|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
a co sądzicie o tych typach...
579 12:00 Brazylia - Polska 1.05 580 14:30 Chiny - Niemcy 1.05
wiem, że kursy są żałosne ale na podatek by było jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
a co sądzicie o tych typach...
579 12:00 Brazylia - Polska 1.05 580 14:30 Chiny - Niemcy 1.05
wiem, że kursy są żałosne ale na podatek by było jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To są mecze nie warte grania,za niskie kursy,a i niespodzianka moze jakas byc?(polska)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
ciekawe kursy znalazlem w unibecie: korea-usa 2-1.8 korea-usa+1.5 seta 2-1.45 korea-usa +1.5pkt 2-1.45 sadze ze usa spokojnie wygra ten mecz 3-0 3-1 wiec ten handi biore co wy na to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
Brazylia-Polska 2 7,3 BAW 1/10
juz w pierwszym meczu polki 2 sety przegrywaly po wyrownanych koncowkach, teraz moze byc tylko lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
fart2 chyba nie zauwazyles ze ten mecz juz trwa i jest 2:2, wiec Twoje typy juz nie wchodza
Kuba-Tailandia Under 160,5 Unibet 1,22 9/10
gdyby nawet tajlandia dochodzila do nerwowych koncowek na przewagi to under wchodzi, bo chyba nie ma mowy o innym wyniku niz 3:0
Włochy-Holandia typ Wlochy -2,5 pkt kurs 1,85 4/10 unibet.
nawet jak wloszki przegraja 2:3 jest szansa ze wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
[color:"red"] spokojnie...[/color]
Last edited by Misiek; 01/07/2005 14:30.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
napisalem mojego posta gdyz widze ze ladnie dzis unibet polecial sobiez godzinami a chcialem dac do tematu typki tak samo w toto jest ze ten mecz korea-usa graja o 12 ale pewnie za niedlugo wycofaja z oferty jesli juz nie wycofali
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
i Korea wygrała 3-2 więc juz jeden shit za nami bo chciałbym postawic na USA , teraz mam nadzieje że Włoszki przytrzymają fason
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
cicho nie mówcie o tym moze sie nie kapna ale teraz to dupa zmyta chyba ze wykasujecie swoje posty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,953
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,953 |
Jesteście lepsi w tych klockach wiec pomocy... Mecz: Włochy - Holandia GP siatkarek Kurs na Włoszki 1,65 czemu? wiem, że Włoszki tez graja w Igrzyskach Sródziemnomorskich, ale mimo to jest to dla mnie niezrozumiałe... Czyżby jakieś kontuzje, albo zmiany w druzynie Włoch..?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
sorry za OT SR odezwij sie do mnie na gg bo stracilem Twoj numer Pozdrawiam i post do skasowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362 |
a moze BRA-POL <164 pkt?? jesli nas zjedza w 3 setach to lekko wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362 |
nie wiem... szukam wlasnie aktualnego infa, ale graja teraz na macau - moze dojechala (watpie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362 |
live tez pewnie z macau nie bedzie dzialal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
Jesteście lepsi w tych klockach wiec pomocy... Mecz: Włochy - Holandia GP siatkarek Kurs na Włoszki 1,65 czemu? wiem, że Włoszki tez graja w Igrzyskach Sródziemnomorskich, ale mimo to jest to dla mnie niezrozumiałe... Czyżby jakieś kontuzje, albo zmiany w druzynie Włoch..? kurs jest tylko dlatego taki ze Włoszki stoją wyZej w rankingu,ale nie jest powiedziane ze holenderki nie wygrajatego meczu( przykład: mecz NIEMKI-Jugolki)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
[color:"red"]spokojnie[/color]
Brazylia - Polska TYP polska +15,5 6/10
Last edited by Misiek; 01/07/2005 14:31.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392 |
bedzie grala glinka i swieniewicz?ostatnio ich nie bylo w meczach z japonia i korea.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Orginalnie napisał: MisiekBardzo mi się podobał komentarz Pana Drzyzgi który powiedział wprost że śmieszne jest to że Małgosia Glinka i Dorotka Świniewicz wyjeżdżają na urlop aż do 15 lipca !? - przecież to chore...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
a ja dzis dalem taki kupon troche zwariowane ale moze jakies niespodzianki brazylia-polska 2 5.70 chiny-niemcy 2 5.90 puscilem go za 10 zloty
ale chyba nie wejdzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|