Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
Postaw zakłady za łączną wartość 500 PLN lub więcej
i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród.

Wystarczy, że między 12 a 25 kwietnia 2010 postawisz zakłady na jakiekolwiek wydarzenia z naszej oferty za 500 PLN, a weźmiesz udział w naszym losowaniu takich nagród jak laptop Sony Vaio czy koszulka z autografem Lionela Messi!
Do wygrania aż 50 wspaniałych nagród!


[Linked Image]

Lista nagród:

* Laptop Sony Vaio F11
* Koszulka FC Barcelona z autografem Leo Messiego
* Xbox 360 + 2 gry
* Sony PSP3000
* Ipod Nano 16 G-B
* 10 podkoszulek piłkarskich reprezentacji narodowych (do wyboru)
* 15 podkoszulek piłkarskich europejskich klubów (do wyboru)
* 10 piłek z serii FIFA 2010
* 10 darmowych zakładów o wartości 100 PLN

[Linked Image]

Regulamin promocji dostępny na stronie ladbrokes

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
W związku z tragicznymi wydarzeniami i żałobą nardową start loterii przesuwamy na 19 kwietnia i tym samym loteria potrwa od 19 kwietnia do 2 maja.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Co za beznadziejny buk.
Wszyscy inni juz rozliczyli Final Four w Łodzi i porobili zwroty.
A ten durny buk czeka na oficjalne potwierdzenie dalej.
Debile !

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
O proszę moje interwencje poskutkowały i stawki zwrócone.
Tylko dlaczego tak długo i musiałem się denerwowac niepotrzebnie.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by Giertyszek
Co za beznadziejny buk.
Wszyscy inni juz rozliczyli Final Four w Łodzi i porobili zwroty.
A ten durny buk czeka na oficjalne potwierdzenie dalej.
Debile !

Betway np. nie rozliczył jeszcze zakładów na FF.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by michau13
Postaw zakłady za łączną wartość 500 PLN lub więcej
i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród.

Wystarczy, że między 12 a 25 kwietnia 2010 postawisz zakłady na jakiekolwiek wydarzenia z naszej oferty za 500 PLN, a weźmiesz udział w naszym losowaniu takich nagród jak laptop Sony Vaio czy koszulka z autografem Lionela Messi!
Do wygrania aż 50 wspaniałych nagród!


[Linked Image]

czy ta promocja aktualna bo na stronie zadnego info ?
i pytanie mam wybor jezyka ale po zalogowaniu ta opcja znika i jest angielski
Lista nagród:

* Laptop Sony Vaio F11
* Koszulka FC Barcelona z autografem Leo Messiego
* Xbox 360 + 2 gry
* Sony PSP3000
* Ipod Nano 16 G-B
* 10 podkoszulek piłkarskich reprezentacji narodowych (do wyboru)
* 15 podkoszulek piłkarskich europejskich klubów (do wyboru)
* 10 piłek z serii FIFA 2010
* 10 darmowych zakładów o wartości 100 PLN

[Linked Image]

Regulamin promocji dostępny na stronie ladbrokes

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
czy ta promocja aktualna bo na stronie zadnego info ?
i pytanie mam wybor jezyka ale po zalogowaniu ta opcja znika i jest angielski

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Też tak mam. I do tego mam konto w Euro, a wolałbym w pln. Da się coś z tym zrobić?


Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
tez mam w Euro a wolalbym w pln ale chyba nie bedzie mozna zmienic ?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
promo aktualne:
http://www.ladbrokes.com/loteria/

jak ktoś ma konto w euro to musi zagrać za około 130e co w przybliżeniu jest 500zl, też bym wolał w plnach mnieć konto, ale wątpie żeby była możliwość zmiany

Cigano #3827400 25/04/2010 18:12
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Rozmawiałem z przedstawicielem ladbrokes i mówił że nie ma możliwości zmiany waluty ;/ ja z kolei mam konto w $ i też mam wątpliwości czy moje konto będzie brało udział w "losowaniu" bo również po zalogowaniu mam wszystko po angielsku.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
acha czyli promo aktualne a kto jaka ma walute to nie ma znaczenia wiec gramy

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852

Cigano #3827421 25/04/2010 18:26
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Ale czy oni w tym wszystkim się nie poplątają? laugh i nie pominą nikogo w losowaniu ? Czy i tak już jest ustalone kto zgarnie nagrody i nie mam co łudzić się że wygram nowego lapka laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Co do zmiany waluty to sie nie da.
Ale moga zamknac konto z inna waluty i wtedy otwieramy nowe z waluta PLN.
Ja tak zrobilem i nie ma problemow.
Oczywiscie najpierw sie kontaktujemy z supportem.

agr1 #3828256 26/04/2010 00:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
Witam
Mam pytanie do tych co dostali bonus 150 zł.
Wpłaciłem w poniedziałek Sobie 150 zł wymagany jest obrót 600 zł już to zrobiłem. Wysłałem do supportu maila w temacie ,,bonus, dostałem maila zwrotnego, że do działu promocji skierują ,,bonus,,
Czytam regulamin i kilka pkt nie ciekawi;
- Darmowy zakład może zostać postawiony wyłącznie na pojedyncze wydarzenie.
O co tutaj chodzi bo nie rozumiem za bardzo ( dostaje 150 zł od nich i musze jakiś zakład zagrac??)

-W przypadku wygranej stawka darmowego zakładu nie zostanie zwrócona
Znowu nie wiem o co chodzi ;/( jak postawie i przegram to przegrywam to 150 zł ?)

Pewnie przez to przechodziliście więc chciałbm wiedziec jak to u was wygladalo.
Dzieki za info

Pozdrawiam laugh




Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
dostajesz freebeta (z ang. darmowy zaklad) na 150pln

polega to na tym ,ze stawiasz jakiegos singla za kwote 150pln (przy zawieraniu zakladu pod okienkiem gdzie wpisujesz stawke bedziesz mial opcje zaznaczenia ,ze uzywasz freebeta) i jesli wygrasz to na konto zostaje dopisane tylko wygrana netto ( jesli stawiales singla po kursie 2,5 to na konto zostanie dopisane 225pln bo 150*2,5=375 i odejmujemy wartosc freebeta czyli 150pln wiec zostaje 225) , jesli przegrasz to z konta nie zostanie nic odjete bo przegrales "wirtualna" kase

mez #3829036 26/04/2010 07:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
acha czyli tylko raz moge urzyc tego freebeta całe 150 zł jak wygram to wygram a jak nie to normalnie dalej bede miec 150 zł ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
Originally Posted by wariot22
acha czyli tylko raz moge urzyc tego freebeta całe 150 zł jak wygram to wygram a jak nie to normalnie dalej bede miec 150 zł ?

czy jak przegram zakład za postawionego freebeta to race to 150 zł ?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
czlowieku udajesz glupiego czy naprwade nie czaisz takich rzeczy ? na forum jestes 4 lata wiec zakladam ,ze minimum tyle czasu grasz i nie wiesz co to jest freebet - ok , moge to jeszcze zrozumiec ,ale zeby nadal nie lapac po obszernym i jak najprosztszym wyjasnieniu ?

zanim wezmiesz sie za freebeta to "urzyj" slownika pare razy

freebet to "wirtualna" kasa - nie dopisuja jej do salda konta ani nie mozna jej wyplacic , sluzy ona jedynie do postawienia zakladu i w takim wypadku nic nie ryzykujesz bo jesli wygrasz to dostajesz wygrana NETTO a jesli przegrasz to straciles "wirtualna" kase a na koncie masz dalej tyle samo kasy (jesli miales 500pln to dalej tyle masz)
wyobraz sobie ,ze ktos daje Ci 150pln ,ale MUSISZ postawic za to jeden zaklad - jesli przegrales to trudno - nic nie zyskales ,ale tez nic nie straciles bo ktos Ci te kase dal , jesli wygrles (trafiles kurs 3,0 ) to do Twojej kieszeni laduje 300pln a te 150pln (wartosc freebeta) oddajesz

Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon), 2,338 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,345
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1