|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366 |
Postaw zakłady za łączną wartość 500 PLN lub więcej i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród.
Wystarczy, że między 12 a 25 kwietnia 2010 postawisz zakłady na jakiekolwiek wydarzenia z naszej oferty za 500 PLN, a weźmiesz udział w naszym losowaniu takich nagród jak laptop Sony Vaio czy koszulka z autografem Lionela Messi! Do wygrania aż 50 wspaniałych nagród! [ Linked Image] Lista nagród: * Laptop Sony Vaio F11 * Koszulka FC Barcelona z autografem Leo Messiego * Xbox 360 + 2 gry * Sony PSP3000 * Ipod Nano 16 G-B * 10 podkoszulek piłkarskich reprezentacji narodowych (do wyboru) * 15 podkoszulek piłkarskich europejskich klubów (do wyboru) * 10 piłek z serii FIFA 2010 * 10 darmowych zakładów o wartości 100 PLN [ Linked Image] Regulamin promocji dostępny na stronie ladbrokes
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366 |
W związku z tragicznymi wydarzeniami i żałobą nardową start loterii przesuwamy na 19 kwietnia i tym samym loteria potrwa od 19 kwietnia do 2 maja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Co za beznadziejny buk. Wszyscy inni juz rozliczyli Final Four w Łodzi i porobili zwroty. A ten durny buk czeka na oficjalne potwierdzenie dalej. Debile !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
O proszę moje interwencje poskutkowały i stawki zwrócone. Tylko dlaczego tak długo i musiałem się denerwowac niepotrzebnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Co za beznadziejny buk. Wszyscy inni juz rozliczyli Final Four w Łodzi i porobili zwroty. A ten durny buk czeka na oficjalne potwierdzenie dalej. Debile ! Betway np. nie rozliczył jeszcze zakładów na FF.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Postaw zakłady za łączną wartość 500 PLN lub więcej i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród.
Wystarczy, że między 12 a 25 kwietnia 2010 postawisz zakłady na jakiekolwiek wydarzenia z naszej oferty za 500 PLN, a weźmiesz udział w naszym losowaniu takich nagród jak laptop Sony Vaio czy koszulka z autografem Lionela Messi! Do wygrania aż 50 wspaniałych nagród! [ Linked Image] czy ta promocja aktualna bo na stronie zadnego info ? i pytanie mam wybor jezyka ale po zalogowaniu ta opcja znika i jest angielski Lista nagród: * Laptop Sony Vaio F11 * Koszulka FC Barcelona z autografem Leo Messiego * Xbox 360 + 2 gry * Sony PSP3000 * Ipod Nano 16 G-B * 10 podkoszulek piłkarskich reprezentacji narodowych (do wyboru) * 15 podkoszulek piłkarskich europejskich klubów (do wyboru) * 10 piłek z serii FIFA 2010 * 10 darmowych zakładów o wartości 100 PLN [ Linked Image] Regulamin promocji dostępny na stronie ladbrokes
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
czy ta promocja aktualna bo na stronie zadnego info ? i pytanie mam wybor jezyka ale po zalogowaniu ta opcja znika i jest angielski
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Też tak mam. I do tego mam konto w Euro, a wolałbym w pln. Da się coś z tym zrobić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
tez mam w Euro a wolalbym w pln ale chyba nie bedzie mozna zmienic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
promo aktualne: http://www.ladbrokes.com/loteria/jak ktoś ma konto w euro to musi zagrać za około 130e co w przybliżeniu jest 500zl, też bym wolał w plnach mnieć konto, ale wątpie żeby była możliwość zmiany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Rozmawiałem z przedstawicielem ladbrokes i mówił że nie ma możliwości zmiany waluty ;/ ja z kolei mam konto w $ i też mam wątpliwości czy moje konto będzie brało udział w "losowaniu" bo również po zalogowaniu mam wszystko po angielsku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
acha czyli promo aktualne a kto jaka ma walute to nie ma znaczenia wiec gramy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Ale czy oni w tym wszystkim się nie poplątają?  i nie pominą nikogo w losowaniu ? Czy i tak już jest ustalone kto zgarnie nagrody i nie mam co łudzić się że wygram nowego lapka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Co do zmiany waluty to sie nie da. Ale moga zamknac konto z inna waluty i wtedy otwieramy nowe z waluta PLN. Ja tak zrobilem i nie ma problemow. Oczywiscie najpierw sie kontaktujemy z supportem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392 |
Witam Mam pytanie do tych co dostali bonus 150 zł. Wpłaciłem w poniedziałek Sobie 150 zł wymagany jest obrót 600 zł już to zrobiłem. Wysłałem do supportu maila w temacie ,,bonus, dostałem maila zwrotnego, że do działu promocji skierują ,,bonus,, Czytam regulamin i kilka pkt nie ciekawi; - Darmowy zakład może zostać postawiony wyłącznie na pojedyncze wydarzenie. O co tutaj chodzi bo nie rozumiem za bardzo ( dostaje 150 zł od nich i musze jakiś zakład zagrac??) -W przypadku wygranej stawka darmowego zakładu nie zostanie zwrócona Znowu nie wiem o co chodzi ;/( jak postawie i przegram to przegrywam to 150 zł ?) Pewnie przez to przechodziliście więc chciałbm wiedziec jak to u was wygladalo. Dzieki za info Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
dostajesz freebeta (z ang. darmowy zaklad) na 150pln
polega to na tym ,ze stawiasz jakiegos singla za kwote 150pln (przy zawieraniu zakladu pod okienkiem gdzie wpisujesz stawke bedziesz mial opcje zaznaczenia ,ze uzywasz freebeta) i jesli wygrasz to na konto zostaje dopisane tylko wygrana netto ( jesli stawiales singla po kursie 2,5 to na konto zostanie dopisane 225pln bo 150*2,5=375 i odejmujemy wartosc freebeta czyli 150pln wiec zostaje 225) , jesli przegrasz to z konta nie zostanie nic odjete bo przegrales "wirtualna" kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392 |
acha czyli tylko raz moge urzyc tego freebeta całe 150 zł jak wygram to wygram a jak nie to normalnie dalej bede miec 150 zł ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392 |
acha czyli tylko raz moge urzyc tego freebeta całe 150 zł jak wygram to wygram a jak nie to normalnie dalej bede miec 150 zł ? czy jak przegram zakład za postawionego freebeta to race to 150 zł ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
czlowieku udajesz glupiego czy naprwade nie czaisz takich rzeczy ? na forum jestes 4 lata wiec zakladam ,ze minimum tyle czasu grasz i nie wiesz co to jest freebet - ok , moge to jeszcze zrozumiec ,ale zeby nadal nie lapac po obszernym i jak najprosztszym wyjasnieniu ?
zanim wezmiesz sie za freebeta to "urzyj" slownika pare razy
freebet to "wirtualna" kasa - nie dopisuja jej do salda konta ani nie mozna jej wyplacic , sluzy ona jedynie do postawienia zakladu i w takim wypadku nic nie ryzykujesz bo jesli wygrasz to dostajesz wygrana NETTO a jesli przegrasz to straciles "wirtualna" kase a na koncie masz dalej tyle samo kasy (jesli miales 500pln to dalej tyle masz) wyobraz sobie ,ze ktos daje Ci 150pln ,ale MUSISZ postawic za to jeden zaklad - jesli przegrales to trudno - nic nie zyskales ,ale tez nic nie straciles bo ktos Ci te kase dal , jesli wygrles (trafiles kurs 3,0 ) to do Twojej kieszeni laduje 300pln a te 150pln (wartosc freebeta) oddajesz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|