|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Pierwsza runda juz minela wiec mozna sprobowac cos zagrac:
Arvidsson S. - Serra Zanetti Ant.1 1.67 - Swietna gra Szwedki w kwalifikacjach zachecala do stawiania na nia juz w poniedzialek, kiedy to pokonala w 2 setach Ukrainke Perebiynis. Z kolei porazka Schnyder z dzisiejsza rywalka Sofii nie powinna miec wiekszego znaczenia. Patty postanowila dac popis errorsow, zarowno tych niewymuszonych jak i podwojnych. Arvidsson najwyrazniej pasuja Wimbledonskie warunki i juz zdazyla poprawic swoje wyniki z zeszlorocznej edycji turnieju.
Likhovtseva E. - Shaughnessy M. 1 1.55 - Licha ma dobry serwis. Gra pewnie zarowno po pierwszym jak i po drugim podaniu. Lubi sie ruszac i biegac pod siatke, gdzie udaje jej sie zdobywac cenne punkty. Meghann niby mocny serwis ale cos ja chyba ostatnio zawodzi. Poza tym zawsze krzywo patrze na wyniki typu 6-1 1-6 6-1, a bardzo podobny mial miejsce w meczu Amerykanki z Niemka Schruff.
Oprocz tego mozna tez chyba sprobowac:
Vinci R. - Kremer A. 1 1.46 Farina Elia S. - Vento Kabchi M. 1 1.47
POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495 |
Na dzis z pan dosc ciekawe wydaja sie 3 meczyki
WASHINGTON-SFAR 1,4 TANASUGARN-PERRY 1,3 ARVIDSSON - ANT.SERRA ZANETTI 1,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
W SUMIE zastanawiam sie mocno nad zagraniem kremer dzisiaj a typy hurra na vinci zaczynaja mnie przekonywac do tego coraz bardziej , szkoda ze kremer tenisa traktuje tak troszke olewajaco od wielu lat(swego czasu 30 rakieta swiata nie grajac w ponad polowie turnieji, to cos jak amy frazier nie ma jej nigdzie a miejsce ma), niewatpliwie wloszka ladny meczyk z sugi , wczesniej pokonanie kilku zawodniczek(tylko kto madry sie przyklada do turnieju na tydzien przed wimbledonem????, karlowicz i wczoraj widzielismy jak sie to dla niego skonczylo, ale jak widze panowie wnioskow nie za bardzo ....no ok )
3 Birmingham June 13 2004 A Kremer - R Vinci-Q 6-2 1-6 7-63
ten meczyk jedyny akurat swiadczy na korzysc vinci bo dziewczyna na bank poczynila postep od tego czasu a anne cofa sie w rozwoju co roku, ale...... zawsze to 1 wygrany mecz wszyscy pisza jaki to sukces odniosla arvidson pokonujac perebynis , no....
1 Kremer - Tatiana Perebiynis 7-5 6-2
statystyk z meczy 1 rundy nie bede przytaczal ale sa one odsc podobne u obu zawodniczek tryle ze na bank wloszka musiala sie bardziej napracowac zeby je uzyskac na sugijamie niz anne na britney spears, jednak nie da sie ukryc ze anne zlekcewazyla troszke 2 seta , na pewno faworytka jest vinci dzisiaj ale , w bewie 2,91 na kremer to wyraznie przeszacowany kurs , no i odziwo nioektorzy wlosi uwazaja ze roberta dzis nie przejdzie..........
a panowie hurra na roberte heh, tak naprawde to jakos tak dziwnie ze ta super roberta tak latwo dostala po cipce od tanasugarn tydzien przed swoim super turniejem , ale coz pokonanie myszkiny to faktycznie osiagniecie w tej chwili heh,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
aaa zapomnialbym kremer przedwczoraj 7 niewymuszonych bledow w calym meczu z tego 4 w przegranym secie , natomiast vinci 38!!!! a panowie pisza ze kremer nic nie pokazala z spears , hmmmm, ja bym prosil tego pana co to napisal ze nic nie pokazala zeby znalazl mi zaowdniczke w calej 1 rundzie ktora zrobila mniej niewymuszonych , jak znajdzie to przeprosze go nawet bo uwazam ze facet sie chyba z powolaniem minął i powinien zostac mleczarzem bo skoro juz o kims pisze to moze by zalookal najpierw troszke a potem pisal
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Carola wez sie zamknij bo bzdury wypisujesz patrzysz w suche statsy ktore ci chuja powiedza , nikt z nas tam nie byl i tego nie widzial wiec troche sie zastanow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
VINCI
Wimbledon W Ai SUGIYAMA (JPN) 6-2 2-6 6-4
Eastbourne Great Britain WT 13 Jun 2005 to 18 Jun 2005 Entry : Q Grass (O) 32 W Karolina SPREM (CRO) 6-3 4-6 6-3 16 W Vera ZVONAREVA (RUS) 6-2 7-6(5) QF W Anastasia MYSKINA (RUS) 6-4 7-6(3) SF L Vera DOUCHEVINA (RUS) 6-2 6-7(6) 3-6
Eastbourne Qualifying Draw Great Britain WT 11 Jun 2005 to 12 Jun 2005 Entry : DA Grass (O) 32 W Eugenia LINETSKAYA (RUS) 7-6(3) 6-2 16 W Jill CRAYBAS (USA) 3-6 7-6(1) 6-0 QF W Maria VENTO-KABCHI (VEN) 6-0 6-4
------------------------------------------------------- KREMER
SL 20 Jun 2005 to 03 Jul 2005 Entry : DA Grass (O) 128 W Abigail SPEARS (USA) 6-0 2-6 6-2
Eastbourne Qualifying Draw Great Britain WT 11 Jun 2005 to 12 Jun 2005 Entry : DA Grass (O) 32 L Mashona WASHINGTON (USA) 4-6 4-6
Birmingham Great Britain WT 06 Jun 2005 to 12 Jun 2005 Entry : DA Grass (O) 64 W Tatiana PEREBIYNIS (UKR) 7-5 6-2 32 L Maria SHARAPOVA (RUS) 3-6 0-6
.... no niezłe wyniki na Trawie pani z LUXEMBURGA
w tym gazie co jest ROBERT VINCI jak zdobedzie seta bedzie duzy osiągnieciem dla mnie 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Jakby Kremer nie miała szans na zwyciestwo , to na Vinci nie byłoby wtedy kursu 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Kremer także lubi grać na trawie co widać po jej bilansie . Ale tegoroczne wyniki ma słabe w przeciwienstwie do Vinci. Dodatkowo aktualnie w lepszej dyspozycji jest Włoszka. Co do 7 niewymuszonych błędów Kremer. Poprosu gra sie tak jak przeciwnik pozwala. Nie wiem jak gra Spears , ale tak po prawdzie , to kto to jest wogóle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Owszem na hardzie jeszcze czasem jakis mecz wygra , ale na trawie to ona doswiadczenie ma male i że Kremer z znią wygra to było wielce prawdopodobne , zreszta sam ten mecz grałem i to dość mocno. Dla mnie dzis Vinci , chociaz spacerku na bank nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
NA DZIS Z KOBIET
[color:"red"]Vinci-Kremer 1 1.46 Arvidsson-Ant.Se.Z 1 1.67 Washington-Sfar 1 1.22 [/color]
Myskina-Nakamura 2 3.2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5 |
aaa zapomnialbym kremer przedwczoraj 7 niewymuszonych bledow w calym meczu z tego 4 w przegranym secie , natomiast vinci 38!!!! a panowie pisza ze kremer nic nie pokazala z spears , hmmmm, ja bym prosil tego pana co to napisal ze nic nie pokazala zeby znalazl mi zaowdniczke w calej 1 rundzie ktora zrobila mniej niewymuszonych Rebecca Llewellyn Unforced Errors - 5 Wynik: 0-6 1-6 Alina Jidkova Unforced Errors - 6 Wynik: 0-6 2-6 Laura Granville Unforced Errors - 4 Wynik: 6-1 6-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
jajebie -- przepraszam faktycznie tu mnie zagioąłeś bo lookalem na sporo meczy i najmniej znalazlem safine 8, jednak jak sam widzisz tutaj bylo max 15 gemow w meczu a tam miales ich 24 , wiec o conajmniej 9 wiecej , ale jeszcze raz PRZEPRASZAM hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
+ TANASUGARN oczywiście z PERRY 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5 |
jajebie -- przepraszam faktycznie tu mnie zagioąłeś bo lookalem na sporo meczy i najmniej znalazlem safine 8, jednak jak sam widzisz tutaj bylo max 15 gemow w meczu a tam miales ich 24 , wiec o conajmniej 9 wiecej , ale jeszcze raz PRZEPRASZAM hehe chodzi mi o to ze robienie malej liczby niewymuszonych nie musi oznaczac dobrej gry o czym swiadcza wyzej wymienione przyklady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Mozecie cos wiecej napisac o FARINA ELIA-VENTO KABCHI ? Dla manie tak na oko to 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512 |
na dzisiaj z kobitek dosyc grubo poszlo i znowu zabojczy koktajl czyli:
Malejeva - Kirilenko 2 1.9 Dziwi mnie troche taki kurse jak dla mnie jest to 8\10 Malejevej serw nie siedzi tyle wystarczy:)
Washingon - Sfar 1 1.22 Likhovtseva - Shaughnessy 1 1.65 tez chyba lekko za duzo powinen byc w granicach 1.25 - 1.35
Arvidson - Ant.Zanetti 1 1.7 Tego meczyku sie troche obawiam widac zwyzke formy u Zanetti ehh obym nie wykrakal
Jankovic - Diaz 1 1.11 jako uzupelnienie
Tanasugarn - Perry 1 1.33 tak samo jak wyzej
Vaidisova - pastikova 1 1.35 juz za daleko zaszla
no i Myskina - Nakamura 2 3.2 suprise! gdzies musi byc a Myskina poklocona trenerem....no zobaczymy no i Vinci ale jakies dziwne przeczucia co do niej widac ze to mecz nr,.1 na Forum a jak tak sie dzieje to zawsze wychodzi an odwrot... Pozdro! dobrego Dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
NA DZIS Z KOBIET
[color:"red"]Vinci-Kremer 1 1.46 Arvidsson-Ant.Se.Z 1 1.67 Washington-Sfar 1 1.22 [/color]
Myskina-Nakamura 2 3.2 zdecydowanie popieram - patrz temat PP - wimbledon wg Krajan Pozdrawiam i trzymam kciuki KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944 |
Nie będę orginalny i na dzisiaj typuję następująco:
Perry S. v Tanasugarn T. 2 @1,30 Vinci R. v Kremer A. 1 @1,45 Klaschka S. v Dementieva E. 2 @1,10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Jakby Kremer nie miała szans na zwyciestwo , to na Vinci nie byłoby wtedy kursu 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Kremer także lubi grać na trawie co widać po jej bilansie . Ale tegoroczne wyniki ma słabe w przeciwienstwie do Vinci. Dodatkowo aktualnie w lepszej dyspozycji jest Włoszka. Co do 7 niewymuszonych błędów Kremer. Poprosu gra sie tak jak przeciwnik pozwala. Nie wiem jak gra Spears , ale tak po prawdzie , to kto to jest wogóle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Owszem na hardzie jeszcze czasem jakis mecz wygra , ale na trawie to ona doswiadczenie ma male i że Kremer z znią wygra to było wielce prawdopodobne , zreszta sam ten mecz grałem i to dość mocno. Dla mnie dzis Vinci , chociaz spacerku na bank nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> wkręciliście sie w niewymuszone błędy, miałes racje spacerku nie było, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176 |
ok czas zacząć leczyć rany po dzisiejszej wtopie na Tamarinie i pomyśleć na dniem jutrzejszym PIERCE-VAKULENKO typ 1 kurs 1.18 francuzka łatwo poradziła sobie przy dobrych statystykach w 1 rundzie z ograną już trochę na trawie czeszką Mary ten sezon ma rewelacyjny na trawie grać potrafi meldowała się już tutaj w 1/4 fakt że było to parę lat temu ale w tym pojedynku doświadczenie weźmie górę NA RAZIE TO PIERWSZE SPOTKANIE MYŚLĘ NAD NASTĘPNYM
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Witam - nie wiem która to POSTAĆ usunęła moj post z typem na Antonellę S-Z ( plus pozostałe na dzisiaj ) Razem było 6 lalek - 5 in - niestety tanasugarn wtopa "ogólnoswiatowa" . Wobec tego rodzaju chorych praktyk ( może , jakby parę osób przeczytało - toby takie morze kasy na szwedkęnie poszło ) kończę z podawaniem typów - nie ma to sensu jeżeli są usuwane . Pozdrawiam wielu naprawdę sensownych ludzi udzielających się w tym dziale , życząc potwornych sukcesów w tym loteryjnym jakby nie było zajęciu .
Uściski - Onda
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197 |
Arvidsson-Ant.Se.Z 1 1.67 Nie chce nic sugerowac, ale dzisiaj jakis menel (sadze po zapachu) w STS'ie w podartych spodniach mowil ze Zenetti to pewniak, wiec wychodzi na to ze nie wystarczy siedziec przed monitorem i analizowac mecze, czasem warto cos wypic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|