|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80 |
Jakies sugestie dotyczace meczu Japonia - Korea ?
Chcialbym zagrac grubiej na Japonki po kursie @1.35 w B&W
Warto ? Witam. Jeśli Japonki zagrają tak jak z Naszymi Dziewczynami to tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
Brazylia - Japonia TYp : Japonia +17,5 Unibet 1,85 9/10
pozdrawiam Arsen
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 644
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 644 |
A czy Japonia przypadkiem nie mam zagwarantowanego miejsca w finalowej grupie ze wzgledu na to ze jest gospodarzem???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Brazylia - Japonia TYp : Japonia +17,5 Unibet 1,85 9/10
pozdrawiam Arsen Chyba pomyłka działów? Arsen - zapewne miał na myśli dzisiejszy pierwszy mecz pomiędzy Brazylią a Japonią w LŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
co sadzicie o meczu usa-tajlandia kurs na 1 1.37 warto dorzucic do kuponiku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
USA grają ostatnimi czasy jakoś dziwnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wszystkie porażki 3:0, ja bym ich nie ruszał, ostatnio zminiają skład, widocznie młode zawodniczki są jeszcze za słabe. W tym meczu właśnie szukam niespodzianki jak już
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 53 |
co powiecie o meczu USA-TAJLANDIA. HC na tajki 1,5 przy kursie 1,93 wydaje sie niezlym rozwiazaniem. co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Under 130.5 w meczu Dominikana - Kuba
@1.85 w unibecie
Ustalmy co następiuje - 3:0 dla Kuby to pewne
Kuba - 2.5 set @1.18 mnie nie kusi
Teraz mamy under Wystarczy spojrzeć na wynik Dominikany z Włochami - 75:34
Under 130 daje 55 pkt na trzy sety dla Dominikany, co daje 18 pkt na seta do zdobycia - mission imposible
Ja daje co tylko mam na ten typ,
Dominikana - Kuba Under 130.5 stawka 11/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247 |
SIemka !
Ja mam takie dość nietypowe pytanie
Nie wiecie jak się nazywa ta siatkarka co jest pod koniec tej reklamiu plusa (z nr 18) ,które są zawsze między setami.
Calkiem fajna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Dominikana - Kuba Under 130.5 stawka 11/10
Nie wiem co się dzieje z Kubankami, nie idzie im ta gra, za dużo błedów, słaba gra ogólnie, cóż, to są tylko pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Re.
@maverick
Jednak zawsze z tymi under/over nie wiadomo co i jak...no ale nic... nie łam się, jutro też jest dzień... damy radę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A na jutro... bardzo 'fajne' moim zdaniem meczyki mamy.
Pozwolę sobie skopiować ofertę unibetu i napisać moje komentarze... [/quote] 07:25 3114 Korea Południowa - Polska 1.90 1.80 Jak dla mnie całkowity NO BET. Myślę że Polki będą chciały się wreszcie przełamać... i wygrać coś w tym GP... już dziś były blisko wygrania seta z Brazylią... ____________________________________________________________
08:55 3156 Holandia - Tajlandia 1.01 11.0
Komentarz chyba zbędny... zastanowić to się trzeba co i jak z under/over - ale to loteria z której nie skorzystam... ____________________________________________________________
10:55 3115 Japonia - Brazylia 3.20 1.30
Brazylia po kursie @1.30 ! - ja się chyba będę na to pisał. Rozumiem że Japonki bardzo dobrze się spisują na tej imprezie, pokonały 'nasze' 3-0 oraz dziś Koreanki 3-0, no ale moim zdaniem Brazylijki to już inna półka i każdy inny wynik niż zwycięstwo reprezentacji lalek Canarinhos będzie naprawdę mega niespodzianką... ____________________________________________________________
13:25 3157 Chiny - USA 1.10 5.75
Również podobny mecz co do Brazyli, gładkie 3-0 dla Chinek, no może 3-1... choć wątpię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ____________________________________________________________
16:55 3196 Dominikana - Niemcy 3.80 1.22
Kursik bardzo ładny ! - Myślałem że dadzą jakiś mniejszy, a tutaj taka niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Niemki bardzo dobrze się pokazały w meczach z Kubankami...przegrywając wszystkie sety na przewagi... Dziś z Włoszkami również brakowało im szczęscie w końcówce...myślę że jutro spokojnie powinny się uporać z reprezentacją Dominikany - która popisała się już w meczu z Włoszkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
____________________________________________________________
19:55 3197 Włochy - Kuba 1.60 2.20
Tutaj trzeba się głębiej zastanowić...choć Włoszki wydają się bardziej zgraną ekipą niż Kubanki... @1.60 do jakiegoś comba można rzucić, choć ze stawką nie szaleć.[/quote]
Ja wybiorę chyba do 'głównego' kuponu:
Brazylia @1.30 Chiny @1.10 Niemcy @1.22
Choć jeszcze obczaję wszystko na spokojnie...
Jak coś to dam znać.
Zapraszam do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by Misiek; 25/06/2005 20:59.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Ja sobie postawie grubiej Korea - Polska 2 . Kogo jak kogo ale koreanki to juz nasze panie muszą ograć, jeśli nie to strace wiare w polską siakówkę i postawie przeciw naszym panią nawet z dominikaną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Go Go złotka...białoczerwone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 644
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 644 |
Ja bym na Polki nie stawial. 1. sa po ciezkim turnieju w Dreznie gdzie jeszcze w niedziele graly z niemkami. 2. potem podroz 3. aklimatyzacja 4. mecz o 7:30 rano naszego czasu 5. w prespektywie chyba turniej barazowy o awans do mistrzostw swiata co jest priorytetem. 6. koreanki raczej w swojej czesci swiata walczyc beda do konca (widzialem je dzis w meczu z japonkami i graly niezle).
Nie zdziwie sie jak bedzie gladkie 3:0 dla korei bo nasze panie poprostu odpuszcza sobie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Ja bym na Polki nie stawial. 1. sa po ciezkim turnieju w Dreznie gdzie jeszcze w niedziele graly z niemkami. 2. potem podroz 3. aklimatyzacja 4. mecz o 7:30 rano naszego czasu 5. w prespektywie chyba turniej barazowy o awans do mistrzostw swiata co jest priorytetem. 6. koreanki raczej w swojej czesci swiata walczyc beda do konca (widzialem je dzis w meczu z japonkami i graly niezle).
Nie zdziwie sie jak bedzie gladkie 3:0 dla korei bo nasze panie poprostu odpuszcza sobie. nasze izi 3:0, niedowiarki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Kurs 1.8 był idealny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zastanawiam sie czy japonki są w stanie sprawić niespodzianke i wygrac z brazylią, ale chyba nie sądze, moze na urwaniu seta sie skonczy a kursik 1.25 tez niezły
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam.
@grzsiaczekd
Gratki za typ na Polki, naprawdÄ™ IZI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
U mnie ostatecznie poszedł taki combos z siatkówki:
Brazylia @1.30 Chiny @1.10 Niemcy @1.22 + Grecja @1.22
@2.13 w Unibecie.
Myślę że będzie wieczorkiem <winko> ;-)
Tak jak wczoraj pisałem o tych meczykach...nie widzę innej opcji jak po prostu IN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A co do Greków (sorry za O/F), to myślę że po wczorajszej porażce Polaków z Serbami, dziś będą chcieli jeszcze wygrać i powalczyć z nami do ostatnich chwil o FF.
powodzenia
____________________________________________________________
Już idę spać, ale tak w skrócie napiszę co wydarzyło się już wczoraj...
Brazil 3-2
2 sety dla japnek 17,17, myślę 'co jest grane' ? nie no.. 10 min przerwy (tak jest miedzy 3 seta) zreaktywują się lale.. ok do 17 poszło do 22 i jał mamy TB, a w nim:
11-8 brazil
11-12 brazil
12-14 brazil
14-14 :-)
20-18 brazil
;] - yeeeeeee, in,in, come on
Chinki 3-0 - [...]
Niemki 3-2
pierwszy set do 12 w 2 24-22 mialy, 25-27 przegraly ;]
w 3 secie 19-17 mialy, przegraly do 21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
w 4 secie do 9
no i mamy TB wygrany do 10 :-)
Grecjaaaaaaaa - walczÄ… o FF ;-)
do 15 - jał, wychodzę...
wchodzÄ™ i ? <hmmmm> ?
no chyba wiecie co?
mówią że jutro 'nowy dzień' nie no jasne, damy radę.
Tylko nie piszcie nic o motywacji.
Bo ja troszkę nie rozumiem jak można wygrać do 15, żeby później przejebać do 17,17,20 [?????]
a piepszÄ™ to...
Idę spać.
Dobranoc.
ps: fajnie ze tak duzo wpisow, no ale dobra, jał.
Last edited by Misiek; 26/06/2005 22:11.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Korea Płd - USA .. 2 .. 1,80
Co myslicie ??
ja wiem ze USA sie odmladza ale Koreanki sa slabitkie a na USA kursik wysoki mysle ze jest szansa ze Amerykanki udowodnia ze sa lepsze mimo nowej druzyny.
Jak myslicie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Korea Płd - USA .. 2 .. 1,80
Co myslicie ??
ja wiem ze USA sie odmladza ale Koreanki sa slabitkie a na USA kursik wysoki mysle ze jest szansa ze Amerykanki udowodnia ze sa lepsze mimo nowej druzyny.
Jak myslicie ?? Witam. Mnie również to się bardzo podoba...ciekaw byłem jaki kurs wystawi na Amerykanki Unibet - a tutaj kurs przepięękny ! dokładne @2.00. ProfN12 Korea.-USA 1.92 1.7 TotoKorea - Usa 1.80 - 1.80 STSKorea Pld. - USA 1.80 1.80 BawKorea - Usa 1.85 - 1.85 Myślę że wynik może być podobny do tego co zrobiły nasze panie z Koreankami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Naprawdę @2 - można zaryzykować
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Panowie - a co myślicie o Włoszkach na jutro?
Kurs bardzo ładny Holenderki są dobre, ale na Włoszki to chyba jednak za mało. Ja gram włoszki w dubelku z USA, a do tego w różnych dziwnych połączeniach z WNBA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80 |
Korea Płd - USA .. 2 .. 1,80
Co myslicie ??
ja wiem ze USA sie odmladza ale Koreanki sa slabitkie a na USA kursik wysoki mysle ze jest szansa ze Amerykanki udowodnia ze sa lepsze mimo nowej druzyny.
Jak myslicie ?? Witam. Mnie również to się bardzo podoba...ciekaw byłem jaki kurs wystawi na Amerykanki Unibet - a tutaj kurs przepięękny ! dokładne @2.00. ProfN12 Korea.-USA 1.92 1.7 TotoKorea - Usa 1.80 - 1.80 STSKorea Pld. - USA 1.80 1.80 BawKorea - Usa 1.85 - 1.85 Myślę że wynik może być podobny do tego co zrobiły nasze panie z Koreankami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Naprawdę @2 - można zaryzykować Witam. Zdecydowanie warto zaryzykować parę złotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na USA. Skoro Nasze Dziewczyny były wstanie wygrać z Koreankami 3:0 bez dwóch czołowych zawodniczek M.Glinki i D. Świeniewicz to jest duża szansa , że Amerykanki też dadzą sobie radę. Pozostaje tylko pytanie co reprezentuje obecny ich skład (nie widziałem żadnego meczu tej drużyny) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Korea - USA 2 4/10 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80 |
Panowie - a co myślicie o Włoszkach na jutro?
Kurs bardzo ładny Holenderki są dobre, ale na Włoszki to chyba jednak za mało. Ja gram włoszki w dubelku z USA, a do tego w różnych dziwnych połączeniach z WNBA. I owszem Włoszki niby teoretycznie są lepsze ale Holenderki to jednak nieobliczalny zespół i jest w stanie powalczyć z każdą drużyną ... raczej NO BET Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|