Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
#362877 25/06/2005 08:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Quote
Jakies sugestie dotyczace meczu Japonia - Korea ?

Chcialbym zagrac grubiej na Japonki po kursie @1.35 w B&W

Warto ?

Witam.
Jeśli Japonki zagrają tak jak z Naszymi Dziewczynami to tak
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#362878 25/06/2005 08:30
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
Brazylia - Japonia
TYp : Japonia +17,5 Unibet 1,85 9/10

pozdrawiam
Arsen

#362879 25/06/2005 08:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 644
M
mid Offline
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 644
A czy Japonia przypadkiem nie mam zagwarantowanego miejsca w finalowej grupie ze wzgledu na to ze jest gospodarzem???

#362880 25/06/2005 09:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Brazylia - Japonia
TYp : Japonia +17,5 Unibet 1,85 9/10

pozdrawiam
Arsen

Chyba pomyłka działów?

Arsen - zapewne miał na myśli dzisiejszy pierwszy mecz pomiędzy Brazylią a Japonią w LŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#362881 25/06/2005 09:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
co sadzicie o meczu usa-tajlandia kurs na 1 1.37 warto dorzucic do kuponiku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

#362882 25/06/2005 09:21
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
USA grają ostatnimi czasy jakoś dziwnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wszystkie porażki 3:0, ja bym ich nie ruszał, ostatnio zminiają skład, widocznie młode zawodniczki są jeszcze za słabe. W tym meczu właśnie szukam niespodzianki jak już

#362883 25/06/2005 10:28
Dołączył: Jun 2005
Posty: 53
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 53
co powiecie o meczu USA-TAJLANDIA. HC na tajki 1,5 przy kursie 1,93 wydaje sie niezlym rozwiazaniem. co wy na to?

#362884 25/06/2005 14:40
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Under 130.5 w meczu Dominikana - Kuba

@1.85 w unibecie

Ustalmy co następiuje - 3:0 dla Kuby to pewne

Kuba - 2.5 set @1.18 mnie nie kusi


Teraz mamy under
Wystarczy spojrzeć na wynik Dominikany z Włochami - 75:34

Under 130 daje 55 pkt na trzy sety dla Dominikany, co daje 18 pkt na seta do zdobycia - mission imposible

Ja daje co tylko mam na ten typ,

Dominikana - Kuba
Under 130.5
stawka 11/10

#362885 25/06/2005 15:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
SIemka !

Ja mam takie dość nietypowe pytanie

Nie wiecie jak się nazywa ta siatkarka co jest pod koniec tej reklamiu plusa (z nr 18) ,które są zawsze między setami.


Calkiem fajna

#362886 25/06/2005 15:39
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Dominikana - Kuba
Under 130.5
stawka 11/10

Nie wiem co się dzieje z Kubankami, nie idzie im ta gra, za dużo błedów, słaba gra ogólnie, cóż, to są tylko pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#362887 25/06/2005 20:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Re.

@maverick

Jednak zawsze z tymi under/over nie wiadomo co i jak...no ale nic... nie łam się, jutro też jest dzień... damy radę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


A na jutro... bardzo 'fajne' moim zdaniem meczyki mamy.

Pozwolę sobie skopiować ofertę unibetu i napisać moje komentarze...
[/quote]
07:25 3114 Korea Południowa - Polska
1.90 1.80

Jak dla mnie całkowity NO BET. Myślę że Polki będą chciały się wreszcie przełamać... i wygrać coś w tym GP... już dziś były blisko wygrania seta z Brazylią...
____________________________________________________________


08:55 3156 Holandia - Tajlandia
1.01 11.0

Komentarz chyba zbędny... zastanowić to się trzeba co i jak z under/over - ale to loteria z której nie skorzystam...
____________________________________________________________


10:55 3115 Japonia - Brazylia
3.20 1.30

Brazylia po kursie @1.30 ! - ja się chyba będę na to pisał. Rozumiem że Japonki bardzo dobrze się spisują na tej imprezie, pokonały 'nasze' 3-0 oraz dziś Koreanki 3-0, no ale moim zdaniem Brazylijki to już inna półka i każdy inny wynik niż zwycięstwo reprezentacji lalek Canarinhos będzie naprawdę mega niespodzianką...

____________________________________________________________


13:25 3157 Chiny - USA
1.10 5.75

Również podobny mecz co do Brazyli, gładkie 3-0 dla Chinek, no może 3-1... choć wątpię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

____________________________________________________________


16:55 3196 Dominikana - Niemcy
3.80 1.22

Kursik bardzo ładny ! - Myślałem że dadzą jakiś mniejszy, a tutaj taka niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Niemki bardzo dobrze się pokazały w meczach z Kubankami...przegrywając wszystkie sety na przewagi... Dziś z Włoszkami również brakowało im szczęscie w końcówce...myślę że jutro spokojnie powinny się uporać z reprezentacją Dominikany - która popisała się już w meczu z Włoszkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


____________________________________________________________

19:55 3197 Włochy - Kuba
1.60 2.20

Tutaj trzeba się głębiej zastanowić...choć Włoszki wydają się bardziej zgraną ekipą niż Kubanki... @1.60 do jakiegoś comba można rzucić, choć ze stawką nie szaleć.[/quote]


Ja wybiorę chyba do 'głównego' kuponu:

Brazylia @1.30
Chiny @1.10
Niemcy @1.22

Choć jeszcze obczaję wszystko na spokojnie...

Jak coś to dam znać.

Zapraszam do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by Misiek; 25/06/2005 20:59.
#362888 25/06/2005 22:10
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Ja sobie postawie grubiej Korea - Polska 2 . Kogo jak kogo ale koreanki to juz nasze panie muszą ograć, jeśli nie to strace wiare w polską siakówkę i postawie przeciw naszym panią nawet z dominikaną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Go Go złotka...białoczerwone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#362889 26/06/2005 01:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 644
M
mid Offline
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 644
Ja bym na Polki nie stawial.
1. sa po ciezkim turnieju w Dreznie gdzie jeszcze w niedziele graly z niemkami.
2. potem podroz
3. aklimatyzacja
4. mecz o 7:30 rano naszego czasu
5. w prespektywie chyba turniej barazowy o awans do mistrzostw swiata co jest priorytetem.
6. koreanki raczej w swojej czesci swiata walczyc beda do konca (widzialem je dzis w meczu z japonkami i graly niezle).

Nie zdziwie sie jak bedzie gladkie 3:0 dla korei bo nasze panie poprostu odpuszcza sobie.

#362890 26/06/2005 07:07
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Quote
Ja bym na Polki nie stawial.
1. sa po ciezkim turnieju w Dreznie gdzie jeszcze w niedziele graly z niemkami.
2. potem podroz
3. aklimatyzacja
4. mecz o 7:30 rano naszego czasu
5. w prespektywie chyba turniej barazowy o awans do mistrzostw swiata co jest priorytetem.
6. koreanki raczej w swojej czesci swiata walczyc beda do konca (widzialem je dzis w meczu z japonkami i graly niezle).

Nie zdziwie sie jak bedzie gladkie 3:0 dla korei bo nasze panie poprostu odpuszcza sobie.

nasze izi 3:0, niedowiarki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Kurs 1.8 był idealny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

zastanawiam sie czy japonki są w stanie sprawić niespodzianke i wygrac z brazylią, ale chyba nie sądze, moze na urwaniu seta sie skonczy a kursik 1.25 tez niezły

#362891 26/06/2005 08:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

@grzsiaczekd

Gratki za typ na Polki, naprawdÄ™ IZI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


U mnie ostatecznie poszedł taki combos z siatkówki:

Brazylia @1.30
Chiny @1.10
Niemcy @1.22
+
Grecja @1.22

@2.13 w Unibecie.

Myślę że będzie wieczorkiem <winko> ;-)

Tak jak wczoraj pisałem o tych meczykach...nie widzę innej opcji jak po prostu IN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A co do Greków (sorry za O/F), to myślę że po wczorajszej porażce Polaków z Serbami, dziś będą chcieli jeszcze wygrać i powalczyć z nami do ostatnich chwil o FF.

powodzenia

____________________________________________________________

Już idę spać, ale tak w skrócie napiszę co wydarzyło się już wczoraj...

Brazil 3-2

2 sety dla japnek 17,17, myślę 'co jest grane' ? nie no.. 10 min przerwy (tak jest miedzy 3 seta) zreaktywują się lale.. ok do 17 poszło do 22 i jał mamy TB, a w nim:

11-8 brazil

11-12 brazil

12-14 brazil

14-14 :-)

20-18 brazil

;] - yeeeeeee, in,in, come on


Chinki 3-0 - [...]


Niemki 3-2

pierwszy set do 12 w 2 24-22 mialy, 25-27 przegraly ;]

w 3 secie 19-17 mialy, przegraly do 21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

w 4 secie do 9

no i mamy TB wygrany do 10 :-)


Grecjaaaaaaaa - walczÄ… o FF ;-)

do 15 - jał, wychodzę...

wchodzÄ™ i ? <hmmmm> ?

no chyba wiecie co?

mówią że jutro 'nowy dzień' nie no jasne, damy radę.

Tylko nie piszcie nic o motywacji.

Bo ja troszkę nie rozumiem jak można wygrać do 15, żeby później przejebać do 17,17,20 [?????]

a piepszÄ™ to...

Idę spać.

Dobranoc.

ps: fajnie ze tak duzo wpisow, no ale dobra, jał.

Last edited by Misiek; 26/06/2005 22:11.
#362892 29/06/2005 21:52
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Korea Płd - USA .. 2 .. 1,80

Co myslicie ??

ja wiem ze USA sie odmladza ale Koreanki sa slabitkie a na USA kursik wysoki mysle ze jest szansa ze Amerykanki udowodnia ze sa lepsze mimo nowej druzyny.

Jak myslicie ??

#362893 30/06/2005 08:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Korea Płd - USA .. 2 .. 1,80

Co myslicie ??

ja wiem ze USA sie odmladza ale Koreanki sa slabitkie a na USA kursik wysoki mysle ze jest szansa ze Amerykanki udowodnia ze sa lepsze mimo nowej druzyny.

Jak myslicie ??

Witam.

Mnie również to się bardzo podoba...ciekaw byłem jaki kurs wystawi na Amerykanki Unibet - a tutaj kurs przepięękny ! dokładne @2.00.

Prof
N12 Korea.-USA 1.92 1.7

Toto
Korea - Usa 1.80 - 1.80

STS
Korea Pld. - USA 1.80 1.80

Baw
Korea - Usa 1.85 - 1.85


Myślę że wynik może być podobny do tego co zrobiły nasze panie z Koreankami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Naprawdę @2 - można zaryzykować

#362894 30/06/2005 08:29
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Panowie - a co myślicie o Włoszkach na jutro?

Kurs bardzo ładny Holenderki są dobre, ale na Włoszki to chyba jednak za mało.
Ja gram włoszki w dubelku z USA, a do tego w różnych dziwnych połączeniach z WNBA.

#362895 30/06/2005 08:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Quote
Quote
Korea Płd - USA .. 2 .. 1,80

Co myslicie ??

ja wiem ze USA sie odmladza ale Koreanki sa slabitkie a na USA kursik wysoki mysle ze jest szansa ze Amerykanki udowodnia ze sa lepsze mimo nowej druzyny.

Jak myslicie ??

Witam.

Mnie również to się bardzo podoba...ciekaw byłem jaki kurs wystawi na Amerykanki Unibet - a tutaj kurs przepięękny ! dokładne @2.00.

Prof
N12 Korea.-USA 1.92 1.7

Toto
Korea - Usa 1.80 - 1.80

STS
Korea Pld. - USA 1.80 1.80

Baw
Korea - Usa 1.85 - 1.85


Myślę że wynik może być podobny do tego co zrobiły nasze panie z Koreankami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Naprawdę @2 - można zaryzykować

Witam.

Zdecydowanie warto zaryzykować parę złotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na USA. Skoro Nasze Dziewczyny były wstanie wygrać z Koreankami 3:0 bez dwóch czołowych zawodniczek M.Glinki i D. Świeniewicz to jest duża szansa , że Amerykanki też dadzą sobie radę. Pozostaje tylko pytanie co reprezentuje obecny ich skład (nie widziałem żadnego meczu tej drużyny) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Korea - USA 2 4/10

Pozdrawiam

#362896 30/06/2005 09:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Quote
Panowie - a co myślicie o Włoszkach na jutro?

Kurs bardzo ładny Holenderki są dobre, ale na Włoszki to chyba jednak za mało.
Ja gram włoszki w dubelku z USA, a do tego w różnych dziwnych połączeniach z WNBA.

I owszem Włoszki niby teoretycznie są lepsze ale Holenderki to jednak nieobliczalny zespół i jest w stanie powalczyć z każdą drużyną ... raczej NO BET

Pozdrawiam.

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker), 2,550 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1