwi mnie wcale ) Mamic tak - ale max 1/10 ...... Natomiast jest laluchna , też na "M" - nazywa się Mirza i gra z Morigami , biorąc pod uwagę kraj pochodzenia trzeba założyć z góry ,że trawkę to ona zna b.dobrze - Morigami wygrała tylko z Janes i Fedak na trawie w tym roku - z przegrała z Foretz i ...Pereybinis - na kolana to nie rzuca - natomiast hinduska zdeklasowałą Schaul ( 2 gemy oddane ) - 1-6 i 5-7 z Jankovic oraz potworna walka z Tanasugarn . Dla mnie 5/10 Mirza . Pozostałe to Obata 9/10 Tanasugarn 8/10 Vinci 5/10 Chakvetadze 5/10 E.Dominikovic jednak odpuszczę - nie wytrzymuje w końcówkach ( czyżby psychika ??? ) i z nie majacą nic do stracenia japoneczką aż taką faworytką dla mnie nie jest pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
ja dzis gram jackson obata i tajke ladne ako ponad 3,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Dzisiaj coś mi się wydaje, że Marta przegra bo przecież będzie to jej dopiero 2 mecz na trawie.
Domachowska M. - S.Lorenzo M. (2) 2.10 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
prosze o opinie fachowców na temat ponizszego zestawu gdyz zamierzam zagrac sobie za stowke te panie
#davenport - jidkova 1 #jackson - marrero 1 #schnyder - serra-zanetti 1 #stosur - pastikova 1 #farina - sucha 1 #likhovsteva - smashnova 1 #baltacha - klaschka 1
przeanalizowałem te mecze i wychodzi na to ze nie powinno byc problemów ale moze cos przeoczyłem??!!
dzieki za opinie i uwagi stosur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Witam. Maria Sanchez Lorenzo (ESP) 2.58
Wg mnie nie ma takiej różnicy klas między Domachowską a Marią.
Jestem sklonny postawic na Hiszpanke, czy ktos mnie przekona ze nie warto? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdr. Giertych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Głupie filozofie.. Dla mnie dzis kursy nawet 1.50 na Dome to czysty zysk. 2 razy na trawie? No i co z tego.. przeciez to młoda zawodniczka i nie mozna stwierdzic, ze jej ta nawierzchnia nie lezy.. bo tam naprawde Domachowska sprzed roku (czyli okresu trawiastego) z obecna to niebo i ziemia. Zdecydowanie poprawła serwis. Jakby była z Wysp Brytyjskich to myśle, że mogłaby w tym turnieju namieszać. Jej styl gry według mnie jest w sam raz na tę nawierzchnie. Przegrała ostatnio z Koukalova w 1 rundzie, ale byl to mecz wyrownany, a rywalka wygrala ten turniej. Nowy trene to chyba bardziej dojrzala gra.. tym bardziej, ze juz czolowa '50' wta nie ma trenerow z choinki. Marta niezle zagrala tydzien temu, mimo ze miala problemy zdrowotne. Teraz wszystko jest OK. Potrenowala przed Wimbledonem i mysle, ze Sanchez Lorenzo nie ma artybutów na pokonanie Martusi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 8/10 DOMA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382 |
Co myslicie zeby zagrac na sequerre i na baltache??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Można zagrać Dulko-Fedak na "pewniaczka" ?? Proszę o opinie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742 |
Można zagrać Dulko-Fedak na "pewniaczka" ?? Proszę o opinie! Gisela kochanie moje ją zmiecie z kortu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Wybaczcie.. Marta zagrala katastrofalnie!!aż płakać się chce. Kilka ładnych piłek i co? gowno. Nie mam do tej dziewczyny w ogole czucia. Stracilem na niej troche kasy i jej nie rusze. Po prostu wstyd. Od dzis jedynie na ATP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Można zagrać Dulko-Fedak na "pewniaczka" ?? Proszę o opinie! Gisela kochanie moje ją zmiecie z kortu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ty juz sie dzis popisales wiec daj sobie siana ... F LOPEZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Monfils <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ferrero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sherwood <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Domachowska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czekalem na ciebie na czasie jak kazlaes ale cie nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec musialem to tutaj kozaczku napisac ..... taki madry jestes ... bluzgac na innych i z nich szydzic a sam masz wiedze ze szok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742 |
Meler wez skoncz pierdolic ty naprawde jestes chory i masz jakies kompleksy lepiej za wygrana wybierz sie do psychiatry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Meler wez skoncz pierdolic ty naprawde jestes chory i masz jakies kompleksy lepiej za wygrana wybierz sie do psychiatry. widzisz glabie to jest twoje tlumaczenie ..... Garrincha napisal Juz sie nie moge doczekac az Okun rozjedzie Monfilsa 2,25 darmo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Garrincha napisal Ale to nie zmienia faktu ze Monfils jest tragicznie slaby Garrincha napisal Meler jestes prze spec
Hahahaha Z Okuna szydzisz a na Sherwooda postawiles Hahahahaa Garrincha napisal Lopez dzisiaj paukuje walizeczki podobnie jak Ferrero Garrincha napisal Meler pogadamy o 20 badz tutaj na czacie i wowczas zacytuje ci moje posty PROSZE O POZOSTAWIENIE TEGO POSTA !! GLUPOTE TRZEBA TEPIC !! NIE BEDZIE MI KOLES WMAWIAL ZE PIER**** GLUPOTY , JESTEM CHORY ITP DZIEKUJE
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,838
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,838 |
Eksperci !! prośba do was, jutro o 8 trzeba wstać i o 11 na przerwi do toto odebrać wygraną i postawić możecie podać na jutro 5-8 najpewniejszych meczy? kursy mogą być 1,02 nawet zawsze to 2$ stawki liczę na waszą pomoc !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|