Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Pierwsza runda juz minela wiec mozna sprobowac cos zagrac:

Arvidsson S. - Serra Zanetti Ant.1 1.67 - Swietna gra Szwedki w kwalifikacjach zachecala do stawiania na nia juz w poniedzialek, kiedy to pokonala w 2 setach Ukrainke Perebiynis. Z kolei porazka Schnyder z dzisiejsza rywalka Sofii nie powinna miec wiekszego znaczenia. Patty postanowila dac popis errorsow, zarowno tych niewymuszonych jak i podwojnych. Arvidsson najwyrazniej pasuja Wimbledonskie warunki i juz zdazyla poprawic swoje wyniki z zeszlorocznej edycji turnieju.

Likhovtseva E. - Shaughnessy M. 1 1.55 - Licha ma dobry serwis. Gra pewnie zarowno po pierwszym jak i po drugim podaniu. Lubi sie ruszac i biegac pod siatke, gdzie udaje jej sie zdobywac cenne punkty. Meghann niby mocny serwis ale cos ja chyba ostatnio zawodzi. Poza tym zawsze krzywo patrze na wyniki typu 6-1 1-6 6-1, a bardzo podobny mial miejsce w meczu Amerykanki z Niemka Schruff.

Oprocz tego mozna tez chyba sprobowac:

Vinci R. - Kremer A. 1 1.46
Farina Elia S. - Vento Kabchi M. 1 1.47

POWODZENIA

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495
Na dzis z pan dosc ciekawe wydaja sie 3 meczyki

WASHINGTON-SFAR 1,4
TANASUGARN-PERRY 1,3
ARVIDSSON - ANT.SERRA ZANETTI 1,6

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
W SUMIE zastanawiam sie mocno nad zagraniem kremer dzisiaj a typy hurra na vinci zaczynaja mnie przekonywac do tego coraz bardziej , szkoda ze kremer tenisa traktuje tak troszke olewajaco od wielu lat(swego czasu 30 rakieta swiata nie grajac w ponad polowie turnieji, to cos jak amy frazier nie ma jej nigdzie a miejsce ma), niewatpliwie wloszka ladny meczyk z sugi , wczesniej pokonanie kilku zawodniczek(tylko kto madry sie przyklada do turnieju na tydzien przed wimbledonem????, karlowicz i wczoraj widzielismy jak sie to dla niego skonczylo, ale jak widze panowie wnioskow nie za bardzo ....no ok )

3 Birmingham June 13 2004 A Kremer - R Vinci-Q 6-2 1-6 7-63

ten meczyk jedyny akurat swiadczy na korzysc vinci bo dziewczyna na bank poczynila postep od tego czasu a anne cofa sie w rozwoju co roku, ale......
zawsze to 1 wygrany mecz
wszyscy pisza jaki to sukces odniosla arvidson pokonujac perebynis , no....

1 Kremer - Tatiana Perebiynis 7-5 6-2

statystyk z meczy 1 rundy nie bede przytaczal ale sa one odsc podobne u obu zawodniczek tryle ze na bank wloszka musiala sie bardziej napracowac zeby je uzyskac na sugijamie niz anne na britney spears, jednak nie da sie ukryc ze anne zlekcewazyla troszke 2 seta , na pewno faworytka jest vinci dzisiaj ale , w bewie 2,91 na kremer to wyraznie przeszacowany kurs , no i odziwo nioektorzy wlosi uwazaja ze roberta dzis nie przejdzie..........

a panowie hurra na roberte heh, tak naprawde to jakos tak dziwnie ze ta super roberta tak latwo dostala po cipce od tanasugarn tydzien przed swoim super turniejem , ale coz pokonanie myszkiny to faktycznie osiagniecie w tej chwili heh,

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
aaa zapomnialbym kremer przedwczoraj 7 niewymuszonych bledow w calym meczu z tego 4 w przegranym secie , natomiast vinci 38!!!! a panowie pisza ze kremer nic nie pokazala z spears , hmmmm, ja bym prosil tego pana co to napisal ze nic nie pokazala zeby znalazl mi zaowdniczke w calej 1 rundzie ktora zrobila mniej niewymuszonych , jak znajdzie to przeprosze go nawet bo uwazam ze facet sie chyba z powolaniem minął i powinien zostac mleczarzem bo skoro juz o kims pisze to moze by zalookal najpierw troszke a potem pisal

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carola wez sie zamknij bo bzdury wypisujesz patrzysz w suche statsy ktore ci chuja powiedza , nikt z nas tam nie byl i tego nie widzial wiec troche sie zastanow

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
VINCI

Wimbledon
W Ai SUGIYAMA (JPN) 6-2 2-6 6-4

Eastbourne Great Britain
WT 13 Jun 2005 to 18 Jun 2005 Entry : Q Grass (O)
32 W Karolina SPREM (CRO) 6-3 4-6 6-3
16 W Vera ZVONAREVA (RUS) 6-2 7-6(5)
QF W Anastasia MYSKINA (RUS) 6-4 7-6(3)
SF L Vera DOUCHEVINA (RUS) 6-2 6-7(6) 3-6


Eastbourne Qualifying Draw Great Britain
WT 11 Jun 2005 to 12 Jun 2005 Entry : DA Grass (O)
32 W Eugenia LINETSKAYA (RUS) 7-6(3) 6-2
16 W Jill CRAYBAS (USA) 3-6 7-6(1) 6-0
QF W Maria VENTO-KABCHI (VEN) 6-0 6-4

-------------------------------------------------------
KREMER

SL 20 Jun 2005 to 03 Jul 2005 Entry : DA Grass (O)
128 W Abigail SPEARS (USA) 6-0 2-6 6-2


Eastbourne Qualifying Draw Great Britain
WT 11 Jun 2005 to 12 Jun 2005 Entry : DA Grass (O)
32 L Mashona WASHINGTON (USA) 4-6 4-6


Birmingham Great Britain
WT 06 Jun 2005 to 12 Jun 2005 Entry : DA Grass (O)
64 W Tatiana PEREBIYNIS (UKR) 7-5 6-2
32 L Maria SHARAPOVA (RUS) 3-6 0-6

.... no niezłe wyniki na Trawie pani z LUXEMBURGA

w tym gazie co jest ROBERT VINCI jak zdobedzie seta bedzie duzy osiągnieciem dla mnie 9/10

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Jakby Kremer nie miała szans na zwyciestwo , to na Vinci nie byłoby wtedy kursu 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Kremer także lubi grać na trawie co widać po jej bilansie . Ale tegoroczne wyniki ma słabe w przeciwienstwie do Vinci. Dodatkowo aktualnie w lepszej dyspozycji jest Włoszka. Co do 7 niewymuszonych błędów Kremer. Poprosu gra sie tak jak przeciwnik pozwala. Nie wiem jak gra Spears , ale tak po prawdzie , to kto to jest wogóle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Owszem na hardzie jeszcze czasem jakis mecz wygra , ale na trawie to ona doswiadczenie ma male i że Kremer z znią wygra to było wielce prawdopodobne , zreszta sam ten mecz grałem i to dość mocno. Dla mnie dzis Vinci , chociaz spacerku na bank nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
NA DZIS Z KOBIET


[color:"red"]Vinci-Kremer 1 1.46
Arvidsson-Ant.Se.Z 1 1.67
Washington-Sfar 1 1.22 [/color]



Myskina-Nakamura 2 3.2

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
Y
stranger
stranger
Y Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
Quote
aaa zapomnialbym kremer przedwczoraj 7 niewymuszonych bledow w calym meczu z tego 4 w przegranym secie , natomiast vinci 38!!!! a panowie pisza ze kremer nic nie pokazala z spears , hmmmm, ja bym prosil tego pana co to napisal ze nic nie pokazala zeby znalazl mi zaowdniczke w calej 1 rundzie ktora zrobila mniej niewymuszonych
Rebecca Llewellyn
Unforced Errors - 5
Wynik: 0-6 1-6

Alina Jidkova
Unforced Errors - 6
Wynik: 0-6 2-6

Laura Granville
Unforced Errors - 4
Wynik: 6-1 6-2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
jajebie -- przepraszam faktycznie tu mnie zagioąłeś bo lookalem na sporo meczy i najmniej znalazlem safine 8, jednak jak sam widzisz tutaj bylo max 15 gemow w meczu a tam miales ich 24 , wiec o conajmniej 9 wiecej , ale jeszcze raz PRZEPRASZAM hehe

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
+ TANASUGARN oczywiście z PERRY 1

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
Y
stranger
stranger
Y Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
Quote
jajebie -- przepraszam faktycznie tu mnie zagioąłeś bo lookalem na sporo meczy i najmniej znalazlem safine 8, jednak jak sam widzisz tutaj bylo max 15 gemow w meczu a tam miales ich 24 , wiec o conajmniej 9 wiecej , ale jeszcze raz PRZEPRASZAM hehe
chodzi mi o to ze robienie malej liczby niewymuszonych nie musi oznaczac dobrej gry o czym swiadcza wyzej wymienione przyklady.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Mozecie cos wiecej napisac o FARINA ELIA-VENTO KABCHI ? Dla manie tak na oko to 1

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
na dzisiaj z kobitek dosyc grubo poszlo i znowu zabojczy koktajl czyli:

Malejeva - Kirilenko 2 1.9 Dziwi mnie troche taki kurse jak dla mnie jest to 8\10 Malejevej serw nie siedzi tyle wystarczy:)

Washingon - Sfar 1 1.22
Likhovtseva - Shaughnessy 1 1.65 tez chyba lekko za duzo powinen byc w granicach 1.25 - 1.35

Arvidson - Ant.Zanetti 1 1.7 Tego meczyku sie troche obawiam widac zwyzke formy u Zanetti ehh obym nie wykrakal

Jankovic - Diaz 1 1.11 jako uzupelnienie

Tanasugarn - Perry 1 1.33 tak samo jak wyzej

Vaidisova - pastikova 1 1.35 juz za daleko zaszla

no i Myskina - Nakamura 2 3.2 suprise! gdzies musi byc a Myskina poklocona trenerem....no zobaczymy no i Vinci ale jakies dziwne przeczucia co do niej widac ze to mecz nr,.1 na Forum a jak tak sie dzieje to zawsze wychodzi an odwrot...
Pozdro! dobrego Dnia

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
NA DZIS Z KOBIET


[color:"red"]Vinci-Kremer 1 1.46
Arvidsson-Ant.Se.Z 1 1.67
Washington-Sfar 1 1.22 [/color]



Myskina-Nakamura 2 3.2
zdecydowanie popieram - patrz temat PP - wimbledon wg Krajan
Pozdrawiam i trzymam kciuki
KRAJAN

Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
Nie będę orginalny i na dzisiaj typuję następująco:

Perry S. v Tanasugarn T. 2 @1,30
Vinci R. v Kremer A. 1 @1,45
Klaschka S. v Dementieva E. 2 @1,10

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
Jakby Kremer nie miała szans na zwyciestwo , to na Vinci nie byłoby wtedy kursu 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Kremer także lubi grać na trawie co widać po jej bilansie . Ale tegoroczne wyniki ma słabe w przeciwienstwie do Vinci. Dodatkowo aktualnie w lepszej dyspozycji jest Włoszka. Co do 7 niewymuszonych błędów Kremer. Poprosu gra sie tak jak przeciwnik pozwala. Nie wiem jak gra Spears , ale tak po prawdzie , to kto to jest wogóle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Owszem na hardzie jeszcze czasem jakis mecz wygra , ale na trawie to ona doswiadczenie ma male i że Kremer z znią wygra to było wielce prawdopodobne , zreszta sam ten mecz grałem i to dość mocno. Dla mnie dzis Vinci , chociaz spacerku na bank nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

wkręciliście sie w niewymuszone błędy, miałes racje spacerku nie było, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
ok czas zacząć leczyć rany po dzisiejszej wtopie na Tamarinie i pomyśleć na dniem jutrzejszym
PIERCE-VAKULENKO typ 1 kurs 1.18
francuzka łatwo poradziła sobie przy dobrych statystykach w 1 rundzie z ograną już trochę na trawie czeszką Mary ten sezon ma rewelacyjny na trawie grać potrafi meldowała się już tutaj w 1/4 fakt że było to parę lat temu ale w tym pojedynku doświadczenie weźmie górę
NA RAZIE TO PIERWSZE SPOTKANIE MYŚLĘ NAD NASTĘPNYM

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Witam - nie wiem która to POSTAĆ usunęła moj post z typem na Antonellę S-Z ( plus pozostałe na dzisiaj )
Razem było 6 lalek - 5 in - niestety tanasugarn wtopa "ogólnoswiatowa" .
Wobec tego rodzaju chorych praktyk ( może , jakby parę osób przeczytało - toby takie morze kasy na szwedkęnie poszło )
kończę z podawaniem typów -
nie ma to sensu jeżeli są usuwane .
Pozdrawiam wielu naprawdę sensownych ludzi udzielających się w tym dziale , życząc potwornych sukcesów w tym loteryjnym jakby nie było zajęciu .

Uściski - Onda

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Arvidsson-Ant.Se.Z 1 1.67
Nie chce nic sugerowac, ale dzisiaj jakis menel (sadze po zapachu) w STS'ie w podartych spodniach mowil ze Zenetti to pewniak, wiec wychodzi na to ze nie wystarczy siedziec przed monitorem i analizowac mecze, czasem warto cos wypic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1